حسن آقای میری روحانی معروف در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از خلع لباس دائمی خود خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، حسن آقای میری روحانی معروف در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از خلع لباس دائمی خود خبر داد.

او در اینستاگرام خود که 1.2 میلیون نفر دنبال‌کننده دارد، نوشت با شکایت دادستان ویژه‌ی تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور به خلع لباس دائم محکوم شده است.

متن پست اینستاگرامی او از این قرار است:

« “خلع لباس”

بعد از ده پانزده سال بردن و آوردن و بازداشت کردن و ریختن تو محل کار و انفردای و...

با شکایت دادستان ویژه ی تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور اقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند

دو سال زندان که البته لطف کردند ۵ سال تعلیقش کردند و خلع لباس دائم

خوب موفق باشید

دعاگوتون هستم.

یا لطیف

سید حسن آقامیری»


منبع: بیتوته

خبر بعدی:

حسن روحانی مثل هاشمی رفسنجانی سال 88 باشد/ سخنان روحانی درباره فیلترینگ مانند تمجید آقای احمدی‌نژاد از بازرگان شوخی است

گروه سیاسی جهان نيوز: عبدالله ناصری مشاور ارشد خاتمی، از روحانی درخواست کرد که همانند هاشمی سال 88 باشد و به جامعه مدنی بازگردد.

به گزارش جهان نيوز، عبدالله ناصری درباره اظهارات اخیر روحانی دربحث فیلترنیگ، آزادی بیان و رسانه آزاد گفته است: واقعا نمی‌دانم که نیت آقای روحانی از این سخنان چیست. این مواضع برای من هم تعجب آور بود. رئیس‌جمهوری در مقام عالی‌ترین فرد اجرایی کشور و رئیس شورای عالی امنیت ملی، باید از ابتدا که مباحثی مانند فیلترینگ مطرح می‌شد جلوی این مسیر را می‌گرفت. واقعیت این است که اکنون جامعه مدنی نمی‌تواند به راحتی این سخنان را صد درصد باور کند. امیدوارم آقای روحانی تصمیم گرفته باشد تا رفتارها و مواضع مرحوم آیت‌ا...هاشمی پس از حوادث 88 را داشته باشد و به متن جامعه مدنی بازگردد. اما نمی‌توان قبول کرد که ایشان با توجه به موقعیت و مسئولیت‌هایشان، نتوانسته است از فیلتر فضای مجازی جلوگیری کند. الان مردم می‌بینند که مدتی است ائمه جمعه جلوتر از آقای روحانی به بحث فیلترینگ می‌پردازند و خواهان رفع این مسئله هستند.

مشاور ارشد خاتمی در گفتگو با آرمان تصریح کرده است: آن شجاعتی که در آقای هاشمی رفسنجانی سراغ داشتیم را به هیچ وجه در روحانی نمی‌بینیم؛ باید حتما به این نکته توجه داشت. آقای هاشمی با اینکه تا لحظه آخر عمرشان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بودند، اما به جامعه مدنی رجوع خوبی داشت و به فکر دغدغه آنها بود که در نهایت مردم هم قدرشناس او بودند. ایشان تمایل ندارد مانند آقای هاشمی، مرتبط و یا نیروی شناسنامه‌دار دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا باشد. خود را فراتر از این دو جریان می‌داند اما به نظرم به خاطر سابقه کار امنیتی صرف و مسئولیت‌های سیاسی خاص و نداشتن مشاوران قدرتمند در اطرافش که این افراد و مشاوران نمی‌توانند تصویر واقعی از جامعه به او نشان دهند تا بر مبنای آن واقعیات تصمیم بگیرد، 2 مشکل دارد اول اینکه آن شاکله شخصیتی و وجهه خاص آقای هاشمی را ندارد و دوم تصویر مطلوبی از واقعیت‌های جامعه ندارد. اما هاشمی تصویر درست و صحیحی از جامعه مدنی و کلیت مسائل کشور و مردم را به دست آورده بود اما حسن روحانی فعلا فاقد چنین برداشت و تحلیلی است.

ناصری حاطرنشان کرد: امیدوارم تحولی در فکر و رفتار آقای روحانی صورت بگیرد. اما اگر برگردیم به 5 سال و نیم گذشته، خواهیم دید که تقریبا اکثر کارشناسان و متخصصان حوزه برنامه‌ریزی و اقتصاد، نسبت به انتصاب آقای نوبخت به ریاست سازمان برنامه و بودجه به روحانی انتقاد داشتند؛ از مسعود نیلی تا دیگران. اما این جمله آقای روحانی معروف شد و واقعیت هم چنین است که ایشان گفتند «نوبخت یعنی من و هر چه بگوید عمل خواهم کرد»، همین نکته در حلقه اول دور روحانی؛ آقایان واعظی، آشنا، نهاوندیان و احتمالا حسین فریدون خوب می‌دانند که آقای روحانی چه چارچوب‌های مشاوره‌ای را می‌پذیرد و عمل می‌کند و روحانی هم مایل است با این حلقه کار کند زیرا آنطور که او می‌خواهد مشاوره می‌دهند. بنابراین خیلی امیدوار نیستم کسی که طی این 5 سال و اندی توصیه‌های زیادی از سوی افراد مختلفی به او شد که در انتصاب‌ها و چنین نیروهای اصلی دولت دقت کند، اما فکر نمی‌کنم در 3 سال آینده اتفاق خاصی در این زمینه روی دهد. فکر می‌کنم روحانی با توجه به فضا و شرایط عمل کند. در ارتباط با همین بحث فیلترینگ که ایشان روز یکشنبه مطرح کردند، مروری که در فضای مجازی داشتم و دیدگاه‌ها را خواندم، متأسفانه فضا بر نپذیرفتن این موضوع موج می‌زد. بالاخره جامعه مدنی وعده‌های انتخاباتی ایشان را به یاد دارند و او توانسته بود پیروز شود. اما بسیاری از وعده‌های انتخاباتی خود را پیگیری نکرد و جامعه مدنی و فعالان سیاسی و رسانه‌ای را به انتقاد واداشت. اگر ما مبنا را بگذاریم به پذیرش عرف اجتماعی و اجماع جامعه مدنی، بسیار بیش از آنکه سخنان روحانی درباره فیلترینگ را جدی بگیرند و احسنت بگویند، بیشتر شوخی تلقی کردند! یعنی باید در تار و پود جامعه مدنی، تلقی جدی بودن و دغدغه‌مندی را متصور بود. این جدی گرفتن یک اراده سنگینی برای تحقق یافتن می‌خواهد. آقای روحانی چنین انگیزه و خواستی را ندارد. آقای روحانی سخنی را مطرح کرده که خودش به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی می‌توانست جلوی آن (فیلترینگ) بایستد و با نهادهای بالا دستی در این باره رایزنی کند و حل و فصل نماید تا به لحاظ سیاسی و اجتماعی هم دولت و هم به حاکمیت هزینه کمتری وارد شود. بحث آقای روحانی درباره فیلترینگ و مشکلات آن را به نظر باید از سوی اپوزیسیون شنیده شود تا رئیس‌جمهوری. این حرف‌ها مانند تمجید آقای احمدی‌نژاد از اندیشه‌های مرحوم بازرگان است! زیرا واقعا کسی این مواضع را جدی نمی‌گیرد.

مشاور خاتمی افزود: در مواجهه با آقای روحانی، اصلاح‌طلبان را می‌تواند به دو بخش تقسیم کرد. یک بخش در اکثریت هستند، انتظارات چندان بالایی‌تر ایشان با توجه به سابقه او و سیستم فکری و نظرات فرهنگی‌اش، نداشتند. اصلاح‌طلبانی که ذیل رئیس دولت اصلاحات تعریف می‌شوند، به ناچار از روحانی حمایت کرده و خواهند کرد. بخشی از اصلاح‌طلبان که در اقلیت قرار دارند، دغدغه دیوانی و موقعیت اجرایی داشتند، متأسفانه برایشان مهم‌تر است تااینکه بخواهند به روحانی مشاوره بدهند. این طیف تنزه طلب یا جاه طلب در اقلیت هستند و نمی‌توان این ویژگی آنها را انکار کرد. اما اطرافیان آقای روحانی و برخی نیروهای اصلاح‌طلب حاضر در دولت که پست و مقام دارند، برخی از اینها می‌دانند که آقای روحانی راه را اشتباه می‌رود، اما مشخص نیست به چه دلیلی در بیان نقاط ضعف و تصمیم‌گیری‌های غلط، سکوت کرده‌اند و به او تذکر یا هشدار نمی‌دهند.

وی در پایان نز تصریح کرده است: اگر شورای نگهبان برای انتخابات مجلس یازدهم تمام نمایندگان فراکسیون امید را تایید صلاحیت هم کند، بخش قابل توجهی از این نمایندگان حتما رأی نخواهند آورد.

ایران بین دو چهره؛ لبخند "احمدی‌نژاد" در برابر نگرانی "ظریف" و "شمخانی"

تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۳۹۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • واکنش خاص سردار سپاه با جوانی که لباس‌های اجق وجق پوشیده بود
 • مردی با آرزوهای دوربُرد؛ برخورد خاص سردار سپاه با جوانی که لباس‌های اَجق وَجق پوشیده بود
 • ماموریت ویژه به دادستان‌ها برای نظارت بر بازار البرز
 • خوش‌بینی پمپئو درباره خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی
 • درآمد سلبریتی‌ها در اینستاگرام
 • اندونزی خواهان عضویت دائم فلسطین در سازمان ملل شد
 • برخورد خاص سردار سپاه با جوانی که لباس‌های اَجق وَجق پوشیده بود
 • باید روحانی متخصص داشته باشیم/ حوزه علمیه روحانیون را بیشتر به تبلیغ تشویق می کند تا به فعالیت های فرهنگی و هنری
 • غرویان: برای حرف‌های شریعتمداری درباره روحانی ارزشی قائل نیستم / با چماق نمی‌شود دین را تحمیل کرد
 • محمود صادقی هم منتقد سیدحسن آقامیری شد
 • اتهام جدید حسین شریعتمداری به روحانی
 • حمله حسین شریعتمداری به روحانی
 • ۱۰ اولویت پژوهشی برای واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران تعیین شد
 • انتقاد شریعتمداری به اظهارات روحانی درمورد فیلترینگ
 • شریعتمداری: آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!
 • آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!
 • با اپلیکیشن AnySticker، استیکرهای اختصاصی خود را در اینستاگرام داشته باشید!
 • واکنش صادقی به حکم صادره برای حسن آقامیری
 • نکته عجیب درباره استانیسلاس فدیانیان معروف‌ ترین مانکن روسی +تصاویر