رکنا: دختر نوجوان وقتی برای نخستین بار پا به خانه دوست پسرش گذاشت نمی‌دانست پسر شرور مخفیانه دوربینی در خانه جاسازی کرده تا از وی فیلم سیاه بگیرد.

چندی قبل دختر هفده ساله‌ای با حضور در اداره پلیس فتای تهران بزرگ از پسر جوانی شکایت کرد و گفت: با دانیال در شبکه اینترنتی اینستاگرام آشنا شدم و هر روز با هم از طریق همین کانال اجتماعی در ارتباط بودیم تا اینکه او پس از جلب اعتمادم پیشنهاد داد همدیگر را ملاقات کنیم.

دانیال خواست برای دیدنش به خانه بروم و آنقدر اصرار کرد که پذیرفتم.

ناهید ادامه داد: پس از ورود به خانه دانیال، همه چیز آرام به نظر می‌رسید اما ناگهان پسر جوان مرا کتک زد و با تهدید نقشه شومش را به اجرا گذاشت، وقتی به خانه بازگشتم از ترس آبرویم به کسی حرفی نزدم تا اینکه پسر جوان یک فیلم از صحنه‌های شومی که با من داشت را برایم ارسال کرد و تهدید کرد اگر برایش پول تهیه نکنم اقدام به انتشار فیلم در شبکه‌های مجازی می‌کند.

می‌ترسیدم به پلیس مراجعه کنم چون دانیال مرا تهدید کرده بود اگر شکایت کنم فیلم را پخش می‌کند، به همین خاطر مجبور شدم النگوی طلایم را به قیمت 7 میلیون تومان بفروشم و به او بدهم. چند روزی گذشت اما او دوباره با تهدید از من خواست برایش پول تهیه کنم که دیگر راهی جز کمک از پلیس پیش روی خودم ندیدم.

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس فتای تهران با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و بسیار زود مخفیگاه این جوان 25 ساله شناسایی شد.

وی ادامه داد: مأموران روز 19 دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دانیال در مخفیگاهش شدند و پسر جوان در اعترافاتش عنوان کرد که روز حادثه، گوشی موبایل را برای اخاذی و ادامه رابطه در خانه جاسازی کرده بودم و از همه اتفاقات فیلمبرداری کردم.

کاظمی تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

ثبت فیلم دختر یکی از مسئولان در حالی که لباسی به تن نداشت ! / سهیل کیست؟ روحانی سرشناس خلع لباس شد / دادستان تهران شکایت کرد + عکس مادر سنگدل دخترش در ازای مواد در اختیار موادفروشان قرار می داد+ عکس فاجعه / پیمانکار شهرداری 2 گلفروش را مجبور به خوردن گل کرد!+فیلم اولین گفتگو با دختر سیرجانی / دوست دارم امیر آزاد شود !+ عکس و فیلم سلطان خواستگاری کیست؟! این دختر ایرانی با 500 خواستگار رکورد زد ! + سند دعوت شیطانی از دختر17 ساله تهرانی به خلوتگاه پسر نوجوان / فیلم های تجاوز فاش کرد +عکس تجاوز به دختر 14 ساله در بازی والیبال +عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا زمان واریز یارانه دی 97 مشخص شد خودکشی عجیب دختر آرایشگر شمالی در بام تهران / 9 صبح امروز رخ داد توطئه شبانه زن کینه جو برای ترور یک مقام در زاهدان+ جزییات این مرد زنان را در شاهرود ماساژ می داد! / پلیس فاش کرد واکنش کم نظیر یک سردار به فیلم رقص سربازان ! + فیلم زن جوان عضو مهم بدنش را از دست داد / در دستشتان رخ داد

منبع: رکنا

خبر بعدی:

اغفال شدگان یک زن در «تانگو» فاش کردند؛ راز وحشت در لانه سیاه!

روزنامه خراسان، ماجرای «لانه سیاه» از حدود دو هفته قبل زمانی در دستور کار نیرو‌های انتظامی مشهد قرار گرفت که مرد ۴۴ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری میرزاکوچک خان مشهد راز هولناکی را فاش کرد. این مرد که مدعی بود توسط یک زن جوان در فضای مجازی اغفال شده است، درباره «راز وحشت در لانه سیاه» به ماموران دایره تجسس گفت: در شبکه اجتماعی تانگو تصویر بدون حجاب و زننده زن جوانی را دیدم که خودش را «م» معرفی کرده و در پی دوست یابی‌های فضای مجازی بود!


من هم که وسوسه شده بودم با آن زن تماس گرفتم و او نشانی ساختمانی را داد که در یک مکان خلوت با یکدیگر گفت: وگو کنیم. زمانی که در ساعت مقرر به طرف آن «لانه سیاه» حرکت کردم همان زن جوان پیام داد که برایش یک ظرف غذا هم ببرم تا ناهار بخورد! من هم بی خبر از همه جا، از رستوران غذا گرفتم و به خانه آن زن در بولوار میرزا کوچک خان مشهد رفتم. خودروام را در حاشیه کوچه پارک کردم و پا به درون خانه‌ای گذاشتم که بیش از دو طبقه بود. آن زن با همان وضعیت بی حجابی کامل، ظرف غذا را از من گرفت و برای صرف ناهار به گوشه اتاق رفت. من هم که از نظر ظاهری وضعیت مناسبی نداشتم و لباس هایم را به جالباسی آویزان کرده بودم، منتظر ماندم تا «م» غذایش را صرف کند و بعد از آن برای عقد موقت با یکدیگر گف: وگو کنیم.

در همین هنگام بود که ناگهان سه مرد با چهره‌هایی وحشتناک و عصبانی و درحالی که چاقو در دست داشتند و یکی از آن‌ها با گوشی تلفن همراه فیلم برداری می‌کرد، روی سرم ریختند و قبل از آن که بتوانم سخنی بگویم یا از خودم دفاع کنم، کتک مفصلی خوردم، با تهدید و ارعاب مورد شکنجه قرار گرفتم. آن سه مرد که مانند «هیولا» به جانم افتاده بودند کارت‌های شتاب بانکی، گوشی تلفن، پول و هر چیزی را که همراه داشتم، از من گرفتند و سپس به سراغ خودروی پارک شده‌ام رفتند و هر آن چه را درون خودرو داشتم حتی قفل فرمان سرقت کردند.

آن قدر ترسیده بودم که دچار تپش‌های متعدد قلبی شدم و با خوردن یک قرص کمی آرام گرفتم، اما آن سه مرد «هیولاصفت» مرا رها نمی‌کردند. آن‌ها می‌گفتند چرا وارد منزل یک زن متاهل شده ام؟! و درحالی که خود را از بستگان آن زن معرفی می‌کردند، به ظاهر قصد داشتند تا با همسر و دیگر فامیل‌های آن زن جوان تماس بگیرند! آن‌ها همچنین مدعی بودند فیلم‌هایی را که با پوشش زننده از من در منزل ضبط کرده اند برای خانواده ام ارسال می‌کنند.


به شدت ترسیده بودم و از رسوایی و آبروریزی که به متلاشی شدن زندگی ام می‌انجامید کاملا وحشت داشتم به همین دلیل مجبور شدم به خواسته آن‌ها تن بدهم. مردان چاقو به دست با گرفتن رمز کارت‌های عابر بانک مبالغ میلیونی را از حسابم برداشت کردند و سپس مجبور شدم تا برگه‌های سفید دیگری را امضا کنم که آن‌ها بتوانند مبالغ دیگری را باز هم از من بگیرند، اما وقتی با هر بدبختی از آن «لانه سیاه» گریختم، باز هم با تهدید‌های وحشتناک اعضای این باند روبه رو شدم و عاقلانه‌ترین کار را در یاری گرفتن از پلیس دانستم و به کلانتری آمدم تا ...

گزارش خراسان حاکی است با توجه به اظهارات این مرد و به دستور سرهنگ حمیدرضا علایی (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان مشهد) نیرو‌های دایره تجسس، مراتب را به طور محرمانه به قاضی سید جواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) اطلاع دادند. قاضی حسینی که به اهمیت و حساسیت ویژه این پرونده واقف بود، بلافاصله دستورات خاصی را برای شناسایی ساختمان معروف به «لانه سیاه» و شناسایی عوامل این باند خطرناک صادر کرد و از ماموران انتظامی خواست به طور غیرمحسوس و در عملیاتی سری به تحقیق در این باره بپردازند بنابر گزارش خراسان، این گونه بود که گروه ویژه عملیاتی با هدایت مستقیم رئیس کلانتری و سرپرستی سرگرد کسروی (رئیس دایره تجسس) وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند.

بررسی‌های مقدماتی و غیرمحسوس گروه ویژه عملیاتی که سرنخ آن به شبکه اجتماعی تانگو نیز کشیده بود، نشان می‌داد که ردپای زن جوان به عنوان طعمه‌ای برای کشاندن مردان به «لانه سیاه» وجود دارد به همین دلیل و با توجه به حساسیت ماجرا، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد به طور مستقیم بر عملیات سری پلیس نظارت می‌کرد تا این که با رصد‌های اطلاعاتی، مشخص شد اعضای این باند قبلا در نقاط دیگری از شهر مشهد و به ویژه در مناطق وکیل آباد و همچنین قلعه ساختمان با همین شیوه به اقدامات مجرمانه دست می‌زدند و از حدود دو ماه قبل پاتوق خودشان را با اجاره یک ساختمان ۲.۵ طبقه به بولوار میرزاکوچک خان کشانده اند تا سرنخی از خود برجا نگذارند. گزارش خراسان حاکی است، این عملیات مخفیانه در حالی برای جمع آوری اسناد و مدارک ادامه یافت که طی چند ماه گذشته و با تدابیر ویژه سردار محمدکاظم تقوی (رئیس پلیس خراسان رضوی) نیرو‌های انتظامی مبارزه قاطعانه‌ای را با جرایم خاص آغاز کرده‌اند.

در همین حال و پس از شناسایی «لانه سیاه» نیرو‌های تجسس به کمین ۲۴ ساعته نشستند تا این که دو تن از اعضای باند سوار بر زانتیا وارد کمین شدند. ماموران انتظامی منتظر بودند تا آنان وارد لانه شوند که یکی از افراد تحت نظر به نام «ج» پا به درون ساختمان گذاشت، ولی در همین هنگام راننده متوجه حضور غیرمحسوس پلیس شد و در حالی که دنده عقب گرفته بود با تخریب خودروی پلیس از محل گریخت، اما نیرو‌های انتظامی «ج» جوان ۳۷ ساله تحت تعقیب را دستگیر و به کلانتری هدایت کردند. گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد که یکی از پاتوق‌های اصلی اعضای باند در منطقه قلعه ساختمان است بنابراین ماموران تجسس با فرماندهی سرهنگ علایی و صدور دستورات قضایی از سوی حجت الاسلام والمسلمین قاضی سیدجواد حسینی پاتوق اعضای این باند خطرناک را در حالی مورد بازرسی قرار دادند که تصاویر و فیلم‌هایی از حدود ۱۵۰ طعمه اعضای باند به همراه تعداد زیادی کارت‌های شناسایی، انواع گوشی‌های هوشمند تلفن همراه، برگه‌های تعهد برای خرید زعفران، لوازم استعمال مواد مخدر صنعتی و سنتی و ... کشف شد.

در همین حال بود که با پیچیدن خبر دستگیری متهمان و افشای «راز وحشت در لانه سیاه» شاکیان دیگر نیز با مراجعه به کلانتری میرزاکوچک خان، از اعضای باند شکایت کردند.


گزارش خراسان حاکی است، در همین حال معاون دادستان مرکز خراسان رضوی با تایید خبر دستگیری اعضای این باند و در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه خراسان گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه این پرونده که اعضای آن به جرایم خلاف عفت دست زده اند، ادامه رسیدگی به آن در اختیار کارآگاهان زبده دایره جرایم مهمه پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفته است. قاضی سیدجواد حسینی افزود: تلاش گسترده کارآگاهان با نظارت‌های قضایی برای افشای دیگر جرایم اعضای این باند و دستگیری متهمان فراری همچنان ادامه دارد. این مقام قضایی تصریح کرد: تحقیقات مقدماتی با بررسی‌ها رد رایانه کشف شده از پاتوق متهمان نشان می‌دهد که آنان افراد زیادی را از طریق شبکه اجتماعی تانگو اغفال کرده و مورد شکنجه و اخاذی قرار داده اند. سرپرست مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد از دیگر طعمه‌ها که به خاطر حفظ آبرو شکایتی را در دستگاه قضایی مطرح نکرده اند، خواست برای شناسایی و طرح شکایت به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی مراجعه کنند و یقین بدانند که نه تنها هویت و مشخصات آن‌ها در پرونده به صورت کاملا محرمانه و سری باقی می‌ماند بلکه حتی نحوه تحقیقات به گونه‌ای خواهد بود که نزدیک‌ترین افراد خانواده شاکیان نیز در جریان موضوع قرار نمی‌گیرند.


معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد خاطرنشان کرد: بررسی فیلم‌هایی که هنگام شکنجه یا با ظواهر زننده از طعمه‌های این باند گرفته شده، نشان می‌دهد که اعضای باند افرادی از کشور‌های افغانستان، عراق و شهر‌های مختلف ایران را به دام انداخته اند چرا که در بازرسی‌ها قطعات زیادی ارز‌های خارجی مانند دلار و اسکناس‌های کشور‌های همسایه به دست آمده است. تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

کلیدواژه: پلیس اینستاگرام فیلم اخبار حوادث قربانی عکس کتک فیلم سیاه دوست پسر عکس فیلم مرد دختر قتل جوان پلیس عجیب دستگیر سرقت

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۶۴۶۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قتل دوست صمیمی به خاطر علاقه به یک دختر
 • فیلم حمله سگ های وحشی و غول پیکر به دختر 10 ساله لواسانی
 • افشای راز وحشت لانه سیاه در مشهد
 • افشای راز وحشت لانه سیاه در مشهد/ وسوسه شیطانی که مردان اغفال‌شده را به دام خانم "م" انداخت
 • سلفی مهناز افشار با بازیگر معروف ژاپنی+عکس
 • نقشه زن پلید 30 ساله برای خلاص شدن از شوهر پیر 70 ساله تهرانی / پسر جوان اعظم را به شمال برد ! +عکس
 • معجزه برای پسر بچه 8 ساله تبریزی
 • بازیگرانی که به خاطر زنان جوان تر، عشق گذشته خود را رها کردند +عکس
 • سرنوش سیاه 3 پسر ناشنوا در مرکز نگهداری از کودکان ناتوان+عکس
 • اخاذی پسر جوان از دختر مورد علاقه‌اش
 • ساخت استیکر با تصاویر خصوصی دختر جوان توسط خواستگار طلبکار
 • اخاذی پسرجوان از دختر مورد علاقه‌اش!
 • اخاذی پسر جوان و انتشار تصاویر دختر مورد علاقه‌اش
 • انتقام به روش خواستگار کینه جو /انتشار عکس‌های خصوصی دختر جوان
 • نقشه شوم پسر جوان برای دوست خواهرش
 • خواستگار کینه‌ای آبروی دختر مورد علاقه اش را برد
 • اقدام پلید پسرتهرانی با دوست خواهرش / دختر27 ساله فریب خورده بود+عکس
 • مرگ جوان تهرانی براثر گاز گرفتگی/ نجات دختر نوجوان و خانم ۲۸ ساله
 • مرگ جوان تهرانی براثر گاز گرفتگی/ دختر نوجوان و خانم ۲۸ ساله نجات پیدان کردند