در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل‌ آید. آفتاب‌‌نیوز : عضو هیأت رئیسه مجلس جزئیات دیدار برخی مدیران سازمان صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» را تشریح کرد.
به گزارش آفتاب‎نیوز؛ اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست مدیران صداوسیما و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» با برخی نمایندگان در مجلس، اظهار داشت: در این جلسه بحثی که مطرح شد این بود که به هر حال در برخی از برنامه‌های صدا و سیما از جمله برنامه‌ای که در آن صحبت‌هایی از آقای زائری (اینجا) درباره مجلس و نمایندگان آن بحث شده بود، کلام نامناسبی پخش می‌شود.


وی افزود: به هر حال موضوعی که درباره صحن مجلس و زیر سؤال بردن آن در برنامه فرمول یک از شبکه یک سیما پخش شد، حرف‌های نامناسبی درباره مجلس شورای اسلامی زده شد.
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور، همچنین عنوان شد که جایگاه مجلس دارای قداستی است و قداست آن برای همه آحاد مردم فرض است.
به نوشته خبرگزاری فارس، رنجبرزاده عنوان کرد: ما در این جلسه به مدیران صدا و سیما گفتیم این تصاویر شهدایی که در مجلس وجود دارد همگی از همین جایگاه مجلس برخاستند و اگر موضوع و مشکلاتی هم مانند نماینده سراوان پیش بیاید،‌ نباید به کلیت مجلس تعمیم داده شود و این جایگاه را تخریب کند.
وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ در ادامه جلسه هم تأکید شد که تخریب جایگاه مجلس، هجوم بردن به خانه ملت است و تخریب خانه ملت به مصلحت کشور نخواهد بود.
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین این مطلب مطرح شد که فردی که از سر عصبانیت و به یکباره کلامی مبنی بر اینکه شرم بر مجلسی باد که... می‌گوید، طبیعتا در رسانه‌ها حضور چنین افراد و اشخاص ممکن است مشکل‌آفرین باشد.
وی بیان کرد: من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شأن مجلس و جایگاه آن را زیرسؤال برد استفاده نکنند، البته در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید.
رنجبرزاده با بیان اینکه به هر حال تهیه کننده برنامه و سایر دست‌اندرکاران چنین برنامه‌هایی باید ورزیدگی خاصی داشته باشند و برنامه را به سمت و سویی سوق ندهند که موجب تضعیف جایگاه‌های نظام و کاهش اعتماد مردم و فروریزی اعتماد مردم نسبت به اصول اساسی نظام و جایگاه های نظام شود، گفت: مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه باید از این مورد بسیار مهم مراقبت کنند.
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: آقای عسکری در جلسه مذکور عنوان کرد هر آنچه احساس شود ورزیدگی در کار و پخش برنامه‌ها و همچنین سخنرانی‌ها در برنامه‌های صدا و سیما وجود ندارد و یا کوتاهی‌ای صورت گرفته است،‌ ما از این افراد دیگر استفاده نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در جلسه مذکور، رئیس سازمان صدا و سیما، معاونان وی و همچنین تهیه‌کننده برنامه فرمول یک حضور داشتند، عنوان کرد: البته در این جلسه آن شخص روحانی (محمدرضا زائری) حضور نداشت و در هر صورت، جمع‌بندی جلسه بر این بود که کسانی که به هر نحوی موجب تضعیف جایگاه نظام در کشور می‌شوند، از آنها استفاده نخواهد شد و به صورت کلی، وظیفه رسانه و صدا و سیما و الزامات اقدامات صدا و سیما تشریح شد.
رنجبرزاده در ادامه با اشاره به دیگر جزئیات نشست مجلس گفت: مدیر صدا و سیما عنوان کرد که در این جلسه تأکید صریح شد که اقدامات و حرکات صدا و سیما نباید همسو با پشت‌پرده‌های فضاهای مجازی که سرنخ‌های خارج از کشور را دارند حرکت کنیم و مراقبت کنیم، چرا که دشمن رصد کرده و تلاش می‌کند اعتماد عمومی را از مسئولان نظام سلب کنند، بنابراین ما نباید این مسئله را شعله‌ور کنیم.
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: در جلسه ذکر شده، همچنین مطرح شد که هر آنچه که تدبیر است در صدا و سیما به کار گرفته شود تا در راستای برنامه‌ها و پشت‌پرده‌های دشمن حرکت نشود، حال دانسته یا نادانسته، به هر حال تضعیف جایگاه‌های نظام به مصلحت نیست.
وی با بیان اینکه ما نمایندگان هم از مردم هستیم، گفت: قوه مجریه و قوه قضائیه هم از مردم است و مردم و مسئولان هم که با هم هستند و حکومت دموکراسی مردمی است، حال ممکن است در بین آن مشکلاتی وجود داشته باشد، اما در هر صورت هرکدام در جایگاه‌های خود کار خود را انجام می‌دهند، اما این دلیلی نمی‌شود که به خاطر اشتباه یک نفر، مجلس را به توپ ببندیم، آن هم به خاطر اینکه یک مشکلی پیش آمده است.
رنجبرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا محدودیتی برای تهیه‌کننده برنامه فرمول یک و این برنامه ایجاد شده است یا خیر،‌گفت: مطمئن باشید هر برنامه‌ای که منجر به آسیب به سطوح نظام و اعتماد عمومی مردم شده و تخریب چهره‌های خدوم نظام جمهوری اسلامی را تخریب کند حتما آن مجریان هم به حاشیه رانده خواهند شد، البته در جلسه روز گذشته هم صدا و سیما به ما قول داد که این اقدام را خواهد کرد.
وی در ادامه همین مطلب،‌ گفت: منتظر باشید که در این خصوص اخباری شنیده خواهد شد، چرا که ما در این رابطه قول‌هایی از آقای علی عسکری گرفته‌ایم و باید دید که اقدامات آقای عسکری چه خواهد شد.
وی در خاتمه گفت: من فکر می‌کنم که اگر کوچکترین تردیدی روی مجریان صدا و سیما داشته باشند که این مجریان برنامه را به سمت و سوی تخریب و اهانت سوق دهند و اعتماد عمومی مردم فرو بریزد، رئیس صدا و سیما کوتاهی نخواهد کرد و اقدامات پیشگیرانه‌ای را انجام خواهد داد.
مجلس درخواست ممنوع‌التصویری «زائری» را کرده است؟
در همین حال، مهدی کیایی درباره حضور رئیس سازمان صدا و سیما در مجلس و حاشیه‌های مطرح شده در رسانه‌ها، گفت: اخبار ضد و نقیضی که درباره حضور رئیس سازمان صدا و سیما و برخی معاونان ایشان در جلسه هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی مطرح می‌شود، دقیق نیست.
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی افزود: حضور رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان ایشان در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره بررسی برخی موضوعات کلان کشور بود؛ البته نظرات هیات رئیسه مجلس و نمایندگان محترم درباره نحوه پرداختن صدا و سیما به موضوعات مختلف قوه مقننه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
کیایی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی هیچ‌گونه درخواستی مبنی‌بر عدم حضور حجت‌الاسلام محمدرضا زائری که از روحانیون شناخته‌شده است، در صداوسیما نداشته و احضار علی ضیاء از مجریان سیما توسط مجلس نیز صحت ندارد.

منبع: آفتاب

خبر بعدی:

نگرانی از میدان‌داری نسخه‌پیچی‌های وارداتی/ صاحب نظران ایرانی در نهاد‌های بین‌المللی حضور بسیار کم رنگی دارند

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، بهره گیری از تجارب جهانی و همپای علوم روز حرکت کردن دغدغه ای است که همه حوزه ها به آن توجه دارند و در آموزش وپرورش هم به جهت گستردگی و میدان عمل بالا این موضوع ضرورت پیدا می‌کند هرچند اسناد بالادستی در این زمینه وجود دارد اما در مسیر آموزش های جدید قرار گرفتن و  پیاده سازی آن متناسب با فرهنگ و شرایط کشور ضرورت دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محدیان رئیس سابق سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،  درباره ضرورت این سفرها و ابعاد مختلف این موضوع توضیح داد که مشروح گفت‌وگو در ادامه آمده است:

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به پیشرفت‌هایی که در نظانم‌هایی آموزشی دنیا اتفاق افتاده است شما با استفاده از تجارب بین‌المللی موافق هستید یا خیر؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: علم و دانش گمشده جامعه ایمانی و شخص مومن است هر کجا که آن را بیابد حتما از ان بهره‌مند می‌شود. تجارب پیشرفته دیگران در هر زمینه‌ای فرصت و دستاوردی گرانبهاست که نباید آن را از دست داد، اما آنچه اهمیت دارد این است که موفقیت‌ها و دستاورد‌هایی که به آن اشاره شده است با هویت دینی و ملی ما سازگاری داشته باشد و هنجار‌های مورد قبول جامعه را مخدوش نسازد؛ جوامع انسانی همیشه در حال تعامل و دادوستد تجربه‌ها، یافته‌ها و فرهنگ‌ها بوده‌اند.

باشگاه خبرنگاران جوان: نگاه اسلامی به موضوع کسب علم از دیگر مجامع چگونه است و آیا این موضوع را جایز می‌داند؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: از منظر اسلامی جستجو و کسب دانش و مهارت و یادگیری از بیگانگان حتی سفر به سرزمین‌های دور سفارش شده است و عبارت دانش بجوی حتی در چین هم اشاره‌ای به همین معناست. اما نکته‌ای که همیشه به آن اصرار داریم دوری از وادادگی و خود باختگی در برابر بیگانه است. گاهی افرادی پیدا می‌شوند که برای آن‌ها به اصطلاح مرغ همسایه غاز است.

نگاه همه یا هیچ در اندیشه‌ها و بهره‌گیری از تجارب موفق نیست

باشگاه خبرنگاران جوان: اکنون برخی از کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت هر کدام سفارش به بهره‌گیری از تجربه کشور‌های دیگر می‌کنند مثلا برخی از نظام آموزش ژاپن یا فنلاند یا برخی دیگر از کشور‌های اروپایی یاد می‌کنند و در مقابل برخی دیگر از نظام آموزشی آمریکا، کانادا و انگلیس صحبت می‌کنند، نظر شما نسبت به بهره‌گیری از این کشور‌ها چیست؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: باید دقت کرد که این توصیه‌ها در چه زمینه‌ای یا مبتنی بر چه بستر فکری و فلسفی انجام می‌پذیرد، نگاه همه یا هیچ در اندیشه‌ها و بهره‌گیری از تجارب موفق نیست.

آنچه می‌تواند در حوزه علوم انسانی، هنر و علوم تربیتی برای ما مفید باشد نگاه انتقادی به این علوم و دستاورد‌های آنهاست، نگاهی که بدون نقد و از منظر پذیرش با نظام‌های آموزشی و تربیتی مواجه می‌شوند استقلال فرهنگی، آموزشی و هویت ملی و دینی جامعه را تهدید می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جوان: اخیرا شما در جایی گفته بودید که آموزش و پرورش دچار نگاه ترجمه‌ای شده است و برخی از مدیران و کارشناسان با تکیه بر متون ترجمه‌ای ارائه طرح می‌کنند، شما این مطلب را چقدر جدی می‌دانید و آیا از آن احساس خطر می‌کنید؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: نکته خوبی را یادآوری کردید؛ در این سال‌های اخیر به طور جدی نگران میدان‌داری نظریه‌های ترجمه‌ای و نسخه‌پیچی‌های وارداتی و تقلیدی هستم و بسیاری از این ترجمه‌ها و تقلید‌ها هم مبتنی بر روایت درستی نیست و حتی فاقد پشتوانه علمی و پژوهشی است.

برخی از افرادی که دوست دارند خود را مطرح کنند بسیاری از این نقد‌ها را از ژورنال‌های غیر علمی وی غیر پژوهشی و حتی از منابع اینترنتی زرد می‌گیرند یک زمانی در کشور تب ترجمه کتاب‌های یک دقیقه‌ای بالا رفته بود و کتاب‌هایی همچون مدیریت یک دقیقه‌ای، تجارت یک دقیقه‌ای و مشاوره یک دقیقه‌ای و مواردی دیگر از این قبیل مورد توجه قرار گرفته بود همچنین کتاب‌های روانشناسی خوشبختی و شادکامی و موفقیت اکنون به شدت مورد توجه است.

آموزش و پرورش نیاز همیشگی بشر است و جوامع انسانی ناگزیر از تعلیم و تربیت هستند و برای انتقال دانش به نسل‌های بعدی و ارتقای کیفیت زندگی روش‌های کارآمد، اثر بخش و اخیرا لذت بخش و ارزان را مورد توجه قرار می‌دهند.

برخی با گرته‌برداری از مدل‌های ترجمه‌ای قصد ایجاد تحول دارند

باشگاه خبرنگاران جوان: بهره‌گیری از تجربیات و آموزه نهاد‌های بین‌المللی رواج پیدا کرده است، آیا این موضوع را عاملی مثبت در نظام تعلیم و تربیت می‌دانید یا خیر؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: برخی کارشناسان و مدیران راحت طلب که اهل اندیشه و خرد ورزی نیستند همچنین حوصله تعمق و تامل لازم را ندارند با گرته‌برداری از مدل‌های ترجمه‌ای قصد ایجاد تحول دارند البته خطرناک‌تر از این معنا، شیفتگی بعضی در برابر توصیه‌ها و برنامه عمل بعضی از سازمان‌های بین‌المللی و خارجی است که با فرهنگ، هویت و حتی نیاز‌های ضروری ما انطباق ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: یعنی شما نسبت به همکاری با سازمان‌های بین‌المللی مخالف و بدبین هستید؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: خیر، مخالف نیستم، ولی در ارتباط با سازمان‌های بین‌المللی و همکاری‌های خارجی باید اهل احتیاط بود نباید استقلال فرهنگی و سیاسی کشور در ارتباط با نهاد‌های بین‌المللی مخدوش شود یا برنامه عمل آن‌ها به تضعیف هویت ملی و انقلابی منجر شود.

در سند تحول بنیادین مشارکت فعال در تعاملات بین‌المللی البته با اولویت جهان اسلام را پیش بینی کرده‌ایم و معتقدم باید دفتر همکاری‌های بین‌المللی و سایر نهاد‌های تخصصی در وزارت خارجه و دیگر وزارتخانه‌ها که در امر علم و فرهنگ و آموزش وظیفه دارند واحد مستقل، چالاک و هوشمندی نسبت به رصد تحولات نظام آموزش و پرورش، تربیت معلم و تحولات علمی حوزه علوم تربیتی ایجاد کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: اگر چنین کاری انجام شود می‌توان از آن دستاورد‌ها استفاده کرد و آن‌ها را در آموزش و پرورش به کار بست؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: تعامل با سازمان‌های بین‌المللی و مطالعه دستاورد‌های علمی نیازمند سیاست‌گذاری است باید شما حتما اولویت‌های ارتباط زمینه و موضوعات مورد علاقه را مشخص کنید مثلا تعاملات منطقه‌ای با توجه به زمینه‌های مشترک تاریخی، دینی و فرهنگی اولویت دارند. جهان اسلام فراتر از منطقه غرب آسیای میانه اولویت دیگر است.

کشور‌های دیگر جهان با ملاحظه منافع مشترک و روابط موجود ضریب پیشرفتگی و امکان تاثیر گذاری و دریافت متقابل به شرط بومی سازی و بهره‌گیری آگاهانه را باید در دستور کار داشته باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا این حلقه با حضور در سازمان‌های بین‌المللی تکمیل نمی‌شود؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: چرا حتما حضور فعال و همراه با طرح و برنامه در سازمان‌های بین‌المللی، کنفرانس‌های منطقه‌ای و بین‌المللی موثر است، اما متاسفانه حضور صاحب نظران ایرانی و مدیران با تجربه در نهاد‌های بین‌المللی مانند سازمان ملل، یونسکو و یونیسف حضور بسیار کم رنگی دارند و در مقابل پاکستانی ها، هندی‌ها و حتی بعضی افغان‌ها به عنوان کارمندان سازمان ملل صاحب کرسی‌اند. شاید دلیل آن زبان خارجه باشد که عمدتا ایرانی‌ها توجه جدی به آموزش زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، فرانسه، عربی و اسپانیولی ندارند.

برای شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی باید هیئت اعزامی چند ویژگی داشته باشد از جمله مبانی تعلیم و تربیت اسلامی را بدانند، به سند تحول اشراف داشته باشند، زبان خارجه بلد باشند در حوزه تخصصی خود شرکت کنند، نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی تعصب داشته باشند.

ضرورت سفرها را موضوع آن تعیین می‌کند

باشگاه خبرنگاران جوان: به نظر شما بدنه آموزش و پرورش و معلمان چگونه می‌توانند از نتایج این کنفرانس‌ها و سفر‌های تخصصی بهره بگیرند؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: ارائه گزارش سفر به مقامات ارشد و نهاد‌ها مرتبط با آموزش و پرورش و خارج از آن امری الزامی است، اما از این موضوع موثرتر برگزاری جلسات و ارائه گزارش با حضور کارشناسان ذیربط و امضای هیئت علمی در پژوهشگاه تعلیم و تربیت یا دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و معاونت‌های مرتبط است. انعکاس گزارش‌ها علاوه بر شفاف سازی و در جریان قرار گرفتن افکار عمومی و بدنه کارشناسی تعلیم و تربیت می‌تواند در انتقال تجارب موثر باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به هزینه سفر‌های خارجی این سفر‌ها چقدر ضرورت دارد و برخی از این سفر‌ها که با هزینه برگزارکنندگان تشکیل می‌شود بهتر نیز در اولویت قرار گیرند؟

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان: اولویت سفر را موضوع آن تعیین می‌کند نه هزینه همچنین اگر سفر ضرورت داشت و آثار و نتایج آن برای کشور و دستگاه آموزش و پرورش مفید و مهم بود هزینه کردن برای آن نه تنها عیب ندارد بلکه لازم هم هست، اما سفر‌هایی که با هزینه دعوت کنندگان یا نهاد‌های بین المللی تشکیل می‌شود چندان هم رایگان نیست و معمولا سالانه در نهاد‌هایی که عضو هستیم حق عضویت می‌پردازیم.

نکته دیگر برخی از این کنفرانس‌ها و دعوت‌ها برای ایجاد مشروعیت یک کشور یا سازمان و جا انداختن یک برنامه بین المللی است که در این صورت باید خیلی احتیاط کرد.

طی چند سال قبل و بعد از کنفرانس اینچئون پیمان ۲۰۳۰ کنفرانسی در هند تحت عنوان آموزش فناوری و صلح برگزار شده بود که پشتیبان مالی آن دولت سعودی و مجریان سازمان ملل بود.

یکی از توصیه‌های آن کنفرانس به بهانه حذف مفاهیم خشونت‌آمیز در برنامه درسی عدم انعکاس تاریخ جنگ در کتاب‌های درسی و برخی حواشی دیگر بود دوستی که از طرف جمهوری اسلامی ایران به این کنفرانس رفته بود وقتی گزارش می‌داد احساس کردم خیلی روشنفکر مآبانه این توصیه را گامی در مسیر صلح با آن عبارت‌های کنفرانس بیان می‌کرد و وقتی من اعتراض کردم که چنین کاری یعنی نادیده انگاشتن تجاوز و متجاوزان به تمامیت ارضی یک ملت و خشونت انگاری مقاومت در برابر تجاوز و خیانت به هویت ملی و انقلابی و به صدا درآوردن زنگ سازش با دشمن است که در این مراسم بسیاری از معاونان منفعل بودن و غرض از ذکر این خاطره این بود که اگر شفاف‌سازی نشود بسیاری از توافق‌ها همراه با قدرت یا خدای نکرده ترک موضوع دینی و ملی اتفاق می‌افتد و بعدا در کشور در برابر تعهد‌های ناروا مسئول می‌ماند

لذا گزارش اهداف سفر چگونگی سفر و دستاورد‌های آن می‌تواند معلمان و کارشناسان در آموزش و پرورش را به سمت حضور فعال در محافل علمی و جهانی سوق دهد.

آیا خود شما از این سفر‌های خارجی بهره‌مند شده را دستاوردی برای شما داشته است

من در سال‌های اخیر در دولت قبل را برای توافق همکاری و افغانستان و در نوبت دیگر به آذربایجان سفر کرده‌ام، ولی هیئت‌های زیادی در تهران از کشور‌های عراق افغانستان لبنان پاکستان تاجیکستان ونزوئلا هند چین ژاپن و ... را ملاقات کردم، اما دوستان سازمان پژوهش بیشتر به کنفرانس‌های علمی در سطح مدیران و کارشناسان اعلام کردند که نتایج خوبی داشته است همانند سفر‌های کارشناسی و مشاوره‌ای همراه تیم‌های اعزامی المپیاد یا کنفرانس‌های علوم، اما خارج از آموزش و پرورش به سفر‌های تبلیغی و علمی با دعوت از سوی مراکز اسلامی وو برخی از سوی دانشگاه‌ها دعوت شدم و برای من تمام این سفر‌ها همراه با تجربیات جدید بوده است.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت aftabnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۰۶۹۴۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • صدا و سیما با بودجه جرایم رانندگی چه کرد؟
 • بررسی دلایل ناکامی برنامه‌های گفت‌وگو محور صدا و سیما
 • صداوسیما با بودجه 140 میلیاردی از جرایم رانندگی چه کرده است؟
 • استفاده از ظرفیت صداوسیما در انعکاس فعالیت‌های سازمان سیما و منظر
 • تجلیل از جوانان نخبه سراوانی با حضور معاون اموراستانهای سازمان صداوسیما
 • تجربه های حجت الاسلام عاملی یاری رسان شورا در معادلات ژئوپلیتیک علم و فرهنگ است
 • ویژگی حجت الاسلام عاملی تحلیل واقع بینانه از اتفاقات دنیای امروز است
 • مناظره جنجالی تاج زاده و زاکانی
 • مهاجری: صدا و سیما بدجوری رو به قهقراست
 • کسری بودجه صدا و سیما در سال ۹۸ چقدر خواهد شد؟
 • اعلام آمادگی همکاری صدا و سیما با کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد/۴۲ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد
 • کسری بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما
 • کسری بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی صدا و سیما در سال ۹۸
 • انتقاد تند مهاجری از صدا و سیما/ به وضعیتی افتاده که قابل اعتماد هیچ‌کدام از جریان‌های سیاسی کشور نیست
 • حجت‌الاسلام سهرابی مدیر تبلیغات اسلامی تهران شد
 • حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران منصوب شد
 • سانحه رانندگی برای عوامل فنی صدا و سیما
 • علی ضیا: مجبوریم از سلبریتی‌ها دعوت کنیم
 • حکایت زائری، آقامیری و جوان‌های اهل دل/ سیاسی کردن موضوع به نفع کیست؟