عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در سال‌های آینده شکست استکبار را جشن می‌گیریم، گفت: مسؤولان مراقب باشند دزدهایی را که این مردم با رشادت و شجاعت از این کشور بیرون کردند از پنجره لوایح بین‌المللی و استکباری وارد نشوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع،‌ آیت‌الله سیداحمد خاتمی  ظهر امروز در جمع پرشور مردم و مسؤولان همدان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این راهپیمایی شما مردم مصداق بیعت با امام و بیعت با شهیدان است.

وی افزود: راهپیمایی شما مردم تعظیم شعائر الهی، نشانه خدایی و مانور مقاومت است و تبری جستن از دشمنان اسلام، قرآن و در رآس آنها آمریکای جنایتکار است.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: راهپیمایی  امسال دو ویژگی دارد که سال‌های قبل نداشت، ویژگی اول ویژگی خارجی این راهپیمایی است، امروز امریکا در شدیدترین وضعیت تحقیر خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا در منطقه به دنبال خاورمیانه بزرگ بود و می‌خواست لبنان  و سوریه و عراق را تحت قدرت خود بگیرد، افزود: اما امروز به فضل خدا و به برکت همین انقلاب در همه این عرصه‌ها ناکام شده است.

خاتمی بیان کرد: آمریکا در اوج ذلت و تحقیر خود بوده و خود ترامپ می‌گوید ۷ تریلیون دلار در منطقه خرج کرده‌اند اما بطور مخفیانه، دزدانه و شبانه به عراق می‌آید و این به معنای مرگ بر امریکا است.

وی با اشاره اینکه نشست لهستان ورشو را برای ضربه زدن به نظام اسلامی تشکیل دادند،‌ ادامه داد: این نشست قبل از تشکیل شکست خورده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: جان بولتون، این عنصر حقیر و پست گفته بود ما نمی‌گذاریم ایرانی‌ها چهلمین سالگرد انقلابشان را جشن بگیرند و امروز به کوری چشم بولتون به کوری چشم ترامپ به کوری چشم پمپئو این راهپیمایی با شکوهتر از سال‌های قبل برگزار شد  و این شکوه یعنی مرگ بر آمریکا.

وی با بیان اینکه مردم ایران پیروز میدان هستید، ادامه داد:‌ تاکنون آمریکا را شکست دادیم و امیدواریم تا سال آینده و سال‌های آینده شکست استکبار را جشن بگیریم.

خاتمی با بیان اینکه در عرصه داخلی هم ملت ایران پیروز خواهد شد، عنوان کرد: این دیوانه‌ای که بر آمریکا حاکم است گفته بود شدیدترین فشارها و تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این تحریم‌ها برای آن بود که شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر نشوید اما امروز آمدید و دماغ آمریکا را به خاک مالیدید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران، دولت خود ساخته و آدم‌کش  و تکفیری‌های جنایتکار یعنی همان داعش را نابود ساختند، گفت: این به برکت انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به دشمنی‌ها و توطئه‌های امریکا علیه جمهوری اسلامی اظهار داشت:  مردم شما در اوج اقتدار هستید. اگر در اوج اقتدار نبودید چرا آنقدر علیه شما توطئه می‌کردند، این همه توطئه نشانه اقتدار شماست.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن خواب‌هایی را برای مردم دیده است، افزود: می‌خواهند به بهانه‌ی گرانی‌ها و فشار زندگی، شما مردم را از انقلاب و نظام اسلامی جدا کنند اما به یاری خداوند این مردم از نظام و انقلاب اسلامی تا آخرین نفس حمایت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مسؤولان برای مقابله با این گرانی‌های افسار گسیخته باید مدیریت جهادی را در دستور کار خود قرار دهند، اظهار داشت: نظارت دائم بر قیمت‌ها لازم است؛ مبارزه قاطع با مفسدین و متخلفان لازم است.

خاتمی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد شما را از انقلاب اسلامی ناامید کند بیان کرد: در شبکه‌های ماهواره‌ای و در فضای مجازی مدام ناامیدی را پمپاژ می‌کنند در حالی که من به شما وعده می‌دهم از امروز تحلیل‌های همراه با تحریف دشمن عوض و نقش بر آب شد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه  با اشاره به اینکه 40 سال پیش ملت ایران دزدها را از در بیرون کردند، عنوان کرد:  مسؤولان مراقب باشند دزدهایی را که این مردم با رشادت و شجاعت از این کشور بیرون کردند از پنجره لوایح بین‌المللی و استکباری وارد نشوند.

خاتمی با اشاره به مذاکرات مسؤولان دیپلماسی با کشور های اروپایی گفت: چند سالی است که کشور معطل امریکا، برجام و بدعهدی امریکا بود، الان نوبت به اروپا رسیده است!  عرصه دیپلماسی کار خودش را بکند اما اروپا هم مثل امریکا قابل اعتماد نیست

وی با بیان اینکه پیله کرده‌اند تا به اقتدار موشکی ما آسیب برسانند، تصریح کرد:  مسؤولان نظام پای این اقتدار موشکی ایستاده‌اند و این اقتدار موشکی خواب را از چشم صهیونیست‌ها ربوده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: برد هزار کیلومتر و هزار  و500  کیلومتری موشک‌ها به این معناست که اگر رژیم صهیونیستی بخواهد کمترین رفتار بی‌ادبانه و تخلفی داشته باشد موشک‌های ما مثل صاعقه بر سر آنها فرود خواهد آمد.

در پایان راهپیمایی مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان  با قرائت قطعنامه، اجرای سرود دانش آموزان و سرود رزم‌نوازان ارتش جمهوری اسلامی ایران پایان یافت و برگ زرین دیگری را در تاریخ این شهر ثبت کرد.

 

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:
امروز دشمن توهم شکست ایران را به گور برد

رسول سردار سنایی راد در تجمع مردم ملایر در راهپیمایی 22 بهمن با تقدیر از حضور مردم در این راهپیمایی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با پیروزی بر رژیم ستمشاهی پهلوی بیگانگان را از کشور بیرون کرد.

وی گفت: با پیروزی انقلاب، ایران اسلامی  ثابت کرد کهنه تنها به بیگانگان باج نمی‌دهد بلکه روشنایی راه برای دیگران است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا بیداری اسلامی در منطقه و  کشورهایی چون لبنان را ثمره پیام اتنلاب عنوان کرد و افزود: امروز در منطقه غرب آسیا هیچ تصمیمی بدون اظهار نظر سیدحسن نصرالله گرفته نمی‌شود و این همان عزتی است که بیگانگان از آن بیم داشتند.

وی به نقشه‌های شوم دشمنان برای جلوگیری از 40 سالگی انقلاب اشاره و تصریح کرد: دشمنان تئوری تابستان داغ را علیه ایران اسلامی به راه انداختند اما مردم داغ این تابستان را بر دل ترامپ گذاشتند.

سردار سنایی‌راد گفت: حضور پر شور مردم سبب نقره داغ شدن ترامپ و همه کسانی است که دنبال از بین بردن ایران بودند.

وی تاکید کرد: دشمنان کشور می‌خواهند که در کنار عربستان و با پول نفت آنها به ایران ضربه بزنند اما ایرانیان این اجازه را نخواهند داد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اروپایی‌ها هم منافقانه دنبال طرحی برای سرگرم کردن ما هستند تا همان اهداف شوم را پیگیری کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به برکت مبارزات جهادی مبارزان مسلمان به پیروزی رسید و مسیرشان تنها استقامت بود.

سنایی‌راد با اشاره به خاطراتی از خانم مرضیه دباغ مبارز همدانی دوران ستمشاه، بیان کرد: آیه استقامت سرلوحه کار این مبارز شجاع بود.

وی ادامه داد: دشمنان برای ما نقشه دارند و به دنبال از بین بردن بحث موشکی، صنایع هسته‌ای ما هستند.

وی تاکید کرد:  مردم ایران با حضور پرشور در این راهپیمایی این پیام را رساندند که امثال ترامپ باید توهم شکست ایران را به گور ببرند.

سنایی‌راد گفت: این مردم از جنس همان انقلابیونی هستند که با استقامت و صبوری انقلاب را پیروز کرده و صبورانه در پی ولایت هستند.

 

امام‌جمعه نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن:

40‌ سالگی انقلاب با حضور باشکوه مردم ماندگار شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان نهاوند گفت: از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان انقلاب بر ضد مردم شروع شد ولی ملت قهرمان همیشه با حضور به‌موقع خود جواب این توطئه‌ها را بااقتدار داده است.

وی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان، منافقین و تجزیه‌طلب‌ها را به جان انقلاب انداختند و 17 هزار نفر از مردم عادی را ترور کردند و به شهادت رساندند ولی موفق نشدند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان سپس صدام را تجهیز و پشتیبانی کردند تا کار انقلاب را یکسره کنند ولی با رشادت‌های رزمندگان و مقاومت ملت ایران در این راه نیز شکست خوردند.

وی ادامه داد: پس از جنگ نیز دشمنان فتنه‌های 78 و 88 را به راه انداختند تا بین مردم و نظام جدایی بیندازند و در سال‌های اخیر نیز با ایجاد ناامنی و فشار اقتصادی درصدد ضربه زدن بودند ولی بازهم شکست خوردند.

مغیثی گفت: به اعتراف خود آن‌ها تنها عاملی که تا امروز نگذاشته دشمنان به هدف خود برسند وجود امام راحل و پس از ایشان هدایت‌های مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از ولایت‌فقیه است.

وی بیان داشت: مردم در همه عرصه‌های بعد از انقلاب با بصیرت و ولایتمداری خود نشان دادند ذره‌ای از آرمان‌های مقدس شهدا و انقلاب اسلامی عقب نخواهند نشست و همواره پشتیبان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان در سال‌های اخیر و به‌خصوص سال گذشته و امسال با هزینه‌های زیاد درصدد ایجاد ناامنی در کشور بودند که با هوشیاری و بصیرت مردم در این راه نیز شکست خوردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیشرفت‌های عظیم انقلاب اسلامی در طول این چهار4 دهه دشمنان و به‌خصوص آمریکایی‌ها را عصبانی کرده و این ‌همه ایجاد مشکلات و تحریم‌ها به خاطر این است که در سال 57 انقلاب اسلامی ایران را از دست آن‌ها درآورد و در ماه‌های اخیر نیز انقلاب اسلامی خاورمیانه را از چنگ آن‌ها درآورده است.

مغیثی گفت: به اعتراف خودشان میلیاردها دلار در منطقه هزینه کردند ولی چیزی به دست نیاوردند و به برکت خون شهدا امروز ایران اسلامی در منطقه دست برتر را دارد و بااقتدار و عزتمند در مقابل آن‌ها ایستاده است.

همچنین حسن بهرام‌نیا در جمع پرشور مردم نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن گفت: جشن 40 ‌سالگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و آگاهانه مردم نمایشی از وحدت و انسجام مردم ایران اسلامی و نشان‌دهنده پایبندی آن‌ها به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در طول این 40 سال با وحدت و انسجام و با آگاهی و هوشیاری در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و با توجه به انواع تحریم‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان  همیشه در صحنه حضور دارند.

نماینده مردم نهاوند افزود: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب همانند 40 سال گذشته در سال‌های اخیر توطئه کردند ولی برای امسال برنامه‌های ویژه‌ای داشتند که با تدابیر رهبری معظم انقلاب و با هوشیاری مردم از این مرحله نیز عبور کردیم.

وی بیان کرد: امروز نیز دشمنان در حال توطئه هستند و می‌خواهند با فشار اقتصادی مردم را نسبت به انقلاب بدبین کنند ولی نمی‌دانند که انقلاب اسلامی مربوط به خود این مردم است و خودشان نیز از این انقلاب پاسداری می‌کنند.

بهرام‌نیا بیان داشت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به برکت حضور مردم بازهم دشمنان ناامید شدند و مردم نشان دادند در راه دفاع از انقلاب مصمم و مقاوم هستند.

وی عنوان کرد: چشم دوستداران انقلاب اسلامی به مردم ایران است چون امروز تنها کشوری که در مقابل استکبار جهانی ایستاده است مردم غیور ایران اسلامی هستند.

نماینده مردم نهاوند افزود: حضور پرشور مردم در جشن 40سالگی انقلاب اسلامی بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

امام جمعه شهرستان رزن:

انقلاب اسلامی، انقلابی با همه ابعاد است

امام جمعه شهر رزن برنامه ۲۲ بهمن شهر رزن با اشاره به ویژگی‌های انقلاب اسلامی و تفاوت آن با سایر انقلاب‌های دیگر گفت:امام (ره) با توانایی الهی خود توانست تا دین مردم را در پیوندی ناگسستنی همراه کند.

حجت‌الاسلام مولازاده اضافه کرد: در شرایطی که در انقلاب فرانسه آزادی محور قرار گرفت و در انقلاب روسیه دین کنار زده شد اما در ایران انقلاب اسلامی با علت وجود دین در کنار مردم در کنار باعث پیروزی و سربلندی شد.

وی انقلاب اسلامی را انقلابی با همه ابعاد دانست و ادامه داد: در این انقلاب تمام فضیلت‌های انسانی و الهی به عنوان آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی مطرح شده است.

مولازاده راه انقلاب اسلامی را تلاش در جهت برقراری آزادی و عدالت و مبارزه با ظلم استکبار جهانی عنوان کرد و افزود: امام بزرگوار و رهبر عزیز ما با ایستادگی خود مسیر آرمان‌های الهی را دنبال کرده  و مردم نیز با پایمردی در این راه ایستاده‌اند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
ملت ایران شکستنی نیست/شیطان بزرگ شکسته است

اکبررنجبرزاده در جمع راهپیمائیان شهر اسدآباد با اشاره به حضور پررنگ و گسترده مردم در راهپیمایی امروز، اظهار کرد: این حضور توأم با امید، نشاط، ایمان و توکل به خدا بود مردم اسدآباد یکبار دیگر  در 40 سالگی انقلاب نشان دادند که این انقلاب کهنه نمی‌شود رنگ نمی‌بازد  و در کنار آرمان‌های انقلاب، امام (ره)و رهبر انقلاب می‌ایستند.

وی تصریح کرد: آمریکا لحظه‌ای برای براندازی جمهوری اسلامی غافل نشده و از طراحی برنامه‌ها کوتاه نیامده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: نمی‌دانیم آیا امروز ترامپ حضور میلیونی ملت یران را نمی‌بیند؟ شرمگین نمی‌شود؟ و به خود نمی‌آید؟ آیا او قدرت نظام اسلامی را نمی‌‌بیند؟

وی ادامه داد: این حضور تو دهنی به ترامپ و آمریکاست و نشان از انسجام و اتحاد مردم با ولایت فقیه دارد.

رنجبرزاده تأکید کرد: ما در جنگ تحمیلی خدا را داشتیم و مقابل دشمن ایستادیم، امروز هم در مقابل فشارها و تحریم ها خواهیم ایستاد.
 
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه شرایط کشور ایران اسلامی استثنایی است، افزود: امسال بیشترین حضور در راهپیمایی را در سراسر جهان داشتیم.

وی گفت: ملت ایران شکستنی نیست و این شیطان است که باید شکسته شود، چرا که اراده این ملت ایران به اراده خداوند متصل است و اراده الهی شکسته نمی‌شود.

رنجبرزاده به دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و گفت: امروز در بحث دفاع حرف اول را در جهان می‌زنیم.

وی با بیان اینکه ملت ایران هوشیار و بیدار هستند و ما مسؤولان باید بیدار و غافل نباشیم، افزود: افرادی در جبهه دشمن در داخل کشور هستند که خائنند و باید به خود بیاییند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: باید کسانی در مسئولیت‌ها قرار بگیرند که نگاهی ایثارگرانه و فداکارانه و از خود گذشته داشته باشند و تمام زندگی خود را فدای این ملت کنند.

وی با اشاره به حضور کاندیداهای دور قبل مجلس در راهپیمایی و احزاب مختلف گفت: این حضور نشان می‌دهد همه آمده‌اند به شیطان بزرگ بگویند که پای انقلاب ایستاده‌ایم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
انقلاب به ایران قدرت داد

علی آقا‌محمدی گفت: کمتر امتی موفق به برگزاری جشن 40 سالگی خود شده‌اند و اتفاق مبارکی است که باید از آن حفاظت شود.

وی افزود: اینجا گروه‌های بزرگی از افراد انقلابی بودند و در راه پیروزی انقلاب جان‌فشانی کردند. ما ملت منسجمی هستیم و برای حفط این نظام قربانی دادیم و امروز وظیفه داریم برای حفظ و حراست نظام تلاش کنیم.

وی در ادامه به دشت بهار اشاره و خاطرنشان کرد: این دشتی که به نام دشت بهار در اختیار دارید بهترین دشت در بین 600 دشت در کشور است، نباید بگذارید این دشت به آسانی از بین برود. هزاران نفر در سال‌های گذشته از این دشت استفاده کرده‌اند و این میراثی است که باید برای آیندگان باقی بماند.

علی آقامحمدی ادامه داد: آمریکا به تصور اینکه ایران را در ید قدرت خود خواهد گرفت در این منطقه بسیار هزینه کرد اما الان خودشان اعتراف می‌کنند که اشتباه کرده‌اند.

وی با اشاره به قدرت موشکی ایران اسلامی گفت: ما ۳۸ سال پیش موشک نداشتیم که از کشورمان دفاع کنیم. ما ۶ موشک قرضی داشتیم اما حالا به جایی رسیده‌ایم که موشک تولید می‌کنیم.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس:

انقلاب ایران یک الگو برای سایر ملل است
محمدمهدی مفتح امروز در جمع راهپیمایی‌کنندگان تویسرکان به دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب، در تمامی عرصه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی نه تنها به استقلالی بی نظیر دست یافته بلکه این روزها به الگویی برای سایر ملل هم تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه خنثی شدن توطئه‌های مکرر استکبار یعنی تثبت انقلاب اسلامی در جهان، اظهار کرد: امروز ابرقدرت‌های پوشالی همچون امریکا هیچ جایگاهی در بین آزادگان جهان ندارند و سالیان سال است که توطئه‌های کور آنان با شکست همراه شده است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 سال جاری، افزود: این حضور گسترده نشان می‌دهد که مردم حتی با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی از نظام خود حمایت می‌کنند.

مفتح تصریح کرد: به همین دلیل مسؤولان باید این پشتوانه مردمی را قدر بدانند و تدابیر و برنامه‌های درستی برای رفاه آنان بیاندیشند و اجرایی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه پیش از انقلاب از رسیدگی به مناطق محروم و روستاها خبری نبود، عنوان کرد: پس از انقلاب شاهد رسیدگی به تمامی نقاط کشور در دورترین فاصله‌ها نسبت به پایتخت هستیم، تا جایی که در همین شهرستان تویسرکان عمده راه‌های روستایی آسفالته شده و از مردم از نعمت برق، گاز و آب برخوردار هستند.

نماینده مردم تویسرکان همچنین گفت: امروز زیرساخت‌های مهمی چون مراکز درمانی را حتی می‌توان در روستاها به خوبی دید.

انتهای پیام/

منبع: دانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

عفاف و حجاب یک مسئله فردی نیست بلکه میدان نبرد ما با استکبار است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان:حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در اجتماع بزرگ «دختران انقلاب، مدافعان حجاب» که با شعار «حجاب، مدافع حریم خانواده» در مصلای وحدت گرگان برگزار شد، اظهار کرد: اگر کسانی بی‌حجابی را ابزار مبارزه با انقلاب و افساد قرار می‌دهند تا امنیت را از جوانان بگیرند و کاری کنند که به جای روحیه فداکاری و فرهنگ بسیجی، مسله لاابالی‌گری به وسیله دختران بزک کرده ترویج شود اینجا حاکمیت باید ورود کند.

وی از زنان به عنوان سنگرنشینان دفاع از حریم اسلام یاد کرد و افزود: بانوان محجبه پیروان حضرت زهرا (س) هستند، بانویی که در دفاع دین خدا از تمام هستی و زندگی خود گذشت تا به دین اسلام تعرض وارد نشود.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ نقش زنان را در پیروزی و حفظ آن بیش از مردان دانست و تصریح کرد: اگر زنان در انقلاب نبودند این انقلاب پیروز نمی‌شد و اگر زنان فرزندانی تربیت نمی‌کردند که به میدان دفاع مقدس بروند این انقلاب حفظ نمی‌شد.

* دشمن می‌خواهد نقاط قوت انقلاب را به ضعف تبدیل کند

حاجی صادقی ادامه داد: ما قدردان زنانی هستیم که کارگردان به صحنه درآوردن مردان سنگرنشین هستند و امروز احساس وظیفه کرده‌اند تا در برابر بی‌حرمتی به حجاب سکوت نشود.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی نقشه دیگری برای ضربه زدن انقلاب اسلامی در پیش گرفته است، گفت: دشمن می‌خواهد نقاط قوت انقلاب را به ضعف تبدیل کند، دشمن می‌داند زنان هستند که انقلاب را هدایت و پیش می‌برند، لذا می‌خواهند زن را ابزار دست حیله‌های استکباری خودشان قرار دهند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه افزود: امروز بحث عفاف و حجاب یک مسئله فردی نیست بلکه میدان نبرد ما با استکبار است امروز دو فرهنگ و دو گفتمان در برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند؛ یک نگاه ابزاری و هنرپیشگی به زن وجود دارد که می‌خواهد زن را در خدمت به خود بگیرد.

حاجی صادقی با بیان اینکه اوج تفکر فمینیسم و طرفداران حقوق زن استفاده ابزاری از زن به نفع کامیابی خودشان، فروش کالا و ابزار تبلیغاتی است، گفت: آن‌ها می‌خواهند امنیت فکری و روحی را از جوان بگیرند، اما اسلام می‌گوید زن کارگردان است و مرد از دامان زن به معراج می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن با ما امروز جنگ دارد، تصریح کرد: اگر کسی در بحث فردی حجاب را رعایت نکند، باید او را نصیحت کنیم، ما دلسوز دختران و بانوانی هستیم که نمی‌دانند و نمی‌فهمند و توجه به حجاب ندارند، کسانی که آزادی و لاابالی گری را دنبال می‌کنند آن‌ها دلشان برای زنان نسوخته، بلکه به دنبال غفلت ایجاد کردن و بصیرت زدایی هستند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه گفت: اگر کسانی بدحجابی را ابزار مبارزه با انقلاب قرار می‌دهند، بی‌حجابی را به عنوان افساد قرار می‌دهند و بخواهند با بی‌حجابی امنیت را از جوانان بگیرند و کاری کنند جوانان به جای روحیه فداکاری و فرهنگ بسیج،‌ی به دنبال شهوت و لاابالی‌گری باشد اینجا حاکمیت باید وارد کند.

حاجی صادقی خطاب به بانوان انقلابی تصریح کرد: شما با افتخار ۴۰ سال انقلاب را در همه فتنه‌ها حفظ کردید، قرآن یک نگاه به فساد و مفسد دارد، با آدم فاسد و بدحجاب باید برخورد فرهنگی کنید، آن‌ها را هدایت و ارشاد کنید، اما اگر کسی است که به دنبال غرق کردن دیگران بود ترحم جایز نیست.

* کوتاه آمدن در برابر بی حجابی ضربه زدن به حقوق عمومی است

وی از مدیران و مسوولان فرهنگی خواست تا در برابر پدیده بدحجابی سکوت نکنند چراکه این رفتار ظلم به جامعه است، تاکید کرد: امروز فریاد بانوان بلند است، کوتاه آمدن در برابر بی‌حجابی ضربه زدن به حقوق عمومی است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: آیا شراب خواری گناه فردی است؟ اگر یک راننده پشت فرمان بنشیند و شراب خواری کند، مجازات می‌شود، چون مردم را به کشتن می‌دهد و این موضوع از فردیت خارج است، اگر گناهی نقش ضربه زدن به دیگران داشته باشد باید مجازات خاطی انجام شود.

حاجی صادقی ادامه داد: یک دختر بدحجاب بازی خورده به دست استکبار در جامعه به جوانان آسیب می‌رساند.

وی با تاکید بر اینکه در دفاع از حقوق ملت باید به پا خیزیم، تصریح کرد: قرآن در جایی که تعرض به حقوق مردم صورت می‌گیرد سکوت را نمی‌پذیرد مسئولان با صراحت و قاطعیت باشند و اینکه باید از غیرت مردان و عفت زنان گفته شود، در این میدان به هیچ وجه کوتاه نمی‌آییم.

نماینده، ولی فقیه در سپاه بیان کرد: در استان گلستان گروه‌های جهادی امر به معروف و نهی از منکر فعال هستند مسئولان جدیت کنند و اجازه ندهند رنگ شهر ما رنگ غیردینی باشد، اجازه ندهند دشمن چند اقلیت را وسیله و ابزار قرار دهد، مثل فضای مجازی که قتلگاه فرزندان ما شده است.

حاجی صادقی با تاکید بر اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم، گفت: به شهدا وعده می‌دهیم نخواهیم گذاشت دشمن با تهاجم فکری و فرهنگی به اصول انقلاب اسلامی توهین کند، به حریم خانواده وارد شود و به انقلاب آسیب برساند، صبر می‌کنیم، اما اگر جواب ندهیم حرکت انقلابی می‌کنیم.

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۷۲۴۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مخالفان FATF در مجمع می‌گفتند مخالفت‌شان اعلام نشود
 • سیل‌زدگان لرستان در انتظار واگذاری زمین؛ وعده‌ مسؤولان عملی نشد
 • سید محمد صدر: وقتی اف‌‌ای‌تی‌اف بلاتکلیف است چرا مجمع به تعطیلات رفته/مخالفان می‌گفتند مخالفت‌شان اعلام نشود
 • مجمع تشخیص آنطور که باید فعال نیست و کارکرد اصلی خود را ندارد
 • صدر: مخالفان اف‌ای‌تی‌اف در مجمع می‌گفتند،مخالفت‌شان اعلام نشود
 • جزئیاتی از جلسه دو ساعته سردار سلیمانی با پوتین
 • فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه مطرح کرد؛ ماجرای جلسه ۲ ساعته سردار سلیمانی با پوتین/ حاج قاسم به رئیس جمهور روسیه چه گفت؟
 • جزئیاتی از جلسه ۲ ساعته سردار سلیمانی با پوتین
 • ماجرای دیدار پوتین با سردار سلیمانی/ حاج قاسم به رئیس جمهور روسیه چه گفت؟
 • سردار اسدی: نبرد آزادسازی جولان قطعی است/ ماجرای دیدار ۱۴۰دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی
 • نبرد آزادسازی جولان قطعی است / ماجرای دیدار ۱۴۰دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی
 • جزئیاتی از جلسه 2 ساعته ولادیمیر پوتین با سردار قاسم سلیمانی
 • ماجرای دیدار ۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی/ هشدار جدی حاج قاسم به پوتین چه بود؟
 • ماجرای دیدار ۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی/ نبرد آزادسازی جولان قطعی است
 • ماجرای دیدار ۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی/ هشدار جدی حاج قاسم به پوتین په بود؟
 • نبرد آزادسازی جولان قطعی است/ پوتین و سردار سلیمانی 140 دقیقه با یکدیگر گفتگو کردند
 • ماجرای دیدار ۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی
 • با فرماندهان‌ــ‌۳| سردار اسدی: نبرد آزادسازی جولان قطعی است/ ماجرای دیدار ۱۴۰ دقیقه ای پوتین با سردار سلیمانی
 • گلستان|تنظیم رویه‌های اقتصادی از سوی استکبار جهانی برای تسلط بر کشورهاست‌