به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از عموم مردم مومن و ولایتمدار استان خراسان شمالی، باب الرضا،  گنجینه معرفت ها برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن و یوم الله ۲۲بهمن دعوت به عمل آورد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه سالروز چهلمین پگاه آزادی و سالگرد جشن عزت، آزادی و شرافت باعظمت ترین انقلاب عصر که متبرک شده به ذکرام الائمه، حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا سلام الله علیها ایران عزیز اسلامی درحالی وارد پنجمین دهه از این انقلاب معجزه گون و الهی خواهد شد که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم مأیوس تر و جبهه اغواگر استکباری این مظهر شرارت و خشونت؛ متزلزل تر از هر زمانی سیر قهقرایی خویش را طی می کند و این جوانان برومند مرز پرگهر و سربازان مجاهد راه حق هستند که جاودانه تاریخ خواهند ماند و مردان غیرتمند حسینی و زنان عزتمند فاطمی میهن عزیز اسلامی گوش بفرمان ولی و متقدای خود، حضرت امام خامنه ای(مدظله) در میعادگاه یوم الله ۲۲بهمن، به رسم دلداگی و ارادت، با قلب هایی زهرایی باردیگر حماسه ساز خواهند شد و به فرموده رهبر معظم انقلاب حفظه الله؛ شگفتی دیگری را در این وعده گاه عشاق رقم خواهند زد.

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان شمالی از عموم مردم ولایتمدار و مومن و فادار باب الرضا گنجینه معرفت ها، دعوت می کند تا با تأسی از سیره دخت گرامی نبی مکرم اسلام؛ مرضیه اطهر ولایتمداری و پشتیبانی از ولایت را سرلوحه کار خویش نهاده و همچون همیشه با حضور کهکشانی و پرشور و خروش خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن؛ سالروز پاسداشت چهلمین فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلا، شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار خویش را به نمایش گذارده و با آرمان های امام راحل عظیم الشأن و شهدای گلگون کفن تجدید عهد کنند.

کد خبر 4538999

منبع: مهر

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

رکن الدینی جانشین استاندار در شورای هماهنگی روابط عمومی های هرمزگان شد

رکن الدینی مدیرکل روابط عمومی و امور بین المللی استانداری هرمزگان به عنوان جانشین استاندار در شورای هماهنگی روابط عمومی های هرمزگان و دبیر هیئت رئیسه این شورا منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، همزمان با نشست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان، حکم جانشینی استاندار در شورای هماهنگی روابط عمومی های هرمزگان و دبیر هیئت رئیسه به « فاطمه رکن الدینی »، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان اعطا شد.

 

« عباس میرزاد »، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این نشست با بیان اینکه شورای هماهنگی روابط عمومی ها به دلیل اهمیتش باید محور اطلاع رسانی در استان باشد و فعالتر عمل کند، بر ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها تاکید کرد.

 

وی افزود: برای شناسایی روابط عمومی برتر و فعال در استان باید شاخص های عمومی ارزیابی روابط عمومی ها توسط هیئت رئیسه مشخص و شاخص های تخصصی از طریق مکاتبه با دستگاه های اجرایی نظر سنجی  شود.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: به منظور جلوگیری از هر گونه تداخل در برگزاری نشست های خبری و همچنین هماهنگی لازم با روابط عمومی دستگاه حاکمیتی استان، مدیران دستگاه های اجرایی باید از این پس تمامی این نشست ها را با هماهنگی دبیرخانه شورای روابط عمومی های استان برگزار کنند.


وی با تاکید بر پاسخگویی دستگاه های اجرایی به درخواست ها در سامانه دسترسی آزاد، اظهار کرد: روابط عمومی ها   به موقع به درخواست ها در این سامانه پاسخگو باشند و مردم را با این سامانه آشنا سازند.

 

میرزاد بر برگزاری نشست های خبری توسط مدیران دستگاه ها تاکید کرد و گفت: باید تمامی دستگاه ها تا پایان شهریور ماه نسبت به برگزاری نشست مطبوعاتی ، گفتگو و مصاحبه در برنامه های صدا و سیما و رسانه ها اقدام کنند.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تهیه بانک اطلاعاتی از رسانه ها و خبرنگاران را ضروری دانست و عنوان کرد: باید تشکل های فعال در حوزه رسانه ای لیست خبرنگاران عضو خود را به روابط عمومی استانداری و هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اعلام کنند.

 

وی افزود: همچنین مدیران مسئولیکه مجوز فعالیت رسانه ای دارند و عضو هیچ صنفی نیستند نیز لیست خبرنگاران خود به دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی ها ارسال کنند تا لیستی یکپارچه به دستگاه ها و سازمانها ارسال شود.            

 

میرزاد تصریح کرد: مسوولیت رفتار هر یک از خبرنگاران در جلسات بر عهده رسانه یا تشکل معرفی کننده خواهد بود و رسانه باید پس از هر تغییرات اسامی جدید را به دبیرخانه در اسرع وقت اعلام کند .

 

وی با اشاره به نیاز بازدید میدانی رسانه ها از اقدامات صورت گرفته در استان گفت: دستگاه های اجرای باید از طریق روابط عمومی های خود، بازدید ، تور رسانه ای ، گزارش و ارزیابی از پروژه های در دست اقدام    در هرمزگان را برگزار کنند.

 

میرزاد بر  ارایه عمکلرد توسط دستگاه های اجرایی استان به مردم تاکید وگفت: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی    باید عملکرد خود را به دلیل تاثیر گذاری  مخاطب از طریق ابزارهای نوین اطلاع رسانی ارائه دهند.

 

وی نیرو سازی را یکی از مولفه اصلی تقویت سرمایه انسانی دانست و بیان کرد: مدیران روابط عمومی در مجموعه خود نیرو سازی را مورد توجه قرار دهند    تا بتوانند نیرو های کارآمدی در این حوزه پرورش دهند‌.

 

میرزاد با اشاره بر اینکه بازدید از روابط عمومی ها موجب ارتقاء جایگاه این حوزه مهم در خواهد شد که باید در اولویت کاری قرار گیرد، اظهار کرد: باید از این پس به منظور تقویت حوزه روابط عمومی های استان     دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی محور اطلاع رسانی باشد.

 

وی اطلاع رسانی عملکرد دولت در استان را از وظایف روابط عمومی های دانست و گفت: باید در این خصوص هیئت رئیسه و کمیته های شورای هماهنگی روابط عمومی های استان فعال تر عمل کنند تا بتوان عملکرد دولت را به درستی به مردم معرفی کرد.

 

گفتنی است: در این نشست دبیر و هر کدام از اعضا هیات رییسه به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.  هم چنین حکم « فاطمه رکن الدینی « به عنوان جانشین استاندار در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان  و دبیر هیات رییسه و « مهوش برخورداری » به عنوان مسوول اجرایی این شورا اعطا شد.

 

 

 

 

پایان پیام/88

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از "برجام" است

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

صادق زیباکلام: آمریکا به این 4دلیل در حوادث اخیر در قبال ایران کوتاه آمده

کلیدواژه: بیانیه مشترک راهپیمایی 22 بهمن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

منبع این خبر، وبسایت www.mehrnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۲۰۴۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جلال غفاری مسئول ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم راهپیمایی اربعین شد
 • مدیر شبکه افق مسئول ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم راهپیمایی اربعین شد
 • مدیرشبکه افق مسئول ستاد هماهنگی تلویزیون در راهپیمایی اربعین شد
 • دستگیری دو نفر از اخلالگران بازار در میدان بهمن/ ارایه طرح حذف واسطه ها از بازار
 • شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان محور اطلاع رسانی باشد
 • ابلاغ رسمی مصوبه تشکیل شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه‌ها در استان‌ها
 • برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در مهاباد
 • رودها و جنگل‌های خراسان شمالی گرفتار دست درازی‌ها
 • راهپیمایی مخالفان پوتین در مسکو
 • هماهنگی کامل سه قوه برای برگزاری انتخابات
 • هماهنگی کامل سه قوه برای برگزاری انتخابات وجود دارد
 • نوار غزه| شهادت ۳۱۱ فلسطینی از آغاز راهپیمایی‌های بازگشت تا کنون
 • جلسه توجيهي 1144 کانديداي پنجمين دوره انتخابات شوراياري ها در منطقه 5 پايتخت
 • برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه در فارس تشریح شد
 • ◄ رصد 8 گشت کنترل جاده ای ترددهای تابستانه در جاده های خراسان شمالی
 • استاندار خراسان شمالی برای شرکت در اردوی جهادی دعوت شد
 • «آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی» در راهپیمایی بازگشت
 • «سارا بهمن یار» در جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز رقابت می کند
 • زخمی شدن نزدیک به ۱۰۰ فلسطینی در حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی غزه