خبرگزاری میزان- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیدار تیم ما با عراق حساس‌ترین دیدار گروه است و تیم ما به عراق نمیبازد.

مهدی پاشازاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان درباره برد دو بر صفر ایران مقابل ویتنام در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: این بازی مثل دیدار اول ما نبود اما نتیجه دو بر صفر هم نتیجه خوبی است.

در این بازی بیشتر با تفکر و صبر بازی کردیم. البته فکر نمی‌کردم ویتنام تا این حد خوب بازی کند.

وی با اشاره به تغییر در ترکیب ایران نسبت به دیدار اول خاطرنشان کرد: قرار نیست ترکیب اصلی ما به دست سایر تیم‌ها برسد. به نظر من نباید روی این مسئله حساس باشیم همین که بازی را بردیم کافی است و حتماً تفکرات کادر فنی پشت این تغییر ترکیب بوده است.

پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص ناراحتی سردار آزمون، مهاجم دو گله این دیدار پس از تعویض گفت: اگر سردار از تعویض شدنش ناراحت شده، فکر می‌کنم بیشتر به خاطر آقای گلی است نه به خاطر بازی نکردن. می‌توانست با یک گل دیگر ۴ گله شود و برای آقای گلی این آمار را ارتقا دهد ولی به هرحال باید بازیکنان مطیع کادر فنی تیم باشند. امیدوارم این اتفاق دیگر تکرار نشود.

پاشازاده درباره دیدار بعدی ایران و مصاف با تیم عراق تصریح کرد: حساس‌ترین دیدار این گروه، همین بازی ما با عراق است. به نظر من با تمام قوا به مصاف عراق خواهیم رفت. ما به عراق نمی‌بازیم. فکر می‌کنم باز هم تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص شرایط این تیم هم گفت: متأسفانه دوباره همان رویه ابتدای فصل دارد تکرار می‌شود. ما نمی‌دانیم چه مشکلاتی است و باشگاه حتماً کارهایی را برای رفع آن انجام می‌دهد اما بهتر این است که اعضای باشگاه اطلاع رسانی کنند تا طرفداران خیالشان راحت باشد. تنها ایرادی که از باشگاه استقلال می‌توانم بگیرم این است که مدیران آن‌ها متأسفانه اطلاع رسانی نمی‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

خبر بعدی:

کارگروه ارتباطات و اطلاع رساني شهرستان ملاير برگزار شد

خبرگزاري آريا - معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، هر کدام از روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي شهرستان موظف به انعکاس و تبيين دستاوردهاي نظام و انقلاب براي مردم هستند.
شبکه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير گفت: در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، هر کدام از روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي شهرستان موظف به انعکاس و تبيين دستاوردهاي نظام و انقلاب براي مردم هستند.
به گزارش ايرنا باب الله فتحي روز چهارشنبه به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در کارگروه ارتباطات و اطلاع رساني شهرستان ملاير افزود: در اين ايام روابط عمومي ها نسبت به انعکاس عملکرد دستگاهي خود و خدمات دولت تدبير و اميد اقدام کنند.
وي از اهالي مطبوعات، رسانه و خبرنگاران فعال در اين شهرستان نيز خواست: از تمامي ظرفيت خود در انعکاس و جمع بندي دستاوردهاي 40 ساله نظام و خدمات دولت تدبير و اميد کوشا باشند.
فرماندار ويژه ملاير بر لزوم همراهي و همکاري مستمر مديران دستگاه هاي اجرايي و روابط عموميها با خبرنگاران نيز تاکيد کرد و ادامه داد: تمامي اقدامات، دستاوردها و ظرفيت هاي بسيار خوبي که در سال هاي گذشته در ملاير ايجاد شده، بايد به اطلاع مردم برسد.
فتحي با اشاره به جايگاه ويژه جمهوري اسلامي در منطقه و دنيا، استقرار مردم سالاري ديني را يکي از برکت هاي پيروزي انقلاب برشمرد و افزود: با پيروزي انقلاب ملت ايران عزت و استقلال پيدا کردند.
وي به کسب دستاوردهاي بزرگي در حوزه هاي مختلف علمي، پزشکي، فناوري، نظامي، اقتصادي، سياسي و عمران و آباداني کشور اشاره و بيان کرد: از زمان پيروزي انقلاب تاکنون هر دولتي که روي کار آمده است، براي پيشرفت نظام خدمات ماندگاري داشته است.
معاون استاندار همدان همچنين به دستاوردهاي چشمگير و ماندگار دولت تدبير و اميد به ويژه در حوزه بهداشت و درمان، توليدات علمي و دانشگاهي، تکنولوژي و فناوري، توسعه روستاها در زمينه بهسازي و آسفالت، احداث راه ها و ساير حوزه ها اشاره و بر لزوم تبيين اين دستاوردها تاکيد کرد.
فتحي نقش روابط عمومي ها و رسانه ها را در تبيين اين دستاوردها بسيار اثرگذار دانست و افزود: در شرايط کنوني با حمايت و پشتيباني از دولت و نظام، به مردم اميدواري دهيم.
وي خاطرنشان کرد: با وجود تمامي کارشکني ها، اعمال تحريم هاي ظالمانه و به راه انداختن جنگ اقتصادي عليه مردم ايران و تلاش دشمنان براي بي اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و دولت، اما جمهوري اسلامي مقتدرانه و سربلند مسير خود را ادامه مي دهد.
** روابط عمومي ها مشوق مردم براي تبيين خدمات 40 ساله انقلاب باشند
امام جمعه ملاير نيز با بيان اينکه در تمامي امور شاهد دستاورد عظيمي از انقلاب هستيم گفت: هر کدام از روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي مي توانند يک مبلّغ براي بازگو کردن اين دستاوردها و مشوق مردم براي تبيين خدمات 40 ساله انقلاب باشند.
حجت الاسلام محمدباقر برقراري بر لزوم اطلاع رساني دستاوردهاي 40 سالگي نظام تاکيد کرد و افزود: روابط عمومي ها مي توانند اين دستاوردها را احصا و براي مردم بازگو کنند.
وي ادامه داد: خدمات ماندگار انقلاب اسلامي هر کدام به تنهايي يک دستاورد بزرگي است که امروز دشمنان نظام به اين اقتدار و عظمت جمهوري اسلامي اعتراف کرده اند.
امام جمعه ملاير گفت: اگر امروز دشمنان سخت ترين فشارهاي اقتصادي و تحريم هاي ظالمانه را عليه ما اعمال مي کنند، اين نشان از به حق بودن نظام جمهوري اسلامي است.
حجت الاسلام برقراري اظهار داشت: در شرايط کنوني که آمريکا و متحدانش در منطقه در تلاش براي جلوگيري از نفوذ ايران در منطقه و عرصه بين المللي هستند، نشان از اين دارد که آنان به اقتدار ايران اعتراف دارند و از نفوذ جمهوري اسلامي در دنيا در هراس هستند.
** تضعيف دولت، تضعيف نظام است
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير نيز بيان کرد: دولت و نظام را نمي توان از يکديگر جدا کرد و تضعيف دولت، به طور قطع تضعيف نظام است.
سعيد کتابي با بيان اينکه همه بايد پشتيبان نظام و دولت باشيم و براي برون رفت از مشکلات در کنار هم تلاش کنيم گفت: هر کسي که داعيه دار انقلاب است بايد نظام و دولت را حمايت کند.
وي با اشاره به همزماني ايام دهه فجر با ايام فاطميه(س) خطاب به روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد: نسبت به ترتيب و تلفيق برنامه هاي اين 2 ايام با عنوان «فجر فاطمي» خلاقيت و نوآوري داشته باشيد.
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه ملاير خواستار فضاسازي و تبليغات در سطح شهرستان و تشکيل ستاد فرعي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب در سطح بخش هاي ملاير شد.
کتابي ادامه داد: روابط عمومي ها براي بيان دستاوردهاي انقلاب و خدمات دولت تدبير و اميد بايد در سطح شهر اطلاع رساني لازم را داشته باشند و با مطبوعات به ويژه نشريه هاي محلي همکاري کنند.

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور شد + حکم

کلیدواژه: پاشازاده ایران ویتنام عراق جام ملت های آسیا کارلوس کی روش

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۶۴۹۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ترکیب استقلال در دیدار دوستانه اعلام شد
 • تمجید کارلوس کی روش از عملکرد ملی پوشان ایران و هواداران
 • ترکیب تیم ملی ایران مقابل عراق اعلام شد
 • ترکیب تیم ملی عراق در بازی با ایران
 • ترکیب تیم ملی عراق برای بازی با ایران اعلام شد/ همام در ترکیب اصلی و بشار روی نیمکت
 • ترکیب ایران برای دیدار با عراق مشخص شد
 • اعلام ترکیب تیم ملی ایران مقابل عراق/ بازگشت جهانبخش و نیمکت‌نشینی پورعلی‌گنجی
 • هواداران عراق؛ آماده برای بازی با ایران (عکس)
 • ترکیب ایران برای دیدار با عراق
 • کری هواداران ایران و عراق مقابل ورزشگاه/ توزیع پرچم و پیراهن ایران+ تصاویر
 • امید هواداران ایران به برتری مقابل عراق
 • کری خوانی هواداران ایران و عراق در دوبی
 • ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در جام ملت‌های آسیا
 • دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه به نحو شایسته اطلاع رسانی شود
 • دستاوردهای علمی، پژوهشی حوزه اطلاع‌رسانی شود
 • عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه اطلاع رسانی رصد می شود
 • ◄ دلیل اطلاع‌رسانی اشتباه سازمان هواپیمایی در سانحه هواپیمای ارتش
 • ۸۳ درصد از سکوهای ورزشگاه آل مکتوم در اختیار هواداران ایرانی!
 • بسیج اطلاع رسانی برای ترویج زکات راه اندازی شود