سروش صحت: "فوق‌لیسانسه‌ها" فروردین آغاز می‌شود لیسانسه‌ها با تغییر نام به فوق‌لیسانسه‌ها، فروردین‌ماه کار خود را آغاز خواهد کرد تا هرچه زودتر به کنداکتور پخش برسد. ناطقان: نکته‌ای که امروز تلویزیون کمتر به آن توجه می‌کند تولید سریال‌های کمدی جدید است و به بازپخش طنزهای قبلی خود بسنده می‌کند. این روزها سبد سریالی مالامال از پرداخت‌های اجتماعی است اما خبری از یک طنز درگیر کننده نیست.

البته چندی پیش رضا حودی هم از ساخت «فوق‌لیسانسه‌ها» در اسفندماه خبر داده بود. سروش صحت کارگردان مجموعه «لیسانسه‌ها» گفت: «فوق‌لیسانسه‌ها» از فروردین‌‎ماه کار خود را آغاز خواهد کرد.

او درباره اولین فیلم سینمایی خود تصریح کرد: «پیچ تند» هنوز مشخص نیست چه زمانی برای اکران آماده شود.

مجموعه «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت در دو فاز (۶۰ قسمتی) به تهیه‌کنندگی رضا جودی ساخته شد به دلیل استقبال و ارتباط مخاطب با این اثر تلویزیونی قرارداد نگارش فصل دوم این مجموعه منعقد شد.

پیش‌تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» با عنوان «فوق لیسانسه‌ها» قرار بود اسفندماه سال جاری آغاز بشود که سروش صحت کارگردان این سریال تلویزیونی، زمان آغاز تولید این سریال را فروردین‌ماه اعلام کرد.

مجموعه «لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی با بازی بازیگرانی چون؛ هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میر علمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، سوگل قلاتیان، آتنه فقیه‌نصیری، فرید شهریاری در زمستان سال‌های ۹۵ و ۹۶ پخش شد.

فیلم سینمایی «پیچ تند» اولین کار سروش صحت در مقام کارگردانی است که جواد عزتی، علی مصفا و پژمان جمشیدی بازیگران این فیلم سینمایی بودند.

منبع: تسنیم برچسب ها: فوق لیسانسه ها ، ساخت ، لیسانسه ها

منبع: ناطقان

خبر بعدی:

دیواری که به جای مرزها در واشنگتن کشیده شد

نیویورک- ایرنا- درخواست ترامپ برای ساخت دیوار مرزی و اصرار او بر تامین بودجه 5.7 میلیارد دلاری، اکنون به محل تنازع طرفداران و مخالفان این مساله در واشنگتن تبدیل شده است تا جایی که رئیس جمهوری آمریکا وضعیت فوق العاده ملی اعلام می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، از اواخر ماه دسامبر 2018 تا کنون، مساله دیوار مرزی یکی از مباحث جدی و محل اختلاف بین دمکرات ها و کاخ سفید تبدیل شد و ترامپ برای تحت فشار قرار دادن کنگره، بخش هایی از دولت را تعطیل کرد.
این تعطیلی با روی کار آمدن دمکرات ها در مجلس نمایندگان و انتخاب نانسی پلوسی برای ریاست مجلس نمایندگان، 35 روز به درازا کشید و در نهایت ترامپ بدون دریافت بودجه، مجبور به گشایش دولت شد اما تهدید کرد تا فوریه باید تکلیف این بودجه روشن شود.
او بار دیگر تهدید کرد در غیر این صورت یا دوباره دولت تعطیل خواهد شد یا اینکه وضعیت فوق العاده ملی اعلام خواهد کرد.
با تداوم این اختلاف و تلاش دمکرات ها در کنگره برای کاهش توانایی رئیس جمهوری در تعطیل کردن دولت، در حالی که انتظار می رفت لایحه بودجه تصویب شده در کنگره اوایل روز جمعه یا روز شنبه به امضای رئیس جمهوری آمریکا برسد، ترامپ اعلام کرد که بودجه دیوار مرزی را از طریق اعلام وضعیت فوق العاده تامین می کند.
در صورتی که ترامپ دستور اعلام وضعیت فوق العاده در مرزهای جنوبی آمریکا را امضا کند، می تواند بودجه مصوب برای بخش های دیگر را در ساخت دیوار مرزی استفاده کند.

**پروژه قرون وسطایی
این مساله با واکنش های مختلفی روبرو شد به گونه ای که کاملا هریس روز جمعه در یادداشت توئیتری خود نوشت: ظاهرا ترامپ قصد دارد وضعیت فوق العاده ملی برای تصویب بودجه ساخت دیوار مرزی، پروژه قرون وسطایی خود، اعلام کند.
وی افزود: بحران واقعی که با آن مواجه هستیم، رهبری در کاخ سفید است. تصمیم رییس جمهوری برای اعلام وضعیت فوق العاده ملی برای تامین بودجه پروژه بیهوده دیوار مرزی، مسخره است و مردم آمریکا نباید به پرداخت آن مجبور شوند. ما به آن(دیوار) نیاز نداریم.
نامزد ریاست جمهوری 2020 ادامه داد: ما باید در مورد شرایط اضطراری واقعی همچون تغییرات اقلیمی یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی، کاری انجام دهیم، نه اینکه به منظور ایجاد یک دیوار مرزی بی فایده سیاسی بازی کنیم.
هریس از مخاطبان خود خواسته است تا با افزودن نام خود به عریضه ای که تهیه کرده است، اعلام کنند که مخالف شرایط اضطرار ملی هستند و آن را کاملا مردود می دانند.

**خود ترامپ وضعیت فوق العاده است
ریچارد مورفی دیگر سناتور دمکرات آمریکا هم گفت: می دانید یک وضعیت فوق العاده واقعی چیست؟ اینکه ترامپ کارش را بد انجام دهد، او که نتوانسته است مجوز قانونی را برای اولویت نخست خود در شرایطی که همه بخش های دولت را تحت کنترل دارد، دریافت کند به انجام اقدامات هراس افکنانه و غیرقانونی روی آورده است.
باب منندز عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا هم اظهار کرد: وضعیت اضطرار ملی باید براساس واقعیت باشد و نباید روند دمکراتیک را در بر بگیرد.
سناتور مایکل بنت هم ادامه داد: هر آمریکایی با هر سیاستی که دارد باید در مورد یک رئیس جمهوری که وضعیت فوق العاده ملی جعلی را برای دور زدن کنگره اعلام کند، نگران باشد. این یک سابقه خطرناک و حمله آشکار به دمکراسی و حاکمیت قانون است.

**ترامپ پادشاه نیست
چاک شومر رهبر اقلیت دمکرات ها در سنای آمریکا دیگر مخالف این تصمیم ترامپ است و گفت: اقدامات ترامپ به وضوح ناقض قدرت منحصر به فرد کنگره در تصویب بودجه است که بنیانگذاران قانون اساسی آن را حفظ کرده اند.
وی افزود: اعلام وضعیت فوق العاده بدون بررسی، به طور اساسی توازن قدرت را تغییر می دهد و با دیدگاه بنیانگذاران ما ناسازگار است.
الیزابت وارن دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 در مخالفت با تصمیم رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد: ترامپ تنها یک وضعیت فوق العاده جعلی درباره مرزها اعلام کرد. او به اطراف کنگره می رود و از خواست مردم و قدرت ریاست جمهوری برای ساخت دیوار نفرت انگیز خود سوء استفاده می کند.
وی ادامه داد: می خواهم کاملا روشن کنم که این دیوار مسخره، یک وضعیت اضطرار ملی نیست، دونالد ترامپ هم پادشاه نیست. ما با همه این چیزها مبارزه خواهیم کرد.

**شعار انتخاباتی، اضطرار ملی نیست
کریس وان هالن سناتور دمکرات آمریکا هم به این تصمیم ترامپ واکنش نشان داد و اضافه کرد: لازم است به همکاران جمهوریخواه خود بیش از «ناامیدی» درباره ربودن غیرقانونی قدرت از سوی رئیس جمهوری ابراز کنم. کنفرانس امروز حتی با استانداردهای خود ترامپ هم ناراحت کننده بود.
وی اضافه کرد: موکلان، ما را به کنگره فرستاده اند تا به قانون اساسی و نه به رئیس جمهوری متعهد و وفادار باشیم.
امی کلباچر دیگر رقیب انتخاباتی ترامپ برای 2020 هم گفت: گرفتن پول برای تحقق وعده یا شعار انتخاباتی، اضطرار ملی نیست.

**نگاه حزبی دمکرات ها
اما از سوی دیگر، هم حزبی های ترامپ نظر دیگری دارند به گونه ای که میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان سنای آمریکا گفت: تصمیم رئیس جمهوری برای اعلام وضعیت اضطراری، نتیجه پیش بینی و درک شده از تصمیم دمکرات ها است که منافع حزبی خود را بر منافع ملی ترجیح دادند.
وی اظهار کرد: من از همکاران دمکراتم می خواهم که با سرعت و جدیت، نگاه حزبی را کنار بگذارند و با رئیس جمهوری و کارشناسان امنیت ملی ما کار کنند تا منابع مالی مورد نیاز برای امنیت مرزهای ما فراهم کنیم.
لیندسی گراهام رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا هم در دفاع از این تصمیم تصریح کرد: من به شدت پشت تصمیم رئیس جمهوری ترامپ در استفاده از قدرت اجرایی برای ساخت دیوار مرزی که به شدت نیاز داریم، ایستاده ام.
اروپام*1429

لیاقت مردم خرگیری نیست/ همکاری نشود، اجازه خروج مرغ را نمی‌دهم

آیا FATF مانع فعالیت‌های سپاه و کمک ایران به حزب‌الله و نیروهای مقاومت سوریه می‌شود؟

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

کلیدواژه: فوق لیسانسه ها ساخت لیسانسه ها

منبع این خبر، وبسایت nateghan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۸۶۴۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بيوگرافي سروش رفيعي + عکس‌ها
 • آیا «کودتای خشن» ترامپ به برکناری او می انجامد؟
 • نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان
 • پازل برکناری ترامپ روی دیوار مرزی مکزیک
 • نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان و بودجه انسداد مرزها
 • واکنش شدید پلوسی به تصمیم قطعی ترامپ برای اعلام وضعیت فوق‌العاده ملی
 • ترامپ برای ساخت دیوار مرزی وضعیت فوق العاده اعلام می کند
 • سقوط هواپیمای فوق سبک در خراسان رضوی
 • 2 کشته در سقوط هواپیمای فوق سبک در خراسان رضوی
 • جلسه فوق‌العاده مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی، برای انتخاب رئیس‌کل
 • پلوسی: به اعلام وضع فوق‌العاده از سوی ترامپ واکنش نشان می‌دهیم
 • پلوسی: به اعلام وضع فوق‌العاده از سوی ترامپ واکنش مناسب نشان می‌دهیم
 • دورهمی هوتن شکیبا و بازیگران لیسانسه‌ها پس از دریافت سیمرغ جشنواره فجر/ عکس
 • مطهری: نامه‌ها درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی از امام نیست
 • سروش صحت از ساخت «فوق لیسانسه‌ها» در فروردین خبر داد
 • تبدیل مَته‌ی دریل به چاقوی فوق العاده تیز + فیلم
 • آغاز پذیرش حوزه علمیه علوی هیدج
 • دورهمی لیسانسه ها برای هوتن شکیبا+اینستاپست
 • جدول برنامه‌های سیمای مرکز فارس روز پنج شنبه ۲۵ بهمن