حوادث رکنا: دختر و پسر جوان با سفر به شهرهای مختلف دست به سرقت از مغازه های موبایل فروشی می زدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، چندی قبل ماموران پلیس Police شهرستان شهرکرد در جریان سرقت Stealing از چند مغازه موبایل فروشی قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای دستگیری عاملان این سرقت‌ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست تحقیقات پلیسی پی بردند دختر و پسر جوانی که از متهمان سابقه دار شهرستان اصفهان هستند و تحت تعقیب ماموران پلیس اصفهان نیز قرار دارند عامل این سرقت ها هستند.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران پی بردند که دختر و پسر جوان با اطلاع از تحت تعقیب بودن ماموران شهرکرد به استان خوزستان فرار Escape کرده اند.

بدین ترتیب ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری دختر و پسر جوان وارد عمل شدند.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات با تجسس های فنی و پلیسی خیلی زود مخفیگاه دختر و پسر جوان را در آبادان شناسایی کردند و با تحت نظر قرار دادن خانه این دزدان رفت و آمدهایشان را تحت نظر قرار دادند.

همین کافی بود تا روز یکشنبه 11 آذر ماه سال جاری ماموران در عملیاتی غافلگیرانه دختر و پسر جوان را در مخفیگاهشان دستگیر کرده و در بازرسی از خانه متهمان گوشی های سرقتی زیادی به دست آورند.

دختر و پسر جوان که با هم نسبت فامیلی دارند بعد از دستگیری گفتند که در شهرکرد 130 گوشی موبایل، طلا و دلار به سرقت بردیم و وقتی دیدیم پلیس در تعقیبمان است به آبادان سفر کردیم و قصد داشتیم مدتی زندگی آرامی داشته باشیم تا بعد از آن دوباره دزدی theft کنیم.

بنا به این گزارش، متهمان به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پلیس آگاهی شهرکرد قرار گرفتند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

علی رنجکش

 

 

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

کار کثیف کفتار پیر با پسر جوان بعد از ربودن او+عکس هنگامی که به خانه رامین برای مصرف شیشه رفتم آن روی شیطانی اش را نشان داد کتک زدن وحشتناک دانش‌آموز‌ دوم‌ ابتدایی‌ مشهدی توسط خانم معلم بی رحم+ عکس اشک های بنیامین 3 ساله تمامی ندارد / مرگ پدر لالایی مادر را بی تاثیر کرد+ عکس 10 سال زندان برای مدل زیبا و مشهور + عکس پسر مشهدی اگر به دختر موردعلاقه اش نرسد خودکشی می کند پخش فیلم حمل تابوت در مترو / هزینه‌های بالای تشییع جنازه یا قاتلان خونسرد + عکس جنجال دختر لاکچری با شالی از جنس طلا 50 بار قسم برای تبرئه از قتل مادر / به آغوش کشیدن برادر توسط خواهران در جلسه دادگاه+عکس گفتگو با جراح دردهای قربانیان اسیدپاشی+ عکس مرگ فوتبالیست ایرانی در حین بازی کردن فوتبال فیلم دردناک از آخرین لحظات زندگی فوتبالیست مشهور+ تصویر حنانه وقتی از خانه خالی کیارش خارج شد احساس گناه می کرد + جزییات زنده زنده سوزاندن دخترجوان پس از تجاوز مردان شوم! قتل دلخراش زنی که از برف پاک کن های کامیون آویزان شد! مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا خفه شدن شوهر زیر زن چاق! / آنها خواب بودند + عکس تجاوز وحشیانه به مینا دختر جوان توسط جوان خونخوار / التماس کرد و لی ...

منبع: رکنا

خبر بعدی:

انهدام باند سرقت خودروهای لوکس/ خودکشی رئیس باند حین بازداشت + تصاویر متهمان

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ۹ نفره که اقدام به سرقت خودروهای لوکس و فروش سکه‌های تقلبی می‌کردند، خبر داد. ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷ اجتماعی پلیس تهران نظرات - اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دی ماه سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس عنوان کرد که دو مرد با نقشه‌ای قبلی و به بهانه خرید خودرو اقدام به سرقت خودروی هیوندا گرانقیمتش کرده‌اند.

با تشکیل این پرونده، دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 34 دستور داد تا تیمی از ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری دزدان خودروی لوکس وارد عمل شوند.

اظهارات شاکی

مرد جوان با حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: قصد فروش خودرو داشتم و یک آگهی در سایت دیوار انتشار دادم که در این مدت افراد زیادی برای خرید و قیمت خودرو با من تماس گرفتند تا اینکه مرد جوانی پس از صحبت در مورد قیمت خودرو، قرار ملاقاتی را برای دیدن خودروی هیوندا هماهنگ کرد.

وی افزود: مرد جوان وقتی برای دیدن خودرو به محل قرار آمد، خواست با خودرو یک دور در خیابان بزنیم تا از نظر فنی خودرو را بررسی کند، سوار بر خودرو در خیابان بودیم که ناگهان یک خودرو از پشت با خودروی من تصادف کرد، از خودرو پیاده شدم و به سمت عقب خودرو رفتم که ناگهان خریدار قلابی خودرو پا روی پدال گاز گذاشت و فرار کرد و خودرویی که با من تصادف کرده بود نیز پا به فرار گذاشت.

تحقیقات پلیسی:

کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران در ادامه تحقیقات به محل سرقت رفته و در بررسی دوربین مداربسته پی بردند خودرویی که با خودروی مرد فروشنده تصادف کرده نیز سرقتی بوده است.

تیم پلیسی متوجه شدند که اعضای یک باند با طراحی تصادف ساختگی این سرقتها را به اجرا گذاشته‌اند. 

ماموران در ادامه، شماره پلاک خودروی سرقتی را در سیستم سراسری پلیس ثبت کردند اما با گذشت چند ماه هیچ اثری از خودروی سرقتی به دست نیامد تا اینکه کارآگاهان در برابر سرقت مشابه دیگری در اوایل سال جاری قرار گرفتند.

مرد جوان که خودروی تویوتا لنکروزش به شیوه تصادف ساختگی به سرقت رفته بود به ماموران گفت: خودرو را در سایت دیوار آگهی کرده بودم که مرد جوانی قرار گذاشت تا خودرو را از نزدیک مشاهده کند و بعد از حضور در محل تصمیم گرفته شد با خودرو در خیابان چرخی بزنیم، در مسیر بودیم که ناگهان خودرویی از عقب با خودروی من تصادف کرد و به محض اینکه از خودرو پیاده شدم، خریدار خودرو پشت فرمان نشست و با سرعت پا به فرار گذاشت.

کارآگاهان در اقدامات بعدی آلبوم مجرمان سابقه‌دار را پیش روی مالباختگان قرار دادند که یکی از دزدان حرفه‌ای به نام امین، شناسایی شد. تیم پلیسی در این شاخه از تحقیقات پی بردند که دزدان پس از سرقت خودرو اقدام به دزدیدن پلاک‌های خودروهای دیگر می‌کنند و روی خوروهای سرقتی نصب می‌کنند.

خودکشی سارق حرفه‌ای

کارآگاهان تجسس‌های پلیسی را برای دستگیری امین آغاز کردند و این در حالی بود که این سارق حرفه‌ای در چند مرحله دیگر سرقتهای مشابه دیگری را به اجرا گذاشته بود تا اینکه اوایل بهمن ماه سال جاری مخفیگاه امین در جنوب تهران شناسایی شد و مخفیگاه وی تحت نظر قرار گرفت.

ماموران وقتی برای دستگیری امین وارد عمل شدند این سارق اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد و وقتی حلقه محاصره را تنگ دید با فریادهای اینکه دیگر نمی‌خواهم به زندان بازگردم با تفنگی که در دست داشت اقدام به خودکشی کرد اما خودکشی ناموفق بود.

کارآگاهان با حضور در خانه متهم موفق به دستگیری دو همدست دیگر وی شدند و در بازرسی از خانه امین و همدستانش، دستگاه ضرب سکه‌های تقلبی و تعدادی سکه طلا جعلی آماده فروش، بیسیم و کارت جعلی نهاد ریاست جمهوری به  دست آوردند.

رضا و قادر (دو همدست امین) در بازجویی‌های ابتدایی دو همدست دیگر خود به نام سحر و امیر را که در کار فروش سکه‌های تقلبی  بودند، معرفی کرده و ماموران در عملیات دیگری سحر و امیر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سحر در اعترافاتش گفت: من از قدیم با امین دوست بودم و سکه‌های تقلبی را به فروش می‌رساندم و امین در سرقتهای خودرو از دوستان دیگرش کمک می‌گرفت.

امیر نیز در  اعترافاتش به سرقت خودروها با همدستی امین اعتراف کرد و گفت: امین برای هر سرقت از یکی از دوستانمان کمک می‌گرفت و در قبال هر سرقت، پول کمی به ما می‌داد و از خودروهای سرقتی در کار فروش سکه‌های تقلبی و خوشگذرانی استفاده می‌کرد و تنها یک خودروی بی.ام.و  را اوراق کرده است.

کارآگاهان در ادامه شاخه دیگری از تجسسها با اطلاعات به دست آمده چهار همدست دیگر امین را که در زمینه فروش و سرقت خودروها نقش داشتند دستگیر کردند.

سرقت کارتهای عابربانک کنار دستگاه‌های خودپرداز + تصویر متهم

سرهنگ مرتضی نثاری؛ رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به گسترده بودن این سرقتها و فروش سکه‌های تقلبی، مقام قضایی با دستور چاپ عکس امین، سحر، سعید و رضا را صادر کرد لذا افرادی که در دام دزدی‌ها و خرید سکه‌های تقلبی این متهمان گرفتار شده‌اند به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

انتهای پیام/

R1370/P/S2,21,25,1392/CT12 واژه های کاربردی مرتبط پلیس آگاهی

لیاقت مردم خرگیری نیست/ همکاری نشود، اجازه خروج مرغ را نمی‌دهم

آیا FATF مانع فعالیت‌های سپاه و کمک ایران به حزب‌الله و نیروهای مقاومت سوریه می‌شود؟

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

کلیدواژه: حوادث Accidents پلیس Police سرقت Stealing فرار Escape سفر دزدی theft اخبار حوادث موبایل دختر دزدی عکس دختر و پسر جوان عکس ایران دختر تصادف پسر فیلم تجاوز تهران مرد جوان

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۸۳۳۵۵۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • 2 دختر نوجوان فراری به دام 2 پسر خبیث تهرانی افتادند+عکس
 • رییس باند بزرگ سرقت خودرو و جعل سکه هنگام دستگیری خودکشی کرد
 • کشف ۲۵ تن ذرت خارجی در تعقیب و گریز پلیس و قاچاقچیان
 • روایت دختر شهید مدافع حرم کلاه صورتی از دیدارش با رهبر انقلاب +فیلم/ رفتار جنون آمیز پدر جوان با پسر خردسالش! +فیلم/ آموزش مایکروسافت ورد| چگونگی ایجاد حاشیه و روش ساخت سرصفحه و پاورقی در متن (قسمت ۱۸)
 • تعقیب و گریز خونین پلیس گیلان با تبهکاران+ عکس
 • خودکشی رییس باند بزرگ سرقت خودرو و جعل سکه هنگام دستگیری
 • انهدام باند سرقت خودروهای لوکس
 • فروشندگان سکه تقلبی به دام افتادند+ عکس
 • انهدام باند سرقت خودروهای لوکس/ خودکشی رئیس باند حین بازداشت (+عکس)
 • خودکشی رئیس باند سرقت خودروهای لوکس حین بازداشت +عکس
 • سرقت خودروهای لوکس با شگرد جدید/ دستگیری باندامین و همدستانش در تهران
 • جزئیات خودکشی رئیس باند تبهکاران در زمان دستگیری/ انهدام باند بزرگ سرقت خودروهای لوکس و سکه های طلا
 • جزیات خودکشی رییس باند تبهکاران در زمان دستگیری/ انهدام باند بزرگ سرقت خودروهای لوکس و سکه های طلا
 • خودکشی هولناک رییس باند تبهکاران / در جنوب تهران رخ داد + عکس بدون پوشش 4 نوچه زن و مرد
 • خودکشی رییس باند تبهکاران در زمان دستگیری
 • رفتار جنون آمیز پدر جوان با پسر خردسالش! +فیلم
 • فیلم تعقیب و گریز خونین پلیس با یک تبهکار فراری
 • دستگیری کلاهبرداران پرداخت تسهیلات قرض‌ الحسنه در کرمان
 • آخرین سرقت مرگبار ابلیس سیاه در بلوار دریا