به گزارش خبرنگار مهر، صد و دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان، شامگاه شنبه با حضور اعضا شورا، مدیران شهرداری و شهردار گرگان برگزار شد.

این جلسه مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان گلستان، نائب رئیس نظام پرستاری گرگان و جمعی از پرستاران حضور داشتند.

ابتدا حمیدرضا آقاملایی عضو شورای شهر گرگان به ارائه نطق پیش از دستور خود پرداخت.

سپس فائزه عبداللهی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به سفر رئیس جمهور به گلستان گفت: باید با نمایندگان نشستی برگزار شود تا یک همگرایی در این زمینه صورت گیرد.

وی افزود: دولت به بازآفرینی شهری و حمل و نقل توجه ویژه دارد و می توانیم در این بخش ها از آن ها کمک بگیریم.

علی اصغر یوسفی، رئیس شورای شهر گرگان بیان کرد که مکاتباتی در این زمینه صورت گرفته و در جلسه هیئت رئیسه هم بحث خواهد شد.

سپس مدیر عامل آب و فاضلاب شهری گلستان در خصوص حفاری های آب و فاضلاب و گله هایی که توسط شهروندان ایجاد شده بود توضیحاتی داد.

محمدهادی رحمتی افزود: بهترین پیمانکار هم روزی چهار شاخه بیشتر نمی‌تواند کار کند و طولانی شدن حفاری‌ها به دلیل رعایت اصول ایمنی است که باید لحاظ شود.

وی ادامه داد: در حفاری‎ها آب و فاضلاب در سطح شهر گرگان سکه قدیمی پیدا نکردیم ولی یک سنگ قبر پیدا شده که تحویل میراث فرهنگی دادیم.

۶۸ هزار مشترک آب در گرگان وجود دارد

طبق گفته رحمتی ۶۸ هزار مشترک آب در گرگان وجود دارد که ۱۵ درصد زیرپوش فاضلاب هستند.

در ادامه ناصر گرزین، حمیدرضا آقاملایی، محمدابراهیم جرجانی اعضای شورای شهر هر کدام به ذکر شکایات مردم در خصوص مشکلات ترافیکی که این حفاری ها به وجود آورده و تعرفه ای که بابت این امر اخذ می شود، اشاره کردند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان هم در خصوص جمع آوری خاک نخاله این حفاری ها توضیحاتی داد که رحمتی در جواب گفت: ما پول جمع آوری نخاله را به پیمانکار پرداخت کرده ایم اگر در نقطه ای این خاک نخاله جمع آوری نشده اطلاع دهید تا با پیمانکار برخورد شود.

مساعدت ۲۵ میلیون تومانی به هیأت ورزشی جانبازان

در ادامه سیدعلی اکبر میراحمدی، نائب رئیس نظام مهندسی گرگان در خصوص مشکلات پرستاری و معوقات کارانه پرستاران سخن گفت.

محمدابراهیم جرجانی در این زمینه گفت: برای پاسداشت زحمات پرستاران بازدیدی از بیمارستان ها صورت گیرد و از زحمات آن ها تشکر کنیم.

وی همچنین به ساخت یک المان یا نامگذاری یک خیابان به نام پرستار اشاره کرد که مورد استقبال شهردار گرگان قرار گرفت.

در ادامه لایحه مساعدت مالی ۲۵ میلیون تومانی به هیأت ورزشی جانبازان گرگان مطرح شد که با حداکثر آراء مصوب شد.

عبدالرضا دادبود، شهردار گرگان در این زمینه گفت: کمک به هیأت ها چارچوب خاص خود را دارد اما نگاه ما به ورزش جانبازان متفاوت است بنابراین توجه خاص به این بخش شد.

کد خبر 4511083

منبع: مهر

خبر بعدی:

در دفاع از جواد خیابانی

این که باز هم به خیابانی بتازیم آخر سادگی است. او محصول یک سیستم است. بابت همه این خیابانی ‏بودن نه جریمه شده، نه توجیه شده و نه چیزی را از دست داده. به قول بنده خدایی، او دیگر چیزی ‏برای از دست دادن ندارد.

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: یکی از کسانی که این روزها آماج حمله قرار گرفته و هر روز در رسانه‌های مختلف و فضای مجازی ‏تکه‌ها و طعنه‌ها به سویش روانه می‌شوند، جواد خیابانی است. در مورد جواد خیابانی و رفتار و ‏شخصیتش آن‌قدر گفته و نوشته شده که برای هیچ‌کس ناآشنا نیست. اما ظاهراً صحبت‌های سرهنگ ‏علیفر در مورد سوتی‌های گزارشگران و ناراحتی خیابانی، زمینه این هجمه اخیر را فراهم کرده. تا ‏حدی که از او به‌عنوان یکی از چهره‌های ناموفق‌سال ٩٧ نام می‌برند ‏و تعبیراتی از این قبیل.‏

راستش خیابانی و شیوه‌ای که برای گزارشگری و اجرا در پیش گرفته هیچ جای دفاعی برایش باقی ‏نگذاشته. او به نوعی خود را رها کرده و همین که دستمایه طنز می‌شود و کارهایش سوژه خنده قرار می‌گیرد را به‌زعم خود تبدیل کرده به یک امتیاز که بله همان‌طور که می‌بینید من خیلی ‏مورد توجهم! بارها هم از این گفته که از شوخی‌های مردم ناراحت نمی‌شود، بلکه خوشحال هم ‏می‌شود که مردم به خاطر او تفریح می‌کنند و می‌خندند. انگار که کارش اجرای استندآپ کمدی است که بخواهد مردم را شاد کند. ‏

در مورد جناب علیفر هم حرف بیشتری نمی‌شود زد. ایشان در زمینه گزارشگری چیزی از خیابانی کمتر ندارند و با شیوه خاص فریادها و اظهارنظرهای شگفت‌انگیزشان درباره مربیان و ایراد گرفتن به ‏شکل بازی بزرگترین تیم‌های دنیا، کم باعث سرگرمی و خوشی ملت را فراهم نمی‌کنند (نخواستیم ‏بگوییم که اعصاب همه را خرد می‌کنند). آقای علیفر از نظر اطلاعات فوتبالی هم وضع روشنی ‏دارند و ماجرای امیر دولاب و دستکاری ویکی‌پدیا را همه شنیده‌اند.‏ صحبتی که می‌خواستیم در دفاع از جواد بکنیم این است که بگوییم حملات اخیر ناجوانمردانه است. او ‏نه کار تازه‌ای کرده و نه گاف ویژه‌ای داده که قبلاً نمونه‌اش را ندیده باشیم.

اگر موضوع اشتباهات ‏جواد حین گزارشگری است که ماجرا سال‌هاست بر همین منوال است و چیز جدیدی نیست. اگر ‏می‌خواهید بی‌توجهی او به صحنه‌های بازی و بی‌خیالی‌اش نسبت به اتفاقات حساس و هیجان‌دادن ‏بی‌مورد و تصنعی را بگویید، همه اینها تبدیل به سنت شده و سال‌هاست که برای خودش و بینندگان ‏بیچاره عادی است.

قضیه ژاپنی حرف زدن و انگلیسی حرف زدن هم چیز جدیدی نیست. او سال‌هاست ‏ادعای زبان‌دانی و تسلط بر اینترنت و همه چیزهای دیگر را دارد و همه مرزها را درنوردیده. یک بار ‏بابت دیر رسیدن سر گزارش توضیح داد که در خودرویش خوابیده بوده و بار دیگر در مورد اتهام ‏ساندیس خوردن هنگام گزارش توضیحات بامزه دیگری داد.‏

پس مطلقاً بی‌معرفتی است که بگوییم او درسال ٩٧ رکوردهای خودش را جابه‌جا کرده و حالا ‏شایسته دریافت عناوین بدترین است. او تمام این شرایط را سال‌هاست که برای مردم و ‏مدیرانش جا انداخته. احتمالاً مدال‌ها و تمشک‌های در نظر گرفته شده را امسال و هرسال باید به ‏مدیران او بدهیم که این وضع را می‌بینند و نهیبی به او نمی‌زنند. که می‌بینند او جایگاهش را به ‏عنوان گزارشگر و مجری چطور اشتباه گرفته و همچنان برنامه به او تعارف می‌کنند و گزارش مهمترین بازی‌ها را به او می‌سپارند و از روی اعصاب ملت تکانش نمی‌دهند. این مدیران نمی‌توانند ‏بگویند که او را نمی‌شناسند یا تازه با هنرنمایی‌هایش آشنا شده‌اند. مدیرانی که سال‌هاست او را در این ‏موقعیت ساپورت کرده‌اند و اجازه داده‌اند او بیشتر و بیشتر‬ فرو برود. ‏

این که باز هم به خیابانی بتازیم آخر سادگی است. او محصول یک سیستم است. بابت همه این خیابانی ‏بودن نه جریمه شده، نه توجیه شده و نه چیزی را از دست داده. به قول بنده خدایی، او دیگر چیزی ‏برای از دست دادن ندارد. این مدیران بالا دست او هستند که رسانه را تبدیل کرده‌اند به دستگاه ‏جواد خیابانی‌سازی و او در این میان یک الگو و اسطوره است. که چطور می‌شود با همه ضعف‌ها و ‏اشتباهات و تلاش نکردن‌ها و جدی نبودن‌ها، رشد کرد. که چطور چنین راهی با استقبال مدیران ‏مواجه می‌شود و موفقیت را تضمین می‌کند. نه، بیاید با او همدلی کنیم. او محصول این سیستم ‏است و نه سازنده یا هدایت‌کننده آن. به جواد حمله نکنیم. انتقادی اگر هست باید به سوی مدیرانی ‏باشد که این نگاه و روش را تکثیر می‌کنند و صداوسیما را از خیابانی‌های ریز و درشت آکنده‌اند.‏

انتهای پیام

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

مصباحی‌مقدم: چطور مردم به خودشان اجازه می‌دهند که به اعضای شورای نگهبان یا مجمع تشخیص تکلیف کنند که این کار را بکنید یا نکنید؟!| آیا نباید به ساختاری که نظام ایجاد کرده اعتماد کنند؟

مزد 98 روی پله آخر

کلیدواژه: شهرداری گرگان شورای شهر گرگان گرگان

منبع این خبر، وبسایت www.mehrnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۶۵۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • توضیح مترو درباره ورود فاضلاب به چشمه‌علی
 • توسعه یک فیلتر نوین برای حذف آلاینده‌ها از فاضلاب صنعتی
 • دادستان: چرخه تصفیه فاضلاب در مراغه مشکلی ندارد
 • ◄ رد ارتباط ورود فاضلاب به چشمه‌علی و حفاری مترو
 • کشف سنگ نگاره‌هاي باستاني در قصرقند
 • دستگیری راننده تانکر در حین تخلیه فاضلاب در آبیک
 • ۳۴ میلیارد تومان برای تکمیل فاضلاب پردیسان قم اختصاص یافت
 • طرح شبکه جمع آوری فاضلاب و مخزن جوشقان قالی کاشان آغاز شد
 • چهره ناخوشایند فاضلاب در کوچه‌های آبادان + فیلم
 • فوران فاضلاب در خیابان‌های اهواز + فیلم
 • فتاوای آیت الله العظمی بهجت (قدس سره) در مورد احکام قبر و قبرستان
 • تقدیر از نیروهای امداد و حوادث آب و فاضلاب منطقه یک امور آب و فاضلاب اراک
 • تقدیر از کارکنان بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهر اراک
 • فاضلاب به چشمه علی شهرری رسید!
 • ناک اوت «قبر کَن» آمریکایی توسط «امیر علی اکبری»
 • ورود فاضلاب به «چشمه علی» +فیلم
 • ‌ فراخوان جدید وزارت نیرو برای انتخاب مدیران بخش آب و فاضلاب
 • نمايش خياباني «مسير سيمرغ» در نيشابوراجرا مي‌شود
 • نعل وارونه شورای شهرگرگان به تحقق بودجه شهرداری گرگان