صراط:

کارلوس کی‌روش در نشست خبری بعد از پیروزی دو بر صفر تیم ملی ایران برابر ویتنام گفت: هر دوتیم برای صعود بازی کردند تا به دور بعدی راه پیدا کنند. در نیمه اول توانستیم با بیش از هفتاد درصد مالکیت،   کار را پیش ببریم و یک موقعیت هم به حریف ندهیم. بازیکنانم تلاش زیادی کشیدند تا به این موفقیت برسیم. اگر می‌توانستیم از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم، در نیمه اول گل‌های بیشتری را به ثمر می‌رساندیم. ما می‌توانستیم با دو یا سه گل به رختکن برویم.

به گزارش خبرآنلاین، او افزود: وقتی نتوانستیم در نیمه اول گل‌های بیشتری بزنیم، تیم ویتنام اعتماد به نفس پیدا کرد. آن‌ها در نیمه دوم یک شوت زدند. آمار گویای همه چیز است. امروز استراحت می‌کنیم و از فردا برای عراق آماده می‌شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی تیمش مقابل عراق، بیان کرد: بازی با عراق همیشه خیلی مهم بوده است. تمام تمرکز ما روی این دیدار است. همیشه دیدار پیش روی، مهم‌ترین بازی ماست. تمام تمرکز و رویای ما روی بازی با عراق است. منتظر نتیجه بازی امروز عراق و یمن می‌مانیم. برای ما مهم است که استراتژی خودمان را در آن بازی تعیین کنیم. اما حالا وقت صحبت درباره بازی با ویتنام است.

وی در واکنش به خبرنگاری که از روند تیم ملی ایران تمجید کرد، گفت: همینطور است. بازیکنان هفت گل زدند و توقعات من را برآورده کردند. از آن‌ها می‌خواهم فشرده بازی کنند. این سبک بازی را امارات، قطر و عربستان انجام نمی‌دهند. بازیکنانم با فشردگی بالایی در میانه میدان بازی می‌کنند. در نیمه دوم بازی با ویتنام کمی عصبانی بودیم چون بازیکنانم می‌خواستند گل‌های بیشتری را به ثمر برسانند. بازیکنانم خیلی خوب بودند و عملکردی را دارند که از آن‌ها انتظار دارم.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که ساختار دفاعی ایران نسبت به گذشته چه تغییراتی داشته است، اظهار کرد: تفاوت اصلی در اعتماد به نفس و زمان بندی است. اکثر مدافعان در فوتبال، مثل ببیننده تلویزیونی می‌ایستند تا اتفاقی بیافتد. بازیکنانم امروز واکنش‌های خیلی خوبی داشتند. سردار آزمون خوش درخشید. مهدی ترابی و مهدی طارمی هم توانستند خوب بازی کنند. نوراللهی هم با وجود اینکه تنها دوماه با تیم ملی است، خوب بازی کرد.

او در پاسخ به سوالی درباره احتمال تغییرات در ترکیب تیم ملی ایران در بازی با عراق، بیان کرد: تک تک بازیکنان باید همیشه آماده باشند. مهم‌ترین مساله آمادگی روحی وشخصیتی آن‌هاست. باید نشان دهند برایشان فرقی نمی کند روی نیمکت بنشینند یا بازی کنند. اگر قرار است در جام ملت‌ها موفق شویم، باید نیمکت یک‌دست و خوبی داشته باشیم. توقعم از بازیکنان این است که همیشه وقتی از آن‌ها می‌خواهم بازی کنند و وارد زمین شوند، بهتر از بازیکنانی که داخل زمین هستند، بازی کنند. برای یک تیم که می‌خواهد در طول تورنمنت موفق شود، مهم این است که همیشه خوب بازی کنند و در طول بازی‌ها آمادگی خود را نشان دهند. نگاه من تنها روی یک بازی نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی درباره وحید امیری، عنوان کرد: من تجربه خوبی در فوتبال دارم. شاید با بازیکنان بزرگی بازی نکردم اما تجربیات زیادی دارم. با این‌حال نمی‌دانم چرا امیری با توجه به این حجم از توانایی، همچنان در آسیا بازی می‌کند. وحید امیری می‌تواند در بهترین تیم‌های جهان بازی کند.

کی‌روش در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به عملکرد سردار آزمون چیست، اظهار کرد: او یکی از بهترین گلزنان ماست. سردار بازی به بازی بهتر می‌شود. او به عنوان مهاجم نوک تیم ملی به عنوان برترین گلزن حضور دارد. او به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده است. عملکرد نفر به نفر بازیکنان مهم‌تر است. همچنین وحید امیری، مهدی طارمی و سامان قدوس به او کمک زیادی کردند تا در یک سوم تهاجمی عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: صراط نیوز

خبر بعدی:

کی روش: مجبور شدم از فدراسیون شکایت کنم

به گزارش پارسینه، کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران به خبرآنلاین گفت به دلیل عدم پرداخت دستمزدش از ایران به فیفا شکایت کرده است.خبرآنلاین به نقل از منابع آگاه نوشته است فدراسیون فوتبال حدود ۹۰۰ هزار دلار به کارلوس کی‌روش بدهکار است.برپایه این گزارش فدراسیون فوتبال در تلاش بوده که دستمزد کی‌روش را از طریق دوبی پرداخت کند اما این پول برگشت خورده است.

دویچه وله نیز نوشت: کی‌روش گفته که "متاسفانه مجبور شد این کار را بکند". او قبل از جام جهانی روسیه، هفت ماه حقوق معوقه داشت. خبرآنلاین می‌نویسد: «مربی پرتغالی گویا توقع داشت بعد از خداحافظی از ایران بتواند سریعا پول باقی مانده از قراردادش را دریافت کند. بخش عمده طلب کی روش به حد فاصل همکاری جام جهانی تا جام ملت‌ها مربوط است که او قراردادش را شش ماهه تمدید کرد.»

مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش، در واکنش به این خبر در توییتر نوشت: «فقط مدت کوتاهی وقت خواسته بودیم، ولی ناگهان آن مرد که اشک و قلبش را در ایران برایمان گذاشته بود، شکایتش را به فیفا برد!».

اما ساعاتی بعد، فدراسیون فوتبال شکایت کی‌روش را تکذیب کرد و به رابطه بسیار نزدیک با او در هشت سال گذشته پرداخت. وبسایت فدراسیون نوشت: «کلیه هماهنگی‌های لازم برای پرداخت معوقات سرمربی سابق تیم ملی از حدود دو ماه قبل آغاز شد تا پول پس از حواله به حساب او بنشیند، اما کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز نتوانسته مبلغ تخصیصی به فدراسیون فوتبال ایران را به حساب آقای کی‌روش منتقل کند. با این وجود، بدیهی است فرآیند انتقال پول و تلاش جهت رفع مشکل در روز‌های آتی و طبق برنامه طی خواهد شد.»

سایت فدراسیون در تکذیب شکایت کی‌روش به این توضیح اکتفا کرده است: «بین فدراسیون و آقای کی‌روش در ۸ سال همکاری رابطه بسیار نزدیکی وجود داشت و این موضوع در ایمیل اخیری که وی به فدراسیون ارسال کرده مورد تاکید و تصریح قرار گرفته است. او همچنین گفته که هرگز مایل نیست در بحث دریافت مبلغ قراردادش، موضوع با شکایت همراه شود و لذا این اتفاق تاکنون رخ نداده است.»

صفی‌الله فغان‌پور، مسئول امور حقوقی و قرارداد‌های فدراسیون فوتبال، در گفتگو با "باشگاه خبرنگاران جوان" از شکایت کی‌روش ابراز بی‌اطلاعی کرده و گفته است: «تاکنون چنین نامه‌ای از فیفا دریافت نکرده‌ایم.»

وبسایت ورزش سه به نقل از حمیرا اسدی، رئیس دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال نوشت: «فدراسیون فوتبال در نظر داشت که مطالبات کی‌روش را از محل درآمد‌هایی که در فدراسیون بین‌المللی فوتبال (FIFA) و همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) دارد پرداخت کند، اما با توجه به مشکلاتی که در راه واریز این مبلغ به حساب ایشان وجود دارد این کار تا کنون صورت نپذیرفته است، اما شما مطمئن باشید که این انتقال مبلغ به زودی انجام خواهد شد.»

خانم اسدی گفته این که کی‌روش مطالباتش را از همین طریق دنبال می‌کند، به منزله شکایت نیست.خبرآنلاین می‌نویسد، چون فرایند اطلاع از این شکایت کمی زمان می‌برد، احتمالا مسئولان فدراسیون هنوز از آن مطلع نشده‌اند.کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، پس از شکست سنگین تیمش در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، مسئولیتش را پس داد و از ایران رفت. تیم ایران در این مرحله، بازی را سه بر صفر به ژاپن واگذار کرد و حذف شد.

او هم اینک هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را بر عهده گرفته و تیم ایران همچنان بدون سرمربی است.قرارداد کی‌روش با تیم ملی فوتبال ایران تا پایان جام ملت‌های آسیا بود. سخنان او درباره بی‌پولی فدراسیون و کمک قطر برای پرداخت هزینه بازی دوستانه با ونزوئلا یا اردو‌های آمادگی، جنجال بزرگی آفرید.علی کفاشیان، رئیس و نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران، پیش‌تر گفته بود: «کی‌روش همیشه حق داشت، چون ما هیچ‌وقت نمی‌توانستیم پول او را به موقع بدهیم.»

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

عکسهایی از تولد رویا تیموریان در 52 سالگی

منبع این خبر، وبسایت www.seratnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۴۰۳۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • هروه رنار در موقعیت کارلوس کی‌روش
 • واکنش مازیار ناظمی به شکایت کی‌روش از ایران
 • فدراسیون فوتبال: کی‌روش از ایران به فیفا شکایت نکرده است
 • تیم منتخب هفته بیست و دوم لیگ برتر
 • داور بازی ویتنام و میانمار ایرانی است
 • آموزش و پرورش: به کارکنان مجلس عیدی ندادیم!
 • نگاهی به کی‌روش؛ مهم‌ترین چهره سال ۹۷ فوتبال ایران
 • حیدری به ویتنام می‌رود
 • پیام حیدری به ویتنام می رود
 • داور ایرانی دیدار نمایندگان ویتنام و میانمار را قضاوت می کند
 • احمدی‌نژاد: استقلالی هستم| بازی پرسپولیس و السد به ورزشگاه می‌روم
 • کلمبیایی‌ها نمی‌توانند مثل مسئولان ایرانی با کی‌روش کنار بیایند/ سری بعد با دقت تیمم را در ایران انتخاب می‌کنم/ فوتبال ایران از استاندارد‌های جهانی دور است/ کی‌روش نباید برای سیاست فوتبال یک کشور تعیین تکلیف می‌کرد
 • برانکو: من اصلاً با کی‌روش مشکلی نداشتم او با من مشکل داشت
 • اولین بدشانسی کی‌روش در کلمبیا
 • دوری ۶ ماهه هافبک کلمبیا و بدشانسی کارلوس کی‌روش
 • اصفهان| ذوب‌آهن و استقلال خوزستان؛ سمفونی خوش‌آهنگ منصوریان و شاگردانش
 • اولین اردوی تمرینی شاگردانش کی‌روش برگزار شد
 • برانکو: من با کی‌روش مشکلی نداشتم، او مشکل داشت
 • برانکو: کی روش همیشه علیه من بود