به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که همه نگاه ها در آسیا به رقابت های جام ملت های این قاره معطوف است، تیم های مطرح این قاره کهن گام های چشمگیری را در عرصه نقل و انتقالات برداشته اند.

 

این در حالی است که دو باشگاه محبوب پایتخت ایران در نیم فصل نقل و انتقالات کشور خیلی در این وادی ضعیف عمل کرده و مانند رقیبان آسیایی خود نتوانسته اند عمل کنند.

 

السد قطر به عنوان جدی‌ترین رقیب پرسپولیس در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا تصمیمی گرفته ژاوی را جانشین فریرا کند تا شاید بتواند عملکرد موفق‌تری در فصل پیش‌رو داشته باشد. الهلال عربستان هم به عنوان نماینده اول کشور عربستان عزم خود را جزم کرده تا انتقام شکست‌های فصل خود از استقلال را بگیرد و از همین رو بمب‌ های نقل‌وانتقالاتی را یکی پس از دیگری می‌ترکاند، الدحیل هم که در چند فصل اخیر علی‌رغم گرفتن نتایج خوب مقابل تیم‌های ایرانی مخصوصاً پرسپولیس ناکام بوده، با تغییر مربی به فکر رقم زدن فصلی متفاوت در تاریخ چند ساله خود است.

110

منبع: جام نیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

داستان مردی که هیچ جایی در کلاس بازیگری نداشت/ زنده‌یاد عارف لرستانی به من آرامش داد/ هنور هم می‌توانم آلوچه‌های مادرم را بفروشم

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید رحیمیان یکی از استند‌آپ کمدین‌های برنامه خندوانه بوده که در سری دوم مسابقات خنداننده شو در تلویزیون معرفی شد. فراموش کردن یکی از برنامه‌ها توسط وحید رحیمیان در برنامه خنداونه از اتفاقات مهم خنداننده شو سری دوم بود که در معروفیت بیشتر او تاثیر به‌سزایی داشت. او درباره اینکه بعد از خندوانه چه اتفاقاتی در زندگی کاری‌اش ایجاد شده است، گفت: ابتدا باید بگویم که در حال حاضر ورود به این حرفه خیلی سخت شده که خوشبختانه برای من با برنامه خندوانه اتفاق افتاد. البته برخی به من می‌گویند که شما یک استند‌آپ کردین و معروف شدین، ولی واقعا اینطور نبوده و بالاخره زحماتی برای این موضوع انجام شده است.

وی افزود: در نهایت باید بگویم که بعد از اتفاق بزرگی که برای من و همه بچه‌های استند‌آپ کمدین خندوانه افتاد و دیده شدیم، دست خودمان است که چطور عمل کنیم و من به شخصه در حال حاضر مشغول تمرین بازیگری هستم و در کلاس‌های آقای جوان به یادگیری مشغولم. به نوعی ایشان در خود خندوانه به ما آموزش می‌دهند که جای تشکر بسیار دارد.

رحیمیان همچنین درباره فعالیت‌هایی که در این مدت انجام داده اظهار داشت: در همین عید ۹۸ بنده در سریال پاپیون بازی کردم که برای یکی از اپلیکیشن‌ها تولید شده بود و خودم به شخصه خیلی آن را دوست داشتم. همچنین بعد از خندوانه چندین پیشنهاد دیگر هم برای تلویزیون داشتم که با مشورت آقای جوان این کارها را قبول نکردم. به نوعی ایشان به ما یاد دادند که کار نکردن خیلی بهتر از کار بد کردن است و بر همین اساس پیشنهاد کارهایی که آنقدر که باید خوب نبودند را قبول نکردم.

استند‌آپ کمدین برنامه خندوانه با بیان اینکه آقای جوان هرکسی که خودش راغب بود را رها نکرده و حتی برای آموزش بیشتر کلاس‌هایی هم برایمان برگزار می‌کند، گفت: ایشان کاملا حواسش به ما بوده و حتی برای ما کارت جشنواره جهانی فیلم فجر گرفتند که فیلم‌ها را ببینیم.

وی در ادامه با بیان اینکه جنون بازیگری دارد و در حال حاضر برای آن تمرینات زیادی را انجام می‌دهد، اظهار داشت: در این مدت پیشنهاد زیادی در حوزه بازی در تئاتر داشتم که به دلیل تداخل با کارهای دیگر نتوانستم در آنها حضور پیدا کنم، ولی اگر موقعیت خوبی فراهم شود قطعا علاقمند به همکاری هستم چراکه جنون بازیگری داریم. شاید باورتان نشود، ولی اکنون اگر در اطرافم  کسی با کسی هم حرفش شود، خیلی پیگیر این نمی‌شوم که چرا دعوا می‌کنید، بیشتر نگاه می‌کنم به آنها که چطور دعوا می‌کنند تا اگر یک روز قرار شد نقش آن آدم را بازی کنم، چگونه بازی کردن آن را به خاطر داشته باشم. همچنین در کنار این موضوعات گاهی اوقات یواشکی به غذا خوردن و عادت‌های دیگر اطرافیانم نیز نگاه می‌کنم.

رحیمیان همچنین درباره برخورد با مردم و آدم‌های مختلف نیز توضیح داد: رفتار مردم با من خیلی خوب بوده و همیشه از معاشرت با آنها لذت می‌برم. به نوعی با آنها خیلی عادی و گرم برخورد می‌کنم و گاهی اوقات من را به نام ویز (یکی از قسمت‌هایی که در برنامه خندوانه بازی کرده است) صدا می‌کنند که من به آنها می‌گویم که وحید هستم و با هم رفیق می‌شویم. البته مردم اگر چیزی هم می‌گویند با خنده و شوخی گفته و مسئله‌ای پیش نمی‌آید.

وی همچنین درباره تفاوت رفتار مردم در زمان پخش برنامه که مورد توجه بیشتری از مردم بود و حالا نیز بیان کرد: 10سال گذشته زندگی من اینقدر سخت بوده و کارهای متفاوتی انجام داده‌ام که وقتی یک روز آقا رامبد از من پرسید، اگر بازیگری و این جایگاه را از دست بدهی، چه می‌کنی؟ گفتم باز می‌روم و آلوچه‌هایی که مادرم درست می‌کند را می‌فروشم. یعنی باید بگویم که من همه لحظات زندگی را دوست دارم و از اینکه این موقعیت را از دست بدهم، نمی‌ترسم. مثل همه آدم‌ها همیشه برای بالا رفتن و پرواز کردن جنگید‌ه‌ام و باز هم می‌جنگم. اما اینکه بخواهم بترسم یا از این موضوع که زمان پخش برنامه مردم بیشتر تحویلم می‌گرفتند، ناراحت و افسرده شوم؛ نه واقعا به این صورت نیستم. برای من بیشتر لحظه‌ای که در آن زندگی می‌کنم مهم است و نمی‌خواهم که در آن ناراحت باشم.

این بازیگر درباره استعداد‌های جوانی که اکنون آروزی آنها شناخته شدن است، بیان کرد: قطعا راه برای آنها هم وجود دارد و از خدا می‌خواهم که سری‌های بعدی خنداننده شو هم ساخته شود. شاید بعضی دوست نداشته باشند که سری سوم این برنامه ساخته شود، ولی هرچقدر سری‌های بعدی برای برنامه‌هایی همچون خنداننده شو ساخته شود، این موضوع کمک می‌کند به چهار نفر با استعداد که بیایند و خودشان را معرفی کنند.

وی افزود: روزهایی بود که من هم دوست داشتم به حرفه خبرنگاری ورود کنم؛ حتی در همان زمان‌ها شماره یک سری از بازیگران را از دوست خبرنگارم گرفتم و به همه بازیگران زنگ می‌زدم. خدا بیامرز عارف لرستانی عزیز جوابم را داد و نزدیک یک ساعت با من صحبت کرده و من را آرام کرد. البته کسانی هم بد رفتار کردند ولی نمی‌توانم بگویم چه کسانی بودند.

رحیمیان در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به یک خاطره از زمانی که به کلاس‌های بازیگری می‌رفته، اظهار داشت: اکثر اوقات من را از مدرسه بیرون می‌انداختند و اصولا از زنگ تفریح محروم بودم. سال ۸۷ کلاس بازیگری می‌رفتم و استادی داشتم که من را از کلاس بیرون می‌انداخت. ولی خیلی جالب است که چند وقت قبل وقتی رفتم تئاتر استیو جابز مهران رنجبر را ببینم، او از من استوری گرفت و در صفحه خودش گذاشت.

وی افزود: فردای آن روز فردی به من زنگ زد و گفت که من احتشامی هستم و می‌خواهم در کار تک پرسوناژ ما بازی کنی. گفتم به دلیل مشغله کاری نمی‌توانم ولی یه سوال؛ شما آقای مهدی احتشامی را می‌شناسید؟ گفت همه احتشامی‌ها همدیگر را می‌شناسند و داستان چیست. گفتم سال‌ها پیش استادی داشتم که مرتب من را از کلاس بیرون می‌انداخت. سوال پرسید که کجا درس خواندی و گفتم. با تعجب پرسید که یعنی شما شاگرد من بودی؟ گفتم اگر میشه تلفنت را قطع کن تا عکستان را در تلگرام ببینم. عکس را دیدم و خودش بود. زنگ زدم به او و اولین چیزی که پرسیدم این بود که چرا من را از کلاس بیرون می‌انداختی؟

رحیمیان در پایان گفت: ببینید دنیا چقدر کوچک است که کسی که روزی من را از کلاس بیرون می‌انداخت و امروز به من زنگ می‌زند و می‌گوید که در کارمان بازی کن. البته من رفتم و استادم را دیدم و چقدر آدم خوب و باحالی بود. حتی به او هم حق دادم. چراکه می‌گفت تو شلوغ می‌کردی و واقعا هم من خیلی شلوغ بودم.

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

محسن جهانگیری درگذشت

پناهندگی سردار نصیری؛ از شایعه تا واقعیت +تصاویر

کلیدواژه: الدحیل السد الهلال ورزشی پرسپولیس استقلال

منبع این خبر، وبسایت www.jamnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۶۰۰۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • زنگ سلامت در خرمشهر نواخته شد
 • ستایش های خانم کمدین برای صدای «بهنام تشکر»
 • نواختن زنگ سلامت در خرمشهر
 • عینکی که موسیقی پخش می کند
 • درس‌هایی از آتش نوتردام
 • زنگ سلامت در مدارس سرابله نواخته شد
 • زنگ خطر شیمیایی ماهی‌ها برای هشدار به همنوعان خود/ «سرنخ‌های ناآرامی» در دل دریا کشف شدند
 • نواخته شدن زنگ سلامت در نکا
 • با این عینک، نیازی به هدفون ندارید!
 • علت ایجاد جوش سرسیاه داخل گوش چیست؟
 • زنگ سلامت در شهرستان نکا نواخته شد
 • مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در سطح ۱۷ هزار هکتار
 • احمدرضا احمدي: «ميناي مهتاب»، گوياترين زبان «هشت کتاب» سهراب
 • روز کارگر زمان خوبی برای رساندن صدای مظلومانه کارگران به گوش مسئولین است
 • لزوم هدایت سرمایه گذاری اقتصادی از بخش ساخت و ساز به حوزه گردشگری/ زنگ خطر افزایش ساخت و ساز در منطقه یک به صدا در آمده است
 • چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو آغاز به کار کرد/ معاون صدا: رادیو صدای صمیمی لحظه‌ها و رسانه‌ای آموزنده است
 • زنگ خطر قارچ‌های سمی در ایلام / هشدارهایی که جدی گرفته نمی‌شود
 • مهمترین شایعات نقل و انتقالاتی استقلال، پرسپولیس و تراکتور
 • «مینای مهتاب» گویاترین زبان «هشت کتاب» سهراب است