ساعت24-در نیم فصل نقل‌ و انتقالات، تکلیف فوق ستاره جدید پرسپولیس مشخص شد!

ستاره جدید سرخپوشان پایتخت در اردو دوحه سرخپوشان پیش قرارداد امضا کرد.

  بودیمیر، بازیکن جدید قرمزها پیش قرارداد خود را با پرسپولیس امضا کرده و برای امضای قرارداد نهایی منتظر ارسال برگه قرارداد از تهران به سمت دوحه است تا رسما بازیکن پرسپولیس شود.

ماریو بودیمیر پنجاهمین بازیکن خارجی و چهارمین بازیکن کروات پرسپولیس محسوب می‌شود

ماته دراگه‌چوویچ، لوکا ماریچ، بوژیدار رادوشوویچ و ماریو بودیمیر بازیکنان کروات باشگاه پرسپولیس در طول تاریخ هستند.

تردید برانکو درخصوص خرید جدید پرسپولیس

ماریو بودیمیر، بازیکن کروات و جدید پرسپولیس برای آماده شدن و هماهنگی با سایر نفرات تیم احتیاج به زمان دارد و به همین دلیل این احتمال وجود دارد که برانکو ایوانکوویچ در اولین بازی سرخپوشان که جام حذفی خواهد بود از او در ابتدا استفاده نکند تا به آمادگی کامل برسد.

پرسپولیس ماه بهمن در جام حذفی و در رشت به مصاف سپیدرود و شاگردان علی کریمی خواهد رفت.

منبع: ساعت24

خبر بعدی:

تحلیلی مختصر از بازی پرسپولیس و الشحانیه؛ از رونمایی از زوج جدید پرسپولیسی ها در سمت راست تا حضور درخشان بودیمیر در اولین بازی خود برای سرخ ها

برانکو در بازی دوستانه برابر الشحانیه از بازیکنان جدید پرسپولیس، به خصوص مهاجم کروات 193 سانتی متری تیمش، رونمایی کرد.

طرفداری - پرسپولیسی ها این روزها به شدت در اردوی قطر و کمپ مجهز اسپایر، در حال تمرین هستند. تمرینات سخت و طاقت فرسا، که البته می توانند نتایج زحمات خود را در آخر فصل، برداشت نمایند.

بازیکنان پرسپولیس تاکنون در اردوی قطر در مقابل تیم هایی چون اویپن و الشحانیه به میدان رفته اند. آن ها برابر اویپن از لیگ بلژیک 2-1 به برتری رسیدند و نماینده قطر را نیز با 4 گل شکست دادند. در بازی با الشحانیه، برانکو دست به تغییرات مشهودی در سیستم بازی پرسپولیس زد که می تواند برای هواداران این تیم قابل توجه باشد. از اولین حضور ماریو بودیمیر در خط حمله پرسپولیس گرفته تا زوج مهدی شیری و مهدی شریفی در سمت راست این تیم. برانکو حتی بنا به مصدومیت و دراختیار نداشتن بازیکنانش در پست هافبک دفاعی، در این بازی برای دقایقی سیامک نعمتی را در این پست کلیدی به کار گرفت و از او استفاده نمود.

ابتدا از محمد نادری شروع می کنیم. نادری یکی از خریدهای جدید پرسپولیس در نیم فصل دوم بوده که پست اصلی وی، دفاع چپ است. در دیدار برابر الشحانیه، نادری در پست دفاع وسط از سوی برانکو ایوانکوویچ به بازی گرفته شد و عملکرد رضایت بخشی نیز در این قلب دفاعِ سرخ ها داشت. او چند بار روی حرکات مطمئن خود مانع ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه پرسپولیس شد. نادریِ چپ پا و دو پسته، بدون شک آینده درخشانی دارد و مسئولان باشگاه می‌توانند در پایان فصل، قرارداد قرضی او را دائمی کنند.

مهدی شیری نیز از آمادگی بالایی در دفاع راست پرسپولیس، برخوردار بود. جایی که او باید جانشین یکی از کاپیتان های پرسپولیس در این پست، یعنی حسین ماهینی شود. انگیزه بالا در کنار سخت کوشی که شیری در تمرینات و اردوی پرسپولیس در قطر انجام داده، رضایت برانکو را در پی داشته و پرسپولیسی ها می توانند از وجود یک دفاع راستِ مطمئن در طول مسابقات لیگ، حذفی و آسیا آسوده خاطر باشند. مهدی شیری در بازی با تیم الشحانیه، با سانترهای دقیق و پاس‌های کلیدی توانست سه موقعیت خلق کند و همچنین با فرارهایش در حملات موثر ظاهر شود. ضمن اینکه شیری علاوه بر سانترهای دقیق، شوت زن قابلی است و این را در بازی برابر ذوب آهن و گل بسیار زیبایش به مظاهری به خوبی نشان داده است.

بازیکن دیگری که قصد پرداختن به او را داریم، مهدی شریفی است. شریفی که از ابتدای فصل به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه شده، یکی از بازیکنانی است که شاید در ابتدا برخی هواداران به توانایی های او شک داشتند. اما بازی با الشحانیه نشان داد که شریفی تا چه اندازه می تواند در اندیشه ها و تاکتیک های برانکو موثر باشد. بسیاری بر این گمان بودند که سرمربی پرسپولیس، از این بازیکن در خط حمله در کنار علیپور استفاده کند ولی بازی بسیار خوب مهدی شریفی درکنار سانترهای دقیق او، شاید سرمربی کروات پرسپولیس را مجاب کند که از زوج او و شیری در سمت راست پرسپولیس استفاده کند. دو بازیکنی که هم دونده بوده و هم از سانترها و تکنیک به نسبت خوبی در این پست، برخوردار هستند. به احتمال فراوان شاهد حضور شریفی در سمت راست هجومی پرسپولیس در بازی با سپید رود در جام حذفی خواهیم بود.

سروش رفیعی که بسیاری اعتقاد داشتند از روزهای خوب خود فاصله گرفته نیز از بازیکنانی بود که در دیدار برابر الشحانیه درخشان ظاهر شد. سروش علاوه بر بازیسازی و راه انداختن بخش هجومی تیم در این بازی دوستانه، گل چهارم تیمش را هم به زیبایی هرچه تمام تر در دقیقه 56 به ثمر رساند. برانکو علاقه و اعتقاد خاصی به بازی سروش در پرسپولیس دارد و قبل از شروع فصل، اصرار ویژه ای بر حضور این هافبک تکنیکی و پا به توپ در تیمش داشت. سروش اگر به روزهای درخشانی که در پرسپولیس داشت، حتی نزدیک هم شده باشد، می تواند یکی از رویایی ترین خط هافبک های لیگ را در کنار کمال و احمد، مهدی ترابی، شریفی، بشار رسن و سیامک انصاری تقدیم برانکو و هواداران این تیم سازد.

سیامک نعمتی از آن دست از بازیکنانی است که به علت محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، از سوی برانکو بارها در پست هایی چون هافبک راست، دفاع راست، مهاجم سایه و هافبک هجومی به کار گرفته شده است. در بازی با الشحانیه، سیامک در پست جدید دیگری در پرسپولیس، دقایقی به بازی مشغول شد و آن هم پست مهم و کلیدی هافبک دفاعی بود. با توجه به محرومیت و مصدومیت و هم چنین بازی های تیم ملی در جام ملت های آسیا، برانکو نمی تواند از بازیکنانی چون ربیع خواه، کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی استفاده کند و با تست سیامک در این پست، این بازیکن در بازی با سپیدرود، احتمالا در این پست جدید به میدان خواهد رفت.

و در آخر این تحلیل به جدیدترین و شاید آخرین خرید پرسپولیسی ها یعنی ماریو بودیمیر می پردازیم. بودیمیر مهاجمی قد بلند با توان فیزیکی بالاست که در بازی با الشحانیه نشان داد علاوه بر قدرت سرزنی، در روی زمین نیز می تواند چشمه هایی از بازی خوب خود را نشان دهد. بودیمیر زمینه ساز گل سوم پرسپولیسی ها در دقیقه 51 این بازی بود. پاس پشت پای زیبای این مهاجم به علی علیپور شاید بیشتر از گل علیپور، کسانی که این بازی را دیده بودند به وجد آورد. او همچنین با ضربه سر و بدون اینکه حتی پرشی داشته باش، تیرک دروازه تیم قطری را به لرزه درآورد تا هنر ضربات سر خود را در اولین بازی که برای پرسپولیس، به میدان رفت به رخ بکشد.

پرسپولیس با خریدهای جدید خود در نیم فصل دوم و همچنین تمرینات جدی و طاقت فرسایی که بازیکنان این تیم، فارغ از هرگونه جنجال رسانه ای در دوحه انجام می دهند، خود را برای حضوری پرقدرت در ادامه مسابقات لیگ و حذفی و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا آماده می کنند. آن ها با سخت کوشی و روحیه ای بالا در تمرینات و بازی های دوستانه این تیم حضور دارند و عزم جدی خود را برای سومین قهرمانی پیاپی در لیگ و رقابت های دیگر، بیش از پیش نشان می دهند.

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس

کلیدواژه: اخبار پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۹۱۵۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کار سخت بازیکن جدید پرسپولیس برای رسیدن به ترکیب اصلی
 • کار سخت شریفی برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس/ علیپور و بودیمیر اولویت‌های برانکو برای خط حمله
 • پرسپولیس ستاره ای درخشان خرید!+ عکس
 • برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم
 • برانکو:بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی...
 • بودیمیر: برانکو به من گفت تو بازیکن جدید پرسپولیس خواهی بود
 • ماریو بودیمیر: منتظر رئیس باشگاه هستیم تا قرارداد را به صورت رسمی امضا کنیم؛ وقتی برانکو چیزی می‌گوید، حتما درست است
 • پاسخ برانکو درباره کوچک بودن پرسپولیس برای ترابی
 • برانکو: نظرکی‌روش در مورد پرسپولیس برایم مهم نیست/ قطار فوتبال جای اینجور افراد نیست
 • برانکو: توجهی به صحبت‌های مسخره «این آقا» ندارم!
 • رادوشوویچ و بودیمیر با کاروان پرسپولیس به تهران باز نخواهند گشت
 • واکنش برانکو به مصاحبه کی‌روش
 • بودیمیر با پرسپولیس به تهران نمی‌آید
 • با نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران (رسمی _ شایعات)
 • بازیکنان جدید، عصای دست پروفسور کروات / از تیرک بودیمیر تا 40 متری سروش رفیعی
 • واکنش برانکو به مصاحبه کی‌روش:توجهی به صحبت‌های مسخره این آقا ندارم
 • درخشان ترین خرید فصل پرسپولیس
 • درخشش امیدوارکننده رفیعی و بودیمیر
 • رونمایی از بودیمیر برابر الشحانیه