به گزارش خبرگزاری مهر، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در پیامی به حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز اشاره کرد و تاکید کرد: «من در برابر مردم مقاوم ایران تعظیم می‌کنم که به رغم سختی‌ها و رنج‌ها امروز میلیونی به خیابان‌ها آمدند تا چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را گرامی بدارند، سالگردی که برخی در آمریکا امیدوار بودند هرگز فرا نرسد.

آمریکا باید به یک نکته توجه کند: ایرانیان واقعی هرگز تسلیم دیکته دیگران نمی‌شوند».

کد خبر 4539697 جواد بخشی الموتی

منبع: مهر

خبر بعدی:

فال روزانه؛ امروز جمعه ۳ اسفند چه چیزی در انتظارتان است؟

  متولدین ۳ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.
متولدین ۳ اسفند ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

 بسیار بلند پرواز هستید و دوست دارید زمام هر کاری را به دست بگیرید. به سمت فلسفه و مذهب جذب می‌شوید؛ ولی اعتقادی به انجام کارهای بیهوده به اسم مذهب ندارید. به دانش خود اطمینان دارید، ولی این مسئله بعضی اوقات باعث خودخواهی شما می‌شود. دیگران به افکار و اعمالتان احترام می‌گذارند. خوش‌بین و عاشق طبیعت هستید. با دیگران همکاری می‌کنید و آنها شما را انسان خیرخواهی می‌دانند.

 اگرچه روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید، ولی تنهایی همیشه شما را آزار می‌دهد. اگر فرصت پیدا کنید ویژگی‌های خود را به معرض نمایش خواهید گذاشت به طوری که باعث شگفتی دیگران می‌شود. استعداد خاصی برای تحقیقات دارید که ممکن است باعث شهرت شما شود. می‌توانید باعث اطمینان خاطر دیگران شوید و بیماری‌های عصبی و افسردگی آنها را بزدایید. 

شما متولدین سوم اسفند خوش شانس هستید، زیرا می‌توانید درآمد کافی برای امرار معاش خود بدست آورید. بعضی اوقات فرصت‌هایی برای رسیدن به پست‌های مهم نصیبتان می‌شود و از این طریق درآمد زیادی بدست خواهید آورد. ویژگی هایی مثل بلند پروازی، رهبری و اشتیاق شما را به سمت جلو می‌راند و معمولاً به تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا می‌کنید.    
به کسی که می‌شناسید و صحبت کردن با او برایتان بسیار آسان است فکر کنید و امروز با او تماس بگیرید. شما باید تلاش بیشتری را صرف این رابطه کنید. ایمیل و مسیج خوب است، اما هیچ چیز جای صدای شما را پر نمی‌کند. ممکن است فکر کنید که وقت تلفن زدن را ندارید، اما تماس مستقیم در حال حاضر حیاتی است. اهمیت این شخص را در زندگی خود با وقت گذاشتن برایش به او نشان دهید.


اگر امروز خودتان نیستید، زیاد به خودتان خرده نگیرید. در حال حاضر، درگیر یک کنکاش روحی هستید، هر چند که خودتان از آن مطلع نباشید؛ و اگرچه ممکن است رفتارتان ثبات نداشته باشید، اما همچنان به فلسفۀ شخصیتان که سالهاست تدوینش کرده‌اید، پابندید. به دیگران اجازه ندهید که روی رفتار فعلیتان برچسب بزنند. شما کاری را می‌کنید که فکر می‌کنید درست است، و مهم همین است.


امروز برای شما با یک علامت سوال بزرگ شروع می‌شود. ظاهراً نقشه‌های قرص و محکمی که فکر می‌کردید دارید، به آن قرص و محکمی که فکر می‌کردید نیستند. خبر خوب این است که این تغییر باعث می‌شود روز جالبی داشته باشید. خبر بهتر این است که آن هدف رویایی‌ای که برایش دندان تیز کرده بودید، حالا بسیار محتمل شده، بنابراین برای اینکه حتما روز خوبی داشته باشید، به مثبت فکر کردن ادامه دهید. همه چیز در دسترس شماست، و دست شما امروز به شکل محسوسی درازتر از همیشه است.

صحبت‌های زیادی پشت در‌های بسته راجع به شما و اینکه کجا می‌روید بوده است و قدرت‌هایی در حال بحث بر سر اینکه آیا برای یک چالش بزرگ آماده‌اید، هستند. امروز فرصتی مهم پیش روی شما قرار می‌گیرد. اگر برایش آماده‌اید، باید بسیار محکم باشید، شاید در این حد که دیگران را کنار بزنید. اما اگر از وضعیت ذاضی هستید، به راه خود ادامه دهید و بگذارید کسی که از ما تشنه‌تر است این فرصت را نصیب خود کند.

گاهی، لازمۀ خاص بودن این است که شجاع باشید؛ زندگی همیشه برای آنان که همرنگ جماعت نمی‌شوند، ساده نیست. امروز فردی قدرتمند عزم خود را جزم کرده تا مطمئن شود که موضع شما متفاوت نباشد. این یک بار شاید ویژگی بت‌شکنی و دیدگاه خاص شما، باعث شود نوع غلطی از توجه به شما جلب شود. بنابراین، سعی کنید فتیله خاص بودن خود را قدری پایین بکشید؛ منتها موقتی. توانایی این که خود را همرنگ جماعت کنید، می‌تواند سازوکاری عالی برای ایمن ماندن باشد.


به اطرافیان خود حالی کنید که کیفیت زمان می‌برد؛ بعضی‌ها امروز بی‌طاقت هستند و وظیفۀ شماست که همه را سر وظیفۀ خود نگاه دارید. حتی منطق سریع شما، در حال حاضر، منجر به یک راه حل فوری نخواهد شد، بنابراین ببنید که دیگران چه ایده‌هایی دارند. این فرصت شماست تا بهبودی چشمگیر در گروه خود ایجاد کنید و به عنوان کسی که واقعاً می‌داند چطور گروه را پیش ببرد شناخته شوید. جمع کردن نظرات از منابع مطمئن، بخش مهمی از یک رهبر خوب بودن است.


زبانتان از بیان جزییات حسی که در حال حاضر دارید قاصر است، پس چرا امروز سکوت را امتحان نکنید؟ هر چه کمتر صحبت کنید، بیشتر فکر می‌کیند و امروز روز خوبی برای فکر کردن است. چیز‌هایی که شما را گیج می‌کردند، الان بسیار بیشتر معنی می‌دهند، به خصوص رفتار گیج‌کنندۀ دوستی نزدیک. نیازی نیست که با این شخص راجع به یافته‌هایتان صحبت کنید. امروز بنشینید و تماشا کنید و لذت ببرید.

امروز وقتی که جزییاتی کوچک توجه شما را جلب می‌کند و مشکلی بزرگتر را عیان می‌‎کند، شما منجی خواهید شد. عکس‌العمل سریع شما، از کلی دردسر برای کلی آدم پیشگیری خواهد کرد. به لطف تمرکز و دقت بالایتان، هچکس دیگری، چون شما بر اوضاع مسلط نیست. از این ترکیب شکست‌ناپذیر استفاده کنید، تا از اتفاقات دست‌وپاگیری که زندگی شما را ناخوشایند کرده خلاص شوید. امروز قدری شیطنت کنید و نگران نباشید.
اینکه راجع به فلسفه‌های خود صحبت کنید و ایده‌های خودتان را با دیگران در میان بگذارید فوق‌العاده است، اما امروز، فلسفه‌بافی ممکن است باعث شود تا از پیشرفت در زمینه‌های کاربردی‌تر زندگی خود بازبمانید. چیز‌های پیش‌پاافتاده‌ای مثل تمیز کردن انباری یا شستن لباسها، شاید فرصت‌های فکری جذابی به نظر نرسند، اما لزوماً اینطور نیست. امروز، محرکی که ذهنتان به آن نیاز دارد را با انجام دادن کار‌ها به دست می‌آورید، نه فقط با حرف زدن راجع به چیزها.

ارتباط یک خیابان دوطرفه است؛ بنابراین اگر سعی دارید با کسی ارتباط برقرار کنید که خیلی ساده حرف شما را نمی‌شنود، پس باید به این حقیقت فکر کنید، مشکل ممکن است از شما نباشد. آیا این فرد واقعاً به شما گوش می‌دهد؟ امروز یک بار دیگر سعی کنید، و بعد از آن اگر اتفاقی نیافتد، آماده شوید تا تسلیم شوید. ذهن این فرد ممکن است برای همیشه بسته شده باشد. او احتمالاً دیگر تمام‌شده است.

آیا برای یک اتفاق داغ آماده‌اید؟ جهان توجه خاصی به شما نشان خواهد داد و شما باید برای این توجه اضافۀ زیاد، آماده باشید (این توجه ممکن است شامل قدری توجه ناخواسته هم باشد، در نتیجه آماده باشید که ستایندگان ناخوشایند را پس بزنید!). حتی اگر مجرد نیستید، دلربایی و جذابیت شما افزایش یافته است و مردم جذب شما هستند. اگر در رابطه هستید، شریک شما بسیار واضحتر با شما ارتباط برقرار می‌کند و می‌توانید به نقطۀ عطف تازه‌ای برسید.   انرژی‌های متفاوت بسیاری امروز حول شما خواهند گردید، که ممکن است موجب سرریز شدن کاسۀ صبرتان شود. اگر در حال سفر هستید، جماعتی ممکن است موجب تاخیر زیاد یا استرس شما شوند. از جذبۀ خود استفاده کنید و سعی کنید تا از هر درگیری‌ای بپرهیزید و ممکن است تحول بزرگی شگفت‌آوری در انتظارتان باشد. امروز روزی نیست که جواب "نه" را بپذیرید.

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

حمله سردار نقدی به دولت روحانی، سیدمحمد خاتمی و هاشمی: اوضاع اقتصادی امروز نتیجه رأی خود ماست| باید رییس‌جمهوری ساده‌زیست انتخاب کنیم| بزرگترین افتخار ایرانی‌هاست که ولی فقیه در راس امور کشور است| رضاخان بی‎سواد، فقیر، دزد و غارتگر اموال مردم بود| انقلاب

پرسپولیسی‌ها میهمان مسابقه شوتبال شبکه نسیم

کلیدواژه: ایران جشن چهلم محمد جواد ظریف

منبع این خبر، وبسایت www.mehrnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۰۲۲۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • روحانیت متعهد، به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است و هرگز با آنان سر آشتی نداشته و نخواهد داشت
 • چگونه نه بگوییم که دیگران ناراحت نشوند ؟
 • تسلیم شدن دسته جمعی داعشی ها در باغوز
 • وقتی‌حقوق دیگران را بی‌صبرانه پایمال می‌کنیم
 • علمای اصیل اسلام هرگز زیر بار سرمایه‌داران و پول‌پرستان و خوانین نرفته‌اند
 • ظریف: حقوق بشر و برنامه هسته‌ای، نگرانی واقعی آمریکا نبوده است
 • فالح الفیاض : نمی‌گذاریم عراق به مکانی برای تجاوز به دیگران تبدیل شود
 • نه حقوق بشر و نه برنامه هسته‌ای نگرانی واقعی آمریکا نبوده است
 • جواد خواجوی چهره معروف اینستاگرام، بازیگر شد
 • روایت محمد جواد ظریف از دورویی و اعمال استانداردهای دوگانه دولت آمریکا
 • ظریف: نه حقوق بشر و نه برنامه هسته‌ای، هیچ‌یک نگرانی واقعی آمریکا نبوده است
 • ظریف ریاکاری آمریکا را برملا کرد
 • رابطه بین خشونت دنیای مجازی و دنیای واقعی
 • جواد امام، رییس بنیاد باران: هیچ‌کدام از شکایات خاتمی به نتیجه نرسیده است
 • مراسم سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) به یاد سید جواد ذاکر برگزار می شود
 • جواد امام: شکایات خاتمی هیچ یک به نتیجه نرسیده
 • مهم‌ترین جرم نامزد ریاست جمهوری آمریکا
 • لوازم آرایشی که هرگز نباید آن‌ها را به دیگران قرض بدهید
 • مهم‌ترین جرم کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا