خبرگزاري آريا_ سپاهان موفق شد بردي پرگل را برابر سايپا بدست آورد.

به گزارش سرويس ورزشي آريا، سپاهان رده دومي نزديک ترين تعقيب کننده پديده صدرنشين است و نياز مبرم به سه امتياز اين بازي خانگي داشت تا در کورس قهرماني باقي بماند. سايپا هم با حذف استقلال از جام حذفي و توقف پرسپوليس در ليگ با روحيه اي مضاعف به اين بازي رسيده و به دنبال پيروزي بود.

 نيمه اول اين ديدار تا دقيقه 14 پاياپاي دنبال شد ولي طي سه دقيقه طلايي پوشان دو گل زدند تا کار دايي و شاگردانش سخت شود و آنها در واقع سه دقيقه در ورزشگاه نقش جهان يخ زده باشند. در ادامه تيم سپاهان بيشتر سعي در ميدان داري داشت و البته موقعيت هايي هم براي هر دو تيم ايجاد شد که هيچ يک به نتيجه نرسيد و بازي در نيمه اول با همين نتيجه خاتمه يافت.در نيمه دوم شاگردان اميرقلعه نويي سعي در کنترل جريان بازي و تسلط بر اوضاع را داشتند و به خوبي هم موفق به انجام اين مهم شدند. سپاهاني ها نه تنها فرصت خوبي به سايپا براي گلزني ندادند،  بلکه بارها هم موقعيت گلزني ايجاد کردند تا به معناي واقعي کلمه شايستگي پيروزي برابر شاگردان علي دايي را داشته باشند و در نيمه دوم يک گل ديگر هم زدند تا با پيروزي مقتدرانه زمين را ترک کنند.

تيم هاي تراکتورسازي تبريز و ذوب آهن اصفهان در سري رقابت هاي هفته دوازدهم ليگ برتر از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز به مصاف يکديگر رفته بودند که در پايان تيم ميزبان نتيجه 4 بر 1 به برتري رسيد. 

گل هاي تيم تراکتورسازي توسط لي هري اروين (دقايق 57، 59 و 64) و مسعود شجاعي در دقيقه 75 و گل تيم تيم ذوب آهن اصفهان نيز توسط محسن مسلمان (دقيقه 27) به ثمر رسيد. 

داور وسط: محمدحسين زاهدي فر کمک ها: بابک داوري و مهدي عاليقدر

ترکيب دو تيم:

تراکتورسازي تبريز

محسن فروزان، محمدرضا‌ مهدي‌زاده، ايمان سليمي، محمد طيبي، احسان‌حاج‌صفي، علي‌ طاهران ( از دقيقه 53 - لي هري اروين)، مهدي‌ مهدي‌پور، يوکيا سوگيتا (از دقيقه 85- حامد حسين علي زاده)، مسعود شجاعي، دانيال‌ اسماعيلي‌فر (از دقيقه 73 - احسان پهلوان)، آنتوني‌ استوکس

سرمربي موقت: محمد تقوي

ذوب آهن اصفهان

رشيد مظاهري، هادي محمدي، مسعود ابراهيم زاده، عارف غلامي (از دقيقه 62 - وحيد محمدزاده)، ميلاد فخرالديني، حميد بوحمدان، محسن مسلمان، زبير نيک نفس ( از دقيقه 68 - ادي ارناندز)، محمدرضا حسيني، ماريون سيلوا ( از دقيقه 68 محمدرضا عباسي)و ارسلان مطهري

سرمربي: اميد نمازي

دقايق حساس: 

دقيقه 3: کارت زرد داور به ميلاد فخرالديني 

دقيقه 18: شوت زيباي دانيال اسماعيلي فر از پشت محوطه جريمه تيم ميهمان با واکنش خوب رشيد مظاهري دفع شد. 

دقيقه 27: ( گل تيم ذوب آهن اصفهان) تيم ميهمان با خطاي بازيکن تراکتورسازي روي ارسال مطهري صاحب ضربه ايستگاهي شد. محسن مسلمان از طريق ضربه ايستگاهي پشت محوطه جريمه توپ را پرقدرت ارسال کرد که گل به زيبايي به ثمر رسيد. 

دقيقه 39: بازيکن تيم ذوب آهن اصفهان توپ را از سمت راست زمين مسابقه به داخل محوطه جريمه ارسال کرد که توپ با ضربه ماريون سيلوا از کنار دروازه محسن فروزان به بيرون رفت. 

دقيقه 40: آنتوني استوکس توپ را در اختيار دانيال اسماعيلي فر قرار داده و اين بازيکن پس از ورود به داخل محوطه جريمه تيم ميهمان شوت زد که توپ به صورت خطرناکي از کنار دروازه به بيرون رفت. 

دقيقه 55: کارت زرد داور به رشيد مظاهري از تيم ذوب آهن اصفهان

دقيقه 57: (گل اول تيم تراکتورسازي تبريز) آنتوني استوکس در حرکت سريع توپ را از سمت راست زمين مسابقه به لي هري اروين در داخل محوطه جريمه و مقابل دروازه ارسال کرده و اين بازيکن توانست از فاصله نزديک گل تساوي تيمش را به ثمر برساند. 

دقيقه 59: (گل دوم تراکتورسازي تبريز) آنتوني استوکس پشت محوطه جريمه صاحب توپ شده بود که رشيد مظاهري با خروج اشتباه توپ را با ضربه سر به چند متر جلو تر ارسال کرد که توپ در اختيار لي هري اروين قرار گرفته و اين بازيکن با استفاده از اشتباه دروازه بان ذوب آهن اصفهان توپ را با شوت محکم و زيبايي وارد دروازه خالي تيم ميهمان کرد. 

دقيقه 64: (گل سوم تراکتورسازي تبريز) لي هري اروين صاحب توپ شد که شوت اين بازيکن توسط رشيد مظاهري برگشت داده شده و دوباره در اختيار بازيکن خارجي تراکتور سازي قرار گرفتت که هادي محمدي نتوانست مانع اين بازيکن شود تا لي هري اروين توپ را از فاصله کمي وارد دروازه کند. 

دقيقه 75: (گل چهارم تراکتورسازي) احسان پهلوان پس از شوت بازيکن تراکتورسازي از پشت محوطه جريمه صاحب توپ شده و در اختيار مسعود شجاعي قرار داد که کاپيتان تيم ميزبان توانست با شوت زميني و کم قدرت گل چهارم تيمش را به ثمر برساند. 

دقيقه 82: محمدرضا حسيني در داخل محوطه جريمه با ارسال هم تيمي خود صاحب توپ شده بود که توپ با شوت بي دقت اين بازيکن از کنار دروازه محسن فروزان به بيرون رفت.

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

درآمد نجومی ستاره لیگ برتری در فوتبال ایران

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن مسلمان، هافبک ۲۷ ساله فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم‌های فولاد خوزستان، پرسپولیس تهران و ... دارد و ابتدای لیگ هجدهم با عقد قراردادی یک ساله و یک سال مشروط به سبزپوشان اصفهانی پیوست، در فصل نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا شد و به سپاهان رفت.

مسلمان فصل گذشته در پرسپولیس بازی می‌کرد، اما در پایان فصل در فهرست مازاد برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت و با نظر امید نمازی راهی ذوب آهن اصفهان شد و به نظر می‌رسید در این تیم به روز‌های اوجش بازگردد، اما این اتفاق رخ نداد و شنیده می‌شد این بازیکن در هفته‌های پایانی لیگ از سبزپوشان جدا می‌شود، اما این اتفاق سرانجام در تعطیلات نیم فصل رخ داد و مسلمان از جمع سبزپوشان جدا شد.

او در نیم فصل نخست در بیشتر بازی‌ها برای ذوب آهن بازی کرد، اما در طول نیم فصل نخست به مشکلاتی برخورد کرد و سپس تصمیم گرفت تا به سپاهان برود. طبق اعلام منابع آگاه از ذوب آهن، قرارداد ابتدای فصل او با ذوبی‌ها حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود و برای فسخ قرارداد با مسئولان باشگاه ذوب به توافق رسید تا پول نیم فصل حضورش در این تیم را دریافت کند که عدد هنگفتی برای هر بازی می‌شود.

مسلمان با حضور در سپاهان نیز قرارداد خوبی امضا کرد تا درآمد نجومی در فوتبال ایران داشته باشد. حال باید دید هافبک بازی‌ساز جوان و آقای پاس گل فصل گذشته لیگ برتر می‌تواند در سپاهان به روز‌های خوبش بازگردد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

مسلمان شاگرد قلعه‌نویی شد

محسن مسلمان از ذوب آهن جدا می‌شود

برنامه نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال اعلام شد/ تاریخ دربی برگشت مشخص شد

انتهای پیام/

مسلمان به سپاهان اصفهان پیوست

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قدس: فروش گوشت سگ در مشهد!

کلیدواژه: ليگ برتر فوتبال سپاهان سايپا تراکتورسازي

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۴۳۵۸۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اصفهان|بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن: تا آخرین ثانیه‌ها قهرمان مشخص نمی‌شود
 • پرگل ترین هفته مسابقات فوتبال لیگ جوانان گیلان رقم خورد
 • لیگ برتر فوتبال بانوان‌/ وقتی با یک گل همه چیز به هم می‌ریزد
 • محسن مسلمان: کارکردن باقلعه نوعی برایم افتخار بزرگیست / بهتر بود از ذوب آهن جدا شوم
 • منصوریان از پشت فنس شاهد پیروزی ذوب‌آهن (عکس)
 • هندبالیست‌های بانوی ذوب‌آهن به‌دنبال تثبیت جایگاه سوم لیگ برتر
 • سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن: مقابل ملوان به دنبال پیروزی هستیم
 • اصفهان| هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال مردان؛ سفر سپاهان به سبزوار در روز استراحت ذوب‌آهن
 • ذوب آهن یا پیکان؟ پوئن ها قهرمان لیگ والیبال بانوان را مشخص می‌کند
 • نیروی زمینی و ذوب‌آهن حریفان تدارکاتی پیکان
 • اصفهان| هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان؛ قهرمانی به پیکان می‌رسد یا ذوب‌آهن؟
 • اصفهان| هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ تدارک ذوب‌آهن برای صعود به رده دوم
 • لیگ برتر والیبال بانوان در ایستگاه آخر
 • کره جنوبي 2 _ بحرين 1؛ صعود دشوار کره جنوبي در وقتهاي اضافه
 • کره جنوبی 2- بحرین 1؛ صعود با پرواز کیم جین
 • صعود با پرواز کیم جین
 • محسن مسلمان به تیم فوتبال سپاهان پیوست/عکس
 • رسمی؛ محسن مسلمان به سپاهان پیوست
 • اصفهان| سپاهان و مسلمان؛ گزینه پر ماجرای قلعه‌نویی