به گزارش پارس نیوز، نگار جواهریان بازیگر کشورمان 36 ساله شد.

این بازیگر متولد دی ماه 1361 می باشد و روز گذشته 36 ساله شد.

نگار جواهریان نوشت:

******

در سینه هیچ نیست ؛
بجز آرزویِ تو

٢٢ دی ماه, روز تولد


عکس منتشر شده توسط نگار جواهریان


 

 

.

منبع: پارس نیوز

خبر بعدی:

قدرت آمریکا روز به روز در حال افول است/ جشن چهل سالگی انقلاب خاری در چشم استکبار جهانی

امامان جمعه شهرستان های مختلف سیستان وبلوچستان ضمن اظهار افول روزانه آمریکا در دنیا بر ضرورت برگزاری باشکوه جشن های 40سالگی انقلاب تاکید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، امام جمعه زاهدان در خطبه های امروز نماز جمعه که در مصلای قدس زاهدان برگزار شد اظهار کرد: به گفته اساتید دانشگاهی در داخل آمریکا، این کشور در گذشته دارای قدرت بالایی بوده است اما به دلیل سیاست هایی که در پیش گرفته روز به روز در حال افول و تضعیف و نظم شرقی در حال پیشرفت است.

آیت الله سلیمانی افزود: در گذشته همه از آمریکا به عنوان ابرقدرت یاد می کردند اما امروز آن هیمنه قدیمی شکسته شده و کشور روسیه با ساخت هواپیماهای پیشرفته و ارتش منظمی که داشت موفق به شکست ناتو با آن همه توان و قدرت نظامی شد.

وی به سیاست های جنگ طلبانه و نژادپرستی آمریکا اشاره کرد و افزود: دولت مردان آمریکا با پیش رو گرفتن تدابیر اشتباه و غلط ضمن گوشه گیر کردن خود باعث افول کشور خود شده اند و کار به جایی رسیده است که دیگر تمام دنیا مخالف افکار و عقاید رئیس جمهور این کشور شده اند.

جشن چهل سالگی انقلاب خاری در چشم استکبار جهانی
 حجت الاسلام سید محمد موسوی نیز در خطبه های نماز جمعه چابهار اظهار کرد: یک زن مسلمان برای دیدن برادر مریضش به آمریکا سفر می کند برایش گوشت خوک می برید کشف حجاب می کنید و به پایش غل و زنجیر می بندید آیا این دموکراسی است که از آن دم می زنید و ما چنین اقداماتی را به شدت محکوم می‌کنیم.

وی با اشاره به فروپاشی غرب افزود: مشکلات داخلی دولت آمریکا را ۳۰ روز تعطیل کرده است و مردم فرانسه که برای اعتراض به خیابان می آیند ۱۰ نفر کشته می شوند این همان آزادی خواهی مردم است و امیدوارم غرب گرایان به عقل بیایند.

خطیب نماز جمعه چابهار ادامه داد: در دوران جنگ تحمیلی یاد شهدای عزیز نیروهای هوایی که در هواپیمای باری به شهادت رسیدند را گرامی می داریم، انصافا بعد انقلاب تحولی عجیب در نیروهای مسلح و امنیتی ما به خصوص ارتش چه در دوران جنگ و بازسازی اسلام به وجود آمد.

وی بصیرت امام راحل را در بدو انقلاب ستودنی عنوان و تاکید کرد: بعضی ها اول انقلاب می گفتند ارتش باید منحل شود ولی امام فرمود انحلال هرگز؛ یادمان نمی رود بعد از انقلاب بسیاری از شرکت های خارجی کشور ما را ترک کردند و قرار دادهایشان را نقض کردند ولی قرارگاه خاتم الانبیا سپاه و قرارگاه ارتش الان پروژه های بزرگی همچون گاز رسانی، راه آهن و بزرگراه ها را اجرا کردند.

حجت الاسلام موسوی تشریح کرد: هزاران کیلومتر راه آهن و بزرگراه در این کشور توسط فرزندان انقلاب ساخته شده و سپاه محرومیت زدایی را شعار خودش قرار داده است، یادمان نمی رود سخنان پوک آمریکایی ها را که می گفتند ملت ایران ۴۰ سالگی خودش را نخواهد دید؛ ما دیدیم و شما به درک واصل خواهید شد.

وی قیام سال ۵۷ مردم را رهایی از ظلم و جور دانست و ادامه داد: هفته گذشته ۲۶ دی سالروز فرار جرثومه فساد شاه خائن بود و انقلاب بزرگ ملت ایران طاغوت را وادار کرد تا کشور را ترک کند و انقلاب اسلامی در این کشور توسط مردم به روی کار آمد.

وی با اشاره به مصادف بودن فاطمیه دوم در جشن چهل سالگی انقلاب عنوان کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها همه هستی خود را فدای ولایت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم کرد و می توان در دهه فجر با حفظ حرمت مراسم فاطمیه چهل سالگی را جشن گرفت.

امام جمعه چابهار تصریح کرد: ایستادگی ما در مقابل کفر باعث به زانو درآندن استکبار جهانی شده است و اگر بخواهیم برکات انقلاب را بشمارید باید هزاران خطبه برایش خواند و می بینیم که قبل انقلاب ملت ما را تحقیر کرده و حق توحش می گرفتند و ما آنها را امروز از منطقه بیرون کردیم.

وی اشراف ایران در خاورمیانه را از برکات انقلاب دانست و بیان کرد: وزیر خارجه کشور ایران در عراق در روزهای گذشته در بازار قدم می زند و رئیس جمهور آمریکا در تاریکی شب دو ساعته به عراق می آید و سریعا باز می گردد و اینها از برکات انقلاب می باشد.

حجت الاسلام موسوی مطرح کرد: این روزهای خیلی ها در تضعیف ولایت تلاش می کنند و علت دشمنی آمریکا با انقلاب ما ماهیت استقلال طلبانه و ضد استکباری می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مومن واقعی نرم خو است و مسئولین باید با این خصلت اسلامی همیشه در دسترس محروم ترین قشر جامعه قرار داشته باشند اینکه ژن خوب و خودبرتر بینی رواج پیدا کند جایگاهی در اسلام نخواهد داشت.

رویش جوانان انقلابی و یکپارچگی مردم منجر به شکست نقشه های دشمن شده است


حجت الاسلام مجتبی بامری با اشاره به قرار گرفتن در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، گفت: انتظار می رود به فضل و رحمت الهی، جشن های با شکوه با ساز و کار مناسب برای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار شود چرا که سردمداران کاخ شیطانی آمریکا در حال انجام رفتارهای ناشایست و استرس زا هستند که مبادا به این رفتارها توجه شود.
 
امام جمعه سراوان با اشاره به چهل سال دشمنی سخت آمریکا که با تمام قوا علیه انقلاب اسلامی ایران انجام داده است، افزود: اشتباهات محاسباتی آمریکا در طول چهل سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد، منجر به شکوفایی  و پیشرفت انقلاب شده تا جایی که ایران به کشور پر نفوذ و قدرت اول منطقه تبدیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا با تحریک رژیم منحوس پهلوی به قتل و عام مردم در قیام هایی که انجام داده اند به دنبال ایجاد ترس و مانع از انقلاب گری مردم بود، اما مردم با شور، شعف و بالندگی بیشتر به مسیر خود ادامه دادند.
 
حجت الاسلام بامری عملیات پنجه عقاب، وضع شدید ترین تحریم ها، فتنه 78، فتنه 88، تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و رخنه فرهنگی را از دسیسه های دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی ایران و جدایی مردم از نظام عنوان کرد که همه با رویش جوانان انقلابی و یکپارچگی مردم در 9 دی، 22 بهمن و دیگر مناسبات و مراسمات ملی منجر به شکست شد.
 
وی با اشاره به تحریم تسلیحاتی که علیه ایران انجام شده است، خاطر نشان کرد: تحریم تسلیحاتی منجر به شکوفایی ایران شد که در حال حاضر موشک های نقطه زن کشور دشمن را افسرده کرده است.
 
امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: دشمن در حال برنامه ریزی اجلاس ضد ایرانی در لهستان است تا هشت کشور عربی و اسرائیل را در یک مکان و زمان درو هم جمع کند تا علیه جمهوری اسلامی ایران کار کنند که اگر این افراد عقل داشتند می فهمیدند که دسیسه های  آنها منجر به رشد و شکوفایی کشور می شود.
 
وی بامری اضافه کرد: دشمن با به کارگیری تمامی فرمول هایی در بازدارندگی از انقلاب به کار برده به دنبال جدایی مردم از حاکمیت است اما تاکنون مباحث معنوی و مردم ایران را به خوبی نشناخته است تا متوجه شود که چنین تحرکاتی منجر به پیوستن بیشتر مردم به انقلاب می شود.
 
وی اظهار کرد: افراد زیادی با اخلاص و نیت پاک برای احیای انقلاب و ارزش ها انقلاب اسلامی ایران تلاش کرده اند لذا امید می رود با برنامه ریزی های ویژه ایام پر افتخار دهه فجر را با شور و شعف بسیار جشن بگیریم. 
 
 امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا (س) در ولایت مداری، عفت، پاک دامنی، عبادت، همسر داری و تربیت فرزند الگو است.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری یادآور شد: غزه دارای مردمی مظلوم، مقاوم، مجاهد است که از راه امام و شهدا برای مقابله با یهود معاند در دل و ذهن های خود الهام گرفته اند که امروز در مجاهدت و رشادت الگو هستند.
 
وی از قیمت بالای اجناس و کالاها در این شهرستان گلایمند بود و خواستار نظارت و رسیدگی مسئولین مربوطه و قطع دست مفسدین اقتصادی و مافیا در این منطقه مرزی شد.
 
امام جمعه سراوان تصریح کرد: اگر مسئولی توان رسیدگی و حل مشکلات مردم را ندارد، حق ندارد در این جایگاه بماند چرا که بی توجهی مسئولین مربوطه موجب پهن شدن بساط بی نظمی در قیمت کالاها شده است.


انتهای پیام/

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تصاویری از فقیرترین روستای آمریکا

جمال عرف معاون سياسي وزارت کشور شد

کلیدواژه: دی ماه تولد منتشر پارس عکسی مناسبت پارس نیوز نگار جواهریان 36 سالگی اش

منبع این خبر، وبسایت www.parsnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۸۰۲۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • 7 برنامه به مناسبت روز هوای پاک در مهاباد برگزار می شود
 • «هلیا»،‌ دختر امید کانون هموفیلی
 • شلیک به قلب روزنامه‌نگار فوتبالی افشاکننده فساد
 • دولت چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرد؟/۱۱۰ میلیارد دلار عایدی برجام کجاست؟
 • جشن تولد یک سالگی بامزه‌ترین کیک دنیا + تصویر
 • رد درخواست آزادي روزنامه‌نگار ترکيه
 • رشد یک جریان بهم پیوسته و مرتبط است
 • اخراج روزنامه‌نگار هلندی از ترکیه
 • بازداشت و اخراج روزنامه‌نگار هلندی از ترکیه
 • چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟
 • روزنامه نگار افشاگر فساد در فوتبال غنا به قتل رسید
 • قتل یک روزنامه‌نگار تحقیفی در غنا
 • آقای روحانی! چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟/۱۱۰ میلیارد دلار عایدی برجام کجاست؟
 • جشن تولد 50 سالگی کارگردان کیمیا و آنام + تصاویر
 • جشن تولد عجیب جوان هندوستانی در خیابان! +فیلم
 • جشن تولد حسن در روز شهادت/ از شهید قاسمی دانا در سوریه کمتر از ۳ دقیقه آرشیو وجود داشت
 • روایت رهبر انقلاب از پادشاهی ذلت‌بار محمدرضا پهلوی
 • روایت رهبر انقلاب از دوران ذلت بار محمدرضا پهلوی
 • جشنواره فیلم کن اعضای کمیته انتخاب ۲۰۱۹ را معرفی کرد