مسابقات استعدادیابی دو و میدانی، ویژه محلات حاشیه شهر کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۱۹۴۱۱۹۵
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مسابقات استعدادیابی دو و میدانی با حضور ۷۰ دختر در ردهی نوجوانان به مدت یک روز در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به منظور آماده سازی ورزشکاران برای مسابقات کشوری برگزارشد.
در پایان این رقابتها که با همکاری تربیت بدنی سپاه ثارالله کرمان و هیئت دو و میدانی استان برگزارشد، ۱۲ نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بر این اساس، در ماده ۱۰۰ متر از شهرک الله آباد فاطمه قلندری، نادیا دستیار و مهدیه رحیمی عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
از شهرک صنعتی نیز رقیه معاذاللهی، نازنین امین زاده و ساجده وفادوست مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در ماده ۸۰۰ متر هم از شهرک الله آباد فائذه گلوکی، سعیده پلاشی و رقیه امین زاده اول تا سوم شدند.
از شهرک صنعتی نیز رقیه پورشیخعلی، محدثه گیشین زاده و فاطمه حسن پور به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.
انتهای پیام/ب
رقابت ۷۰ دختر حاشیه شهر کرمان در مسابقات استعدادیابی دو و میدانیمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: اخبار ورزشی دو و میدانی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۱۹۴۱۱۹۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جام حذفی| برنامه مرحله یک هشتم نهایی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان - چادرملو اردکان - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران - مس سونگون ورزقان - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - پرسپولیس - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز - ذوبآهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام
ملوان بندرانزلی - سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبیپوشان جنوب - فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر
انتهای پیام/