مهاباد - ایرنا - مرزداران جان نثار و همیشه در صحنه آذربایجان غربی از هر قوم و نژادی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن آماده هستند تا اقتدار و بالندگی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند و بار دیگر پیوند ناگسستنی بین مردم و نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا غیورمردان ساکن در این استان مرزی خود را ایرانی می دانند و در همه حال آماده دفاع از نظام و آرمان های والای انقلاب اسلامی هستند.
این استان مرزی بیش از 12 هزار شهید اعم از تُرک، کُرد، آشوری و ارمنی را برای دفاع از تمامیت ارضی تقدیم نظام اسلامی کرده و امنیت موجود آن نتیجه اتحاد اقوام و پیروان ادیان زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرماندار مهاباد نیز بر این موضوع تاکید دارد که مردم شیعه و سنی این استان همواره پیرو خط امام و رهبری هستند و در این راه تا پای جان برای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی ایستادگی می کنند.
ایرج شجاعی اضافه کرد: اختلاف افکنی بین اقوام و ادیان از توطئه های بارز و شیطانی دشمنان است ولی اتحاد و انسجام مردم این خطه این توطئه های آنان را همواره نقش برآب کرده است و مردم با حضور مثال زدنی خود در رویدادهای مختلف از جمله راه پیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان شکنی به آنان داده اند.
وی افزود: ملت ایران هیچ ترسی از دشمنان ندارند و همانگونه که در طول 40 سال گذشته با وجود همه تحریم ها و توطئه ها قاطعانه و مقتدرانه در صحنه ایستاده اند، از این پس نیز مقتدرانه از انقلاب و نظام خود دفاع خواهد کرد.
شجاعی با دعوت از اقشار مختلف مردم شیعه و سنی این استان برای شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز 22 بهمن، افزود: مردم با حضور پرشور و باشکوه در این راهپیمایی بار دیگر شور، شعور و وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام و شهدا به نمایش خواهند گذاشت.
«کامبیز شکرالهی» آموزگار میاندوآبی به خبرنگار ایرنا گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال وظیفه شرعی، دینی و انقلابی همه مردم ایران است و با همه توان در آن شرکت خواهند کرد.
وی معتقد است که حضور حماسی ملت بزرگ ایران به دنیا نشان می دهد که مردم همچنان با اتحاد در صحنه حضور دارند و ایادی کفر و استکبار هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
این آموزگار میاندوآبی ادامه داد: سردمداران آمریکا آرزوی شکست ملت ایران را با خود به گور می برند زیرا خداوند پشتیبان این مردم و انقلاب است.
امام جمعه اهل سنت تکاب نیز گفت: دشمنان اسلام از وحدت مردم شیعه و سنی همواره دل نگران بودند و برای ایجاد اختلاف و تفرقه در برهه های مختلف توطئه های مذهبی و قومی را با هزینه های گزاف اجرا کردند اما با هوشیاری مردم در هیچ یک موفق نشده اند.
ماموستا یحیی اسماعیلی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی درس های بزرگی برای جهانیان داشته زیرا آزادگی و استقلال را به همه نشان داده و الگویی بی نظیر برای جهانیان است.
وی افزود: مردم ایران همانند همیشه قدردان انقلاب و خدمات بی نظیر آن هستند و ازاین رو با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام ‌راحل تجدید میثاق خواهند کرد.
«خالد محمدزاده» از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوکان نیز گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن میثاق با آرمان های انقلاب و نشان دهنده اقتدار ملی و به رخ کشیدن پایبندی مردم به نظام و انقلابِ است.
وی افزود: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس ایران است و مردم غیور این خطه همگام با ملت ایران با حضور گسترده و انقلابی خود در این روز، برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان خواهند افزود.
«زهرا محبی» کارمند اهل شاهین دژ نیز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد.
این شهروند اهل تشیع آذربایجان غربی افزود: حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب دسیسه‌های دشمنان را خنثی می کند و ملت با بصیرت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور خود بار دیگر دشمنان را ناامید خواهند کرد.
فرماندار اشنویه نیز گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه ایران راهپیمایی روز 22 بهمن را باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار خواهند کرد.
«اسعد خضری» با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای آن از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و افزود: چهل سالگی انقلاب امروز به روز یاس دشمنان این ملت تبدیل شده زیرا استقلال جمهوری اسلامی که بی شک در بالاترین سطح جهانی آن قرار دارد، دشمنان انقلاب نظام را کاملا مستاصل کرده است.
وی اضافه کرد: چهل سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ ترین دسیسه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب، جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را به خار چشم جبهه استکبار تبدیل کرده است.
وی بیان کرد: 22 بهمن روز اوج تجلی مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است و از این رو باید با تمام توان در راهپیمایی این روز شرکت کنیم.
یک شهروندان اهل سنت تکاب نیز گفت: شیعه و سنی در کشور و به خصوص در این استان همیشه در تمامی صحنه ها در کنار هم حضور بوده اند و هیچ گاه تفرقه ای در بین آنان نبوده است.
صلاح کریمی افزود: 22 بهمن روز تجدید بیعت با امام (ره) و رهبری است و این حضور هر اندازه پرشورتر و گسترده تر باشد بر اتحاد و اقتدار ملی ما می افزاید.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای ما اقتدار و امنیت به همراه داشت و اگر می خواهیم این اقتدار و امنیت همچنان تداوم داشته باشد باید با حضور پرشور خود در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان بفهمانیم که برای همیشه پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم بود.
«لقمان قادری» یکی از بسیجیان میاندوآب نیز گفت: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن الگویی وحدت آمیز برای امت اسلامی است.
وی اضافه کرد: برادران شیعه و سنی در آذربایجان غربی سال‌ها در کنار هم در مقابل دشمن جنگیده اند و خون آنان در یک سنگر مشترک ریخته شده است و این خود زیباترین و عمیق ترین پیوند به شمار می رود.
وی افزود: مردم این خطه امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن این اتحاد و انسجام را به جهانیان نشان می دهند و به آنان می فهمانند که انقلاب ایران در 40 سالگی خود به کمال رسیده است.
به گزارش ایرنا مردم مرزدار و جان نثار آذربایجان غربی به عنوان پرچمداران وحدت و انسجام مذاهب اسلامی خود را آماده کرده اند تا شکوه حضور حماسی خود را یکبار دیگر در راهپیمایی روز 22 بهمن به جهانیان نشان دهند و یک صدا فریاد حمایت از نظام و انقلاب سردهند.
6185/3072

منبع: ایرنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مسئولان آذربایجان‌غربی اصل بی‌طرفی را در انتخابات رعایت کنند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در دومین جلسه ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی افزود: مسئولان استانی بستر لازم برای انتخابات سیاسی را فراهم کنند و اجازه ندهند که انتخابات رنگ و بوی قومی و مذهبی به خود بگیرد.

وی با بیان اینکه رعایت بی‌طرفی در انتخابات موجب اعتمادسازی بین مردم می‌شود و در غیر این صورت مردم اعتماد نخواهند کرد اظهار داشت: تهمیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در حال انجام است.

مصطفوی با اشاره به اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی جشن ملی است، بیان کرد: همه گروه‌ها و جریانات سیاسی در قالب قانون در این انتخابات به صحنه بیایند و این جشن ملی را به بهترین شکل ممکن رقم بزنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت‌داری و بی‌طرفی، چهار اصل مهم و اساسی در انتخابات است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در ادامه این جلسه رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی نکته نظرات و هماهنگی‌های انجام گرفته برای برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند را بیان کردند.

بر اساس احکام صادره از سوی استاندار آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان «رئیس ستاد انتخابات استان»، رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار به عنوان «مسؤول کمیته پشتیبانی»، عباس حسن خانی مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان «مسؤول کمیته امنیتی»، مصطفوی مدیر شبکه دولت و فناوری اطلاعات استانداری به عنوان «مسؤول کمیته فناوری اطلاعات»، باقری مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری به عنوان «مسؤول کمیته اطلاع رسانی»، میرزایی مدیرکل حراست استانداری به عنوان «مسؤول کمیته حراست و استعلامات»، شجاعی مشاور امور حقوقی استاندار به عنوان «مسؤول کمیته حقوقی»، اردبیلی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری به عنوان «دبیر ستاد انتخابات» و حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان به عنوان «عضو ستاد انتخابات استان» منصوب شده اند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

کد خبر 4672101

تقدیر از مأموران حاضر در ماجرای درگیری پلیس و دختر تهرانپارس! + عکس

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از "برجام" است

صادق زیباکلام: آمریکا به این 4دلیل در حوادث اخیر در قبال ایران کوتاه آمده

کلیدواژه: سياسي چهل سالگي انقلاب راهپيمايي 22 بهمن مرزداران

منبع این خبر، وبسایت www.irna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۲۹۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۱۵ ورزشکار ناشنوای آذربایجان غربی عضو تیم‌های ملی شده اند
 • جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی؛ بسترساز موفق اشتغال‌زایی علمی در منطقه و کشور
 • باند قاچاق اسلحه در آذربایجان‌غربی منهدم شد
 • کشف 135 اسلحه شکاری و جنگی در آذربایجان غربی
 • انهدام باند قاچاق اسلحه در نوار مرزی آذربایجان‌غربی
 • جلال غفاری مسئول ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم راهپیمایی اربعین شد
 • مدیر شبکه افق مسئول ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم راهپیمایی اربعین شد
 • مدیرشبکه افق مسئول ستاد هماهنگی تلویزیون در راهپیمایی اربعین شد
 • در آمد زایی ۵۰۰ میلیارد تومانی عشایر آذربایجان غربی
 • ديدار مديرکل ميراث‌فرهنگي آذربايجان غربي با فرماندار ماکو
 • دیدار سرپرست هیات ورزش های ناشنوایان استان با مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی
 • دستگیری دو نفر از اخلالگران بازار در میدان بهمن/ ارایه طرح حذف واسطه ها از بازار
 • عشایر آذربایجان غربی سالانه 5000 میلیارد ریال درآمد زایی دارند
 • برگزاری سومین جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی
 • مرمت و بازسازی ۲۹۲ کیلومتر ایل راه در آذربایجان غربی
 • راهپیمایی مخالفان پوتین در مسکو
 • نوار غزه| شهادت ۳۱۱ فلسطینی از آغاز راهپیمایی‌های بازگشت تا کنون
 • گرماجنگلها ومراتع آذربایجان‌غربی را تهدید می‌کند/لزوم مشارکت مردم
 • «آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی» در راهپیمایی بازگشت