حمید رسایی با تکرار تهدیدهای مطرح شده در فیضیه خطاب به روحانی نوشت: واقعا که استخر فرح در انتظارت.

به گزارش ایلنا، حمید رسایی در توییتر خود نوشت:

«شاکی این پنج طلبه، نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم بوده‌اند! من فقط از دورویی روحانی مانده‌ام که امروز صبح در جشنواره شهید رجایی، اینطور سخنرانی می‌کند اما در عمل از شعار روی یک تابلو، برای منافع سیاسی پرونده جنایی استخراج می‌کند.

واقعا که استخر فرح در انتظارت.»


منبع: بیتوته

خبر بعدی:

پیام اخلاقی رئیس جمهور به فعالان اقتصادی

حجت الاسلام سید حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان صبح دوشنبه (۲۴ دی) در دومین سفر استانی هیات دولت به گلستان از طریق فرودگاه کلاله که به دلیل نبود مسافر گاهی فعال می‌شود و گاهی هم تعطیل، وارد استان گلستان شد.

او دیدار مردمی خود را در شرق گلستان برنامه ریزی کرده بود و در ابتدای ورود خود به استان با مردم گنبدکاووس دیدار کرد.

وی علیرغم این که وعده‌های محقق نشده بسیاری از سفر اول به گلستان در کارنامه داشت با دست پر به گلستان پا گذاشت.

روحانی از فرودگاه کلاله راهی گنبدکاووس شد تا در جمع مردم خونگرمی که از صبح زود وارد ورزشگاه تختی شده بودند، سخنرانی کند.

انتظار مردم در ورزشگاه به دراز کشید و روحانی بعد از دو ساعت تأخیر به گنبد پا نهاد. هوای سرد ورزشگاه تختی با آمدن روحانی گرم شد و مردم در حالی که پلاکارد‌های خوشامدگویی داشتند به استقبال وی رفتند.

هنگام سخنان روحانی در بین مردم گنبد برخی از مردم با شعار «گرانی، گرانی، روحانی تدبیر» و «بیکاری بیکاری» اعتراض خود را نسبت به وضعیت اقتصادی و فشار‌های معیشتی اعلام کردند.

بعد از سخنرانی در بین مردم، رئیس جمهور گنبدکاوس را به سمت مرکز گلستان ترک کرد.

از جمله زیبایی‌های این سفر حضور خودجوش مردم گرگان در ورودی شرقی این شهر برای استقبال از رئیس جمهور بود.

آن‌ها با شاخه‌های گل و داشتن عکس و پرچم‌هایی پذیرای روحانی شدند تا خاطره خوبی از گرگان در ذهن وی به یادگار بماند.

حسن روحانی در روز نخست سفر نشست‌هایی با علما و طلاب و نخبگان داشت. در این سفر هفت وزیر و چند مسئول کشوری روحانی را همراهی کردند که آن‌ها برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها در روز اول سفر راهی شهرستان‌های مختلف استان شدند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در شهرستان‌های گمیشان و بندرترکمن، سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در گنبدکاووس، رضا اردکانیان وزیر نیرو در شهرستان‌های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور در آزادشهر و رامیان، مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور در شهرستان علی آبادکتول، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و کلانتری معاون رئیس جمهور هم در شهرستان گالیکش، رضا رحمانی وزیر صنعت و معدن در شهرستان‌های گنبدکاووس، محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی در شهرستان گمیشان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه گرگان، سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در شهرستان رامیان حاضر شدند و با ویدیو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور پروژه‌هایی را افتتاح یا کلنگ زنی کردند.

همچنین سعید نمکی، سرپرست وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی به همراه محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، بامداد شامگاه دوشنبه وارد گلستان شدند تا در افتتاح بزرگترین پروژه تحول سلامت گلستان حضور داشته باشند.

عصر دوشنبه در سالن دانشگاه جامعه المصطفی گرگان و به صورت ویدئو کنفرانس ۳۸ پروژه در سراسر استان گلستان با دستور رئیس جمهور و با حضور نمایندگان او در شهرستان‌ها کلنگ زنی یا بهره برداری شد.

روحانی صبح سه شنبه بیمارستان ۵ آذر گرگان را شروع برنامه‌های خود قرار داد و پس از افتتاح مرکز تروما که نیاز جدی استان بود با پرستاران و خدمات بیمارستان دیدار کرد. او همچنین عیادتی هم از بیماران کرد و با برخی از آن‌ها به گفتگو نشست.

از جمله حواشی دیگر سفر دیدار صمیمانه روحانی با جمعی از جانبازان بود که بعد از افتتاح بزرگترین پروژه تحول سلامت استان اتفاق افتاد. وی هنگام خروج از بیمارستان با حضور ویلچرنشینان رو به رو شد و علی رغم مخالفت تیم حفاظت با آرامش برای دقایقی درد و دل‌ها و خواسته‌های این جانبازان را شنید و از آنان دلجویی کرد. همین امر سبب شد که در جلسه شورای اداری گلستان که ظهر سه شنبه برگزار شد، مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای آسایشگاه معلولان و جانبازان استان مصوب شود.

در این سفر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور هم حضور داشت، او در بندرگز دیداری با خانواده شهیدان «محمدمهدی و علی اکبر مازنی» داشت و در جمع این خانواده گفت که مردم ایران انقلاب را مدیون خون شهدا هستند.

اما وزیر سحرخیز و ورزش دوست اطلاعات هم از خود تصویر زیبا در ذهن‌ها به یادگار گذاشت و اقدام جالب او که بامداد سه شنبه انجام شد تحسین همگان را در بر داشت.

پیاده روی سیدمحمود علوی با جمعی از همراهان در مسیر ناهارخوران مورد توجه مردم قرار گرفت.

ملبس کردن وزیر جهاد در گمیشان به لباس ترکمن هم از اتفاقات جالب این سفر بود.

رئیس سازمان محیط زیست هم در این سفر از پیگیری صدور حکم قاتلان محیط‌بان شهید «باشقره» خبر داد. عیسی کلانتری گفت که پیگیری‌های لازم را از طریق قوه قضائیه برای صدور حکم دادگاه انجام داده‌ایم و امیدواریم به‌زودی مجرمان به‌سزای اعمالشان برسند.

از جمله نکات مهم که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت سخن نماینده، ولی فقیه در گلستان خطاب به هیات دولت بود که گفت: گرانی داد مردم را در آورده است و مسئولان باید در این زمینه فکر اساسی کنند.

همچنین حجت الاسلام محمود ترابی، امام جمعه گنبدکاووس هم در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد از بی توجهی به ایجاد راه آهن اینچه‌برون گله کرد و گفت: اگر دولت نمی‌تواند یا نمی‌خواهد دانشکده علوم پزشکی و جاده نفت را در گنبدکاووس ایجاد کند مجوز را صادر کند تا ما خودمان وارد عمل شویم.

مقرر شده بود با حضور رئیس جمهور بزرگترین پروژه گردشگری شمال کشور که فرماندار گرگان وعده آن را داده بود کلنگ زنی شود که آن هم به دلیل مشکلاتی معلق باقی ماند.

نشست خبری با خبرنگاران استان هم بدون حاشیه نبود، ابتدا انتخاب دو خبرگزاری حامی دولت برای سؤال پرسیدن از رئیس جمهور مورد انتقاد رسانه‌ها قرار گرفت. در ادامه مقرر شد که با قرعه کشی رسانه‌ها برای سوال پرسیدن انتخاب شوند که این کار انجام شد.

ممانعت از حضور خبرنگاران در جلسه شورای اداری که سبب معطلی و سردرگمی خبرنگاران شده بود، حاشیه‌هایی را به وجود آورد.

سفر به پایان رسید و روحانی با وعده‌هایی که داد مردم را امیدوار به توسعه و پیشرفت کرد، حال باید منتظر ماند که در دو سال باقیمانده از عمر دولت چه میزان از این وعده‌ها محقق می‌شود.

شاه بیت سخنان روحانی و وزرا مقاومت دربرابر فشار‌های دشمن و رعایت اخلاق در مدیریت و تجارت بود. به گفته اوی بسیاری از شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها سو استفاده کردند به طول مثال فردی رفته ماده اولیه دارویی را تامین کند که عمر آن دارو سه ماه مانده که انقضا شود و اگر زود استفاده نشود اثرش از بین می‌رود.

وی تاکید داشت اگر به جای منفعت طلبی با تصمیمات کلان کشور همراه شویم می‌توان تحریم‌ها را پشت سرگذاشت و مسیر پیشرفت را هموار کرد.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۵۲۸۱۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پایین‌کشیدن مجسمه فرح پهلوی به دست مردم +عکس
 • وقتی آقای رئیس‌جمهور از نگاه ابر به زمین می گوید/ کار دولت با این حرف‌ها پیش می‌رود؟
 • نمایشگاه عکس های حمید جبلی برگزار می شود
 • تصاویر| وقتی شاه از ایران رفت
 • انتقاد خبرنگار گلستانی از نشست خبری رئیس جمهور در گرگان / هیچ کس از گرانی بزرگ‌ترین مشکل این روزهای مردم ایران نپرسید!
 • رئیس جمهور روحانی: آمریکایی به دنبال اعمال فشار حداکثری هستند، اما نتیجه نمی گیرند
 • عکس های حمید جبلی از ماسوله نمایشگاه شد/ خاطره ای از «ای ایران»
 • ۴۵باب استخر تنظیمی پلی اتیلنی در بخش کشاورزی خاتم احداث شد
 • نمایشگاه عکس‌های حمید جبلی
 • (تصاویر) سالروز فرار شاه از ایران
 • حمید جبلی نمایشگاه عکس برگزار می‌کند
 • زمان بهره برداری از استخر دانش آموزی فاروج به پایان سال گره خورد
 • سالها در استخر رویاهایم شنا می کنم
 • ایران و اروپا تا 2020 در یک قایق نشسته‌اند
 • حرف تلخ رئیس‌جمهور/ روحانی باز هم از دلار 4200 تومانی گفت
 • حمید فرخ نژاد در کنار بازیگر زن خارجی /عکس
 • حمید استیلی میهمان ویژه تمرین پرسپولیس (عکس)
 • حضور حمید استیلی در تمرین امروز پرسپولیس
 • پول مال یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است/ پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود، سازمان آدمکش منافقین