به گزارش مهر، بحران‌های تیم  استقلال در یک ماه گذشته آنقدر زیاد بوده که تمرکز سرپرست این باشگاه را بر هم زد. امیر حسین فتحی که تلاش زیادی برای خروج تیمش از بحران به خرج داد، سرانجام موفق شد بخشی از مشکلات مالی این باشگاه را حل کند تا جایی که هم تمرینات این تیم آغاز شود و هم اردوی خارج از کشور آنها برگزار شود.

بحران‌های استقلال در این هفته‌ها آنقدر زیاد بود که تمرکز فتحی را گرفته و باعث شده بود وی در اعلام نام گروهی که قرار بود بخشی از مطالبات جباروف را پرداخت کند تا این بازیکن به استقلال بازگردد، عجله کند و مرتکب اشتباه شود.

سرپرست آبی‌ها بدون آن که از صحت ادعای گروهی که در فضای مجازی خود را خریدار باشگاه استقلال معرفی می‌کردند و یکبار هم در ابتدای فصل با وعده وعیدهای مالی و تو خالی خود باعث شدند تیام و جباروف حاضر به عقد قرارداد با این باشگاه نشوند اطمینان حاصل کند، از آنها بابت پرداخت بخشی از مطالبات جباروف تشکر کرد و حتی عنوان نمود برای برگزاری اردوی قطر هم این گروه به استقلال کمک می‌کند.

با گذشت چند روز از این اتفاق مشخص شد آنها همانند ابتدای فصل فقط وعده داده و به آن عمل نکرده‌اند و سرپرست باشگاه استقلال با اعلام مراتب تشکرش قبل از تایید صحت ادعای این افراد، قدری عجله به خرج داد.

حالا جباروف به اندازه کافی از بازگشت به استقلال دور شده و رسما اعلام کرده به جز مبلغی که از سوی باشگاه به حسابش واریز شده، دریافتی دیگری نداشته است. 

اردوی قطر آبی ها هم عملا منتفی شد و آنها به جای قطر، ترکیه را برای برپایی اردو انتخاب کردند تا این افراد در عملی نکردن وعده های بزرگ شان به باشگاه استقلال از ابتدای فصل تاکنون هت تریک کرده باشند. 

منبع: اکوفارس

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

اخبار رژیم صهیونیستی|از بحران جدید در ارتش تا اعتراف یعلون به شرایط بحرانی اسرائیل

بحران جدید در ارتش رژیم صهیونیستی، اعتراف مقام سابق رژیم به شرایط بحرانی اسرائیل و وحشت سران رژیم صهیونیستی از جنگ آینده از جمله خبرهای مربوط به مناطق اشغالی به شمار می‌رود. ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ بین الملل آسیای غربی نظرات - اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، یک رسانه رژیم صهیونیستی از بحران جدید در ارتش این رژیم خبر دادند. بر اساس گزارش این رسانه، ارتش اسرائیل به سبب تبعیض نژادی و نژادپرستی روزانه علیه یهودیان فلاشا در بحران جدیدی به سر می برد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد این بحران پس از آن آغاز شد که یک سرباز ارتش اسرائیل از ملیت اتیوپیایی به نام تالی ماتوکو در صفحه خود در فیسبوک حادثه ای را که هفته گذشته در پایگاه محل خدمتش برایش رخ داده بود، فاش کرد.

این سرباز که به یهودیان فلاشا تعلق دارد، در صفحه خود آورده است در جریان بحث و مباحثه با گروهی از سربازان در داخل یکی از پایگاه های ارتش، به تظاهرات یهودیان اتیوپیایی اشاره شد، تظاهراتی که هفته گذشته برگزار شد، یکی از افسران به من گفت شما(یهودیان فلاشا) بدتر از اعراب هستید و شما یهودی اصیل نیستند.

اخبار رژیم صهیونیستی|ادامه پس‌لرزه شکست مفتضحانه ارتش در عملیات خان‌یونس/ تهدید نتانیاهو به جنگ گسترده علیه غزه و تمجید از سیسی

این سرباز یهودی اتیوپیایی الاصل به این نکته اشاره کرد که فرماندهان و مسئولان ارشد ارتش اسرائیل در جریان این حادثه(اهانت نظامیان غیر اتیوپیایی به این نظامی اتیوپیایی الاصل) قرار گرفتند، بدون اینکه کاری در این زمینه انجام دهند. اما رسانه اسرائیلی مدعی شده است تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است.

انتقاد شدید یعلون از نتانیاهو و اعتراف به شرایط بحرانی رژیم صهیونیستی

موشه یعلون وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و یکی از سران حزب موسوم به آبی-سفید(کاحول لاوان) با اذعان به شرایط بحرانی این رژیم گفت حزبش برای اعمال حاکمیت اسرائیل بر کرانه باختری به ویژه شهرک ها(صهیونیست نشین) کار خواهد کرد.

بر اساس گزارش کانال سیزدهم تلویزیون عبری رژیم صهیونیستی، یعلون افزود حزبش قصد نامزدی برای انتخابات در یک فهرست مشترک با حزب ایهود باراک را به سبب اختلافات در دیدگاه ها در خصوص نزاع با فلسطینیان ندارد. وی گفت مواضع باراک شبیه دیدگاه اسحاق رابین نخست وزیر اسبق اسرائیل مبنی بر ایجاد نهادی برای فلسطینیان که کمتر از یک دولت و بدون مرزهای 1967 باشد.

یعلون همچنین با انتقاد شدید از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نتانیاهو، مسئول بحرانی است که اسرائیل در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند، وی نتانیاهو را متهم کرد که تلاش می کند به هر قیمتی که شده از محاکمه خود را نجات دهد.

وی تاکید کرد اسرائیل را باید در سایه بحران رهبری کنونی آن نجات داد و حزب آبی و سفید تنها حزبی است که می تواند دولت موفقی را تشکیل داده و اسرائیل را به جایگاه خود بازگرداند.

وحشت سران رژیم صهیونیستی از جنگ آینده

خبر دیگر اینکه کانال هفتم تلویزیون عبری رژیم صهیونیستی گزارش داد سران اسرائیل که چند هفته پیش نشستی با یوآل استریک فرمانده منطقه شمالی برگزار کردند، این مطلب را از وی شنیدند که بر اساس ارزیابی سازمان اطلاعات، انتظار می رود که جبهه داخلی اسرائیل در جنگ آینده در معرض حملات بسیار گسترده سلاحهای نقطه زن و دقیق و ویرانگرتر قرار بگیرد.

شلومی گابی رئیس شورای محلی اسرائیلی به کانال هفتم تلویزیون اسرائیل گفت بسیار نگران است. وی افزود یکی از مشکلاتی که ما در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و موشه کحلون وزیر دارایی اشاره کردیم این بود که جبهه شمال از 10 سال پیش تا کنون مورد بی توجهی و سهل انگاری مستمر قرار داشته است و اسرائیل فقط به جنوب توجه داشته و آنجا طرفی است که در پی هر مشکلات امنیتی از آن بهره برداری می کند.

نعمان خاطر نشان کرد مسیری برای مصون سازی و استحکام بخشیدن به شمال(فلسطین اشغالی) وجود داشت که در سال 2018 درباره آن توافق به عمل آمد و کابینه اسرائیل حل این مسئله را در مرزهای شمال تصویب کرد، ولی متاسفانه این طرح در سال 2019 میلادی اجرا نشده در حالی که بنا بود بودجه ای به میزان 500 میلیون شیکل برای مستحکم و ایمن کردن شهرک های واقع تا مسافت چهار کیلومتری مرزها(با غزه) ارائه شود که در عمل حتی یک شیکل هم دریافت نکرده ایم.

نعمان افزود در شلومی حدود هزار خانواده(صهیونیست) بدون هرگونه حمایتی زندگی می کنند و ما بر اساس اظهارات فرمانده منطقه شمالی آماده می شویم که جنگ آینده، شدیدترین جنگ برای اسرائیل باشد و ما شهرک نشینان پیوسته به دیوار (حائل) ضرباتی را که در جنگ آینده دریافت خواهیم کرد، 10 بار ضرباتی خواهد بودکه در جنگ دوم لبنان(جنگ 33 روزه) بر ما وارد شده بود.

دست و پا زدن نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات آینده

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که کار بسیار سختی برای پیروزی در انتخابات آینده رژیم صهیونیستی و تشکیل مجدد کابینه دارد، تلاش می کند احزاب مختلف را به لطایف الحیل مختلف با خود همراه کند تا بتواند ائتلاف دولتی را تشکیل دهد و همچنان قدرت را در رژیم اشغالگر قدس در چنگ خود نگه دارد، وی از حربه تشوق و تطمیع برای کنار زدن رقبای خود ابایی ندارد،نتانیاهو در این زمینه به نفتالی بینت پیشنهاد داده است در برابر انصراف از شرکت در انتخابات آینده، به عنوان سفیر اسرائیل در سازمان ملل فعالیت کند.

پیشنهاد نتانیاهو در سایه پایان ماموریت «دانی دانون» نماینده فعلی رژیم صهیونیستی در سازمان ملل مطرح شده اما در حقیقت نتانیاهو با این پیشنهاد می خواهد حزب راستگرای جدید را از رقابت با خود به عنوان یک حزب مستقل منع کند.

نفتالی بینت که در گذشته به عنوان وزیر مهاجران رژیم صهیونیستی فعالیت می کرد، در آمریکا به دنیا آمده است و رسانه های عبری وی را مناسب ترین فرد برای تصدی ریاست نمایندگی رژیم صهیونیستی در سازمان ملل قلمداد می کنند.

این در حالی است که دستیاران نتانیاهو گفته اند که وی عملا این پیشنهاد را به بینت داده، ولی به نظر می رسد چنین پیشنهاد اجرا نخواهد شد.

انتهای پیام/

R36361/P/S8,90/CT10 واژه های کاربردی مرتبط اسرائیل

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

منبع این خبر، وبسایت www.ecofars.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۱۲۳۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سفر رئیس سازمان مدیریت بحران به مسجدسلمان
 • ترامپ بازهم به نمایندگان زن کنگره آمریکا حمله کرد
 • تبادل سفرا و پایان بحران دیپلماتیک در روابط اردن و قطر
 • اهواز|رئیس سازمان مدیریت بحران از مناطق زلزله‌زده مسجدسلمان بازدید کرد
 • مدعیان اصلاحطلبی در گچساران و بازهم تطهیر سران فتنه!
 • بازیکنان در اردوی ترکیه به چیزی جز تمرین فکر نمی‌کردند/ جوان‌های استقلال انگیزه زیادی دارند
 • هزینه‌های بحران یمن برای امارات غیرقابل تحمل شده است/ آمریکا به سعودی‌ها اجازه خروج از مهلکه یمن را نمی‌دهد
 • آذربایجان‌غربی بازهم گرم‌تر می‌شود
 • «جفت شیش» دومین تجربه مهران احمدی در مقام کارگردان/محمد قاسمی بازهم در کنار کارگردان مصادره قرار گرفت
 • فرهنگ؛ گرفتار در بحران تعریف و تعیین رابطه با قدرت
 • سئول میانجی حل بحران مسلمانان روهینگیا می شود
 • اندر حکایت فوتبال نفت و گاز گچساران/بازهم نادریان بر روی نیمکت نفتی ها خواهد نشست؟
 • اتکا به تصمیم های ابتکاری در مدیریت بحران به تنهایی کافی نیست
 • پیشگیری، شاه کلید مقابله با بحران‌های استان خوزستان است
 • میزگرد مدیریت بحران و رسانه| خسارت ۱۱۰۰ میلیارد تومانی سیل در استان مرکزی+فیلم
 • وضعیت رضا اسدی، بازیکن مدنظر استقلال و تراکتور برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر، بعد از اتمام اردوی تیم ملی مشخص می‌شود
 • روشن‌شدن تکلیف بازیکن مدنظر استقلال و تراکتور بعد از اتمام اردوی تیم ملی
 • کی‌روش بازهم سپاهان را سر کار گذاشت؟
 • اگر به 4 سال پیش برگردم بازهم برجام را امضا خواهم کرد