خرداد: سرمربی تیم ملی فوبتال ویتنام معتقد است تیمش می‌تواند با تلاش فراوان شاگردان کارلوس کی‌روش را به چالش بکشد.
به گزارش ایسنا، پارک هانگ سئو، سرمربی تیم فوبتال ویتنام بعدازظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ایران اظهار کرد: تیم ملی ایران از نظر تاکتیکی تیم بسیار خوبی است و کی‌روش نزدیک به ۱۰ سال است که در این تیم حضور دارد و از لحاظ تاکتیی به سطح بالایی رسیده و همانگی خوبی دارد.
او ادامه داد: بازی سختی برای ما خواهد بود اما تلاش خود را می‌کنیم تا ایران را به چالش بکشیم. تیم ملی ایران تجربه بالایی دارد ولی می‌خواهیم نشان دهیم تیم جوان و با برنامه ما چیزی از حریف در زمین کم ندارد. من فکر می‌کنم با تلاش زیاد در زمین مسابقه بتوانیم پا به پا حریف بازی کنیم.
سرمربی ویتنام درباره مصدومین تیمش افزود: هیچ بازیکن مصدومی پس از دیدار با عراق نداشتیم. ما دو بار از عراق پیش افتادیم اما در دقایق پایانی برتری را از دست دایم و به همین دلیل تمام بازیکنان ناامید هستند چون حداقل یک امتیاز می‌توانستیم بگیریم. هنوز این ناامیدی کامل از بین نرفته است ولی بهترین کار این است که خودمان را برای بازی با ایران آماده کنیم.
از سرمربی ویتنام در ادامه سوال شد او موفق‌ترین سرمربی تاریخ ویتنام است ولی حالا باید با ایران، تیم اول رده‌بندی آسیا بازی کند، آیا این بازی بزرگ‌ترین بازی دوران مربی‌گری او است؟ که پاسخ داد: کی‌روش مربی بسیار باهوشی است و نزدیک ۱۰ سال است که هدایت ایران را برعهده دارد. من وقتی بازیکن بودم برابر ایران بازی کردم و این تیم را به خوبی می‌شناسم. فردا ویتنام برابر تیمی قرار می‌گیرد که قوی‌ترین تیم فوتبال آسیا است.
پارک هانگ در پاسخ به این سوال که برای کسب مساوی برابر ایران بازی خواهد کرد؟ گفت: از نظر تکنیکی به ایران نمی‌رسیم ولی هر سرمربی تیمش را برای برد به زمین می‌فرستد و این همان کاری است که ما انجام خواهیم داد. برچسب ها: سرمربی ویتنام ، سرمربی تیم ملی فوبتال ویتنام ، آسیا

منبع: خرداد

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مردم دیگر به جناح‌ها رای نمی‌دهند

عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: اگر جناح‌بندی‌های اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در جامعه کارکرد نداشته باشد، مردم به این گستردگی رای نمی‌دهند. افراد شرکت‌کننده در انتخابات نیز همواره عنوان می‌کنند عضو چه جناحی هستند و چه برنامه‌ای دارند. بنابراین مردم با توجه به این موضوع به آنها رای می‌دهند. ناطقان: محمدرضا بادامچی، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس درباره اینکه جناح‌بندی‌های اصلاح‌طلبی و اصولگرایی هنوز در جامعه کارکرد دارد یا خیر، گفت: شاید مردم عادی چندان توجهی به اصلاح‌طلبی و اصولگرایی نشان ندهند، اما طی چهار دهه‌ای که از انقلاب می‌گذارد، در میان آحاد جامعه، به‌ ویژه تحصیل‌کرده‌ها، دانشجویان، اندیشمندان و در بدنه متوسط جامعه، 2 جریان سیاسی اصلاح‌طلبی و اصولگرایی جا افتاده‌ است.

 

او عنوان کرد: اگر جناح‌بندی‌های اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در جامعه کارکرد نداشته باشد، مردم به این گستردگی رای نمی‌دهند. بارها اصلاح‌طلبان و اصولگرایان مواضع خود را بسیار روشن اعلام کرده‌اند. افراد شرکت‌کننده در انتخابات نیز همواره عنوان می‌کنند عضو چه جناحی هستند و چه برنامه‌ای دارند. بنابراین مردم با توجه به این موضوع به آنها رای می‌دهند.

 

بادامچی ادامه داد: ممکن است در برخی موارد این دیدگاه وجود داشته باشد که مردم از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند، اما باید توضیح بیشتری در این‌باره داد و به  مردم نزدیک‌تر شد و بیشتر با آنها گفت‌وگو کرد. اصلاح‌طلبان و اصولگرایان 2 گروه شناخته‌شده در سیاست ایران مخصوصاً در کلانشهرها هستند.

 

این نماینده مجلس، در مورد چگونگی نمایندگی کردن مطالبات مردم از سوی جناح‌های سیاسی، توضیح داد: گروه‌های سیاسی باید موجودیت خود را در جبهه- مجموعه تشکل‌هایی که برای تعقیب یکسری اهداف و با یک مانیفست مشخص تشکیل می‌شود- مشخص کنند؛ برای مثال فراکسیون امید از گروه‌های سیاسی مختلف تشکیل‌ شده و تحت عنوان یک جبهه به نام فراکسیون امید در مجلس کار می‌کند. بنابراین گروه‌های سیاسی باید چارچوب مانیفست خود را در جبهه تثبیت کنند.

 

بادامچی ادامه داد: در فراکسیون امید این مانیفست خوب تعریف نشد و در زمان کوتاه گروه‌های مختلف کنار هم قرار گرفتند و فراکسیون امید را تشکیل دادند. بارها شاهد بودیم که در فراکسیون امید یک فرد به تعهداتی که ملزم به آن است عمل نمی‌کند. اما اگر یک تفکر مشخص وارد جبهه‌ای شود، با توجه به اساسنامه و تعهدنامه‌ای که این افراد به ملت داده‌اند، افراد مشخصی وارد یک جبهه مشخص با مانیفست مشخص خواهند شد. آن وقت است که جناح‌ها می‌توانند مطالبات مردم را پاسخگو باشند، اما زمانی که تعهدی برای افراد وجود ندارد عملکرد مجلس رو به ضعف می‌رود و یک فرد به‌ سادگی تعهدش را ترک می‌کند.

 

او سپس اضافه کرد: افراد متعهد با یک تعهد مشخص که در یک حزب شناخته‌شده هستند، اگر به مجلس راه یابند و وارد یک جبهه مانند فراکسیون امید شوند، مانیفست فراکسیون امید را مطالعه کرده‌اند و آن را می‌پذیرند و به تعهدات آن پایبند هستند. اما زمانی که یک فرد بدون پشتوانه حزبی وارد این جبهه می‌شود تعهدی ندارد و نمی‌توان با این افراد مطالبات مردم را دنبال کرد.

 

او گفت: اگر افراد شناخته‌شده و قوی‌ای برای معرفی در انتخابات داشته باشیم، بسیار مناسب است. در نبود احزاب قوی گروه‌هایی می‌آیند که مورد حمایت مردم‌اند و خودشان را در جلسات مختلف این‌طور معرفی می‌کنند که اصولگرا هستند یا اصلاح‌طلب. اما اگر دو یا سه حزب شناخته‌شده، قوی و مورد قبول مردم در کشور حضور داشته باشند که برنامه ارائه کنند، قطعاً برای کشور و مردم بسیار بهتر خواهد بود.

 

این نماینده مجلس عنوان کرد: احزاب قوی پشتوانه مردمی و برنامه قوی دارند، ولی در انتخابات مجلس دهم و در دور دوم انتخابات شاهد بودیم افرادی به لیست امید آمدند که در عمل به نحو دیگری عمل کردند.

 

بادامچی در پاسخ به اینکه مجلس متشکل از عناصر حزبی حرفه‌ای است یا عناصر مردمی مورد حمایت احزاب، گفت: مهم این است که میان حزب و فردی که از سوی حزب مورد حمایت قرار می‌گیرد، تعهداتی وجود داشته باشد. اساس پیشنهاد من تشکیل احزاب قوی و نهادینه‌شده در جامعه است که مورد قبول بخشی از جامعه باشند، نه فقط یک گروه کوچک. احزابی که پشتوانه مردمی داشته باشند، اگر کسی را معرفی کنند، مردم به آنها رای می‌دهند. این موضوع در دنیا معمول است.

برچسب ها: محمدرضا بادامچی ، جناح ها ، رای ، اصلاح طلبان

ایران نفتکش انگلیسی را توقیف کرد| سپاه: قوانین دریایی را رعایت نکرده بود+‌واکنش‌ها

ایران نفتکش انگلیسی را توقیف کرد| نشست اضطراری در لندن| سپاه: قوانین دریایی را رعایت نکرده بود

دلارام هاشمی، بازیگر جوان، درگذشت

کلیدواژه: سرمربی ویتنام آسیا

منبع این خبر، وبسایت khordadnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۱۲۳۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ظریف: مدت‌ها پس از رفتن ترامپ هم دوام خواهیم آورد
 • ظریف: با ایران بازی نکنید/ مدت‌ها پس از رفتن ترامپ هم دوام خواهیم آورد
 • زیدان: پوگبا؟ تا آخر ماه هر چیزی ممکن است
 • وعده قوی‌ترین وزنه‌بردار معلول جهان
 • لزوم ارائه برنامه ریزی قوی در اقدامات فرهنگی استان کرمان
 • فضای مجازی و چالش بي‌حاصل
 • وعده قوی‌ترین وزنه‌بردار معلول جهان: شاهد یک سیامند متفاوت در پارالمپیک ۲۰۲۰ خواهید بود
 • قهر سرمربی بلژیکی تیم ملی تکذیب شـد
 • چالش بی‌حاصل
 • زلزله‌ای قوی آتن پایتخت یونان را لرزاند
 • زلزله ای قوی آتن پایتخت یونان را لرزاند / ارتباطات در این شهر قطع شده است
 • کیانی: خودمان را آماده یک فصل سخت می‌کنیم و باید قوی‌تر از فصل قبل باشیم
 • اگر جنگی اتفاق بیفتد، با هزاران موشک اسرائیل را نابود خواهیم کرد/ پمپاژ ناامیدی و بزرگنمایی مشکلات نقشه دشمن است/ انگلستان خبیث فقط در ظاهر پایبند به تعهدات برجام است
 • کیانی: خودمان را آماده یک فصل سخت می‌کنیم و باید قوی‌تر از فصل قبل باشیم/ برای قهرمانی رقبای زیاد داریم
 • تاج: فیفا حرف ترامپ را بپذیرد که دیگر فیفا نیست!/ فوتبال ایران آقای آسیاست
 • تاج: فوتبال ایران آقای آسیاست
 • پشت‌پرده ناکامی‌های ارتش آمریکا، از ویتنام تا عراق
 • دعوت چالش نوآوری ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره از ایده پردازان
 • نگاه تک بعدی مهمترین چالش‌ توسعه اجتماعی است