به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، روز گذشته همزمان با میلاد حضرت زینب کبری(س) از پرستاران بیمارستان امام سجاد(ع)شهرستان سیریک تجلیل شد.

در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین حیدری امام جمعه شهرستان،فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سیریک و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند، ضمن حضور در بیمارستان و دیدار با کارکنان مرکز درمانی امام سجاد(علیه السلام) از آنان با اهدای کارت هدیه تجلیل شد.

امام جمعه شهرستان سیریک گفت:پرستاران در جامعه مظهر عاطفه و اسوه های صبر و ایثار هستند و همواره با صبر ، حوصله و مراقبت از بیماران وظیفه انسانی و ذاتی خویش را همانند یک مادر انجام می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین  حسن حیدری ضمن تبریک میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار افزود: کار پرستاری به عنوان افضل الاعمال  و با فضیلت ترین کارها آن است که با سختی همراه باشد و این سختی در حرفه پرستاری به خوبی جلوه می کند.

وی حمایت از پرستاران را برای تقویت سلامت جامعه و اجتماع مهم دانست و گفت:یکی از موارد مهم و ارزشمند کمک به پرستاران را توجه به رفع مشکلات و کمبودهای این حوزه برای خدمت رسانی به مردم دانست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سیریک نیز ضمن تبریک5جمادی الاول میلادعقیله بنی هاشم حضرت زینب(سلام الله علیها)اظهار کرد: درتمامی حرفه ها و کارها سختی هایی وجود دارد و این سختی ها به دلیل شرایط خاص کاری و ارتباط مستقیم با سلامت مردم در حوزه پرستاری بیشتر و مشهود تر از سایر حرفه هاست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدسهرابی افزود: همه ما شاهدیم که پرستاران بزرگوار با صبر، شکیبایی و نجابتی مثال زدنی مشکلات ارتباط مستقیم با بیمار را پذیرفته اند و با نیت خدایی به خدمت به مردم مشغول هستند.

منبع: بسیج نیوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بحران بیمارستانی در بهترین منطقه کرج / استانداری البرز برای حل مشکل بیمارستان امام خمینی(ره) ورود کند

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج گفت: بهترین تجهیزات بیمارستانی در این بیمارستان جمع‌آوری شده؛ با این حال مسئولان استانی نسبت به آن بی‌مهری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۲۳ تیر مزایده هفتمین مزایده واگذاری این بیمارستان برگزار شد که هیچ خریداری طی زمان قانونی شرکت در مزایده پاکات خود را تحویل نداده بود.

محمدرضا شیرازی، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های البرز پیش از این در گفتگو با خبرنگار ما گفته بود که برای شرکت در این مزایده خریدار باید ضمانت ۱۳ میلیارد تومانی، معادل ۵ درصد از کل قیمت بیمارستان در پاکات خود قرار داده و به مسئولان برگزاری مزایده تحویل دهد.

به گفته شیرازی، قیمت پایه این مزایده ۲۵۸ میلیارد و ۶۸۶ میلیون تومان تعیین شده است. این قیمت توسط هیاتی سه نفره از کارشناسان رسمی دادگستری اعلام کرده اند و اعتباری ۶ ماهه دارد.

برخی از کارشناسان معتقدند که برای حل مشکل بیمارستان، سازمان همیاری شهرداری‌های البرز باید قیمت کارشناسی را کاهش دهد تا به این ترتیب سرمایه گذاری که توان خرید بیمارستان را داشته باشد، بتواند پای کار بیاید. از طرف دیگر برخی معتقدند سرمایه گذار بیمارستان می‌تواند پس از مدت کوتاهی از فعال شدن دوباره آن، همه مبلغ خرید بیمارستان را درآمدزایی کند و به همین دلیل سازمان همیاری شهرداری‌ها نباید از قیمت پایه اعلام شده، قیمت کمتری را اعلام کند.

گفته می‌شود که در حال حاضر در بیمارستان امام خمینی (ره) کرج پزشک فعال ندارد و صرفا گروهی از کارکنان بیمارستان به خدمات جزئی درمانی در آن می‌پردازند.   بیشتر بخوانید: مزایده واگذاری بیمارستان امام خمینی (ره) کرج برگزار نشد / پرداخت یک ماه حقوق کارکنان بیمارستان مزایده فروش بیمارستان امام خمینی (ره) کرج ۱۰ تیرماه برگزار می‌شود / قیمت پایه ۲۵۸ میلیارد و ۶۸۶ میلیون تومان
حقوق کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) کرج باز هم پرداخت نشد / جنبش عدالتخواه دانشجویی پیگیر معوقات پیگیر شفاف‌سازی روند واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) کرج هستیم
با این حال قاسم طاهری، رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج معتقد است مشکل این بیمارستان با دخالت استانداری حل می‌شود.

طاهری در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه وزارت بهداشت به دنبال جبران کمبود سرانه درمانی است، گفت: پس از چندین مرحله برگزاری مزایده بدون نتیجه، چرا استانداری به عنوان مهم‌ترین ارگان استانی دستوری برای راه اندازی بیمارستان صادر نمی‌کند؟

طاهری عملکرد استاندار البرز را در بی مهری به وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) کرج مورد انتقاد قرار داد و افزود: پرسنل این بیمارستان دو سال و نیم است که بلاتکلیف هستند و دستمزدشان به طور کامل پرداخت نشده است.

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج با بیان اینکه تعدادی از مسئولان استانی به دلیل اینکه چاره‌ای برای این مشکل نمی‌اندیشند، متهم هستند، افزود: آیا در این استان مدیری پیدا نمی‌شود که این مشکل را تبدیل به مساله کند و پس از آن برای حل مسأله اقدامات لازم را انجام دهد؟

وی با اشاره به اینکه سرانه درمانی استان البرز پایین‌تر از سطح استاندارد است، گفت: گاهی از مسئولان استانی می‌شنویم که کلنگ بیمارستانی چند تختخوابی را در منطقه‌ای شهر به زمین زده اند و قرار است برای احداث آن هزینه‌های زیادی کنند، در حالیکه این بیمارستان بهترین تجهیزات ممکن را در اختیار دارد و در سال‌های گذشته به صورت توالی از نظر اعتبار در رتبه اول بوده است.

طاهری با بیان اینکه کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) در کشور آمار بیشترین تجمع و همچنین بالاترین عدم پرداخت حقوق و دستمزد را دارند، گفت: پرسنل این بیمارستان پایبند به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب هستند و بین آنان خانواده شهدا و ایثارگران حضور دارند.

وی تصریح کرد: یکی از راهکار‌های اصلی حل مشکل این بیمارستان، استفاده از تجربیات دیگر بیمارستان‌ها است و واگذاری این بیمارستان به افرادی که قبلا آزمون خود را در مدیریت بیمارستان پس داده اند.

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج گفت: در شرایط اقتصادی فعلی اعتمادسازی برای سرمایه گذاران کار سختی است، اما در کنار این دشواری‌ها ما تالش کردیم و گروه پزشکان را به یک تیم قوی تبدیل کردیم، اما در سازمان همیاری شهرداری‌ها به گونه‌ای برخورد شد که بین گروه تفرقه ایجاد شد.

وی ادامه داد: در این شرایط چرا استانداری به دنبال فرایندی نیست که شرایط واگذاری بیمارستان تسهیل شود و کار را به صورتی سهل الوصل کند؟

طاهری با بیان اینکه عالیترین نماینده دولت در استان برای حل این مشکل باید تصمیم بگیرد، تأکید کرد: حل مشکل این بیمارستان نیازمند یک مسئول دلسوز و انقلابی دارد تا با اراده قوی خود برای حل این مشکل مصمم باشد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) کرج ریشه و اساس دولتی دارد، گفت: بیمارستان در بهترین موقعیت تجاری شهر قرار گرفته و دسترسی‌های محلی خوبی دارد و امکانات پزشکی خوبی در آن جمع آوری شده است، اما باز هم از سوی مسئولان مورد بی مهری قرار می‌گیرد.

ایران می‌تواند در منازعه با آمریکا روی "چین" و "روسیه" حساب باز کند؟

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

خبری مهم که شاید در صورت انتشار آن میترا استاد زنده می‌ماند!

منبع این خبر، وبسایت basijnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۹۱۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جزئیات برگزاری اربعین شهید سجاد افراسیابی در اندیمشک اعلام شد
 • برگزیدگان بخش‌های مختلف صنعت و معدن فارس تجلیل شدند
 • تجلیل از گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت
 • سجاد آقایی ، پدیده جدید آبی ها؟ (عکس)
 • واگذاری پرحرف و حدیث بیمارستان امام خمینی برای هفتمین بار
 • تجلیل از مقام شامخ شهدای حادثه تروریستی ۳۰ تیرماه روستای دری مریوان+تصاویر
 • واکنش رسانه های ویتنامی به انتقال سجاد مشکل پور (عکس)
 • بازآموزی کادر پرستاری برای آشنایی با تجهیزات پزشکی در مکه
 • جمع آوری ۵۰۰ پرونده پزشکی جانبازان لرستان جهت برقراری حق پرستاری
 • معرفی و تجلیل از محیط‌بانان نمونه کشور
 • سفر به عتبات با دیگر سفرها فرق دارد/در مسیر عشق و دلدادگی باید کمی هم سختی کشید
 • بنیاد بین المللی از مادران نمونه کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می‌کند
 • یک بنیاد بین المللی از مادران نمونه کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می کند
 • دو واحد مسکن معلولان در سیریک افتتاح شد
 • تخصیص۲۷میلیاردو ۵۰۰میلیون تومان برای ساخت اسکله چند منظوره سیریک
 • تجلیل از خانواده شهید مهدی‌پور در اهواز
 • خانواده شهید مهدی‌پور در اهواز تجلیل می‌شوند
 • بازآموزی کادر پرستاری به منظور آشنایی با تجهیزات پزشکی بیمارستان هلال‌احمر در مکه
 • رهبر انقلاب: اگر در زندگی محبّت وجود داشت، سختی‌های بیرون خانه آسان خواهد شد +تصویرنوشته