از قهرمانی تیم والیبال شهرداری قزوین در لیگ یک نوجوانان تا اعزام تیم بوچیا بانوان استان به رقابتهای لیگ کشوری
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۲۰۱۰۴۵۹
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛در بسته اخبار ورزشی امروز سه شنبه شاهد خبرهایی، از قهرمانی تیم والیبال شهرداری قزوین در لیگ نوجوانان باشگاههای کشور، اعزام تیم بوچیا بانوان استان به رقابتهای لیگ کشوری، حضور مربی قزوینی در دوره پارکور مربیان آسیا در قطر و درخشش تیم ووشو استان در مسابقات قهرمانی کشوری هستید
قهرمانی تیم والیبال شهرداری قزوین در پایان مرحله اول رقابتهای دسته اول نوجوانان باشگاههای کشورتیم شهرداری قزوین در بازی فینال سه بر صفر کرمانشاه را برد و به همراه این تیم به مرحله بعد صعود کرد، تیم والیبال نوجوانان شهرداری قزوین با ۴ برد پیاپی و بدون واگذاری حتی یک ست، در این مرحله قهرمان شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
این رقابتها با شرکت ۵ تیم در سالن بعثت قزوین برگزار شد.
اعزام تیم بوچیا بانوان استان به رقابتهای لیگ کشوریرقابتهای لیگ کشوری بوچیا از ۲۶ آذر آغاز و تا ۳۰ آذر به میزبانی بابلسر و در مجتمع شهید عظیمی این شهر برگزار خواهد شد.
حضور مربی قزوینی در دوره پارکور مربیان آسیا در قطرعلیرضا کاسه گر، از قزوین یکی از سه نماینده کشورمان در کلاس پارکور ویژه مربیان آسیا، است که در دوحه قطر آغاز شده است.
تبادل اطلاعات و تکنیکهای مربیان کشورهای مختلف آسیا، آموزش و یادگیری در فضای دوستانه و چگونگی استفاده از وسایل مورد نیاز و آموزشی روز دنیا، ارتباط و همکاری بین مربیان آسیا طی سالهای آینده از اهداف مهم و دیگر این کلاس است این دوره با حمایت مالی و زیر نظر فدراسیون جهانی ژیمناستیک، کنفدراسیون ژیمناستیک آسیا برگزار میشود.
شاخه پارکور آذرماه امسال، به صورت رسمی به عنوان شاخه هشتم فدراسیون جهانی پذیرفته شد.
درخشش تیم ووشو استان در مسابقات قهرمانی کشوریدر پایان مسابقات قهرمانی کشوری کمیته جیت کاندو، تیم ووشو استان ۴ مدال طلا، ۳ نقره و ۵ برنز کسب کردند.
مهدی کلهر، محمد جواد رضایی، امیر رضا خان احمدلو و محمد عرفان مقدم قهرمان شدند، جواد افشار، سیروان پیری و امیرعلی افراشی نایب قهرمان شدند وامیرعرفان خانپور، کیارش کلهر، محمدمهدی شریف پور، محمدسینا قاسمی و دانیال پورسعید سوم شدند.
این رقابتها با حضور بیش از ۲۸۰ ورزشکار از ۱۳ استان در دو بخش تالو و ساندا در تهران برگزار شد.
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: انجمن های ورزشی ورزش همگانی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۲۰۱۰۴۵۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
فیلیپین، نخستین حریف نوجوانان دختر ایران در قهرمانی آسیا
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی کمتر از ۱۸ سال دختر آسیا از ۲۷ خرداد تا سوم تیر در ناخون پاتوم تایلند برگزار میشود و تیم نوجوانان دختر ایران در این رقابتها شرکت میکند.
۱۳ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که شاگردان فاطمه شعبان خمسه، سرمربی تیم ایران در گروه دوم با تیمهای ژاپن و فیلیپین همگروه هستند.
گروهبندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی نوجوانان دختر آسیا به قرار زیر است:
گروه یک: تایلند، ازبکستان و ماکائو
گروه دو: ژاپن، ایران و فیلیپین
گروه سه: چین، قزاقستان و هنگکنگ
گروه چهار کرهجنوبی، چینتایپه، هند و استرالیا
شاگردان شعبان خمسه در روز نخست مسابقات (۲۷ خرداد) به مصاف فیلیپین میروند که پیروزی در این دیدار برای صعود به جمع هشت تیم برتر اهمیت زیادی دارد. ملیپوشان نوجوان دختر در روز دوم (۲۸ خرداد) و آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل ژاپن صفآرایی خواهند کرد. تیم ایران ۲۹ خرداد استراحت دارد.
برنامه کامل مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر به وقت محلی به قرار زیر است:
یکشنبه ۲۷ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – چینتایپه
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – استرالیا و قزاقستان – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – ماکائو و ایران – فیلیپین
دوشنبه ۲۸ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – استرالیا
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – چین تایپه و چین – قزاقستان
ساعت ۱۶:۳۰ تایلند – ماکائو و ایران – ژاپن
سهشنبه ۲۹ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ استرالیا – چینتایپه
ساعت ۱۵ کره جنوبی – هند و چین – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – تایلند و ژاپن – فیلیپین
تیمهای شرکت کننده در این رقابتها روز چهارشنبه ۳۰ خرداد استراحت دارند و مراحل بعدی مسابقات از ۳۱ خرداد آغاز میشود و به مدت چهار روز پیگیری خواهد شد.
بر این اساس در پایان مرحله مقدماتی تیمهای اول و دوم چهار گروه در ادامه مسابقات برای مقامهای اول تا هشتم به میدان میروند و پنج تیم دیگر برای جایگاههای نهم تا سیزدهم تلاش خواهند کرد.
تیمهای گروه یک و گروه سه (گروه ایران) در مرحله دوم مسابقات به مصاف یکدیگر میروند و دو گروه دیگر (دو و چهار) نیز در مرحله دوم حریف هم خواهند شد.
پنجمین مرحله تمرینات تیم نوجوانان دختر از ۲۵ فروردین تا چهارم اردیبهشت در کمپ تیمهای ملی والیبال بانوان (چمران) در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری شد.