گفته می شود پس از جام ملت های آسیا، سرمربی پرتغالی راهی کلمبیا خواهد شد.

طرفداری- این روزها اخبار زیادی حول کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشورمان شنیده می شود و گفته می شود وی پس از جام ملت های آسیا 2019 به عنوان سرمربی جدید کلمبیا معرفی خواهد شد.

سایت La Opinión کلمبیا طی خبری مدعی شده که چند تن از مسئولان فوتبال کلمبیا برای صحبت های نهایی و مذاکره در خصوص جزئیات قرارداد به امارات سفرکرده اند تا با سرمربی پرتغالی در این خصوص صحبت کنند.

گفته می شد لوییز فیلیپه اسکولاری جانشین خوزه پکرمن در تیم ملی کلمبیا خواهد شد ولی خبرها حاکی از این است که کارلوس کی روش گزینه اول فدراسیون فوتبال کشور آمریکای جنوبی است.

کی روش در کنفرانس خبری امروز (جمعه) خود پیش از دیدار مقابل ویتنام نیز از صحبت در این خصوص خودداری نمود.

منبع: طرفداری

خبر بعدی:

هيچ جوازي به سايت سکه ثامن نداده ايم

خبرگزاري آريا - سخنگوي اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي در واکنش به برخي اظهارات در خصوص اعطاي مجوز به سايت سکه ثامن گفت: ما هيچ جوازي به سايت سکه ثامن نداده ايم.
به گزارش خبرگزاري آريا، سايت ثامن سال 95 فروش طلا به صورت آنلاين را آغاز کرد ، اما از چندين ماه قبل افرادي که در اين سايت به خريد طلاي آب شده و سکه مشغول بودند تمام سرمايه خود را از دست داده اند. شاکيان پرونده سکه ثامن که در حال حاضر از مرز چهار هزار نفر گذشته اند، هر روز لا به لاي اخبار رد پول هاي بربادرفته خود را دنبال مي کنند.
آيت محمد ولي رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران اخيرا در گفت و گويي پيرامون سايت سکه ثامن اعلام کرد که اين مجموعه از اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي جواز کسب دريافت کرده است.
اما رئيس اتحاديه کسب و کارهاي مجازي روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار گروه علمي ايرنا اين اظهارات را تکذيب کرد.
وي در عين حال اضافه کرد که اتحاديه طلا و جواهر تهران هم به اين سايت مجوز نداده است و به واقع دهها اتحاديه طلا و جواهر در کشور فعاليت مي کنند که مديريت واحدي در اين امر ديده نمي شود.
رضا الفت نسب همچنين گفت: مسئولان سايت سکه ثامن دو بار بابت دريافت جواز کسب از اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي تقاضا دادند که به دلايل متعدد رد شد. اما متاسفانه آنها با دريافت يک جواز معمولي از اتحاديه طلا در يکي از شهرستان ها به اي- نماد مراجعه کردند که نماد اعتماد الکترونيکي بر خلاف قوانين به آنها اعطا شد و به همين واسطه توانستند درگاه، دريافت کنند.
الفت نسب افزود: اتفاقي که متاسفانه در سکه ثامن افتاد، اين بود که افراد به صورت مجازي طلاي آب شده خريد و فروش مي کردند و چون اين وبسايت طلايي به عنوان ذخيره نداشت، کلاهبرداري اتفاق افتاد.
او ادامه داد: مثلا من به عنوان خريدار بر اساس قيمت روز يک ميليون تومان در سايت خريد مي کردم و مي گفتم اين مقدار طلا در سايت بماند چون مي خواهم دو ساعت، دو روز يا دو ماه بعد آن را به فروش برسانم. در يک برهه زماني، قيمت طلا به شدت بالا رفت، کسي که 500 ميليون طلا خريده بود، سرمايه اش در نوسانات به يک ميليارد تومان رسيد و با توجه به اين که طلايي ذخيره نشده بود، کاربران سايت بدون اين که کالايي جا به جا شود، آن را خريد و فروش مي کردند و به اين صورت کلاهبرداري شد.
وي يادآور شد: بر اساس ماده 87 قانون نظام صنفي و آيين نامه ذيل آن، هر کسب و کار صنفي که بر بستر فضاي مجازي فعال است، بايد از اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي مجوز دريافت کند تا فعاليت خود را ادامه دهد. اتحاديه روي موضوعاتي مانند فروش آنلاين طلا و کالاهايي از اين دست حساسيت هاي ويژه خود را دارد و تحقيقات بيشتري در خصوص اعطاي مجوز به اين نوع کسب و کارها انجام مي دهد. اما متاسفانه مسئولان سايت ثامن قانون را دور زدند.
**آغاز تدوين آيين نامه
عضو هيات مديره اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي در ادامه گفت: در حال تدوين آيين نامه فروش طلا بر بستر فضاي مجازي و تدوين يک دستورالعمل جامع براي اين رسته هستيم. قانون اين اجازه را به ما داده و مرکز اصناف و امور بازرگانان نيز از ما خواسته است که يک دستور العمل براي فروش طلا و بيشتر طلاي آب شده بر بستر فضاي مجازي تدوين کنيم.
به گفته الفت نسب، اين دستورالعمل مشخص مي کند فردي که قصد فروش آنلاين طلا دارد، بايد چه خصوصيتي داشته باشد. اين که آيا نياز به دوره فني و حرفه اي دارد، محل کارش چه خصوصياتي بايد داشته باشد، گاو صندوق و محل ذخيره طلايش چطور باشد؛ مسائلي که در اين دستورالعمل مي آيند بايد اجرايي شوند تا بازرسان ما بتوانند هر زمان که نياز بود به شکل فيزيکي يا غيرفيزيکي آن را رصد کنند.
وي افزود: کارگروهي براي تدوين اين دستوالعمل با حضور فعالان اين صنف و نماينده اتاق اصناف ايران تشکيل شده و حداقل چهار جلسه در خصوص آن برگزار شده است و به زودي نوشتن آيين نامه آن آغاز مي شود.
الفت نسب درباره نماد اعتماد الکترونيکي سايت سکه ثامن هم گفت: هر فردي که کسب و کاري بر بستر فضاي مجازي دارد و متقاضي دريافت مجوز است، بر اساس ماده 87قانون نظام صنفي بايد براي نماد اعتماد و همزمان جواز کسب اقدام کند و طبق قانون بايد نماد و جواز کسب همزمان به او اعطا شوند که متاسفانه اين مسئله از سوي نماد اجرا نمي شود.
وي افزود: اگر وبسايتي قديمي است و از قبل نماد دارد، بايد به وبسايت اتحاديه کشوري کسب وکارهاي مجازي مراجعه و براي دريافت جواز کسب در آن ثبت نام کند. در صورتي که مدارک کامل باشد جواز کسب بدون فوت وقت صادر مي شود.
«متاسفانه در خصوص سکه ثامن مراحل قانوني طي نشده است؛ زماني که سکه ثامن از اتحاديه کسب و کارهاي مجازي حائز دريافت جواز کسب نشده، نبايد نماد اعتماد الکترونيکي به آن تعلق مي گرفت، يا حداقل بهتر بود قبل از اعطاي نماد از ما استعلام مي شد.»
الفت نسب ادامه داد: ما کسب و کارهاي مجازي فعال در شهرستان ها داريم که در حوزه طلا درخواست جواز کسب مي کنند، اما حسب اطمينان براي اعطاي جواز کسب از اتاق اصناف استعلام مي کنيم که آيا مانع و حساسيتي در اين زمينه وجود دارد يا نه. از آن جا که در حوزه طلا حساسيت ها زياد است، عدد و رقم هاي بالايي در اين بين رد و بدل مي شود و ريسک بالاست، بايد تمام جوانب سنجيده شود.
**توصيه به خريداران
سخنگوي اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي توصيه کرد که اگر فردي قصد خريد اينترنتي موفق از کسب و کار صنفي مجازي دارد، بايد به چند نکته دقت کند: «در وهله اول بايد از صاحب کسب و کار جواز فعاليت مطالبه شود يا در سايت اتحاديه کشوري کسب و کارهاي مجازي به صورت آنلاين، سايت مورد نظر چک شود تا از رسمي و قانوني بودن فعاليت اطمينان حاصل شود. البته سايت هايي که عضو اتحاديه هستند، لوگويي دارند که آن را در سايت خود قرار مي دهند. وجود مجوز مي تواند اين اطمينان را ايجاد کند که کسب و کار رسمي است و حداقل اگر اتفاقي رخ دهد، امکان شکايت از آن کسب و کار وجود دارد و اتحاديه با استفاده از ابزارها و اختيارات قانوني مي تواند به شکايات رسيدگي کند.»
به گزارش ايرنا، وي همچنين با تاکيد بر اين که خريداران صرفا به نماد الکترونيکي بسنده نکنند، توضيح داد: نماد الکترونيکي، جواز کسب نيست؛ نماد بيشتر در خصوص چک ليست هاي فني مانند سبد خريد است که وبسايت ها بايد آن را رعايت کنند. وبسايت هايي که از سوي ما جواز کسب دريافت کرده اند، پرونده مالياتي تشکيل داده اند که اين موضوع بسيار مهمي است و ضريب خطا را تا ميزان زيادي پايين مي آورد. کمتر پيش مي آيد که فرد مجرم يا کلاهبرداري براي تشکيل پرونده مالياتي مدارک خود را ارائه دهد. ضمن اين که کميسيون بازرسي ما مدتي است بازرسي وبسايت ها را آغاز کرده و اگر تخلفي وجود داشته باشد آن را پيگيري مي کند.
-->

ایران بین دو چهره؛ لبخند "احمدی‌نژاد" در برابر نگرانی "ظریف" و "شمخانی"

تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس

اتفاق پرریسک بهاره رهنما/ سانسور مشکلات مردم با مطرح کردن فیلترینگ/ میراث شوم اصلاحات ارضی

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۲۷۳۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اعلام زمان نشست خبری کارلوس کی روش و مارچلو لیپی
 • کی‌روش بازهم کنار صفحه شطرنج
 • توییت کنایه آمیز دفاع سابق امارات به زاکرونی(عکس)
 • فنرباحچه علاقه مند به کریستین زاپاتا؛ تیم ترک در پی توافق شخصی با مدافع میلان است
 • کی‌‌روش اولین اروپایی بعد از 45 سال در کلمبیا!
 • امارات، ژاپن و استرالیا به یک چهارم نهایی صعود کردند
 • فشار مضاعف کلمبیا بر کوبا برای بازگرداندن رهبران گروه ELN
 • کرستینین، سرمربی قرقیزستان: بابت این شکست متأسف و ناراحت هستیم؛ شایسته کسب نتیجه ای بهتر از شکست مقابل امارات بودیم
 • کرستینین: با توجه به عملکردمان شایسته کسب نتیجه بهتری مقابل امارات بودیم
 • صعود پردردسر میزبان به جمع هشت تیم نهایی/ امارات حریف استرالیا شد
 • تقابل امارات و قرقیزستان از قاب تصویر
 • صعود پردردسر امارات به جمع هشت تیم نهایی جام ملت‌های آسیا
 • جام ملت‌های آسیا| برتری امارات مقابل قرقیزستان در وقت‌های اضافه/ شاگردان زاکه‌رونی حریف استرالیا شدند
 • تیم ملی فوتبال امارات به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد
 • همان دوتایی که کی روش گفت!(عکس)
 • راهپیمایی هزاران نفر از مردم کلمبیا علیه خشونت
 • کی‌روش: بیرانوند ما را در بازی نگه داشت/ باید گل‌های بیشتری می‌زدیم
 • کی‌روش: بازی زیبایی را تماشا کردیم
 • کی روش و مشتی به سوی دیگران (عکس)