حضور باشکوه مردم ایران در راهپیمایی چهلمین بهار انقلاب اسلامی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، حضور گسترده مردم ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌های منطقه و جامعه بین‌الملل مواجه شد.

برخی از این رسانه‌ها حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی امسال را «سیلی محکمی بر صورت آمریکا» توصیف کردند و برخی نیز با شیطنت سعی کردند تا حضور پرشور مردم را کمتر از واقعیت جلوه دهند.

حضور میلیونی مردم ایران، پیامی روشن برای خارج دارد

شبکه المیادین لبنان که از حدود ده روز پیش، تحولات و اخبار دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب را با ویژه برنامه‌های متعدد از استودیو تهران دنبال کرده است، حضور مردم در راهپیمایی امروز شهر تهران را به صورت زنده پوشش داد.

این شبکه حضور مردم در تهران و دیگر شهر‌های ایران را که از صبح روز دوشنبه به خیابان‌ها آمدند، «میلیونی» توصیف کرد و گفت، «میلیون‌ها ایرانی در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در نقاط مختلف این کشور شرکت کردند».

خبرنگار شبکه المیادین با حضور در میان مردم گزارش کرد که مردم ایران از اقشار مختلف به خیابان آمده و علیه آمریکا شعار می‌دهند. به نظر می‌رسد ماهیت ایرانی‌ها اینطور است که وقتی دشمن آن‌ها را تهدید می‌کند، آنان دشمن را به چالش می‌کشند و از کشورشان حمایت می‌کنند.

وی تأکید کرد: «در این گونه مواقع فرقی نمی‌کند که ایرانی‌ها چه گرایش سیاسی دارند، اصلاح‌طلب، اصولگرا، مذهبی یا حتی کسی که لیبرال باشد، از کشورش در مقابل تهدید‌های دشمن خارجی حمایت می‌کند و امروز مشاهده می‌کنید که چه جمعیتی به خیابان آمده است.»

راهپیمایی ایرانی‌ها در گرامیداشت انقلابی که چهره خاورمیانه را تغییر داد

شبکه ترکیه‌ای تی‌آرتی با پوشش زنده از مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، گزارش داد که ایرانی‌ها چهلمین سالگرد انقلابی را گرامی می‌دارند، که در سال ۱۹۷۹ چهره خاورمیانه را تغییر داد.

شبکه تی‌آر‌تی وُرلد با اشاره به حضور گسترده مردم تهران در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: «در سال ۱۹۷۹ (۱۳۵۷) دودمان غرب‌گرای (پهلوی) سرنگون شد تا انقلاب اسلامی به رهبری آیت‌الله روح‌الله خمینی تاسیس شود».

شبکه المسیره: راهپیمایی میلیونی، خیابان‌های تهران را فراگرفت

شبکه المسیره یمن با انتشار عکسی از راهپیمایی مردم تهران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور مردم را «میلیونی» توصیف کرد.

المسیره در وبسایت خود نوشت، صبح امروز در پایتخت ایران و همه جای کشور ایران، راهپیمایی‌های میلیونی در بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد. جمعیت پرشور از صبح زود به خیابان‌های تهران آمدند و از دوازده مسیر بزرگ به سمت میدان آزادی محل برگزاری جشن رهسپار شدند.

محکومیت جنایات ائتلاف سعودی در یمن

شبکه «المسیره» در گزارش دیگری که در انعکاس حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر کرد، گزارش داد، ایرانی‌های شرکت‌کننده در راهپیمایی بیست و دوم بهمن با در دست گرفتن تصاویری، جنایات ائتلاف سعودی در یمن را محکوم کردند.

در ادامه این گزارش آمده، مصیبت‌های وارده به ملت یمن از خاطر ایرانی‌های شرکت‌کننده در این راهپیمایی از بین نرفته و آن‌ها با در دست داشتن پلاکاردهایی، حمله به یمن را محکوم کردند.

مشارکت مردمی در راهپیمایی امسال بسیار گسترده بود

خبرگزاری «رویترز» با پوشش مراسم باشکوه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد، مشارکت مردمی ایران در این مراسم بسیار گسترده بود.

این خبرگزاری در انعکاس این حضور گسترده مردمی نوشت: «صد‌ها هزار نفر از ایرانی‌ها با برگزاری راهپیمایی سراسری در روز دوشنبه چهلمین سالروز سرنگونی شاه و پیروزی آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند».

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: «زنان در شرایطی که کودکانشان را همراه آورده بودند، در این راهپیمایی شرکت کردند و به خیابان‌های شهر‌های کوچک و بزرگ آمدند. آن‌ها تصاویر آیت‌الله خمینی و آیت‌الله خامنه‌ای را همراه داشتند».

چهلمین سالروز انقلاب اسلامی، عرصه‌ای برای نمایش اقتدار نظامی ایران بود

آسوشیتدپرس در گزارشی تحت عنوان «ایرانی‌ها سالگرد پیروزی انقلاب ۱۹۷۹ (۱۳۵۷) را گرامی داشتند» نوشت: «چندصد هزار نفر در تهران، دیگر شهر‌ها و شهرستان‌های ایران به خیابان‌ها آمدند تا روزی که چهل سال پیش انقلاب اسلامی در این کشور به پیروزی رسید را گرامی بدارند».

این خبرگزاری آمریکایی با اذعان به حضور گسترده و پرشور ایرانی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نوشت که تهرانی‌ها نیز از ده‌ها منطقه مختلف این شهر در میدان آزادی جمع شدند و با تکان دادن پرچم‌های جمهوری اسلامی، شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

این خبرگزاری سپس به نمایش اقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران اشاره کرده و نوشت: «در کنار شعار‌های مرگ بر آمریکا، راهپیمایی روز دوشنبه همچنین عرصه‌ای برای نمایش موشک‌های نظامی ساخت ایران بود».

حضور میلیونی مردم ایران و سیلی به آمریکا

شبکه «المنار» لبنان حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی بیست و دوم بهمن‌ماه را به «سیلی به آمریکا» توصیف کرد.

در ادامه این گزارش که با تیتر «حضور میلیونی و سیلی به آمریکا» بر روی خروجی المنار قرار گرفته، به یکی شدن راهپیمایی‌های مناطق مختلف تهران در میدان آزادی و سخنرانی «حسن روحانی» رئیس‌جمهور اشاره شده و در ادامه آمده است، از دیگر مراسم‌های امروز ریختن گل بر سر مشارکت کنندگان در راهپیمایی بود.

المنار سپس نوشت، صد‌ها میهمان خارجی از ده‌ها کشور در راهپیمایی‌های انقلاب حضور داشتند و صد‌ها خبرنگار خارجی و داخلی آن را پوشش می‌دادند؛ همانگونه که هزاران خبرنگار و عکاس این حضور را در استان‌های دیگر ایران پوشش می‌دادند؛ این راهپیمایی‌ها علیرغم بارش گسترده برف و باران برگزار شد.

تلاش برای کوچک‌نمایی حضور میلیونی مردم در جشن انقلاب

خبرگزاری فرانسه در بازتاب راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در تهران، برای وصف تعداد شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی از عبارت «هزاران نفر» استفاده کرد. این در حالی است که خبرگزاری‌های انگلیسی رویترز و آمریکایی آسوشیتدپرس، از عبارت صد‌ها هزار نفر برای توصیف تعداد شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن استفاده کرده‌اند.

خبرگزاری فرانسه در گزارش خود انقلاب اسلامی ایران را زلزله‌ای سیاسی خوانده که به هزاران سال پادشاهی در ایران پایان داده و حتی اکنون نیز در منطقه طنین‌انداز است.

ایرانی‌ها با جمهوری اسلامی مشکلی ندارند و منتقد شیوه اداره کشورشان هستند

شبکه خبری زددی‌اف آلمان (ZDF) امروز در برنامه «مورگن مگزین» به موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت و به صورت زنده با «یورگ برازه» خبرنگار این شبکه که در تهران مستقر شده است، ارتباط برقرار کرد و دیدگاه وی را در زمینه جو حاکم بر راهپیمایی جویا شد.

خبرنگار این شبکه آلمانی در تهران نیز تصریح کرد که مردم ایران مشکلی با جمهوری اسلامی ایران ندارند و آنچه به آن انتقاد دارند، شیوه اداره کشور است.

ایران چهل سال پس از انقلاب خود به قدرت منطقه تبدیل شده است

خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که امروز میلیون‌ها ایرانی به خیابان‌ها آمدند تا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.

این خبرگزاری تأکید کرد که ایران چهار دهه از عمر انقلاب خود را در حالی پشت سر گذاشت که دستاورد‌ها و موفقیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف داخلی و خارجی داشته است تا مسیر خود به سمت پیشرفت و توسعه را تکمیل کند.

سانا در پایان گزارش داد که ایران در این سال‌ها سیاست مستقلی را در پیش گرفته است که مبتنی بر حسن همجواری و برقراری روابط حسنه با همه کشورهاست و در عین حال، استقلال خود را در تصمیمات سیاسی حفظ کرد و همین مسئله باعث شد که این کشور به یک قدرت منطقه‌ای بدل شود.

ایرانی‌ها با تمسخر آمریکا، چهلمین سالگرد انقلاب را جشن گرفتند

روزنامه یهودی «جوییش پرس» با اذعان به حضور گسترده ایرانی‌ها در راهپیمایی تهران و دیگر شهرها، نوشت که مردم ایران با تمسخر آمریکا، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشتند.

این روزنامه آمریکایی که توسط صهیونیست‌ها اداره می‌شود، با اذعان به تعداد عظیم شرکت‌کنندگان در راهپیمایی تهران و دیگر شهر‌های ایران، نوشت: «ایرانی‌ها از ده روز پیش یعنی از تاریخ از اول فوریه تا ۱۱ فوریه به مدت یک دهه، روز‌های بازگشت آیت‌الله خمینی از پاریس به تهران و پیروزی انقلاب ۱۹۷۹ را جشن گرفتند».

جوییش‌پرس در تصویر این خبر، عکسی از راهپیمایی مردم اردبیل زیر بارش شدید برف را به اشتراک گذاشته و افزود: «نه برف، نه باران، نه گرما و نه تاریکی شب، این ایرانی‌ها را از جشن گرفتن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بازنمی‌دارد».

وعده روحانی برای توسعه توان موشکی ایران

نشریه آلمانی «اشپیگل» در انعکاس راهپیمایی امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت که «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران در سخنرانی به مناسبت این روز خطاب به مردم قول داد که ایران همچنان به گسترش برنامه موشکی خود ادامه خواهد داد.

اشپیگل نوشت که روحانی توضیح داد که ایران مصمم است تا برنامه نظامی خود را با قدرت پیگیری کند و برنامه موشک‌های بالستیک خود را توسعه دهد.

خبرگزاری آلمان هم درباره راهپیمایی امروز و سخنان رئیس‌جمهور نوشته است که ایرانی‌ها به رغم فشار‌های موجود، همچنان به توسعه برنامه‌های دفاعی و موشکی خود ادامه می‌دهند.

راهپیمایی ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت ۹ صبح امروز (دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه) در تهران و تمامی شهر‌های ایران با شکوهی هر چه تمام‌تر برگزار شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

دستاورد‌های نشست سوچی از نگاه رسانه‌های روسیه

رسانه‌های روسی در گزارش‌های خود به موضوعاتی که در نشست سوچی بین حسن روحانی، ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان مورد بحث قرار گرفت، پرداختند.

**تحرک برای صلح
روزنامه رسمی راسیسکایا گازتا ارگان دولت روسیه روز جمعه در مقاله‌ای خود با عنوان «تحرک برای صلح» نوشت: سران ایران، روسیه و ترکیه از تمامیت ارضی سوریه حمایت کردند.
در این مقاله با اشاره به بیانیه سران سه کشور گفته شد: هدف اصلی تامین تمامیت ارضی سوریه است و مردم این کشور باید سرنوشت خود را تعیین کنند.
روزنامه روسی خاطرنشان کرد: موضوع تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه از موضوعات مورد بحث سران سه کشور بود و پوتین گفت که بزودی فهرست نامزد‌ها برای عضویت در این کمیته مورد موافقت قرار می‌گیرد.
در مقاله گفته شد که ایران، روسیه و ترکیه با هر گونه تلاش برای ایجاد وضعیت جدید درمیدان (عملیاتی) در سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم مخالفت کردند.

**حمایت تروییکای آستانه از تمامیت ارضی سوریه
روزنامه ایزوستیا چاپ مسکو که دیدگاه‌های معتدل و کمرنگ در حمایت از دولت روسیه دارد در مقاله‌ای با عنوان «نقشه تروییکای آستانه: روسیه، ایران و ترکیه از تمامیت ارضی سوریه حمایت کردند» نوشت: تصمیمات گرفته شده در نشست سوچی روند حل و فصل سیاسی در سوریه و بهبودی اوضاع این کشور را سرعت می‌بخشد.
در مقاله آمده است: سران سه کشور حامی صلح آستانه در پایان مذاکرات بیانیه‌ای ۱۷ ماده‌ای تایید کردند که در آن تهران، مسکو و آنکارا بار دیگر بر پایبندی خود به یکپارچگی و تمامیت ارضی سوریه تاکید کردند.
دمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه به ایزوستیا گفت که طرف روسی از طریق کانال کاری نتایج مذاکرات سوچی را به اطلاع مقام‌های سوریه خواهد رساند.
ایزوستیا خاطرنشان کرد: ۱۱ نشست کارشناسی با شرکت هیات‌های ایران، روسیه و ترکیه که در سوچی و آستانه برگزار شد به دستیابی به پیشرفت‌ها در امر عادی سازی اوضاع سوریه کمک کرد.
در مقاله با اشاره به اینکه موضوع وضعیت ادلب در نشست سوچی بطور مفصل مورد بررسی قرار گرفت، گفته شد: در سوریه انتظار دارند در نتیجه مذاکرات تروییکای آستانه در سوچی، آخرین منطقه کاهش تنش (ادلب) تحت کنترل دولت سوریه در آید.
ایزوستیا نوشت: در زمان حاضر تقریبا در تمام نقاط سوریه نظام آتش بس رعایت می‌شود و سطح خشونت‌ها به شدت کاهش یافته و این نتیجه نشست‌های سوچی بوده است.

**تروییکای آستانه سرنوشت سوریه را تعیین کردند
شبکه تلویزیونی ت. و. سنتر روسیه در گزارشی گفت: گام‌های جدید برای حل و فصل بحران سوریه در نشست سران روسیه، ایران و ترکیه در سوچی مورد بررسی قرار گرفت.
«در این نشست به ایجاد ساز و کار موثر برای مذاکرات میان دولت سوریه و معارضان سوری، توقف اقدامات جنگی در سوریه به عنوان دستاورد‌های نشست‌های سه کشور حامی صلح آستانه اشاره و گفته شد که تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه هدف دیگری است که برای دستیابی به آن تلاش می‌شود.»
رسانه روسی گفت: نشست روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه در سوچی نشست چهارم آن‌ها در این قالب بود و در واقع موثرترین چارچوب برای برقراری گفت: وگو‌های مستقیم بین دمشق و معارضان مسلح بود.
در گزارش ت. و. سنتر با اشاره به اینکه آتش بس تقریبا در تمام نقاط سوریه رعایت می‌شود.
شبکه روسی افزود: در زمان حاضر مهم‌ترین مساله اوضاع ادلب است و مسکو بار‌ها اعلام کرده که این منطقه پناهگاه تروریست‌ها شده و در آنجا بیش از ۸۰ هزار ستیزه جو قرار دارند.
در گزارش خاطرنشان شد: این افراد ادلب را تحت کنترل دارند و از هیچکس اطاعت نمی‌کنند و بدون نابودی تروریست ها، حکومت سوریه نمی‌تواند بر کل سوریه کنترل داشته باشد.
رسانه روسی افزود: مسائل انسانی نیز در مرکز توجه تروییکای آستانه قرار داشت و فقط در شش ماه اخیر بیش از ۱۳۰ هزار سوری با موفقیت به خانه خود بازگشتند.

**آغازی برای پایان جنگ در سوریه
تارنمای روسی «پولیت راسیا» که اخبار سیاسی روسیه را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد، در گزارشی با عنوان «آغاز برای پایان جنگ در سوریه» نوشت: مسکو، تهران و آنکارا آخرین خطوط را در حل و فصل بحران سوریه ترسیم کردند.
در گزارش با اشاره به اینکه نشت سوچی چهارمین اجلاس سران کشور‌های حامی صلح آستانه بود، گفته شد: ولادیمیر پوتین، حسن روحانی و رجب طیب اردوغان موضوع اجرای کامل توافقات به دست آمده در سوچی و آزادسازی کامل سوریه از تروریست‌ها را بررسی کردند.

**اراده برای پیروزی در سوریه
شبکه تلویزیونی سراسری وستی در گزارشی با عنوان «اراده برای پیروزی در سوریه» گفت: سران کشور‌های ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشور‌های حامی صلح آستانه در سوچی دیدار کردند.
رسانه روسی افزود: در این اجلاس گام‌های لازم برای بهبودی کامل اوضاع سوریه مورد بررسی قرار گرفت. مسائل کلیدی نشست سوچی اوضاع ادلب و حضور تروریست‌ها در این منطقه، تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه و کمک‌های انسانی به مردم سوریه بود.
شبکه وستی بدون ذکر جزییات خاطرنشان کرد: در پایان نشست سوچی معلوم شد که برخی کشور‌ها آماده اند به عنوان ناظر به مذاکرات گروه تروییکای آستانه بپیوندند.

**ایران روسیه و ترکیه درباره سرنوشت سوریه مذاکره کردند
شبکه اول تلویزیون روسیه در بخش‌های خبری خود گفت: روسای جمهور سه کشور حامی صلح آستانه در نشست سوچی درباره سرنوشت سوریه گفت: وگو کردند.
رسانه روسی افزود: به عقیده روسای جمهوری سه کشور حامی صلح آستانه، مذاکرات در این چارچوب موثر بوده و صلح و کاهش شدید خشونت‌ها را برای سوریه به ارمغان آورده است.
در گزارش گفته شد: مذاکرات آستانه و تلاش‌های ایران، روسیه و ترکیه در این چارچوب، موجب خروج مساله سوریه از بن بست و آغاز روند حل و فصل سیاسی شده است که ملت سوریه از مدت‌ها پیش در انتظار آن است.

**سه کشور حامی صلح آستانه درباره سوریه گفت: وگو کردند
شبکه تلویزیونی دوژد متعلق به مخالفان دولت روسیه در گزارشی با عنوان «پوتین چند بار خمیازه کشید» نوشت: مذاکرات پوتین با سران ایران و ترکیه برگزار شد.
رسانه روسی افزود: در حالی که ولادیمیر پوتین درباره سوریه با همتایان خود گفت: وگو می‌کرد دمیتری مدودف نخست وزیر روسیه در همایش سرمایه گذاری در سوچی سخنرانی کرد.
رسانه روسی افزود: مدودف روز والنتاین را به حاضران در همایش تبریک گفت و اعلام کردکه اقتصاد روسیه رشد می‌کند، اما این رشد را شهروندان روس احساس نمی‌کنند.
در این گزارش که در پایگاه اینترنتی دوژد منتشر شد خاطرنشان شد: ولادیمیر پوتین با روسای جمهوری ایران و ترکیه مذاکره کرد.
مابقی گزارش فقط در دسترس مشترکان این شبکه تلویزیونی قرار گرفته است.

**سران ایران، روسیه و ترکیه درباره ادلب توافق کردند
روزنامه اینترنتی گازتا رو که بیشتر مواضع مخالفان دولت روسیه را منتشر می‌کند، در گزارشی با عنوان «ادلب باید تصرف شود» نوشت: سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در سوچی درباره سرنوشت منطقه ادلب که هنوز در اختیار تروریست‌ها قرار دارد، گفت: وگو کردند و به توافق رسیدند.
در این گزارش نیز گفته شد: رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد که نباید با ادامه حضور تروریست‌ها در ادلب کنار آمد.
رسانه روسی افزود: پوتین مذاکرات سوچی را سازنده توصیف کرد هرچند که رئیس جمهوری ایران پیام داد که کشورش می‌خواهد حل و فصل اوضاع سوریه سرعت بیشتری بیابد.
گازتا رو نوشت: تحرکات جمهوری اسلامی ایران در سوریه باتوجه به تشدید مناقشه آن کشور با آمریکا و اسراییل افزایش می‌یابد از سوی دیگر تا زمانی که ادلب تحت کنترل تروریست‌ها قرار دارد صلح کامل در سوریه برقرار نخواهد شد.
در گزارش آمده است: حضور شمار زیادی از ساکنان محلی در منطقه ادلب اجرای عملیات نظامی در آن را ناممکن کرده است و سران سه کشور حامی صلح آستانه برای جلوگیری از بروز فاجعه انسانی در این منطقه تبادل نظر می‌کنند تا راهی برای آن پیدا کنند.
گازتا رو همچنین به توافق سران سه کشور حامی صلح آستانه برای افزایش همکاری‌ها در مساله سوریه اشاره کرد.

گفتنی است، سران ایران، روسیه و ترکیه دیروز در شهر سوچی واقع در ساحل دریای سیاه چهارمین دور مذاکرات کشور‌های ضامن صلح آستانه را برگزار کردند.
مذاکراتی که در راستای حل وفصل بحران در سوریه برگزار شد و ثمرات زیادی در کاهش تنش در این کشور، از بین رفتن گروه‌های تروریستی از جمله داعش، بازگشت پناهندگان سوری به کشورشان و آغاز روند بازسازی در این کشور داشته است.
سوریه پس از خروج آمریکا، تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه، بررسی آخرین تحولات در شمال سوریه و نحوه چگونگی کمک‌های بشردوستانه به مردم سوریه از جمله مهمترین موارد مورد مذاکره در نشست دیروز سران تروئیکای آستانه بود.
نخستین نشست سران آستانه آذرماه سال ۹۶ در سوچی، دومین دور بهار در آنکارا و آخرین دور پاییز به میزبانی تهران برگزار شده بود.

لیاقت مردم خرگیری نیست/ همکاری نشود، اجازه خروج مرغ را نمی‌دهم

آیا FATF مانع فعالیت‌های سپاه و کمک ایران به حزب‌الله و نیروهای مقاومت سوریه می‌شود؟

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

کلیدواژه: رسانه های جهان بازتاب جهانی 22 بهمن 97 راهپیمایی 22 بهمن جشن انقلاب انقلاب اسلامی چهل سالگی انقلاب

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۰۱۱۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بیانیه رهبری نقشه راه برای مسئولان و مردم است
 • دیدار ظریف با سران مقاومت لبنان/ شکست آمریکایی‌ها در ورشو
 • فوتبال جهان| اعلام مناقصه حق پخش رسانه‌ای جام جهانی ۲۰۲۲
 • بازتاب گسترده نشست سوچی در رسانه‌های ترکیه
 • موفق ترین بانوان ایرانی در جهان/تصاویر
 • قدردانی از حضور «دشمن‌شکن» مردم ایران اسلامی در جشن چهل سالگی/ دولت باید کرکره هر نوع گفت‌وگو با دولت آمریکا را پائین بکشد/ اگر نعمت انقلاب اسلامی نبود ...
 • حمایت تمام قد العربیه و بی‌بی‌سی از تروریست‌های زاهدان/ آتش‌بیارترین رسانه‌های جهان چگونه هیزم در تنور دشمن ریختند؟ + اسناد
 • یک تویسرکانی، منتخب بخش رسانه و فضای مجازی جشنواره منادیان فرهنگ همدان شد
 • نقش رسانه ها در ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی غیر قابل انکار است
 • رسانه ملی آنچنان که باید به لوایح FATF‌ ورود نکرده است
 • رسانه ملی به کنوانسیون پالرمو،لوایح FATF‌ و CFT ورود کند
 • مراسم اختتامیه جشنواره ملی آیات مطبوعات و رسانه در آذربایجان‌غربی برگزار شد
 • شکست امریکا در نشست ورشو از نگاه رسانه های داخلی
 • رسانه ها در کنترل بحران ها اصلی ترین کمک امدادگران هستند
 • بازتاب بیانیه رهبری خطاب به جوانان در مطبوعات شیراز
 • تساوی پیشکسوتان فوتبال و تیم رسانه ورزش در دیداری دوستانه
 • واکنش های مختلف به نشست ورشو و جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب
 • بازتاب رسانه ای حمله تروریستی به اتوبوس سپاه/ اصرار «بی بی سی» بر کاستن از آمار شهدا |عکس
 • مروري بر بازتاب اخبار در «العين الاسرائيليه» شبکه العالم