مهاباد - ایرنا - مرزداران جان نثار و همیشه در صحنه آذربایجان غربی از هر قوم و نژادی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن آماده هستند تا اقتدار و بالندگی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند و بار دیگر پیوند ناگسستنی بین مردم و نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا غیورمردان ساکن در این استان مرزی خود را ایرانی می دانند و در همه حال آماده دفاع از نظام و آرمان های والای انقلاب اسلامی هستند.


این استان مرزی بیش از 12 هزار شهید اعم از تُرک، کُرد، آشوری و ارمنی را برای دفاع از تمامیت ارضی تقدیم نظام اسلامی کرده و امنیت موجود آن نتیجه اتحاد اقوام و پیروان ادیان زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرماندار مهاباد نیز بر این موضوع تاکید دارد که مردم شیعه و سنی این استان همواره پیرو خط امام و رهبری هستند و در این راه تا پای جان برای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی ایستادگی می کنند.
ایرج شجاعی اضافه کرد: اختلاف افکنی بین اقوام و ادیان از توطئه های بارز و شیطانی دشمنان است ولی اتحاد و انسجام مردم این خطه این توطئه های آنان را همواره نقش برآب کرده است و مردم با حضور مثال زدنی خود در رویدادهای مختلف از جمله راه پیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان شکنی به آنان داده اند.
وی افزود: ملت ایران هیچ ترسی از دشمنان ندارند و همانگونه که در طول 40 سال گذشته با وجود همه تحریم ها و توطئه ها قاطعانه و مقتدرانه در صحنه ایستاده اند، از این پس نیز مقتدرانه از انقلاب و نظام خود دفاع خواهد کرد.
شجاعی با دعوت از اقشار مختلف مردم شیعه و سنی این استان برای شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز 22 بهمن، افزود: مردم با حضور پرشور و باشکوه در این راهپیمایی بار دیگر شور، شعور و وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام و شهدا به نمایش خواهند گذاشت.
«کامبیز شکرالهی» آموزگار میاندوآبی به خبرنگار ایرنا گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال وظیفه شرعی، دینی و انقلابی همه مردم ایران است و با همه توان در آن شرکت خواهند کرد.
وی معتقد است که حضور حماسی ملت بزرگ ایران به دنیا نشان می دهد که مردم همچنان با اتحاد در صحنه حضور دارند و ایادی کفر و استکبار هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
این آموزگار میاندوآبی ادامه داد: سردمداران آمریکا آرزوی شکست ملت ایران را با خود به گور می برند زیرا خداوند پشتیبان این مردم و انقلاب است.
امام جمعه اهل سنت تکاب نیز گفت: دشمنان اسلام از وحدت مردم شیعه و سنی همواره دل نگران بودند و برای ایجاد اختلاف و تفرقه در برهه های مختلف توطئه های مذهبی و قومی را با هزینه های گزاف اجرا کردند اما با هوشیاری مردم در هیچ یک موفق نشده اند.
ماموستا یحیی اسماعیلی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی درس های بزرگی برای جهانیان داشته زیرا آزادگی و استقلال را به همه نشان داده و الگویی بی نظیر برای جهانیان است.
وی افزود: مردم ایران همانند همیشه قدردان انقلاب و خدمات بی نظیر آن هستند و ازاین رو با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام ‌راحل تجدید میثاق خواهند کرد.
«خالد محمدزاده» از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوکان نیز گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن میثاق با آرمان های انقلاب و نشان دهنده اقتدار ملی و به رخ کشیدن پایبندی مردم به نظام و انقلابِ است.
وی افزود: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس ایران است و مردم غیور این خطه همگام با ملت ایران با حضور گسترده و انقلابی خود در این روز، برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان خواهند افزود.
«زهرا محبی» کارمند اهل شاهین دژ نیز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد.
این شهروند اهل تشیع آذربایجان غربی افزود: حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب دسیسه‌های دشمنان را خنثی می کند و ملت با بصیرت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور خود بار دیگر دشمنان را ناامید خواهند کرد.
فرماندار اشنویه نیز گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه ایران راهپیمایی روز 22 بهمن را باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار خواهند کرد.
«اسعد خضری» با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای آن از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و افزود: چهل سالگی انقلاب امروز به روز یاس دشمنان این ملت تبدیل شده زیرا استقلال جمهوری اسلامی که بی شک در بالاترین سطح جهانی آن قرار دارد، دشمنان انقلاب نظام را کاملا مستاصل کرده است.
وی اضافه کرد: چهل سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ ترین دسیسه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب، جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را به خار چشم جبهه استکبار تبدیل کرده است.
وی بیان کرد: 22 بهمن روز اوج تجلی مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است و از این رو باید با تمام توان در راهپیمایی این روز شرکت کنیم.
یک شهروندان اهل سنت تکاب نیز گفت: شیعه و سنی در کشور و به خصوص در این استان همیشه در تمامی صحنه ها در کنار هم حضور بوده اند و هیچ گاه تفرقه ای در بین آنان نبوده است.
صلاح کریمی افزود: 22 بهمن روز تجدید بیعت با امام (ره) و رهبری است و این حضور هر اندازه پرشورتر و گسترده تر باشد بر اتحاد و اقتدار ملی ما می افزاید.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای ما اقتدار و امنیت به همراه داشت و اگر می خواهیم این اقتدار و امنیت همچنان تداوم داشته باشد باید با حضور پرشور خود در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان بفهمانیم که برای همیشه پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم بود.
«لقمان قادری» یکی از بسیجیان میاندوآب نیز گفت: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن الگویی وحدت آمیز برای امت اسلامی است.
وی اضافه کرد: برادران شیعه و سنی در آذربایجان غربی سال‌ها در کنار هم در مقابل دشمن جنگیده اند و خون آنان در یک سنگر مشترک ریخته شده است و این خود زیباترین و عمیق ترین پیوند به شمار می رود.
وی افزود: مردم این خطه امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن این اتحاد و انسجام را به جهانیان نشان می دهند و به آنان می فهمانند که انقلاب ایران در 40 سالگی خود به کمال رسیده است.
به گزارش ایرنا مردم مرزدار و جان نثار آذربایجان غربی به عنوان پرچمداران وحدت و انسجام مذاهب اسلامی خود را آماده کرده اند تا شکوه حضور حماسی خود را یکبار دیگر در راهپیمایی روز 22 بهمن به جهانیان نشان دهند و یک صدا فریاد حمایت از نظام و انقلاب سردهند.
6185/3072

منبع: ایرنا

خبر بعدی:

بيش از 29 ميليون سهم در بورس آذربايجان غربي معامله شد

خبرگزاري آريا - اروميه - ايرنا - مدير بورس منطقه‌اي آذربايجان‌غربي با بيان اينکه در هفته منتهي به 24 بهمن ماه بيش از 29 ميليون و 834 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت هاي بورسي و فرا بورسي معامله شد، گفت: ارزش معاملات بورسي طي هفته گذشته در استان به بيش از 94 ميليارد ريال رسيد.

وحيد جوادي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اينکه شاخص کل بازار طي هفته گذشته کاهش داشت، افزود: اين شاخص در هفته گذشته با يکهزار و 224 واحد کاهش در مقايسه با هفته قبل به رقم 157 هزار و 311 واحد رسيد.
وي اضافه کرد: اما شاخص کل بازار فرابورس با يک واحد افزايش نسبت به هفته قبل به رقم يکهزار و 935 واحد رسيد.
وي با بيان اينکه طي اين مدت در بورس منطقه‌اي آذربايجان‌ غربي 12 کارگزار از 15 ايستگاه معاملاتي، سهام و حق ‌تقدم بيش از 170 شرکت بورسي و فرابورسي را معامله کردند، افزود: نمايندگي شرکت کارگزاري سرمايه و دانش بيشترين ارزش ريالي معاملات منطقه را با 31 درصد به خود اختصاص داد.
مدير بورس منطقه اي آذربايجان غربي با اشاره به اينکه 47 درصد کل معاملات در هفته گذشته مربوط به خريد بود، بيان کرد: طي هفته گذشته سهام اوراق اسناد خزانه اسلامي با 12 درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه‌اي قرار داشت.
جوادي گفت: طي هفته گذشته 6 کد معاملاتي جديد در بورس منطقه اي آذربايجان غربي صادر شد.
به گزارش ايرنا بورس منطقه اي آذربايجان غربي در 22 اسفند سال 1383 شمسي با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداري اين استان تاسيس شد.
3214/3072
انتهاي پيام /*

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

افزاش قیمت خودرو و ناکارآمدی مسئولان| رشد ۱۸ درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه| گرانی تا کجا ادامه خواهد داشت؟

طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

کلیدواژه: سياسي چهل سالگي انقلاب راهپيمايي 22 بهمن مرزداران

منبع این خبر، وبسایت www.irna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۲۹۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • صرفه‌جویی ۵۰ درصدی در آبیاری چغندرقند در آذربایجان غربی با تغییر الگوی کشت
 • در جشنوار ابوذر سرپرست خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی حائز رتبه شد
 • قاچاقچی دلار در آذربایجان غربی بیش از 3میلیارد ریال جریمه شد
 • تجلیل از نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان غربی+فیلم
 • بی توجهی به دستاورد رسانه ها در نمایشگاه چهل ساله انقلاب آذربایجان غربی
 • تصاویر/ اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان غربی
 • آذربایجان غربی 4 درجه سردتر شد
 • 15میلیارد ریال برای دوربین ثبت تخلف شهری در آذربایجان غربی هزینه می شود
 • واحدهای متخلف صنفی آذربایجان غربی بیش از 3600 میلیارد ریال جریمه شدند
 • درخشش تیراندازان آذربایجان‌غربی در مرحله دوم مسابقات آزاد زمستانه تیراندازی در تهران
 • مدال های نقره و برنز کشور به تیراندازان آذربایجان غربی رسید
 • سامانه تبادل اطلاعات یکپارچه صنعت بیمه آذربایجان غربی راه‌اندازی می‌شود
 • پارس جنوبی بوشهر از رویارویی با همیاری آذربایجان غربی انصراف داد
 • تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر از دیدار با آذربایجان غربی انصراف داد
 • 6 مدال بین المللی سهم کیک بوکسینگ کاران آذربایجان غربی شد
 • برف راه 71 روستا در جنوب آذربایجان غربی را بست
 • برخی مدارس آذربایجان غربی شنبه تعطیل است
 • تامین هزینه‌های ۴۰۰۰ مورد شیمی درمانی در آذربایجان غربی
 • تامین اقلام مورد نیاز شب عید در آذربایجان غربی