اعتراض دائم نیمکت ویتنام بدجور کی‌روش را عصبی کرد.طوری که او نیمکت نشینان این تیم را به آرامش دعوت کرد. آفتاب‌‌نیوز :  در لحظه ای که به خاطر سرنگون شدن امیری و مدافع ویتنام بازی متوقف بود کارلوس کی روش به کادر فنی ویتنام اعتراض کرد. سرمربی این تیم از ابتدای بازی کلا اعتراض داشت. همینطور دیگر نیمکت نشین های ویتنام. این مسئله باعث شد کی روش با دست به سرمربی ویتنام بگوید آرام باشند و اینقدر اعتراض نکند. کمک داور چهارم بازی هم به سمت دو مربی رفت تا آنها را آرام کند.خبرانلاین 

منبع: آفتاب

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

عقیلی: دستیاران کی‌روش با دعوت من به او شوک دادند!

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی عقیلی که چند ماه پیش به عنوان مربی تیم جوانان ایران کار می کرد، درباره جدا شدن از این تیم، گفت: تقریباً ۵ ماهی بود که با تیم جوانان همکاری داشتم اما به خاطر برخی مسائل بعد از اردوی روسیه تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم. چیز مهم و خاصی نبود. فقط همکاری ادامه پیدا نکرد.

وی درباره لیگ فصل آینده که از نظر خیلی ها جذاب خواهد بود، گفت: به نظر من سال گذشته لیگ خوبی داشتیم. امسال یکی از جذابیت های لیگ این است که آقای برانکو نیست! سال پیش سپاهان قهرمان نیم فصل اول شد و همه انتظار داشتند قهرمان شود. تیم استقلال هم نیم فصل دوم بیشترین امتیاز را آورد اما در نهایت پرسپولیس قهرمان شد که به خاطر آماده نگه داشتن تیم توسط برانکو بود. من مدت کوتاهی با او کار کردم و می دانم شرایط تمرینی و مدیریت تیم توسط او چگونه است.

مدافع پیشین تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان این است که در واقع با خروج برانکو از لیگ قدرت تیم ها نزدیک تر خواهد بود؟ تصریح کرد: برانکو تاثیر زیادی در لیگ داشت. او چهار سال و نیم در پرسپولیس حضور داشت و پرسپولیسی ها فقط یک سال با تفاضل گل قهرمان نشدند اما سه سال قهرمان شدند. برانکو چهار سال پیاپی توانست تیم را سرپا نگه دارد. در دوره ای که برانکو سرمربی تیم ملی بود هم با ۱۳، ۱۴ بازیکن بیشتر کار نمی کرد و اگر کسی مصدوم یا محروم می شد دیگران شانس همکاری پیدا می کردند.

او درباره شانس قهرمانی سپاهان در فصل جدید گفت: سپاهان سال گذشته هم تیم خوبی داشت و بر اساس سیستمی که بازی می کند و چینشی که دارد بیشتر از دفاع چپ و راست استفاده می کند به ویژه در چند بازی آخر این سیستم به چشم می خورد.

عقیلی در خصوص حضور مربیان خارجی چون استراماچونی، کالدرون و دنیزلی در لیگ و در پاسخ به این سوال که آیا با آنها لیگ جذاب تر می شود، توضیح داد و افزود: همه چیز را زمان مشخص می کند. درباره دنیزلی که او قبلاً در ایران بوده و همه با سبک مربیگری او آشنا هستند. درباره استراماچونی بازیکنان با او کار نکرده اند اما رسانه ها و طرفداران فوتبال او را می شناسند. این مربی از کشوری که استاد دفاع کردن هستند به ایران آمده. نمی دانم او در استقلال چطور کار می کند اما در ایتالیا به این معروف است که تیم هایش خوب دفاع می کنند. کالدرون هم که از آمریکای جنوبی است و سبک های مختلفی دارد. قطعاً لیگ جذابتر خواهد شد.

مدافع پیشین سپاهان ادامه داد: همه تیم ها به موقع شروع کرده اند و برخلاف سالهایی که مربی مشخص نبود و پیش فصل کارها انجام می شد و سپس مربی تیم را ارنج می کرد، همه تیم ها از جمله استقلال به موقع کارشان را شروع کرده اند و با بازیکنان هم مذاکره می کنند و این نکته به لیگ کمک می کند.

هادی عقیلی در بخشی دیگر از حرف هایش با اشاره به موضوع جدایی و خداحافظی اش از تیم ملی، برای اولین بار پشت پرده ها را گفت. عقیلی که در برنامه «سلام صبح بخیر» حضور یافته بود در این باره توضیح داد: من که از تیم ملی جدا شدم عده ای می خواستند برگردم و عده ای هم نمی خواستند. بعد از بازی لبنان من به لیگ قطر رفتم. اول بازی مصدومیت سختی داشتم، بعد بازی کره را از دست دادم، در آن حین مربی بدنساز تیم یا پزشک تیم آقایان شهاب و خانلری با من در تماس بودند. شهاب می گفت اگر برگردی من تو را سه روز قبل از بازی کره آماده می کنم؛ به کی روش هم گفته ام سه روز قبل از بازی او را با توجه به مصدومیت تحویلتان می دهم. اما در نهایت تصمیم بر این شد که من به تیم ملی دعوت نشوم.

عقیلی تاکید کرد: من روز یکشنبه مصدوم شدم. در کشورهای خارجی معمولاً تست هایی انجام می دهند که ببینند می توانی به بازی برگردی یا نه. من در لیگ قطر بازی کردم و بعد از ۴ شکست که بدون حضور من بود، این بار بردیم و من هم گل زدم. در چهار بازی من سه گل زدم. وقتی فردوسی پور از کی روش پرسید چرا هادی به تیم دعوت نشده او پاسخ داد که من از مصدومیت رنج می برم. فردوسی پور هم در جواب به اینکه اتفاقاً من ۴ بازی کرده ام و گل هم زده ام اشاره کرد.

این بازیکن پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد: من مصدوم نبودم اما به تیم دعوت نشدم. در واقع ماجرا اینگونه بود که به بازی لبنان که رسیدیم از من دعوت شد وبه اردوی تیم ملی آمدم اما از برخی مسائل خبر نداشتم. چرا که فدراسیون برای ما بلیت می گیرد و ما می رویم. اما همان جلسه اول که در اردو بودیم کی روش به من گفت به تو بازی نمی دهم. گفتم هنوز که یک هفته به بازی مانده؛ چرا این تصمیم را گرفته اید؟ او هم گفت تصمیم این است. بعدها فهمیدم موضوع این بوده که من اصلاً قرار نبوده به تیم دعوت شوم و این شوک به ایشان بوده و بدون هماهنگی با ایشان من به بازی لبنان دعوت شدم!

او ادامه داد: کی روش و کمک هایش سر میز نشسته بودند که کمک ها می گویند ما یک اشتباهی کردیم می خواهیم به شما بگوییم. او هم وقتی می فهمد مرا به اشتباه دعوت کرده اند خیلی ناراحت می شود. هرکسی ظرفیت و نقطه جوشی دارد، ایشان با این ماجرا به نقطه جوش رسیدند و عصبانیتشان را به من انتقال دادند. متاسفانه در اردوی تیم ملی برخورد خوبی با من نمی شد در حالی که من هنوز جریان را نمی دانستم و بعدها که از اردو خارج شدم فهمیدم من قرار نبوده دعوت شوم. بر مبنای همین رفتارها من از اردو خارج شدم و جریان اینگونه بود، بنابراین نه کی روش مقصر بود نه من.

این بازیکن درباره نامه بخشش که قرار بود توسط او و رحمتی امضا شود، گفت: آقای نکونام (کاپیتان وقت تیم ملی) با من تماس گرفت گفت هادی جریان اینطوری است حاضری؟ گفتم من عذرخواهی می کنم اگر آقای کی روش مرا به تیم ملی دعوت هم نکرد، نکرد. نکونام هم گفت کی روش گفته فقط در یک خبرگزاری از مردم عذرخواهی کن. اما مهدی رحمتی را به برنامه نود بردند که عذرخواهی کند و در ادامه اتفاقاتی پیش آمد و او عذرخواهی نکرد.

کد خبر 4667886

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

تخریب شدن رستوران غیر مجاز گردنه قوچک / کلیه ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم و ارتفاعات تهران، مصداق تجاوز به حقوق شهر

کلیدواژه: کی روش ویتنام

منبع این خبر، وبسایت aftabnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۱۳۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • داوطلبان دامغانی کنکور ۹۸ اعتراض خود را با سازمان سنجش مکاتبه کنند
 • مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل برای بهبودی سریع و نتایج بهتر
 • مراقب این روش یادگیری باشید!
 • اولیور استون خاطرات زندگی‌اش را کتاب می‌کند/ روایت‌هایی از ویتنام
 • اندر حکایت فوتبال نفت و گاز گچساران/بازهم نادریان بر روی نیمکت نفتی ها خواهد نشست؟
 • درمان تنفس از دهان با رینوپلاستی فانکشنال :رفع خشکی دهان هنگام خواب
 • حاشیه‌های دیدار تیم ملی بزرگسالان و امید؛ حضور ویلموتس روی سکوها
 • ورود گل گاوزبان‌های گیلان در بازار‌های ویتنام و چین
 • نگاهی به نیمکت عجیب ذخیره‌های پرسپولیس!
 • نیمکت ذخیره‌های پرسپولیس؛ شمشیر دولبه
 • نیمکت ذخیره‌های عجیب پرسپولیس
 • نگاهی به نیمکت ذخیره‌های عجیب پرسپولیس
 • در مرز انفجار!
 • پرکاری پلیس ضدشورش در روز ملی فرانسه
 • اعتراض رسمی کاندیداهای وزنه‌برداری به وزیر رسید + نامه
 • سفر‌های متفاوت و هیجان‌انگیز در تابستان ۹۸
 • مربیان ثابت در لیگ یک؛ لیگی با مربیان جوان و کم تجربه
 • نقل و انتقالات دو تیم بزرگ/ از نیمکت جذاب استقلال تا ترکیب رویایی پرسپولیس
 • نگاهی به سرخابی‌های پایتخت مدل ۹۸/ از نیمکت جذاب استقلال تا ترکیب رویایی پرسپولیس