خبرگزاري آريا - نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد.
شبکه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد.
در خصوص اهميت روابط عمومي براي دستگاه هاي دولتي ، غيردولتي، شرکت ها و ... بارها گفته شده و شنيده ايم اما اينکه مهم بودن اين بخش از يک دستگاه تا چه اندازه در ميان مسئولين و مديران جدي گرفته مي شود در واقعيت بسيار متفاوت است به گونه اي که بسياري از دستگاه هاي دولتي ، اهميت روابط عمومي را چندان جدي نمي گيرند.
البته هستند دستگاه هايي که در اين زمينه بسيار خوب عمل مي کنند و موفقيت هاي خوبي هم در کار خود مي بينند. براي نمونه يکي از روابط عمومي هاي فعال استان که به عنوان شاخص در يکي از وظايف مربوطه توانسته است يک موفقيت کشوري کسب کند، روابط عمومي اورژانس 115 استان است که در سطح کشور توانسته است رتبه دوم توليد خبر را پس از استان تهران به دست بياورد.
بنابر اين گزارش روابط عمومي اورژانس 115 استان توانسته است با توليد 168 خبر از حوادث استان در سال جاري پس از استان تهران رتبه دوم کشور را بدست آورد.
در بخش ديگري از اين گزارش نورالله قنبري مدير روابط عمومي اورژانس 115 استان با احتساب توليد خبر پس از دو مدير روابط عمومي تهران در رتبه سوم قرار گرفته است که مي تواند عملکرد بسيار با ارزشي براي يک مدير روابط عمومي باشد.
اما نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان ، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد. ضمن اينکه کيفيت اخبار اين روابط عمومي به گونه است که براي رسانه ها داراي اطلاعات جامع و مفيد است .
به هر جهت براي رسانه ها کار کردن با چنين روابط عمومي هايي با اين کيفيت کاري مطمئنا بسيار آسانتر و موثرتر است و به برخي از مديران روابط عمومي هاي دستگاه هايي که متاسفانه در برخي مسائل خاص در تعامل با رسانه ها و يا بي برنامگي هاي مفرط در حوزه اطلاع رساني محو شده اند ، توصيه مي شود از اين موفقيت همکارشان در اورژانس 115 درس گرفته و به وظايف واقعي خود جامه عمل بپوشانند.
توصيه به روابط عمومي ها براي مطالعه!
برخي اطلاعات مفيد در خصوص جايگاه روابط عمومي در گزارشي به قلم "نيلوفر شهدوست" تحت عنوان" روابط عمومي چيست و چه تفاوتي با تبليغات دارد؟ : روابط عمومي، در واقع به مفهوم "متقاعد کردن" آدم‌هاست. براي اينکه ايده يا محصول خود را بفروشيد يا از حُسن اعمال و اقدامات شرکت‌تان به ديگران بگوييد، بايد مخاطب را متقاعد و توجيه کنيد.
جامعه‌ي روابط عمومي امريکا (PRSA) روابط عمومي را اين‌طور تعريف مي‌کند: «روابط عمومي، فرايند ارتباطات راهبردي است که ميان جامعه و سازمان‌ها روابط سودمند دوسويه ايجاد مي‌کند». کارمندان بخش روابط عمومي مهارت خوبي در داستان‌سرايي دارند؛ زيرا آنها بايد توان روايت کردن اوضاع سازمان را براي سايرين داشته باشند.
روابط عمومي براي حفاظت و افزايش حُسن‌ شهرت کسب‌و‌کار سازمان تلاش مي‌کند و اين کار را از طريق رسانه‌هاي گوناگون و شبکه‌هاي اجتماعي پيش مي‌برد.
امروزه شبکه‌هاي اجتماعي همه چيز را به شدت تحت تأثير قرار داده‌اند و روابط عمومي نيز از اين قاعده مستثني نيست. نيروهاي روابط عمومي بايد تمام کانال‌هاي ارتباطي با سازمان را تحت نظر داشته باشند و با يافتن نکات و نظرات منفي از محيط خارج و مخاطبان، کاستي‌ها و نارضايتي‌ها را به درون شرکت و سازمان انتقال دهند و با پيدا کردن نکات و نظرات مثبت، از آنها براي تبليغات مؤثر استفاده کند.
در حقيقت روابط عمومي نماينده‌اي براي ارتباط سازمان با محيط خارج است. متخصصين روابط عمومي وظيفه‌ي ايجاد وجهه و تصوير مناسب براي سازمان را بر عهده دارند.
شغل آنها ايجاد ذهنيت مثبت از سازمان در بين مردم، آگاه‌سازي جامعه از فعاليت‌هاي درون سازمان، توضيح سياست‌ها و مديريت کنترل کمپين‌هاي سياسي است.
گستره‌ي فعاليت روابط عمومي بسيار وسيع است. اين گستره مي‌تواند از مديريت ارتباط با مشتريان تا ايجاد ارتباط ميان شاخه‌هاي مختلف يک سازمان را پوشش دهد.
ابزارهاي مورد استفاده در روابط عمومي شامل موارد زير است:
- برگزاري سخنراني‌ها و کنفرانس‌ها
- مصاحبه و مديريت پوشش خبري
- ارتباط با مطبوعات
- تحقيقات بازار مبتني بر اطلاعات مشتريان و مخاطبان سازمان
- برگزاري مراسم و رويدادها
- استفاده از شبکه‌هاي مجازي و ارتباطي تحت وب
- کنترل و مديريت راهبردي بحران‌هاي مرتبط با روابط عمومي
- پوشش تبليغات رسانه‌اي و پاسخگويي به نظرات مثبت و منفي خارج سازمان
تابناک کهگيلويه و بويراحمد

اضافه نمودن به:
نظر شما:نام:پست الکترونيکي:نظر
کد امنيتي:
پربيننده ترين مطالب روابط عمومي تجربه ارتقاء برند يک نوشيدني با تکنيک‌هاي روابط عمومي
انتصاب سرپرست روابط عمومي شرکت گاز استان شرکت گاز کهگيلويه و بويراحمد
اطلاعيه‌ راديو و تلويزيوني‌ را چگونه بايد تهيه کرد؟
سختي‌هاي روزنامه‌نگاري در عصر ديجيتال از زبان سردبير سابق گاردين
از سوي انجمن روزنامه‌نگاران کانادا، خبرنگاران برتر کانادا معرفي مي‌شوند
"اختراع جديد در وزارت آموزش و پرورش..." در صدر اخبار پربازديد اين هفته شارا
تبليغي که براي سرکنسول عراق در مشهد دردسر ساز شد
دکتر باقر ساروخاني: براي آموزش سواد ابزاري از خود ابزار استفاده کنيم
آنچه بايد بدانيم!/ بازديدها و گردش‌هاي علمي
يادداشت‌ ‌درون‌ سازماني‌مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومي
مديريت
رويدادها
روابط عمومي ايران
کتابخانه
تازه هاي شبکه
آخرين رويدادها
فن آوري هاي نو
تبليغات و بازاريابي
ايده هاي برتر
بادپخش صوتي
گزارش تصويري
پيشنهادهاي کاربران
اخبار بانک و بيمه
نيازمندي ها
خدمات
خبرنگار افتخاري
بخش اعضا
دانلود کتاب
پيوندها
جستجوي پيشرفته
موبايل
آر اس اس
بخشنامه ها
پيشکسوتان
لوح هاي سپاس
پيام هاي تسليت
مناسبت ها
جملات حکيمانه
پايان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب اين سايت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شارا است
info@shara.ir
خبر فوري: پنج ويژگي يک متخصص روابط عمومي ممتاز

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

۲ کشته و ۵۵ مصدوم در تصادفات رانندگی کهگیلویه و بویراحمد طی چند روز اول تعطیلات نوروز

رئیس اورژانش ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از خدمات‌رسانی به ۵۵ مصدوم و دو فوتی در تصادفات رانندگی طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس استان، جلال پوران‌فرد افزود: در روزهای اخیر امدادگران اورژانس به بیش از ۸۳۴ بیمار اعم از تصادفی و غیر تصادفی خدمات لازم را ارائه کرده‌اند که از این تعداد ۵۵ نفر مصدوم تصادفی بوده‌اند.

وی از فوت دو نفر در وقوع دو تصادف جداگانه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: خودروی سمند بالاتر از کارخانه آسفالت ناصرآباد گچساران به‌دلیل سرعت بالا واژگون شد و مرد ۴۴ ساله‌ای جان باخت.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تصادف خودروی پژو پارس با پیکان در مسیر سپیدار به دشت روم با یک کشته و ۴ مصدوم خبر داد و خاطرنشان کرد: این تصادف نیز امروز شنبه، سوم فروردین ۹۸ رخ داد.

پوران‌فرد با بیان این‌که واژگونی خودروی سواری نیسان در منطقه "دمچنار" بویراحمد ۳ مصدوم برجای گذاشت، ادامه داد: امدادرسانی برای نجات خانم باردار و بیمار دارای مشکلات کلیوی با فشارخون بالا در مناطق سخت‌گذر، کوهستانی و برف‌گیر "رودریش آجم" انجام شد.

وی با بیان این‌که این امدادرسانی با یک سورتی پرواز برای خانم باردار و بیمار نارسایی کلیوی انجام شد، عنوان کرد: همزمان خانم باردار و بیمار دارای فشار خون مزمن کلیوی با یک سورتی پرواز به بیمارستان انتقال یافتند.

پوران‌فرد با اشاره به خدمات‌دهی اورژانس طی چند روز اول تعطیلات نوروز ۹۸ اضافه کرد: تا صبح امروز ۱۰ هزار و ۴۹۲ نفر به مراکز اورژانس بیمارستان‌های استان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد یک‌هزار و ۵۸۲ نفر به صورت سرپایی، ۱۶۹ نفر بستری، ۱۰۸ نفر تعیین تکلیف ۶ ساعته و ۳۹ نفر با ماندگاری بیش از ۱۲ ساعت درمان شدند.

انتهای پیام

ایران یکی از افسرده‌ترین جوامع در دنیا| چرا شاد نباشیم؟

استاندار گلستان برکنار شد

ماجرای افشاگری استاندار گلستان پس از عزل

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۶۴۹۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سیل در کهگیلویه و بویراحمد خسارت جانی و مالی به‌دنبال نداشت
 • رانش و ریزش در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد
 • هشدار پلیس کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان؛ بارش باران همراه با وزش باد سبب کاهش دید شده است
 • ۳۳۱ هزار مسافر نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد اسکان یافتند
 • سیل راه ارتباطی ۲۶ روستای کهگیلویه و بویراحمد را قطع کرد
 • کهگیلویه و بویراحمد|اسکان در پایین دست دو سد کوثر و شاه قاسم ممنوع شد‌
 • ‌سیل در شهرها و جاده‌های اصلی کهگیلویه و بویراحمد جاری شد+تصاویر‌
 • سالن های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد آماده پذیرش گردشگران است
 • آثار اقتصادی خدمات سفر باید مشهود باشد
 • نگاهی به جاذبه های تاریخی کهگیلویه و بویراحمد در فصل گردشگری
 • بهار ۹۸|کهگیلویه و بویراحمد؛ عروس ایران + تصاویر
 • کهگیلویه و بویراحمد در سالی که گذشت
 • احتمال ۱۵۰ میلیمتر بارندگی ظرف ۴ساعت در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • مردم گلستان در حال مدیریت بحران سیل/ کمبود ماشین آلات مشهود است
 • تولد موفقیت آمیز نوزاد عجول در آمبولانس اورژانس شیراز
 • تغییر مدیران سازمان‌های تابعه جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد قطعی است
 • ۲۴۰ هزار مسافر نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد اسکان یافتند
 • توزیع مرغ منجمد در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می‌یابد
 • تعامل و همکاری میان ستاد گردشگری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی مشهود است