اهواز-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: سه هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار از محل تسهیلات فنی و اعتباری استان در قالب تسهیلات ارزان قیمت به سرمایه گذارانی که در استان سرمایه گذاری کنند پرداخت می شود.

به گزارش ایرنا امید حاجتی شامگاه شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان در سرسرای استانداری خوزستان بیان کرد: این تسهیلات ارزان قیمت به سرمایه گذارانی پرداخت می شود که قصد انجام طرح ها و پروژه های اقتصادی در استان را دارند.
وی گفت: یک کمیته سه نفره در استان به ریاست استاندار نیز تشکیل می شود که قبل از پرداخت تسهیلات به فرد سرمایه گذار پروژه آن مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که طرح سودآور و توجیه پذیر باشد تسهیلات پرداخت می شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت: در حال بررسی ظرفیت بانک ها و دستگاه های استان هستیم تا مشخص شود که کدام بانک و دستگاه امکان حضور در انجام این طرح را دارند.
حاجتی با اشاره به اینکه مواردی برای انجام این طرح در اولویت قرار دارند بیان کرد: از جمله این اولویت ها پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به طرح هایی است که صادرات محور هستند .
وی گفت: همچنین طرح های نیمه تمام در استان که نیاز به سرمایه در گردش دارند و پروژه های دانش بنیان نیز در اولویت پرداخت این تسهیلات هستند.
وی در ادامه با اشاره به واگذاری پروژه های دولتی به بخش خصوصی بیان کرد: بیش از یکصد پروژه دستگاه های اجرایی قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند.
حاجتی افزود: با انجام این کار می توان نقدینگی بخش خصوصی را برای انجام پروژه های استان هدایت کرد که مزیت های زیادی را برای رونق اقتصادی استان به دنبال دارد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ادامه داد: نحوه عملکرد دستگاه ها در این طرح در تامین کسری اعتبار هزینه ای دستگاه ها و پرداخت سهم عمرانی آن ها تاثیر گذار است و از این 2 اهرم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح در استان استفاده می شود.
در ادامه این نشست رییس گروه امور مشارکت های عمومی و خصوصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بیان کرد: 108 پروژه در استان از 11 دستگاه اجرایی قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند.
فریده مرتضایی ادامه داد: متاسفانه همکاری دستگاه ها در این طرح ضعیف بوده است به همین منظور یک مشاوره در استان در نظر گرفته شده است که تا بهمن ماه طرح های دستگاه های اجرایی را که برای تکمیل ان ها امکان واگذاری به بخش خصوصی وجود دارد را مشخص کند.
وی گفت: این طرح یک فرصت برای استان است که با کمترین هزینه پروژه های دولتی استان به بهره برداری برسند.
رییس گروه امور مشارکت های عمومی و خصوصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ادامه داد: برای تکمیل 108 پروژه دولتی در استان نیاز به اعتباری بالغ بر 2 هزار و 360 میلیارد ریال است که از این میزان یک هزار و 330 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی گفت: تا پایان امسال باید عملکرد استان در نحوه اجرای این طرح به دولت اعلام شود.
7158/6064

منبع: ایرنا

خبر بعدی:

مستر خرید بلیط ارزان هواپیما با ترانسفر رایگان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، فروش بلیط هواپیما در سامانه‌های اینترنتی نیازمند به حضور افراد نیست و می‌توان با مراجعه به وبسایت‌هایی همچون علی بابا، مستر بلیط و سپهر ۳۶۰ بلیط موردنظر را تهیه کرد.

در آستانه تعطیلات تابستان و عید و تقاضای زیاد مسافران بین شرکت‌ها و سایت‌هایی مثل (علی بابا، مستر بلیط، سپهر ۳۶۰ (۳۶۲) فلایتیو، سفرمی، سفرستان، اسنپ تریپ، الی گشت، ایرپلین تیکت، لست سکند، قاصدک ۲۴، سیمرغ ۲۴، تریپ، رسپینا، سامتیک، تیکبان، فلای تودی، دور و نزدیک) در ارائه و زمینه امکانات و خدمات بهتر رقابت به وجود می‌آید.

ترانسفر رایگان تا فرودگاه

همراه با تهیه بلیط از سایت پیک خورشید می‌توان از خدماتی من جمله ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، سرویس تشریفات فرودگاهی بهره‌مند شد.

پیک خورشید، سامانه خرید بلیط هواپیما در ایران

خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط چارتر، اتوبوس و همچنین رزرو هتل از خدماتی است که توسط سایت پیک خورشید ارائه می‌شود و می‌توان آسان‌تر از سایت‌های چون علی بابا، مستر بلیط و سپهر ۳۶۰ این خدمات را در اختیار داشت.

با پیک خورشید بطور ۲۴ ساعته بدون نگرانی از نیافتن بلیط، بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، بلیط چارتر و بلیط برای پروازهای داخلی و خارجی را رزرو کرد.

پیک خورشید با وجود این قابلیت‌ها، قیمت بلیط هواپیما در این سایت ارزان‌تر از سایت‌های دیگر است.

با حجم زیاد مسافران، پیک خورشید در جهت ارائه امکانات بهتر به مسافران و همراه با سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما، اپلیکیشن موبایل را طراحی و ارائه داده است. یعنی به‌صورتی که مسافران در هر کجا که باشند فقط با وجود اینترنت و داشتن کارت اعتباری عضو شتاب می‌توانند بلیط هواپیمای موردنظر خود را از اپلیکیشن پیک خورشید خریداری کنند.

قابلیت‌های این اپلیکیشن از جمله لیست کامل شهرها و کشورها، دسته‌بندی تورها و بلیط‌های لحظه آخری داخلی و خارجی، امکان ارسال موضوعات، به روزرسانی اطلاعات است.

چرا سایت پیک خورشید؟

سامانه خرید اینترنتی بلیط پیک خورشید دارای زیرمجموعه و دسته‌بندی‌هایی است که ارائه امکانات را به مسافران خرید بلیط آنلاین آسان می‌کند:
* تغییرات سریع قیمت بلیط هواپیما، قیمت بلیط قطار و اتوبوس، قیمت رزرو هتل و رزرو تور
* داشتن درگاه‌های پرداختی ایمن
* پشتیبانی ۲۴ ساعته کارمندان
* قابلیت استرداد اینترنتی بلیط
* آسیب‌شناسی مشکلات
* سفر رایگان با کد اسنپ

جستجوی بلیط هواپیما: ارزان، آسان و تنها با چندکلیک در کسری از ثانیه

فرایند خرید بلیط در گذشته بسیار زمان‌بر و پرهزینه بود و همچنین توسط شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌شد. اما با تأسیس شرکت‌هایی مانند پیک خورشید، مستر بلیط، علی بابا، سپهر ۳۶۰ فروش بلیط هواپیما به بصورت اینترنتی و به سایت‌ها منتقل شد. به صورتی که مسافران به آسانی بلیط هواپیما، بلیط چارتر، بلیط پروازهای داخلی و خارجی خود را تهیه می‌کنند.

از مزیت‌هایی که پیک خورشید برای مسافران و مشتریان عرضه کرده است خرید بلیط به همراه رزرو است تا مسافران بتوانند براساس نیاز خود به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل اقدام کنند.

رزرو قطعی بلیط هواپیما تنها در چند دقیقه

با سایت پیک خورشید نیازی نیست مسافران نگران معطلی برای رزرو بلیط خود باشند. زیرا در این سایت فقط کافی است در ابتدا مقصد خود را مشخص کرد و سامانه پس از جستجو فهرستی از بلیط پروازها را نمایش خواهد داد که در آن قیمت بلیط، نوع ایرلاین و تاریخ پرواز ارائه شده‌اند و با انتخاب هر کدام از بلیط‌ها می‌توان پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام داد و بلافاصله بلیط رزرو می‌شود.

رتبه‌بندی قیمت بلیط هواپیما

برای استفاده از روش رتبه‌بندی قیمت بلیط هواپیما در سایت پیک خورشید ابتدا مبدأ و مقصد سفر خود را تعیین کرد و سپس تنظیمات قیمت را از ارزان‌ترین به‌صورت صعودی تنظیم کرد بطوری که ارزان‌ترین بلیط هواپیما در اول جدول قرار گیرد و هرچه به آخر جدول نزدیک می‌شوید پروازهای گران‌تر با قابلیت‌های بیشتر را مشاهده کرد.

بلیط هواپیما لحظه آخری

با سایت پیک خورشید از جدیدترین قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری می‌توان آگاه شد. علاوه بر پیک خورشید سایت‌های دیگری چون الی گشت، فلایتیو، سفرمی، سفرستان، اسنپ تریپ، ایرپلین تیکت، لست سکند، قاصدک ۲۴، سیمرغ ۲۴، تریپ، رسپینا، علی بابا، مستر بلیط، سپهر ۳۶۰ (۳۶۲)، سامتیک، تیک بان، فلای تودی، دور و نزدیک قیمت بلیط لحظه آخری را نمایش می‌دهند ولی پیک خورشید به شکل گسترده‌تری و با جزئیات بیشتری قیمت بلیط لحظه آخری را ارائه می‌دهد.

از امکانات استفاده از سایت اینترنتی بلیط هواپیما پیک خورشید:

- دسترسی آسان و سریع به بلیط داخلی شامل: مشهد، کیش، اصفهان، اهواز و...

- امکان رزرو سریع بلیط خارجی مانند: بلیط استانبول، آنکارا، آنتالیا، دبی، بانکوک، پکن، ونکوور و...

ارائه بلیط پرواز داخلی و تیکت (Ticket) خارجی با مناسب‌ترین قیمت‌ها

دسترسی و خرید بلیط از ۹۰۰ ایرلاین را متنوع مانند: هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی تابان، ترکیش ایرلاین، اطلس جت، الامارات، هواپیمایی الاتحاد، هواپیمایی قطر ایرویز، ایر فرانس، هواپیمایی کی ال ام

همکاری و رونق اقتصادی آژانس‌های مسافرتی

شرکت پیک خورشید برای ارتقای امکانات و خدمات مسافرتی و گردشگری در سراسر ایران، بسیاری از شرکت‌های معتبر را زیر مجموعه خود قرارداده و هم اکنون از پرسنل کارآمد این شرکت بزرگ محسوب می‌شوند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

۱- جستجوی بلیط هواپیما: ابتدا باید نوع بلیط هواپیما (رفت و برگشت، رفت) را مشخص کرد؛ سپس فرم اطلاعات سفر از جمله مبدا و مقصد و تعداد مسافران، تاریخ سفر را تکمیل کرد.

۲- انتخاب و رزرو بلیط هواپیما: درسایت پیک خورشید امکان مقایسه و بررسی بلیط وجود خواهد داشت و می‌توان باتوجه به قیمت و زمان در چند دقیقه انتخاب کرد.

۳- دریافت بلیط در لحظه: پس از انجام این مراحل و پرداخت غیرحضوری بلیط هواپیما، بطور همزمان بلیط به ایمیل ارسال می‌شود.

خرید بلیط خارجی و داخلی

پیک خورشید سعی می‌کند همچون مستر بلیط و علی بابا یا بهتر از دیگر شرکت‌ها بهترین و مناسب‌ترین انتخاب‌های یک سفر عالی را ارائه کند.

شرکت بزرگ پیک خورشید با داشتن نهصد ایرلاین داخلی و خارجی بهترین انتخاب‌های بلیط هواپیما را به مسافران ارائه می‌دهد.

قیمت بلیط هواپیما چارتر

در سایت پیک خورشید بلیط چارتر استانبول، بلیط آنتالیا، بلیط کوش آداسی، بلیط آنکارا، بلیط دبی، بلیط پکن، بلیط شانگهای، بلیط کوالالامپور، بلیط بانکوک، بلیط مسکو و … نیز ارائه شده است.

فرقی نمی‌کند مسافر در کجای جهان باشد در سایت پیک خورشید بصورت شبانه روزی می‌توان بلیط موردنظر خود را تهیه کرد.

بلیط ارزان، بلیط چارتر، بلیط لحظه آخری، رزرو هتل ارزان قیمت، تورهای مسافرتی و تور لحظه آخری از سرویس‌های پیک خورشید است.

شرکت هواپیمایی پیک خورشید با متخصص‌ترین مجموعه، با کیفیت‌ترین خدمات و بزرگترین سامانه رزرواسیون همچون الی گشت، سپهر ۳۶۰، مستر بلیط و علی بابا یا بهتر از سایر رقبا است و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت در زمینه مسافرتی شناخته شده است.

پیگیری و حل مشکلات از نخستین اولویت‌های پیک خورشید است.

همچنین در آژانس هوایی اینترنتی پیک خورشید از طریق خرید بلیط هواپیما سیستمی ارزان قیمت هم می‌توان از قابلیت خرید بلیط چارتر استفاده کرد. بلیط استانبول، بلیط آنتالیا، بلیط کوش آداسی، بلیط آنکارا، بلیط دبی، بلیط پکن، بلیط شانگهای، بلیط کوالالامپور، بلیط بانکوک، بلیط مسکو و … در سیستم بلیط چارتر ثبت شده و امکان سفر و دسترسی به بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت فراهم شده است.

فرقی نمی‌کند مسافر در کجای جهان باشد. پیک خورشید با عرضه مناسب‌ترین و بهترین سرویس‌های مسافرتی به صورت آنلاین سعی می‌کند تا به عنوان یکی از شرکت‌های مسافرتی در کل کشور تجربه عالی یک رزرو اینترنتی را برای مشتریان بلیط هواپیما مهیا کند.

سایت پیک خورشید در هر لحظه از بیست و چهار ساعت امکان خرید بلیط هواپیما را فراهم کرده است؛ بلیط ارزان، بلیط چارتر، بلیت لحظه آخری، رزرو هتل ارزان قیمت، تورهای مسافرتی و تور لحظه آخری از جمله خدمات پیک خورشید است که با آسودگی خاطر در انتخاب و خرید، سفر رویایی و مسافرت خاطره‌انگیز را برای مسافران مهیا می‌سازد.

شرکت هواپیمایی پیک خورشید با قدرتمندترین زیرساخت‌ها، بالاترین معیارهای کیفیت خدمات و بزرگترین شبکه تولید سعی می‌کند همواره مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را به مسافران ارائه دهد و با استفاده از پیشنهادات سازنده کارمندان و ایجاد کردن بنیان‌های ارتباطی جدید با کارمندان، ناظران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر مقصد نهایی خود قدم بر دارد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4571003

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

عکسهایی از تولد رویا تیموریان در 52 سالگی

کلیدواژه: اقتصاد تسهيلات حاجتي سرمايه گذاري

منبع این خبر، وبسایت www.irna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۵۷۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • لاریجانی: سال آینده را تیره نشان ندهیم
 • سال آینده را تیره نشان ندهیم/ ساختار بودجه‌ نیازمند برنامه‌ریزی
 • لاریجانی: دولت فربه است و همه درآمدها را می بلعد/ نرخ ارز باید پایین تر از قیمت فعلی باشد/ سیاست ایران نباید معطل اروپا شود/ نباید برای سال آینده تفال بد بزنیم
 • لاریجانی: نباید برای سال آینده تفعل بد بزنیم
 • ۱۸۰ طرح آماده برای سرمایه گذاری در استان ایلام وجود دارد
 • لاریجانی: دستگاه‌ها به سرمایه گذاران مرتبط با زندگی روستایی سخت نگیرند
 • لاریجانی: دستگاه‌ها نباید به سرمایه گذاران مرتبط با زندگی روستایی سخت بگیرند
 • لاریجانی: باید از سرمایه‌گذاران حمایت کرد تا زمینه اشتغال فراهم شود
 • پرداخت طلب سپرده گذاران موسسه مهر امید ایلام
 • هشدار درباره تبلیغات تورهای ارزان قیمت
 • خوزستان| ۲۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در بندرماهشهر جذب شد
 • اسامی سرمایه‌گذاران فیلم‌های جشنواره فجر +جدول
 • اعلام اسامی سرمایه‌گذاران فیلم‌های جشنواره فجر + چند نکته
 • چند پیشنهاد برای خوش‌گذرانی ارزان در نوروز
 • ارزان‌ترین ویلاهای شمال چقدر قیمت دارند؟
 • اعلام اسامی سرمایه‌گذاران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر
 • اعلام نام سرمایه‌گذاران فیلم‌های جشنواره سی‌وهفتم فجر + جدول
 • رکود سنگین در تقاضای نوروزی ویلاهای ساحلی/ ارزان‌ترین ویلاهای شمال چقدر قیمت دارند؟
 • خلأهای تولید در استان سمنان/ بهین یاب راهی برای رونق تولید