مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در این بازی مثل ۲۹ بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم.

به گزارش تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در این بازی مثل 29 بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم. بازی کردن با بهترین تیم ایران در دو سه سال گذشته آسان نیست. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است، اما بازیکنانم در طول هفته روحیه خوبی داشتند. امیدوارم هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد روند تیم پارس جنوبی تصریح کرد: سال گذشته هشدارهایی داده بودم و شاید مردم فکر می‌کردند من بهانه می‌آورم، اما سیر نزولی ما از سال گذشته در نیم فصل دوم آغاز شد. مشکلات مالی و جدا شدن بازیکنان با کیفیت تأثیرگذار بود. در نیم فصل اول توانستیم خودمان را جمع کنیم، اما نیم فصل دوم مشکلات بیشتر شد و کار به اعتصاب کشیده شد. با وجود بازی با کیفیتی که نشان دادیم، نتوانستیم نتایج سال گذشته را بگیریم. تجربه نشان داده که وقتی مسئولان شهری حمایت نکنند، محکوم به نابودی هستند. تیم صدر جدول به این شهر آمده و جام قهرمانی آورده‌اند. این مسئله به خاطر پارس جنوبی جم است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: شما باید کمک و حمایت کنید. اگر قرار است مسئولان را زیر فشار بگذارید. نمی‌خواهم شما را تحریک کنم و شاید فردا روزی من نباشم. دوست ندارم از این تیمی که حضور داشته‌ام بروم، اما نگذارید این تیم در سال‌های آینده خدای ناکرده به دسته‌های پایین‌تر سقوط کند.

تارتار در رابطه با هفته پایانی لیگ برتر گفت: چون فردا بازی داریم، اجازه دهید همه چیز به پایان برسد و بعدا درباره این قضیه صحبت کنیم. پرسپولیس در طول فصل یک شکست داشته و همه بحث داوری آن بازی را می‌دانند. ضمن احترام به پرسپولیس و هوادارانش توانایی شکست این تیم را داریم. ما تیم‌های بزرگی را در این شهر شکست داده‌ایم.

وی در خصوص پیش‌بینی‌اش از بازی فردا عنوان کرد: چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت می‌‌کنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بار دیگر در رابطه با وضعیت پارس جنوبی گفت: در گذشته در شهرهای دیگری کار کرده‌ام و می‌توانید این را بررسی کنید. در رشت من به علیرضا جهانبخش بازی دادم. علیرضا نقی‌زاده در ماشین‌سازی بازی می‌کند و به این بازیکنان بها دادیم. در شهر ما این پتانسیل وجود دارد، اما در تیم‌های دیگری حضور دارند. اولویت ما اول باید این باشد که تیم در لیگ برتر باشد. اگر هدف این است که نیروی بومی مطرح شود و به تهران یا شهرستان‌های دیگر برود، قید تیم‌داری را بزنیم. من خیلی گشتم و از بازیکنان تست گرفتم، اما بازیکنی پیدا نکردم که در لیگ برتر از او استفاده کنم.

تارتار در خصوص اینکه پرسپولیس برای قهرمانی می‌آید، تصریح کرد: شاید مردم این شهر و پرسپولیسی‌ها دوست داشته باشند قهرمان شوند، اما من به عنوان مربی نمی‌توانم نظری بدهم. ما باید تمام تلاش‌مان را برای پیروزی انجام دهیم.

وی در خصوص حضور سرمربی جدید تیم ملی در ایران عنوان کرد: من رزومه او را ندیده‌ام، چون بازی فردا حساس است و تمرکزمان برای این بازی است. من به فکر سرمربی تیم ملی نبودم، اما انتظارات به خاطر حضور در جام جهانی‌های پی در پی بالا برده و امیدوارم موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان گفت: من مردم این شهر را دوست دارم و می‌خواهم این تیم سر و سامان بگیرد.

برانکو به نشست خبری نمی‌رسد

برانکو ایوانکویچ به نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم نمی‌رسد.

قرار بود این نشست خبری ساعت ۱۹ امروز در جم برگزار شود که برانکو دقایقی پیش وارد فرودگاه عسلویه شد و به این نشست خبری نخواهد رسید.

مسابقه تیم‌های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم در آخرین هفته از لیگ برتر فوتبال کشور ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.

منبع: بیتوته

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

زمان نشست خبری روحانی با اصحاب رسانه

حدود ۴۰۰ روز از آخرین نشست خبری رئیس‌جمهور در ۹۶/۱۱/۱۷ می‌گذرد. در این نشست رسانه‌های داخلی و خارجی حضور داشتند و هرکدام بنا بر مشی و خط فکری سوالات خود را مطرح کردند.

بعداز نشست سال ۹۶ و تغییرات گسترده‌ای که در کشور صورت گرفت و خروج آمریکا از برجام، بسیاری بر این توقع بودند که رئیس‌جمهور نشستی با اهالی رسانه داشته باشد و درباره اوضاع و احوال کشور سخن بگوید.

هرچند که رئیس‌جمهور چند باری در سازمان صدا وسیما حاضر شد و درباره کشور با مردم صحبت کرد اما اهالی رسانه این خواسته خود را مطرح می‌کردند که رئیس دولت باید به سوالات آنان پاسخ دهد که خواسته نابجایی هم نبود.

با خروج آمریکا از برجام و نقض این قرارداد بین‌المللی، رسانه‌ها باز هم این خواسته خود را مطرح کردند و امیدوار بودند که به آن پاسخی از سوی دولت داده شود، خواسته‌ای مه مدت‌هاست بی‌جواب مانده است.

ظاهرا پس از گذشت حدود یک سال و نیم از آخرین نشست رئیس‌جمهور قرار است نشست خبری وی با اهالی رسانه بعداز ماه مبارک رمضان برگزار شود.

رئیس‌جمهور با برگزاری نشست خبری جبران مافات می‌کند

سید محمود واعظی در گفت‌وگو با ایلنا،‌ درباره این گلایه اهالی رسانه گفت: رئیس‌جمهور همیشه با مردم و خبرنگاران گفت‌وگو داشته‌اند، ان‌شاالله بعد از ماه مبارک رمضان با خبرنگاران نشست خبری خواهند داشت.

در همین رابطه جهانبخش محبی‌نیا درباره برگزاری نشست رئیس‌جمهور با اصحاب رسانه در گفت‌وگو با ایلنا عنوان کرد: هدف طرفین در برگزاری این نشست بسیار مهم است و چون با دعوت رئیس‌جمهور صورت می‌گیرد باید اهداف را بازشناسی کرد که در این موقعیت چه منافغی برای دولت و پایگاه سیاسی وی می‌تواند وجود داشته باشد.

نماینده مردم میاندوآب تاکید کرد: دولت به عنوان متولی بخش توسعه سیاسی باید به طور طبیعی حرمت رسانه‌ها و اصحاب آن را داشته باشد. زیرا در یک تعریف کلاسیک و کلیشه‌ای رکن رابع دموکراسی رسانه و اهالی آن هستند.

وی ادامه داد: در جامعه ما از منظر تأمین زیرساخت‌های کار رسانه‌ای، آن چنان که باید اقدامات قابل قبولی صورت نگرفته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بخشی از آزادی‌هایی که در قانون اساسی وجود دارد در رسانه‌ها تامین می‌شود، اما گاهی مداخله‌هایی را شاهد هستیم که دولت در این زمینه‌ها آن پشتیبانی لازم را به عمل نمی‌آورد و اصحاب رسانه را تنها می‌گذارد.

وی ادامه داد: تصورم بر این است که روسای قوا و حاکمیت برای اینکه به وظایف قانونی خودشان در گستره قانون اساسی عمل کنند و از سوی دیگر اگر می‌خواهیم یک جامعه سیاسی و مدنی را در شأن مردم داشته باشیم، باید نشست‌هایی را به وفور برگزار کنیم .

محبی‌نیا خاطرنشان کرد: باید از توصف محض و تعارفات دوران ایران باستان عبور کنیم و نقش رسانه را در جامعه بپذیریم.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر فسادهایی که در بدنه کشور رسوخ کرده اگر امروز افشا شده نباید فراموش کنیم که این کار توسط اصحاب رسانه صورت گرفته است.

به گفته این عضو بکمیسیون رنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی آزادی رسانه یک وجهه بین‌المللی برای ما حاصل می‌کند.

وی ادامه داد: در دیگر کشورهای دنیا آزادی های مرسوم در رسانه را نشانه‌ای از آزادی بیان می‌دانند.

محبی‌نیا گفت: ضمن تشکر از دولت برای برگزاری این نشست خبری که به نوعی جبران مافات می‌کند، گفت که گله‌مندی اصحاب رسانه در جای خود باقی است.

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

رقبای خودروسازها در راه ایران

رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۱۷۰۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • احمدی: با این شرایط در پارس جنوبی نمی مانم
 • تارتار: چاره‌ای جز جدایی از پارس جم ندارم
 • آخرین وضعیت توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی/ سازه ۵۱۰ تنی به آب انداخته شد
 • کاهش فلرینگ پالایشگاه ششم پارس جنوبی با استفاده از توان داخلی
 • استقلال قهرمان نیم‌فصل دوم، ذوب‌آهن علیمنصور پدیده لیگ
 • چرا برانکو هنوز لیست نقل و انتقالاتِ تیمش را به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است؟
 • تارتار :‌نمی‌خواهم حرمت‌ها شکسته شود
 • نعمت‌زاده حکم وزیر صنعت در پارس جنوبی را نپذیرفت
 • نشست خبری جشنواره فیلم 114 ثانیه‌ای مبین برگزار می‌شود
 • مهدی تارتار: راهی جز جدایی از پارس جنوبی برای من باقی نمانده است
 • تارتار: نمی‌خواهم احترام بین من و هواداران پارس‌جنوبی از بین برود/ حیف است این تیم درگیر بحران و مشکلات مالی شود
 • سیف اللهی: با وضعیت کنونی پارس جنوبی اکثر بازیکنان جدا خواهند شد؛ مسئولان شهر جم، تیم را رها کرده‌اند
 • چاره‌ای جز جدایی از پارس جنوبی ندارم
 • سیف‌اللهی: پارس جنوبی با این وضعیت فصل بعد جزو گزینه‌های اصلی سقوط خواهد بود/ اکثر بازیکنان جدا می‌شوند
 • تارتار: چاره ای جز جدایی از پارس جنوبی ندارم
 • باشگاه صنعت نفت آبادان مذاکره با مهدی تارتار را تکذیب کرد
 • مهدی تارتار، گزینه هدایت تیم صنعت نفت آبادان
 • هیئت مدیره باشگاه پارس‌جنوبی به تغییرات اساسی نیاز دارد/ با تقویت زیرساخت‌ها، تمرینات در جم دنبال شود
 • واکنش جالب ستاره محبوب پرسپولیس به جانشینی برانکو ایوانکوویچ