رکابزن ملی پوش ایران موفق نشد در ماده دور امتیازی دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا مدال بگیرد تا همچنان ایران در حسرت مدال باقی بماند.

به گزارش ایسنا، چهارمین روز از مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا به پایان رسید و ایران موفق به کسب مدال نشد. ماده دور امتیازی یکی از شانس های ایران برای کسب مدال بود که بهنام  آرین نماینده ایران از کسب مدال در این ماده بازماند و چهارم شد.

نتایج نمایندگان ایران به شرح زیر است:
*ماده دور امتیازی
 رده بزرگسالان:
بهنام آرین چهارم شد.
رکابزنان کره جنوبی ، ازبکستان و قزاقستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده جوانان:
امیرحسین محمدی نتوانست مسابقه را به پایان برساند.
رکابزنان تایلند، مالزی و اندونزی به ترتیب اول تا سوم شدند.  

*ماده اومنیوم بانوان
 فروزان عبدالهی در این ماده با کسب  ۱۶ امتیاز در بین دوازده نفر، دوازدهم شد.
اسکرچ: مقام دوازدهم (۱۸ امتیاز)
 تمپو: مقام دوازدهم (۱۸ امتیاز)
دور حذفی : مقام یازدهم (۲۰ امتیاز)
دور امتیازی. ۴۰ امتیاز منفی گرفت.

*ماده اسکرچ بانوان رده جوانان
ساجده سیاحیان هشتم شد.

مسابقات قهرمانی آسیا و پاراآسیایی ۲۰۱۹ تا فردا (یکشنبه) در جاکارتا اندونزی پیگیری می شود و ایران تاکنون تنها یک نقره در پاراآسیایی گرفته و هنوز در قهرمانی آسیا صاحب مدال نشده است.
انتهای پیام

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

ایران ۳ - جمهوری چک صفر/ صعود با برد مقتدرانه

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) در سومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال جوانان جهان به مصاف تیم چک رفت. هر ۲ تیم تا پیش از این مسابقه شرایط مشابهی به لحاظ تعداد برد و باخت داشتند و هر تیمی که در پایان بازی برنده از زمین خارج می‌شد به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود می‌کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده پائولو لوییس بیل از برزیل به عنوان داور اول و لانزا میلر از باهاماس به عنوان داور دوم بود. شاگردان عطایی در بازی با چک با لباس یکدست سفید به میدان رفتند و بازیکنان تیم چک هم لباس قرمز بر تن داشتند.

عطایی در این بازی تیمش را با ترکیب اولیه امیرحسین اسفندیار، امیرحسین توخته، امیرمحمد فلاحت خواه، پوریا یلی، مهران فیض امام دوست، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور به عنوان لیبرو به میدان فرستاد.

ست اول:

اولین امتیاز تیم ایران در ست نخست توسط مهران فیض به دست آمد. این بازیکن با یک جالی خالی توپ را به زمین تیم چک رساند. کسب ۳ امتیاز پیاپی توسط چک، این تیم را با نتیجه ۳ بر یک از تیم ایران پیش انداخت. در ادامه اشتباهات بازیکنان چک ۳ امتیاز برای تیم ایران به ارمغان آورد. یک دفاع روی تور از مهران فیض باعث شد تیم ایران با نتیجه ۵ بر ۳ از تیم چک پیش بیفتد، اما بازیکنان چک در امتیاز ۶ با تیم ایران برابر شدند. اشتباه حضرت پور در دفع توپ هفتمین امتیاز را برای تیم چک به ازمغان آورد و در اولین وقت استراحت فنی تیم چک با نتیجه ۸ بر ۶ از تیم ایران پیش افتاد.

بازیکنان ایران در امتیاز ۱۰ بود که به تیم چک رسیدند و در ادامه ۲ امتیاز پیاپی کسب کردند تا نتیجه بازی ۱۲ بر ۱۰ به سود ایران شود. این ۲ امتیاز توسط اسفندیار و یلی کسب شد، اما بازیکنان چک جبران مافات کردند و با سرویس‌های هدفدار باعث شدند در امتیاز ۱۴ با تیم ایران مساوی شوند. با سرویس ضعیف فیض تیم چک زودتر به امتیاز ۱۶ رسید و تیم ایران ۱۵ امتیازی باقی ماند. تیم چک بار دیگر در سرویس صاحب امتیاز شد و حضرت پور موفق نشد سرویس قدرتی بازیکن چک را مهار کند. در امتیاز ۱۷ یک بار دیگر ۲ تیم برابر شدند.

سرویس زیبای مرتضی شریفی امتیاز تیم ایران را به ۱۹ رساند و این در حالیست که تیم چک هم ۱۹ امتیازی بود. دفاع روی تور فیض تیم ایران به امتیاز ۲۱ رساند تا این تیم ۲ امتیاز از تیم چک پیش بیفتد، اما بازیکنان ایران قدر این موقعیت را نداستند و بازیکنان چک ۲۱ امتیازی شدند. در ادامه نتیجه بازی ۲۳ بر ۲۲ به سود تیم چک شد و عطایی درخواست وقت استراحت کرد تا روند بازی تغییر کند. این وقت استراحت موثر واقع شد و تیم ایران ۲ امتیاز پیاپی کسب کرد و این بار سرمربی تیم چک درخواست وقت استراحت کرد. هر دو تیم در امتیاز ۲۵ برابر شدند و پوریا یلی بیست و ششمین امتیاز را برای تیم ایران کسب کرد، اما با امتیازی که بازیکن چک کسب کرد بازی در امتیاز ۲۶ برابر شد. این تساوی در امتیاز ۲۷ هم ادامه پیدا کرد و یلی یک بار دیگر یک امتیاز حساس دیگر به دست آورد تا بازی ۲۸ بر ۲۷ به سود تیم ایران شود. بیست و نهمین امتیاز هم با دفاع روی تور بازیکنان ایران به دست آمد تا شاگردان عطایی در ست نخست با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ پیروز شوند. تا پایان ست نخست پوریا یلی با ۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن تیم ایران بود و مرتضی شریفی هم با ۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

ست دوم:

ست دوم را بازیکنان چک با کسب ۲ امتیاز پیاپی آغاز کردند و مرتضی شریفی با اسپکی زیبا اولین امتیاز تیم ایران در ست دوم را به دست آورد. بازیکنان چک ۲ امتیاز پیاپی دیگر کسب کردند تا نتیجه بازی ۴ بر یک به سود این تیم شود. بازیکنان چک این فاصله امتیازی را تا امتیاز ۶ حفظ کردند و اجازه ندادند امتیازات ایران بیشتر از ۳ شود. در اولین وقت استراحت فنی، تیم چک با نتیجه ۸ بر ۵ از تیم ایران پیش بود. ۲ امتیاز حساس بازیکنان ایران، امتیازات تیم ایران را به ۱۰ رساند تا فاصله امتیازی با تیم چک به یک امتیاز برسد. در امتیاز ۱۲ بود که تیم ایران با تیم چک برابر شد. این برابری امتیازات تا امتیاز ۱۴ ادامه داشت در نهایت این تیم ایران بود که زودتر به امتیاز ۱۶ رسید. شاگردان عطایی در ادامه موفق شدند اختلاف امتیاز را به ۳ برسانند و با نتیجه ۱۸ بر ۱۵ از تیم چک پیش بیفتند.

بازیکنان ایران نسبت به ست اول اشتباهات کمتری داشتند و همین مسئله باعث شد زمانی که به امتیاز ۲۰ رسیدند تیم چک هنوز ۱۶ امتیازی مانده بود. بیست و یکمین امتیاز تیم ایران هم توسط یلی کسب شد و در ادامه هم شریفی ۲ امتیاز پیاپی کسب کرد. بیست و چهارمین امتیاز تیم ایران با سرویس ضعیف بازیکن چک به دست آمد. در نهایت ست دوم را تیم ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ برنده شد. تا پایان ست دوم پوریا یلی و مرتضی شریفی با ۹ و ۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکنان ایران بودند.

ست سوم

شاگردان عطایی ست سوم را با ۲ امتیاز پیاپی آغاز کردند. توخته و یلی این ۲ امتیاز را کسب کردند. در ادامه تیم ایران با تیزهوشی فلاحت خواه با نتیجه ۴ بر ۳ از تیم چک پیش افتاد و سرویس خطای بازیکن چک امتیازات ایران را به ۵ رساند و دفاع روی تور فیض امتیازات ایران را به ۶ رساند. سرویس هدفدار فلاحت خواه هفتمین امتیاز تیم ایران بود. هشتمین امتیاز تیم ایران هم توسط فیض به دست آمد تا در اولین وقت استراحت فنی تیم ایران با نتیجه ۸ بر ۵ از تیم چک جلو بیفتد، اما بی دقتی بازیکنان ایران، امتیازات تیم چک را به ۷ رساند. در امتیاز ۹ بود که تیم چک با تیم ایران برابر شد و این تساوی امتیازات تا امتیاز ۱۰ نیز ادامه داشت. در ادامه بازیکنان چک بهتر از تیم ایران عمل کردند و با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ از تیم ایران پیش افتادند. این فاصله امتیازی ادامه داشت و تیم ایران همچنان با نتیجه ۱۴ بر ۱۲ از تیم چک عقب بود، اما کسب دو امتیاز پیاپی توسط یلی بازی را به تساوی کشاند و اسپک زیبای اسنفدیار امتیاز ایران را به ۱۵ رساند. با این حال این تیم چک بود که زودتر به امتیاز ۱۶ رسید. شانزدهمین امتیاز تیم ایران توسط اسفنیار کسب شد. کسب ۲ امتیاز پیاپی امتیازات تیم چک را به ۱۸ رساند. این بار بازیکنان ایران بودند که با کسب ۲ امتیاز بازی را به تساوی بکشانند. امتیاز نوزدهم نیز با سرویس زیبای اسفندیار به دست آمد تا دو تیم در امتیاز ۱۹ برابر شوند. این تساوی امتیازات تا امتیاز ۲۰ نیز ادامه داشت و، اما بازیکنان ایران ۲ امتیاز کسب کردند تا بازی ۲۲ بر ۲۰ به سود تیم ایران شود، اما بازیکنان چک یک بار دیگر موفق شدند امتیازات خود را با تیم ایران برابر کنند و در ادامه بیست و سومین امتیاز خود را نیز کسب کردند. امتیاز بیست و سوم ایران را جلوه کسب کرد و یلی هم امتیاز تیم ایران را به ۲۴ رساند. در نهایت شاگردان عطایی این ست را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز شدند و تیم چک را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دادند و راهی دور بعدی شدند.

بیشتر بخوانید:

نبرد حساس جوانان ایران و چک برای صعود

امتیاز آورترین بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران مقابل روسیه مشخص شد

ایران ۲ – روسیه ۳/ شکست نزدیک در پایان ماراتن جذاب

انتهای پیام/

آخرین اخبار از والیبال جوانان ایران

تقدیر از مأموران حاضر در ماجرای درگیری پلیس و دختر تهرانپارس! + عکس

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از "برجام" است

صادق زیباکلام: آمریکا به این 4دلیل در حوادث اخیر در قبال ایران کوتاه آمده

کلیدواژه: دوچرخه سواری

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۴۱۷۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دوچرخه سوار قزوینی به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام می شود
 • تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران راهی لبنان شد
 • کسب مدال در المپیک دست نیافتنی است!
 • هدفم حضور در المپیک است/ کسب مدال در المپیک دست نیافتنی است!
 • تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران راهی مسابقات آسیایی شد
 • کسب 11 مدال طلا، نقره و برنز کاراته ایران با اقتدار بر بام آسیا ایستاد
 • کسب ۲۹ مدال رنگارنگ توسط دوچرخه سواران بندر چابهار در مسابقات انتخابی استان
 • مجمع انتخاب رئیس هیات دوچرخه سواری استان قزوین برگزار شد
 • شکری: به خودم قول کسب مدال طلای قهرمانی آسیا را داده ام
 • ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا مشخص شدند
 • بهمنیار از کسب مدال قهرمانی آسیا محروم شد
 • برگزاری دوره داوری و مربیگری درجه ۳ دوچرخه سواری
 • ناکامی بانوی کاراته کای گیلانی در مسابقات قهرمانی آسیا
 • مدیر روابط عمومی هیات دوچرخه سواری گیلان منصوب شد
 • قهرمانی طراوت خاکسار، حمیده عباسعلی و ذبیح الله پورشیب در کاراته آسیا/ علیپور و کاتای تیمی بانوان به نقره رسیدند
 • قهرمانی خاکسار، عباسعلی و پورشیب در کاراته آسیا/ علیپور و کاتای تیمی بانوان به نقره رسیدند
 • احداث بوستان ویژه دوچرخه‌سواری در قم
 • ملی پوش دوچرخه سواری مصدوم شد
 • بوستان ویژه دوچرخه‌سواری در قم احداث می‌شود