عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه عملکرد بانک در عرصه های مختلف باید به جامعه آرامش و ثبات هدیه کند، گفت: هیچ جامعه ای به ثبات و استمرار نمی رسد مگر آنکه مشکلات اقتصادی مردم رفع شود و عملکرد ما در بانک ملی ایران به طور مستقیم و غیر مستقیم در شکوفایی اقتصادی اثرگذار بوده و این امر مسئولیت ما را دو چندان می کند.

 
به گزارش صدای ایران مسعود خاتونی در همایش هم اندیشی بهبود عملکرد حوزه های مستقر در استان تهران که با حضور اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران، روسای ادارات امور شعب تهران و روسای حوزه ها در سالن همایش اداره امور شعب مرکزی تهران برگزار شد، با بیان اینکه روسای حوزه های بانک باید دارای استراتژی ویژه در حوزه کاری خود باشند، افزود: یک رییس و مدیر باید با حوزه جغرافیایی خود آشنایی داشته باشد و به عنوان یک بازاریاب مطلع و آگاه تمامی منطقه را شناسایی کند. ضمن اینکه باید به واحدهای زیرمجموعه خود مشاوره فنی داده و یار و بازوی توانمندی برای اداره امور و شعبه باشد.
وی ادامه داد: روسای حوزه ها به عنوان مدیران ارشد بانک باید با مطالعه و بینش اقتصادی هرچه بیشتر، در واحدهای تابعه خود اطمینان بخش و اعتماد ساز بوده و در رسیدن به اهداف عالی بانک بهترین راهنما برای بخش های زیر مجموعه خود باشند.
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران تصریح کرد: روسای حوزه ها باید نظم و انضباط، کنترل ، هدایت و پشتیبانی واحدها را مورد نظر قرار داده و امید می رود تا پایان سال، عملکرد مناسب و قابل قبولی از خود ارائه کنند.
در ادامه این همایش مدیر امور شعب تهران بانک ملی ایران نیز با اشاره به ساختار حوزه و فلسفه وجودی و شکل گیری آن و همچنین جایگاه روسای حوزه ها گفت: اگر تصمیم بر تغییر در زیرمجموعه و سازمان داشته باشیم، ابتدا باید این تغییر را از خود شروع کنیم.
اصلان کریمی اظهار کرد: حوزه ها باید فاصله میان شعبه و ادارات امور و ستاد را پرکنند و مسئولان حوزه نیز با شفاف سازی و صداقت ، مشکلات را پیگیری کنند.
وی خاطر نشان کرد: همچنین مسئولان حوزه بانک باید پاسخگو و مطالبه گر باشند و چنان عمل کنند که تا پایان سال با جذب منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات یاری گر بانک باشند.
در پایان روسای حوزه ها به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
همچنین در حاشیه همایش ،خاتونی از شعبه میدان هفت تیر بانک بازدید و ضمن گفت و گو با کارکنان شعبه، راهکارهایی را جهت بهبود روند امور ارائه کرد.

منبع: صدای ایران

خبر بعدی:

تغییر هیات مدیره خانه سینما در خرداد ماه / رای مردمی امسال هم برعهده خانه سینماست

رییس هیات مدیره خانه سینما با اعلام تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی هیات مدیره خانه سینما درباره ثبت قانونی کانون کارگردانان در وزارت کار و همکاری خانه سینما با جشنواره‌ی فیلم فجر توضیحاتی را ارائه کرد.

همایون اسعدیان در گفت‌وگویی با ایسنا درباره زمان برگزاری مجمع عمومی خانه سینما که در چند سال اخیر در اسفندماه برگزار می‌شد،بیان کرد:‌ از زمان بازگشایی خانه سینما برگزاری اولین مجمع به اسفندماه برخورد کرد و بعد از آن هم همین تاریخ تکرار می‌شد؛ در حالیکه این زمان برای برگزاری مجمع مناسب نیست. چرا که گزارش مالی سازمان‌ها در فروردین‌ماه و در واقع در آخر سال بسته می‌شود. در این چند سال مجمع عمومی خانه سینما در اسفندماه تشکیل و گزارش مالی ارائه می‌شد که این گزارش مالی با گزارش حسابرسی تطبیق نداشت و باعث سوتفاهم می‌شد.

او افزود: از آنجا که سال گذشته و پیش از آن هم این مشکل وجود داشت، این بحث که بهتر است مجمع عمومی را به ابتدای سال موکول کنیم، همواره مطرح بود و در نهایت این مسئله با روسای صنوف مطرح شد چون منع قانونی هم نداشت مورد موافقت قرار گرفت تا مجمع عمومی به جای اسفند ماه در خردادماه برگزار شود و از این پس هیئت مدیره در خردادماه مجمع را برگزار می‌کنند. این تغییر زمانی به لحاظ حقوقی هم سبب می‌شود تا مجمع با سال مالی همخوانی داشته باشد و شائبه‌ای به وجود نیاید. بر این اساس در نیمه دوم خرداد و احتمالاً پس از تعطیلات نیمه خرداد در تاریخی که مشخص خواهد شد، مجمع را برگزار می‌کنیم.

هیات مدیره خانه سینما قطعا تغییراتی دارد

وی در پاسخ به اینکه در مجمع آینده تغییراتی در هیات مدیره رخ خواهد داد؟ گفت: قطعا تغییراتی اتفاق می‌افتد برای این که دوره دو ساله هیات مدیره پایان یافته و هیات مدیره جدیدی انتخاب می‌شود که باید افراد از طرف صنوف معرفی شوند و ممکن است برخی صنوف هم کسی را معرفی نکنند اما حتما هیات مدیره دچار تغییرات خواهد شد.

شورای مرکزی کانون کارگردانان باید هیات موسس سه نفره را تعیین کند

اسعدیان درباره مجمع کانون کارگردانان خانه سینما و رای‌گیری برای مشخص شدن وضعیت ثبت قانونی هم با توجه به اظهارنظرهای مخالف و موافق توضیح داد: در این باره از مدت‌ها قبل نظرات متفاوتی مطرح می‌شد و حدود چهار سال قبل کانون کارگردانان مراحل ثبت قانونی وزارت کار را طی کرد، اما آن زمان بعضی دوستان مسائلی را مطرح کردند که بنا بر آن در کانون تصمیم گرفته شد فعلا اتفاقی صورت نگیرد. موضوع در زمان آقای بزرگ‌نیا (رییس وقت کانون کارگردانان) دوباره مطرح و یکی دو مجمع هم برگزار شد که به حد نصاب نرسید. پس از آن به دوره جدید که با ریاست آقای امیر یوسفی رسیدیم که باز دو مجمع برگزار شد ولی به دلایلی به حد نصاب نرسید اما در مجمع سوم با هر تعدادی رسمیت پیدا می‌کرد.

او ادامه داد: به این ترتیب یکشنبه، بیست و سوم دی‌ماه این مجمع برگزار و رای داده شد تا کانون کارگردانان در وزارت کار ثبت قانونی شود. الان شورای مرکزی باید هیئت موسس سه نفره را تعیین کند و برای ادامه مراحل ثبت قانونی در وزارت کار اقدام کنند.

وی درباره بحث‌هایی که همچنان مطرح است و آیا کانون به نام انجمن کارگری ثبت می‌شود؟ گفت: در خانه سینما صنوف یا کارفرما هستند یا کارگزار و این مسئله در مجمع هم مطرح شده است. اینکه ما روی یک کلمه حساسیت داشته باشیم در شرایطی است که خود وزارت کار ما را اینقدر مجبور نمی‌کند که مثلاً در سربرگ‌ها چنین عنوانی داشته باشیم و قرار  است صرفاً در اساسنامه ذکر شود، مثل کانون وکلا یا پزشکان که به عنوان انجمن کارگری ثبت شده‌اند. این بحث‌ها در این چند سال مطرح شده ولی به هر حال دوستان پذیرفتند که خیلی به این مسئله بها ندهند.

ساز و کار رای مردمی بزودی اعلام می‌شود

اسعدیان درباره مشارکت خانه سینما با جشنواره فیلم فجر و برعهده گرفتن مسوولیت رای‌گیری مردمی هم توضیح داد: امسال هم قرار است خانه سینما مسئولیت رأی‌گیری مردمی را در جشنواره برعهده داشته باشد و سازوکار آن در حال طراحی است که جزئیات آن با معرفی مسئول این بخش به زودی اعلام خواهد شد.

رئییس هیات مدیره خانه سینما با تاکید براینکه «همیشه یک همکاری به مفهوم تفاهم و گفت‌وگو بین اعضای خانه سینما و مسئولان جشنواره فجر بوده است،» ادامه داد: امسال هم این گفت‌وگو وجود داشت و سعی شده با یکدیگر همکاری خوبی داشته باشند ضمن اینکه این همکاری نه به عنوان یک بخش رسمی بلکه به عنوان یک همراهی دوستانه صورت می‌گیرد و برای اعضای خانه سینما مانند سال‌های قبل پیش‌بینی برای نمایش فیلم‌های جشنواره و انتخاب سینما صورت گرفته که به زودی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

کلیدواژه: بانک بانک ملی

منبع این خبر، وبسایت sedayiran.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۲۷۶۱۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • خانه موسیقی، رئیس هیات مدیره جدید خود را معرفی کرد
 • تاکيد عضو هيات مديره بانک ملي ايران بر رعايت دقيق ضوابط و الزامات ابلاغي بانک مرکزي
 • لزوم شفاف سازی در بانک ملی/ از انتصابات دقیقه نودی تا تقسیم پست های مدیر عاملی و هیات مدیره بین همشهریان!
 • رییس جدید هییات مدیره خانه موسیقی انتخاب شد
 • واکنش‌ها به ازدواج مجدد همسر شهید حججی/رشوه ۲.۵ میلیاردی حسین هدایتی به عضو هیئت‌مدیره بانک سرمایه/انتقاد آیت‌الله شبیری زنجانی از سیستم آموزش حوزه/ضرغامی از دفتر کارش رونمایی کرد/انتقاد شاعرانه هاشمی طبا از موسوی‌خوئینی‌ها
 • بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از شعب گرگان
 • بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی از شعب گرگان
 • تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی بر رعایت دقیق ضوابط و الزامات ابلاغی بانک مرکزی
 • افشاگری‌های صنف نشر پس از انصراف 7 نفر/ پدرخوانده کیست؟
 • تقی ضرابی رییس هیات مدیره خانه موسیقی شد
 • مدیرعامل سابق بانک سرمایه در دادگاه: اتهامات را قبول ندارم/ تحریم‌های ظالمانه را دور می‌زدیم
 • پرداخت وام برای مدیران کارتن خواب
 • عضو هیات مدیره بانک کشاورزی تشریح کرد : بررسی عوامل چالش زا در حساب های ترازنامه بانک ها
 • عضو هیات مدیره بانک کشاورزی تشریح کرد: عملکرد بانک در حوزه نظارت، فروش اموال مازاد و بیمه محصولات کشاورزی
 • دو نماینده سابق مجلس در هیات مدیره یک شرکت دارویی
 • مدیرعامل سابق بانک سرمایه: اتهامات را قبول ندارم/ تحریم‌های ظالمانه را دور می‌زدیم
 • رشوه‌ هنگفت حسین هدایتی به عضو هیئت‌مدیره بانک سرمایه
 • نگران پیشروی شکوفایی جلبکی «نوکتی لیکا» از دریای عمان هستیم
 • تشریح الزامات فضای رقابتی توسط عضو هیات مدیره بانک ملی