خبرگزاري آريا - برادران عدل‌پرور در کنسرت اخير تهران، خبر خوشي به هوادارانشان دادند.
به گزارش خبرگزاري آريا، آرش و مسيح که 13 و 14 دي‌ماه در سالن ميلاد نمايشگاه بين‌المللي تهران روي صحنه رفته بودند، در اين کنسرت از انتشار اولين آلبوم رسمي خود در سال جاري خبر دادند. مسيح که بر خلاف کنسرت‌هاي قبلي در اين کنسرت بيشتر از آرش صحبت مي‌کرد، در اين زمينه به مخاطبان گفت: «سخت مشغول کار روي آلبوم هستيم تا بهترين آثار ممکن را براي شما بسازيم.
قطعاتي در اين آلبوم هست که شايد سوپرايزتان کند.»
شنيده‌ها حکايت از آن دارد که تمامي قطعات اين آلبوم توسط «مسعود جهاني» تنظيم شده و برخي قطعات آن فضايي بسيار متفاوت با آنچه تا کنون از مسيح و آرش شنيده شده، دارند. اين آلبوم اسفندماه 97 توسط مؤسسه فرهنگي هنري «آراد» به مديريت «ميلاد ماهان» و «سعيد سال‌افزون» منتشر خواهد شد. همه‌ي قطعات اين آلبوم جديد هستند و احتمالاً پيش از انتشار آلبوم، دو قطعه از آن منتشر خواهد شد.
اين دو برادر 25 و 26 دي‌ماه بار ديگر در سالن ميلاد نمايشگاه بين‌المللي تهران روي صحنه خواهند رفت تا چهاردهمين سانس کنسرت‌هاي خود در نيمه‌ي دوم سال 97 در اين سالن را برگزار کنند.
مسيح و آرش در ادامه تور کنسرت‌هاي خود و در حالي که چندي پيش در شهر «دنيزلي» کشور ترکيه روي صحنه رفته بودند، به زودي توري در انگلستان برگزار مي‌کنند. اين دو برادر پرطرفدار، 23 فوريه 2019 (برابر با 4 اسفند 1397) در سالن Gracepoint شهر لندن روي صحنه خواهند رفت و سپس 24 فوريه 2019 (برابر با 5 اسفند 1397) در سالن RNCM شهر منچستر به اجراي برنامه خواهند پرداخت.
در ادامه گزارش مفصل تصويري از کنسرت 13 و 14 دي 1397 مسيح و آرش در سالن ميلاد نمايشگاه بين‌المللي تهران با عکس‌هايي از «سعيد عبداللهي» و «مرتضي قرباني» را ببينيد.

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

تا پایان نیمه اول/ ایران صفر - عراق صفر

به گزارش فارس از امارات، آخرین مسابقه تیم ملی ایران مقابل عراق در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آل مکتوم دبی آغاز شده است. این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

داور:  روشن ایرماتوف( ازبکستان)

کمک داوران: رسولف و سدیف( ازبکستان)

کارت زرد: امجد از عراق و سامان قدوس از ایران

کارت قرمز:-

گل:-

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید مجید حسینی، ووریا غفوری، میلاد محمدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سامان قدوس و سردار آزمون.

سرمربی: کارلوس کی‌روش

ترکیب تیم ملی عراق:

جلال حسن،احمد ابراهیم، علی فائز، علی عدنان، صفا هادی، احمد حسن، مهند علی، همام طارق، امجد عطوان، حسین السعیدی و علاء مهاوی

سرمربی: سرکو کاتانچ


دقیقه ۱+۴۵

شوت بازیکن عراق را بیرانوند مهار کرد و توپ را با دست برای میلاد محمدی پرتاب کرد که او توپ را از دست داد.
 


دقیقه ۴۵
شوت سردار آزمون به دست مدافع عراق برخورد کرد اما داور ازبکستانی خطای پنالتی نگرفت تا بازهم باعث اعتراض بازیکنان ایران شود!
 


دقیقه ۴۴
عراق یک ضد حمله نصفه و نیمه داشت که در نهایت با خطا روی کنعانی زادگان به پایان رسید.
تا این دقیقه ۵۸ درصد توپ و میدان در اختیار ایران و ۴۲ درصد در اختیار عراق بود.
 


دقیقه ۴۳
پرتاب بلند امیری به آزمون رسید شوت او به مدافع عراقی برخورد کرد و توپ به جهانبخش رسید که شوت بی دقت او از بالای دروازه عراق به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۹
خطای سامان قدوس روی بازیکن عراقی باعث شد که بازیکنان دو تیم با یکدیگر در میانه زمین درگیر شوند!درگیری به قدری شدید شد که کمک داور هم برای جدا کردن بازیکنان به میانه میدان آمد.صفا هادی در این صحنه دچار مصدومیت شد. بازیکنان عراق و سرمربی این تیم مدعی بودند که داور باید قدوس را با کارت قرمز از زمین اخراج می کرد!


دقیقه ۳۸
خطای جهانبخش روی بازیکن عراقی یک ضربه کاشته برای حریف به همراه داشت که ضربه کاشته با ضربه سر بازیکن عراقی همراه شد و توپ از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۵
شوت یاسین بازیکن عراقی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۳۴
امجد بازیکن عراقی خطای خشنی روی امیری انجام داد که داور به این بازیکن کارت زرد نشان داد.
 


دقیقه ۳۳

سردار آزمون دچار مصدومیت شد که بازیکنان عراق توپ را به بیرون زدند تا به وضعیت مهاجم ایران رسیدگی شود.مشکل آزمون جدی نبود و او به بازی برگشت.
 

محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص ۲۵ دقیقه اول بازی ایران و عراق گفت:بازی را باید به ۲ بخش تقسیم کنیم. در ۱۰ دقیقه اول عراق بهتر بازی کرد اما در ۱۵ دقیقه دوم بازی در اختیار ملی پوشان ما بود. در جناح چپ زوج میلاد محمدی و وحید امیری خیلی خوب است و ارسال های امیدوار کننده‌ای داشتند. البته تا این لحظه بازی روانی که انتظار داشتیم را از تیم ملی ندیدم و شاید اگر ضربه سر آزمون گل می‌شد دفاع فشرده و متراکم عراق باز می‌شد.

 


دقیقه ۳۰

در ضربه کرنر داور خطای مجید حسینی روی دروازه بان عراق را اعلام کرد.در این صحنه جلال حسن دروازه بان عراق دچار مصدومیتی جزیی شد.
 


دقیقه ۲۸
مدافعان عراق مدام به زیر توپ می زنند تا حملات ایران دفع شود.امیری اوت را به شکل بلند پرتاب کرد که توپ را مدافعان برگشت دادند و شوت سامان قدوس از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.
 


دقیقه ۲۷
شوت از راه دور سردار  آزمون به مدافعان عراقی برخورد کرد و به بیرون رفت.امید ابراهیمی در محوطه جریمه عراق سرنگون شد اما داور ازبکستانی اعتقادی به پنالتی به سود ایران نداشت.


دقیقه ۲۵
سامان قدوس بازهم با خطا در میانه میدان متوقف شد که اعتراض سامان را به داور در پی داشت.
 


دقیقه ۲۳
این ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه را قدوس زد که توپ به دیواره دفاعی برخورد کرد. توپ برگشتی را میلاد محمدی زد که شوت بی دقت او با اختلاف از کنار دروازه با فاصله زیاد به بیرون رفت.
 


دقیقه ۲۰
کرنر ایران را سامان قدوس روی دروازه عراق فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند. توپ برگشتی در نهایت به کرنر رفت.قدوس دوباره این ضربه کرنر را روی دروازه عراق فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند اما در نهایت امید ابراهیمی پشت محوطه جریمه با خطا متوقف شد.این اعلام خطا باعث اعتراض شدید بازیکنان عراق به داور شد! در حالیکه خطای همام روی ابراهیمی کاملا آشکار بود.


دقیقه ۱۹
ارسال بازیکنان عراق به مهند علی رسید که ضربه سر او از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.
 


دقیقه ۱۷
پرتاب بلند امیری در محوطه جریمه به آزمون رسید و ضربه سر او را دروازه بان عراق مهار کرد.
 


دقیقه ۱۶
سامان قدوس بعد از لایی زدن به طارق همام با خطا متوقف شد.تا این دقیقه عراقی ها مرتکب ۵ خطا و بازیکنان تیم ملی فقط ۲ خطا انجام دادند.


دقیقه ۱۵
ارسال امیری روی دروازه عراق را دروازه بان به راحتی مهار کرد.
 


دقیقه ۱۲

ارسال روی دروازه عراق به سردار آزمون رسید و ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه عراق به بیرون رفت. این حساس‌ترین و بهترین موقعیت گلزنی مسابقه بود که از دست رفت.
 


دقیقه ۱۱

ضربه کاشته پشت محوطه جریمه عراق را سامان قدوس زد که توپ به دیواره دفاعی برخورد کرد.
 


دقیقه ۱۰

علیرضا جهانبخش از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد و در این لحظات تیم ایران ۱۰ نفره بازی می کند. او بیرون زمین مشغول مداواست.
 


دقیقه ۹

سردار آزمون از داور خواست رفتار بازیکن عراقی را دقیق تر نگاه کند زیرا با دست او به صورت آزمون ضربه می زند!
 


دقیقه ۸
توپ بیشتر در میانه میدان در جریان است و کمتر موقعیت گلی روی دروازه ها ایجاد می شود.
 


دقیقه ۶
پاس پشت دفاع مدافعان را بیرانوند به راحتی مهار کرد.
 


دقیقه ۴
مهند علی مهاجم عراق در کمند  آفساید مدافعان ایرانی قرار گرفت.
 


دقیقه یک
عراق حتی نتوانسته توپ را از نیمه زمین رد کند! بازیکنان این تیم مدام توپ را دفع کردند. پرتاب بلند اوت میلاد محمدی بعد از دفع مدافعان عراقی به قدوس رسید و شوت این بازیکن از کنار دروازه عراق به بیرون رفت.

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تصاویری از فقیرترین روستای آمریکا

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۰۹۲۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • میلاد صدرعاملی: نگاه نو مهم‌ترین بخش جشنواره فیلم فجر است
 • خوانندگان پاپ جشنواره موسیقی فجر مشخص شدند / کنسرت زند وکیلی در مشهد لغو شد
 • دانلود آهنگ جديد مسيح و آرش بنام مشتي
 • وقتی زمین خاکی به سالن ورزشی تبدیل می‌شود
 • پسر پلید سمیه و دوستش را به باغ برد/آرش با 2 پسر دیگر نقشه کثیفش را اجرا کرد
 • سالن بین‌المللی اسکواش یزد در دهه فجر بهره‌برداری می‌شود
 • سالن‌های سینما برای میزبانی جشنواره فیلم فجر در چه وضعیتی هستند؟
 • مانکن‌ها در کنسرت «هوروش بند»
 • آرش برهانی: تیم ملی ایران برابر عراق در حد یک مدعی قهرمانی نبود
 • ریکاوری بازیکنان اصلی ایران در سالن بدنسازی
 • سکوت سالن‌های کنسرت به احترام شهادت بانوی دو عالم
 • طلسم ادامه دار تیم میرزاجانپور در سری آ
 • موسیقی آذربایجان با خوانندگان نسل‌ دیروز و امروز روی صحنه رفت
 • کنسرت موسیقی تلفیقی آران، فردا در رشت
 • مراسم رونمایی کنسرت کیخسرو پورناظری به روایت عکس
 • با پای خودمان وارد تله شیطانی آرش شدیم / آن 3 پسر من و سمیه را آزار دادند
 • نقد فیلم خرگیوش
 • صعود شاگردان کی‌روش با تساوی برابر عراق/ صدرنشینی ایران در گروه D +عکس
 • مساوی پربرخورد ایران با عراق