سرمربی نساجی واکنش شدیدی به اظهارات داریوش یزدی نشان داد و عنوان کرد او باید در حد خودش حرف بزند

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام پس از پیروزی نساجی برابر استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که ابتدای صحبت‌های او به اظهارات تند داریوش یزدی، سرمربی حریف اختصاص داشت که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

 

* یزدی باید در حد خودش حرف بزند

ایشان(داریوش یزدی) به جای اینکه دنبال کار تیم خودش باشد، ظاهرا کنار زمین حواسش به من بوده و انگار می‌خواهد از من الگوبرداری کند؛ امروز هم وقتی ۱۱ نفره بودیم، گل زدیم و هم وقتی ۱۰ نفره شدیم این کار را انجام دادیم؛ بنابر این بحث فنی نداریم؛ آقای یزدی بزرگتر من است؛ قبل و بعد از بازی به ایشان احترام گذاشتم و توقع نداشتم اینطور علیه بنده حرف بزند؛ ایشان باید در حد و اندازه خودش حرف بزند.

 

* ۱۰ نفره هم به ما باختید

قرار نیست هر کسی چون چند سال بیشتر در فوتبال بوده، علیه دیگران حرف بزند؛ تاریخچه بازیکن و مربیان درباره همه چیز حرف می‌زند؛ من ترجیح میدهم درباره تیم خودم حرف بزنم؛ ما از نظر فنی ۲ بر صفر استقلال خوزستان را بردیم؛ تازه وقتی ۱۰ نفره هم بودیم می‌توانستیم به این تیم گل بزنیم؛ نباید با چنین حرف‌هایی حواس مردم را پرت کرد؛ شما ۱۰ نفره هم به ما باختید.

 

* به استقلال خوزستان کادو دادیم!

(در پاسخ به ادعای وقت تلف کردن نساجی از سوی یزدی) من ۵ بازی این تیم را دیدم؛ در هر کدام از مسابقات ۲۰ دقیقه فوتبال بازی کردند و بقیه‌اش روی زمین بودند؛ درباره داوری هم بهتر است حرفی نزنند؛ اخراج بازیکن ما کادو به آنها بود؛ دیگر درباره داور حرف بزنند، بی‌انصافی است؛ جای اینکه نساجی معترض باشد، آنها اعتراض می‌کنند.

 

* عباس‌زاده سابقه‌ای نداشت و بخشیده شد

 (در واکنش به اعتراض درباره بخشش محرومیت عباس زاده) سه روز قبل از بازی این اتفاق افتاده نه شب مسابقه؛ اولا داور در بازی سپاهان داور کاملا اشتباه کرد و اعتراض بازیکن ما به حق بود ولی وقتی این اتفاق افتاد، ما اعتراض کتبی به فدراسیون فوتبال کردیم و مسؤولان کمیته انضباطی لطف کردند و محرومیت را به حالت تعلیق درآوردند؛ این مسئله کاملا مربوط به آن بود که به هر حال عباس‌زاده جزو با اخلاق‌هاست و سابقه‌ای هم نداشته است.

 

* بازیکن ما بچگی کرد و داور اشتباه

درنیمه اول کلا بازی در کنترل ما بود. می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم؛ بعد از اخراج علایی وضعیت عوض شد؛ داور هم تصمیم اشتباهی گرفت ولی البته بگویم بازیکن ما هم بچگی کرد و نباید چنین اشتباهی دیگر تکرار شود؛ در نیمه دوم ما بیشتر بازی را بستیم و به ضد حمله‌ها چشم داشتیم؛ دو موقعیت صد در صد دیگر هم به دست آوردیم؛ به بازیکنانم تبریک می‌گویم؛ تمام تلاش خود را کردم و خوشحالم که خوشحالی مردم را دیدم؛ این بزرگترین کادو برای من بود و واقعا ارزش داشت که مردم را خوشحال دیدم؛ امیدوار هستم این روند ادامه داشته باشد؛ باید باور کنیم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم چراکه اندازه و کیفیت فنی ما بالاتر از این حرف‌هاست.

* بازیکن ذخیره و فیکس نداریم

دو روز تعطیل هستیم؛ بعد از آن دیگر وقت خوشحالی نداریم؛ واقعا در تیم من بازیکن فیکس و ذخیره وجود ندارد و اصلا اسم بازیکن مهم نیست؛ مهم این است که چه کسی آماده باشد؛ تیم یک دل و متحدی داریم؛ از کاپیتان گرفته تا کوچک‌ترین بازیکن؛ همه دوست دارند تیم نتیجه بگیرند و از برد امروز خوشحال شدیم؛ الان خدا را شکر تیم بهتر از سه چهار هفته قبل بوده و در این دو سه هفته صحبت‌هایی بازیکنان شده است.

 

* می‌توانند هر کسی را جای من بگذارند

می‌خواهم از مالکین نساجی که از جیب هزینه می‌کنند و همینطور آقای امیری، مدیریت باشگاه تشکر کنم که زحمت می‌کشند؛ الان که شرایط تیم خوب است ولی اگر مالکان باشگاه دوست دارند، می‌توانند هر کسی را جای من بگذارند؛ اگر بگویند دیگر نمی‌آیم و به کارم ادامه نمی‌دهم؛ آدمی نیستم که با هر شرایطی بسوزم و بسازم؛ وقتی کار می‌کنم، می‌خواهم با اقتدار کارم را ادامه دهم؛ من نیاز به احترام و آرامش دارم و فکر می‌کنم ما لایق این موضوع هستیم.

 

* من و مربیان هزار تومان نگرفتیم

مربیان تا الان هزار تومان نگرفته‌اند؛ خود من که اینجا نشستم هزار تومان نگرفتم؛ اگر فردا بگویند داده‌اند، دست‌شان را می‌بوسم؛ ۱۲ هفته از لیگ برتر گذشته ولی آیا صدایی از ما شنیدید؟ حتی یک کلمه گفتیم؟ من آدمی نیستم که دنبال پول باشم ولی یک سری چیزها را توقع دارم.

 

* بازیکن میلیاردی نداریم

سال گذشته تلاش کردیم و به لطف خدا به لیگ برتر رسیدیم و امسال هم تیم ما همین است؛ تا پایان نیم‌فصل باید همینطور به کارمان ادامه دهیم و نیم‌فصل اگر توانستیم بازیکن بگیریم و تیم را تقویت کنیم؛ شما به تیم‌های دیگر نگاه کنید؛ ما بازیکنان میلیاردی نداریم ولی بازی و نتایج ما را ببینید؛ به این بازیکنان باید افتخار کرد؛ دوست دارم صادقانه بگویم که الان شرایط ما بهتر از قبل شده است؛ برایم فرقی ندارد در شرایط ضعف یا قدرت باشم ولی اگر بخواهند همین حالا می‌روم.

 

* خط می‌دهند که سرمربی نساجی شوند

اصلا این حرف‌ها را نمی‌زنم که پول بگیرم ولی ما نیاز به احترام داریم؛ بعضی مربیان که در اندازه نساجی نیستند، خط می‌دهند که ما می‌خواهیم بیائیم و سرمربی تیم شویم! اگر از طرف باشگاه صحبتی با آنها شود، من نمی‌توانم تحمل کنم، اما به من گفته‌اند این اتفاق افتاده است؛ دیدید که ما امروز از دو هفته قبل هم محکم‌تر بازی کردیم؛ آدمی نیستم که به من بگویند چکار کن، چکار نکن؛ محافظه کار هم نیستم. تا وقتی باشم با قدرت کار می‌کنم.

 

* کار در این شرایط سخت است

هیچ مربی‌ای مادام‌العمر روی یک نیمکت ننشسته است. همه یک روز می‌آیند و یک روز می‌روند. لایق این هستیم که بعد از ۱۲ هفته که ریالی نگرفتیم، حداقل به ما احترام بگذارند؛ با نهایت احترام به آقایان صنیعی‌فر و حدادیان که از جیب هزینه می‌کنند و همینطور آقای امیری، کار کردن با این شرایط سخت است؛ ما نیاز به تمرکز داریم ولی اگر بازیکن من چنین چیزهایی را بشنود، چه اتفاقی می‌افتد؟ فردا به حرف من در تمرین گوش می‌دهد؟

 

* واکنش به چیدن ترکیب در قهوه خانه

روی کاغذ قهوه خانه ترکیب بیرون می‌دهید؟ سال گذشته چرا قهوه‌چی‌های این شهر تیم را بالا نیاوردند؟ هیچکس به اندازه من دلش برای نساجی و استان مازندران نمی‌سوزد؛ بازیکنان من دارند با جان و دل بازی می‌کنند؛ ببیند ما این همه مصدوم داریم ولی آیا از من شنیده‌اید که مدام بگویم بازیکن مصدوم داریم و بهانه بگیرم؟ باید از همه بازیکنانم تشکر کنم که کیفیت بالایی دارند؛ آنها کسانی هستند که موجب خوشحالی مردم شدند.

 

* حق‌مان بیشتر از این است

اگر بازیکنان تاپ لیگ را به من بدهید که نمی‌گویم نه؛ حتما آنها را می‌گیرم ولی ما باید به بودجه باشگاه نگاه کنیم؛ ما بازیکن میلیاردی و بازیکن تاپ نداریم؛ شما تیم‌های دیگر را ببیند؛ ببینید فولاد، ذوب آهن، استقلال، تراکتور، پرسپولیس، سپاهان و... چه بازیکنانی گرفتند؛ با این حال ما تیم قدرتمندی و یکدلی داریم؛ نسبت به اندازه تلاش و کوششی که کرده‌ایم، حق‌مان بیشتر بوده است.

 

* نمی‌بردیم، هواداران نمی‌گذاشتند کسی از ورزشگاه بیرون برود!

کمترین حق امروز ما برد بود که خدا را شکر بردیم وگرنه بعید می‌دانم امروز هواداران می‌گذاشتند کسی از ورزشگاه بیرون برود؛ مگر می‌شود این همه اشتباه داوری علیه نساجی اتفاق بیافتد؟ من با توجه به قضاوت‌هایی که قبلا داوران در لیگ یک برای ما داشتند، با مسؤولان حرف زدم.؛ هر چیزی خیر است. متاسفانه قبل از بازی سجاد آشوری موقع گرم کردن مصدوم شد؛ من خودم شوکه شدم ولی به هر حال همه بازیکنان کشیدند؛ از همه بازیکنان تشکر می‌کنم و این برد مبارک همه باشد.

نساجی مازندران داریوش یزدی (سرمربی) جواد نکونام (مربی)

منبع: ورزش 3

خبر بعدی:

قرارداد جلالی و نساجی امضاء شد

سرمربی جدید نساجی مازندران قراردادش با این باشگاه را بامداد امروز پنج‌شنبه رسما امضاء کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی که پنج‌شنبه شب هفته قبل با مسؤولان باشگاه نساجی به توافق رسیده و به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده بود، چهار روز در تمرینات این تیم شرکت کرد، اما به دلیل مشکلات باشگاه در تمرین روز گذشته حاضر نشد و امضای قراردادش نیز به تاخیر افتاده بود.

 

بعد از این حواشی، مجید جلالی چهارشنبه شب جلسه‌ای با فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان، مالکان باشگاه نساجی داشت و در نهایت طرفین به توافقات نهایی رسیده، مشکلات را بررسی کردند و قرارداد جلالی به‌عنوان سرمربی جدید نساج‌ها امضاء شد.

 

تمرین امروز پنج‌شنبه نساجی مازندران از ساعت ۱۱ در ورزشگاه کارگران تهران زیر نظر مجید جلالی و دستیاران او برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است، اردوی تیم نساجی مازندران از دیروز چهارشنبه در هتل المپیک برپا شده و بازیکنان این تیم تا چهار روز آینده تمرینات خود را در تهران پیگیری می‌کنند.

 

نساجی مازندران مجید جلالی (سرمربی)

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قدس: فروش گوشت سگ در مشهد!

کلیدواژه: نساجی مازندران داریوش یزدی سرمربی جواد نکونام مربی

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۴۳۵۸۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جلالی در نساجی رسمی شد
 • قرارداد مجید جلالی با نساجی مازندران امضا شد
 • مجید جلالی رسما سرمربی نساجی شد+عکس
 • قرارداد جلالی با باشگاه نساجی امضا شد
 • قرارداد مجید جلالی با نساجی رسما امضا شد
 • لاشا توتادزه، مدافع گرجستانی جدید نساجی مازندران به اردوی این تیم در تهران اضافه شد
 • پخش زنده تمرین ایران از تلویزیون ملی چین!+تصاویر
 • نساجی یک مدافع خارجی دیگر جذب کرد (عکس)
 • مدافع گرجستانی به نساجی مازندران پیوست+عکس
 • یک بازیکن گرجستانی به تیم فوتبال نساجی مازندران پیوست
 • مدافع گرجستانی به نساجی پیوست
 • رسمی؛ لاشا توتادزه، مدافع اهل گرجستان به نساجی پیوست
 • دوره ای که آمریکا صدا بزند و همه جمع شوند، تمام شده است
 • احتمال جدایی فرهاد مجیدی از استقلال
 • نساجی بدون جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات
 • بانوی ملی پوش دوچرخه سوار، اصالتا یزدی است
 • محمد قوچانی: خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را بزند
 • (تصاویر) راز پنالتی‌های بیرانوند چیست؟
 • ادامه تمرینات نساجی در استادیوم کارگران +عکس