خبرگزاري آريا - نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد.
شبکه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد.

در خصوص اهميت روابط عمومي براي دستگاه هاي دولتي ، غيردولتي، شرکت ها و ... بارها گفته شده و شنيده ايم اما اينکه مهم بودن اين بخش از يک دستگاه تا چه اندازه در ميان مسئولين و مديران جدي گرفته مي شود در واقعيت بسيار متفاوت است به گونه اي که بسياري از دستگاه هاي دولتي ، اهميت روابط عمومي را چندان جدي نمي گيرند.
البته هستند دستگاه هايي که در اين زمينه بسيار خوب عمل مي کنند و موفقيت هاي خوبي هم در کار خود مي بينند. براي نمونه يکي از روابط عمومي هاي فعال استان که به عنوان شاخص در يکي از وظايف مربوطه توانسته است يک موفقيت کشوري کسب کند، روابط عمومي اورژانس 115 استان است که در سطح کشور توانسته است رتبه دوم توليد خبر را پس از استان تهران به دست بياورد.
بنابر اين گزارش روابط عمومي اورژانس 115 استان توانسته است با توليد 168 خبر از حوادث استان در سال جاري پس از استان تهران رتبه دوم کشور را بدست آورد.
در بخش ديگري از اين گزارش نورالله قنبري مدير روابط عمومي اورژانس 115 استان با احتساب توليد خبر پس از دو مدير روابط عمومي تهران در رتبه سوم قرار گرفته است که مي تواند عملکرد بسيار با ارزشي براي يک مدير روابط عمومي باشد.
اما نکته بسيار حائز اهميت ديگر در خصوص روابط عمومي اورژانس 115 استان ، تعامل خوب با رسانه ها است به گونه اي که اين روابط عمومي که بي شک از فعالترين روابط عمومي ها در خصوص توليد خبر مي باشد ، توانسته است بيشترين بازنشري اخبار توليدي دستگاه خود را در رسانه هاي کشوري و محلي داشته باشد. ضمن اينکه کيفيت اخبار اين روابط عمومي به گونه است که براي رسانه ها داراي اطلاعات جامع و مفيد است .
به هر جهت براي رسانه ها کار کردن با چنين روابط عمومي هايي با اين کيفيت کاري مطمئنا بسيار آسانتر و موثرتر است و به برخي از مديران روابط عمومي هاي دستگاه هايي که متاسفانه در برخي مسائل خاص در تعامل با رسانه ها و يا بي برنامگي هاي مفرط در حوزه اطلاع رساني محو شده اند ، توصيه مي شود از اين موفقيت همکارشان در اورژانس 115 درس گرفته و به وظايف واقعي خود جامه عمل بپوشانند.
توصيه به روابط عمومي ها براي مطالعه!
برخي اطلاعات مفيد در خصوص جايگاه روابط عمومي در گزارشي به قلم "نيلوفر شهدوست" تحت عنوان" روابط عمومي چيست و چه تفاوتي با تبليغات دارد؟ : روابط عمومي، در واقع به مفهوم "متقاعد کردن" آدم‌هاست. براي اينکه ايده يا محصول خود را بفروشيد يا از حُسن اعمال و اقدامات شرکت‌تان به ديگران بگوييد، بايد مخاطب را متقاعد و توجيه کنيد.
جامعه‌ي روابط عمومي امريکا (PRSA) روابط عمومي را اين‌طور تعريف مي‌کند: «روابط عمومي، فرايند ارتباطات راهبردي است که ميان جامعه و سازمان‌ها روابط سودمند دوسويه ايجاد مي‌کند». کارمندان بخش روابط عمومي مهارت خوبي در داستان‌سرايي دارند؛ زيرا آنها بايد توان روايت کردن اوضاع سازمان را براي سايرين داشته باشند.
روابط عمومي براي حفاظت و افزايش حُسن‌ شهرت کسب‌و‌کار سازمان تلاش مي‌کند و اين کار را از طريق رسانه‌هاي گوناگون و شبکه‌هاي اجتماعي پيش مي‌برد.
امروزه شبکه‌هاي اجتماعي همه چيز را به شدت تحت تأثير قرار داده‌اند و روابط عمومي نيز از اين قاعده مستثني نيست. نيروهاي روابط عمومي بايد تمام کانال‌هاي ارتباطي با سازمان را تحت نظر داشته باشند و با يافتن نکات و نظرات منفي از محيط خارج و مخاطبان، کاستي‌ها و نارضايتي‌ها را به درون شرکت و سازمان انتقال دهند و با پيدا کردن نکات و نظرات مثبت، از آنها براي تبليغات مؤثر استفاده کند.
در حقيقت روابط عمومي نماينده‌اي براي ارتباط سازمان با محيط خارج است. متخصصين روابط عمومي وظيفه‌ي ايجاد وجهه و تصوير مناسب براي سازمان را بر عهده دارند.
شغل آنها ايجاد ذهنيت مثبت از سازمان در بين مردم، آگاه‌سازي جامعه از فعاليت‌هاي درون سازمان، توضيح سياست‌ها و مديريت کنترل کمپين‌هاي سياسي است.
گستره‌ي فعاليت روابط عمومي بسيار وسيع است. اين گستره مي‌تواند از مديريت ارتباط با مشتريان تا ايجاد ارتباط ميان شاخه‌هاي مختلف يک سازمان را پوشش دهد.
ابزارهاي مورد استفاده در روابط عمومي شامل موارد زير است:
- برگزاري سخنراني‌ها و کنفرانس‌ها
- مصاحبه و مديريت پوشش خبري
- ارتباط با مطبوعات
- تحقيقات بازار مبتني بر اطلاعات مشتريان و مخاطبان سازمان
- برگزاري مراسم و رويدادها
- استفاده از شبکه‌هاي مجازي و ارتباطي تحت وب
- کنترل و مديريت راهبردي بحران‌هاي مرتبط با روابط عمومي
- پوشش تبليغات رسانه‌اي و پاسخگويي به نظرات مثبت و منفي خارج سازمان
تابناک کهگيلويه و بويراحمد

اضافه نمودن به:
نظر شما:نام:پست الکترونيکي:نظر
کد امنيتي:
پربيننده ترين مطالب روابط عمومي تجربه ارتقاء برند يک نوشيدني با تکنيک‌هاي روابط عمومي
انتصاب سرپرست روابط عمومي شرکت گاز استان شرکت گاز کهگيلويه و بويراحمد
اطلاعيه‌ راديو و تلويزيوني‌ را چگونه بايد تهيه کرد؟
سختي‌هاي روزنامه‌نگاري در عصر ديجيتال از زبان سردبير سابق گاردين
از سوي انجمن روزنامه‌نگاران کانادا، خبرنگاران برتر کانادا معرفي مي‌شوند
"اختراع جديد در وزارت آموزش و پرورش..." در صدر اخبار پربازديد اين هفته شارا
تبليغي که براي سرکنسول عراق در مشهد دردسر ساز شد
دکتر باقر ساروخاني: براي آموزش سواد ابزاري از خود ابزار استفاده کنيم
آنچه بايد بدانيم!/ بازديدها و گردش‌هاي علمي
يادداشت‌ ‌درون‌ سازماني‌مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومي
مديريت
رويدادها
روابط عمومي ايران
کتابخانه
تازه هاي شبکه
آخرين رويدادها
فن آوري هاي نو
تبليغات و بازاريابي
ايده هاي برتر
بادپخش صوتي
گزارش تصويري
پيشنهادهاي کاربران
اخبار بانک و بيمه
نيازمندي ها
خدمات
خبرنگار افتخاري
بخش اعضا
دانلود کتاب
پيوندها
جستجوي پيشرفته
موبايل
آر اس اس
بخشنامه ها
پيشکسوتان
لوح هاي سپاس
پيام هاي تسليت
مناسبت ها
جملات حکيمانه
پايان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب اين سايت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شارا است
info@shara.ir
خبر فوري: پنج ويژگي يک متخصص روابط عمومي ممتاز

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد در مصلی یاسوج

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هجدهمین نمایشگاه کتاب استان از سوم بهمن ماه امسال در مصلی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) یاسوج برگزار می شود.

امین درخشان، مدیر کمیته اطلاع رسانی هجدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هجدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج برپا می شود.

 

وی اظهار داشت: این نمایشگاه ها از سوم لغایت هشتم بهمن ماه امسال در محل مصلی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) یاسوج با حضور مسئولان کشوری و استانی دایر می شود.

 

درخشان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب در عرصه ملی و استانی شاخص ترین رویداد فرهنگی محسوب می شود، ادامه داد: آنچه مسلم است کتاب و کتابخوانی هنوز در بین مخاطبان و علاقه مندان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 

مدیر کمیته اطلاع رسانی هجدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد برپایی نمایشگاه کتاب را فرصتی ارزشمند برای علاقه مندان به فرهنگ مطالعه دانست و اضافه کرد: نمایشگاه کتاب استان با حضور ناشرین برتر کشوری در دو نوبت صبح (ساعت 9 تا 12 ظهر) و عصرها (ساعت 15 و 30 تا 20 شب) پذیرای علاقه مندان است.

 

وی با اشاره به اینکه حضور و استقبال مردم فرهنگ دوست کهگیلویه و بویراحمد باعث رونق این نمایشگاه می شود، گفت: تجربه سال های گذشته نمایشگاه کتاب نشان داد، استقبال مردم استان از نمایشگاه مطلوب دست اندرکاران و ناشرین کتاب است.

 

درخشان همچنین از برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و نخستین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در ذیل نمایشگاه کتاب خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه ها نیز از سوم تا هشتم بهمن ماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

پایان پیام/82

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۳۶۴۹۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • طلای کثیف، ثروتی در کهگیلویه و بویراحمد که دردسرساز می شود
 • ایجاد یک پایگاه اورژانس ۱۱۵ در شهرک مطهری ماهان
 • تلاش برای تامین پیش نیازهای توسعه در کهگیلویه و بویراحمد
 • توزیع تخم مرغ با نرخ دولتی در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
 • تشریح برنامه های انقلاب در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
 • نجات جان بیمار سوختگی و ماموریت ۵ ساعته پایگاه اورژانس ۱۱۵ بزنوید الیگودرز
 • 3 دختر تنیس باز کهگیلویه وبویراحمدبه اردوی کشوری دعوت شدند
 • 50 گردنه برفگیر در کهگیلویه و بویراحمد بازگشایی شد
 • ۶۰ واحد تولیدی راکد کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت
 • تولیدات کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به ۹۰۰ هزار تن رسید
 • 440 کیلومتر جاده عشایری کهگیلویه و بویراحمد ترمیم شد
 • توجه ویژه ای به ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد شود
 • اجرای سرود ۱۰۰۰ نفری انقلاب توسط کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد
 • تأسیس 700 خانه قرآن با گذشت چهار دهه فعالیت در کهگیلویه و بویراحمد
 • سیستم گرمایشی 30 درصد مدارس عشایری کهگیلویه و بویراحمد استاندارد نیستند
 • ۱۳۵۰۰ خانوار جدید به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد اضافه شد
 • برف و باران راه ارتباطی ۱۰۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد را مسدود کرد
 • اعلام آمادگی همکاری صدا و سیما با کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد/۴۲ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد
 • کمترین توجه به حوزه فرهنگ و هنر کهگیلویه و بویراحمد در بحث اعتبارات می‌شود