فولاد بعد از تغییرات زیادی که در نیم فصل اول داشت عاقبت با آوردن افشین قطبی در سه بازی حساس هفت امتیاز به دست آورد تا لقب بهترین تغییر لیگ هجدهم را به خود اختصاص دهد.

به گزارش ورزش سه " رقابت های نیم فصل دوم لیگ هجدهم با جذابیت بالایی آغاز شده و بخشی از این جذابیت به خاطر حضور سرمربیان و کادرفنی جدید در تیم ها است که تا لیگ را گرم تر از نیم فصل اول نشان می دهد.

در لیگ برتر امسال 9 تیم لیگ برتری دست به تغییرات روی نیمکت خودشان زده اند. تیم های تراکتورسازی، ذوب آهن، پیکان، نساجی ، استقلال خوزستان، فولاد خوزستان، سپیدرودرشت، ماشین سازی تبریز، نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن تیم هایی هستند که مربیانشان را تغییر داده اند که  برخی از این تغییرات مثل افشین قطبی تا الان مثبت ، برخی بی تاثیر و برخی دیگر با شکست همراه بوده است.


اقشین قطبی (فولاد) سه بازی -2.33میانگین  امتیاز


افشین قطبی از زمان حضورش در فولاد دو برد با ارزش برابر تراکتورسازی و پرسپولیس و یک مساوی برابر پارس جنوبی جم کسب کرده است. او با میانگین 2.33 امتیاز در هر بازی بهترین تغییر فصل تا اینجا بوده است.


جرج لیکنز (تراکتوسازی) 2 بازی- میانگین 2 امتیاز


مربی بلژیکی تراکتورسازی ، جرج لیکنز در دوبازی که هدایت این تیم را به عهده داشت یک برد برابر نفت مسجد سلیمان و یک مساوی برابرنساجی کسب کرده و با میانگین 2 امتیاز دومین تغییر خوب روی نیمکت است.


محمد رضا مهاجری(ماشین سازی) 11 بازی -میانگین 1.45

 

محمدرضا مهاجری از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر هدایت تیم ماشین سازی را به عهده گرفت و در 11 بازی 3 برد 7  تساوی و یک باخت به دست آورد و با میانگین 1.45 سومین تغییر خوب فصل بوده است.


علیرضا مرزبان(نفت مسجد سلیمان) 11 بازی -میانگین 1.09

 

علیرضا مرزبان نیز از هفته هفتم روی نیمکت نیم نفت مسجد سلیمان نشست و در 11 بازی 3 برد 3 مساوی و 5 باخت و میانگین 1.09 را کسب کرد.


مجید جلالی(نساجی) 2 بازی- میانگین 1 امتیاز


مجید جلالی پانزده هفته در پیکان بود و از نیم فصل دوم روی نیمکت ماشین سازی نشست. او در دوبازی تیمش برابر ذوب آهن و تراکتورسازی دو تساوی کسب کرد و از  این دو بازی میانگین 1 امتیاز در هر مسابقه را به دست آورد.


علی کریمی(سپیدرود) 11 بازی- میانگین 0.91 امتیاز


علی کریمی از هفته ششم هدایت تیم سپیدرود را از خدادادعزیزی گرفت و در 11 مسابقه لیگ برتر 2 برد 4 مساوی و 5 باخت کسب کرد. او از این 11 بازی میانگین 0.91 امتیاز از هر بازی را به دست آورده است.


علیرضا منصوریان(ذوب آهن) 4 بازی- میانگین 0.75

 

علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال از هفته سیزدهم دور رفت لیگ هجدهم روی نیمکت ذوب آهن نشست و از 4 بازی یک باخت و سه مساوی به دست آورده است. میانگین او تا این لحظه در هر بازی 0.75 امتیاز است.


کریم بوستانی(استقلال خوزستان) 5 بازی -میانگین 0.40 امتیاز


کریم بوستانی در اولین تجربه سرمربیگری اش در لیگ برتر از هفته سیزدهم در استقلال خوزستان کارش را شروع کرد و در 5 مسابقه 3 باخت و دو مساوی به دست آورد. او میانگین 0.40 امتیاز در هر بازی را به نام خودش ثبت کرده است.


حسین فرکی(پیکان) 1 بازی-میانگین 0 امتیاز


حسین فرکی از نیم فصل دوم جانشین مجید جلالی در پیکان شد . او در اولین بازی اش با پیکانی ها از استقلال شکست سنگینی خورد و اکنون میانگین 0 امتیاز را به دست آورده است.


موقت ها


اما برخی مربیان هم بودند که به طور موقت و بعد از برکناری سرمربی ها چند هفته ای هدایت تیم های مختلف را به عهده گرفتند. عزیز فریسات در تیم فولاد از 2 بازی 4 امتیاز و میانگین 2 امتیاز،  محمد تقوی در تراکتورسازی و از  9 بازی میانگین 1.89 امتیاز و ایلی استان در فولاد خوزستان از  6 بازی میانگین 0.63 را کسب کرده اند.

جورج لیکنز ماشین سازی تبریز افشین قطبی نفت مسجد سلیمان علیرضا مرزبان (سرمربی) علیرضا منصوریان (سرمربی) حسین فرکی (سرمربی) مجید جلالی (سرمربی) کریم بوستانی تراکتورسازی تبریز رضا مهاجری پیکان علی کریمی سپیدرود رشت نساجی مازندران ذوب آهن اصفهان فولاد خوزستان

منبع: ورزش 3

خبر بعدی:

میرزائی: قطبی می‌گوید باید قهرمان شویم

رضا میرزایی هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان توانسته در هفته های اخیر نمایش های خوبی برای تیمش داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، رضا میرزائی در ابتدای فصل و با قراردادی قرضی از سپاهان به فولادخوزستان پیوست. او در نیم فصل اول در پست دفاع راست بازی کرد و با حضور قطبی به پست وینگر راست که در سپاهان هم در آن پست بازی می کرد، بازگشته و توانسته مقابل پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان دو پنالتی برای تیمش بگیرد.

 

رضا میرزایی در مورد شرایط خود و باشگاه فولادخوزستان و همینطور دیدار پرتنشی که میان دو تیم فولادخوزستان و نفت مسجد سلیمان شاهد بودیم، صحبت کرده که در ادامه می خوانید.

 

میرزایی در مورد پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان می گوید: خب به هر حال دربی اهواز بود و حساسیت های خودش را داشت. خدا را شکر با یک بازی منطقی سه امتیاز را گرفتیم. البته می توانستیم بیشتر گل بزنیم ولی به هر حال با همدلی بچه ها موفق به کسب سه امتیاز شدیم.  

 

شماره 77 تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد تفاوت دربی اصفهان و دربی اهواز بیان کرد: دربی هر شهری حساسیت خودش را دارد. هر دو تیم برای برد آمده بودند. چند تا از بازیکنان نفت مسجد سلیمان از بازیکنان سابق فولاد بودند و همین باعث شده بود، انگیزه بیشتری داشته باشند.


بازیکن فولادخوزستان در مورد حضور قطبی و تاثیری که برعملکرد تیم داشته، توضیح داد: آقای قطبی نیازی به تعریف من ندارد. از روزی که آمده انرژی خاصی آورده. بازیکنان خوب تمرین می کنند و آقای قطبی اصلا برایش اسم ها مهم نیستند و هر کسی که خوب باشد، بازی می دهد. تا حالا هم نتیجه مهمی گرفتیم ولی هدف های بالاتری داریم. آقای قطبی گفت که من در وجود شما دیدم می توانید به شرایط خیلی بهتری برسید.


میرزایی در مورد هدف فولادخوزستان اضافه کرد: هدف ما رتبه های بالا و کسب سهمیه است. البته خود آقای قطبی می گویند می توانیم قهرمان شویم. آقای قطبی تاکید می کند که باید قهرمان شویم.


بازیکن 22 ساله فولادخوزستان اینکه بازیکنان چه عکس العملی به حرف ها و انتظارات قطبی دارند، افزود: ایشان این توانایی را دیده که این حرف ها را می زند. به هر حال ما پرسپولیس را پس از 16 بازی بدون شکست بودن، بردیم و تراکتورسازی را در خانه بردیم که تیمی نمی تواند این کار را انجام دهد.


میرزایی که از تیم سپاهان و به صورت قرضی در فولادخوزستان بازی می کند، در مورد شرایطش در تیم جدید و انتخابش توضیح داد: انتخاب خیلی خوبی بود. نیم فصل اول دفاع راست بازی می کردم. دو سه بازی هافبک راست و چپ بازی می کردم و در بازی با نفت مسجدسلیمان هم در پست دفاع چپ بازی کردم. شرایط خوبی دارم و تلاش می کنم هر روز بهتر شوم.


بازیکن فولادخوزستان در مورد درگیری هایی که میان او و حکیم نصاری و سایر بازیکنان نفت مسجد سلیمان ایجاد شده، عنوان کرد: من با آقا حکیم درگیری نداشتم. در بازی فشار بالاست  و من یک ضربه ناخواسته به سر گلر آنها زدم. البته محکم نبود ولی درگیری ها از همانجا ایجاد شد. به هر حال همه برای بردن تیممان تلاش می کنیم. این ها همه به خاطر فشار و استرس بازی بود و اگر چیزی هم بود من از تمام بچه های نفت مسجد سلیمان عذرخواهی می کنم؛ چون اصلا آدمی نیستم که بخواهم بی معرفتی و بداخلاقی کنم ولی در بازی خب فشار بالا می رود.


میرزایی حرف هایش را اینگونه خاتمه داد: ان شالله بتوانیم آخر فصل یک رتبه بسیار خوب که در شان فولاد باشد کسب کنیم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم.

رضا میرزایی فولاد خوزستان

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی‌پذیرفتیم

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

جزئیات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه اول اسفندماه ۹۷

کلیدواژه: جورج لیکنز ماشین سازی تبریز افشین قطبی نفت مسجد سلیمان علیرضا مرزبان سرمربی علیرضا منصوریان سرمربی حسین فرکی سرمربی مجید جلالی سرمربی کریم بوستانی تراکتورسازی تبریز رضا مهاجری پیکان علی کریمی سپیدرود رشت نساجی مازندران ذوب آهن اصفهان فولاد خوزستان

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۳۲۴۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • زاگرس در اندیشه صعود دوباره/ خیال آسوده فولاد
 • دیدار جلالی و قطبی به یاد هادی و دی کارمو
 • قطبی یک هافبک ژاپنی برای فولاد خرید
 • افشین قطبی سامورایی استخدام کرد
 • آکاهوشی، ژاپنی مورد نظر قطبی در آستانه عقد قرارداد با فولاد
 • فولاد قطبی هم ژاپنی شد(عکس)
 • ستاره پرسپولیس در مسیر طارمی
 • اعتراض دو بازیکن استقلال به شفر به دلیل نیمکت‌نشینی
 • علیپور در پایان فصل رکورد طارمی را می‌شکند
 • استقلال به دنبال دوازدهمین پیروزی در هفته‌های نوزدهم
 • محسن خلیلی: استقبال هواداران از من ویژه بود؛ خدا را شکر می‌کنم که در اولین بازی که روی نیمکت پرسپولیس نشستم، به نیمه نهایی جام حذفی رسیدیم
 • خدا را شکر می‌کنم اولین حضورم روی نیمکت پرسپولیس با پیروزی همراه بود / استقبال روز گذشته هواداران از من ویژه بود
 • تیم ژنرال بالاتر از قهرمان لیگ چهاردهم / سپاهان مدعی شماره یک است
 • گزارش برنامه نود (97/11/29)؛ با رحمتی از حواشی استقلال تا خداحافظی ملی
 • مروری بر هفته هجدهم لیگ برتر ایران + فیلم
 • نیمکت پدیده در قرق پرسپولیسی‌ها
 • تجربه موفق قطبی در تغییر پست غلامی (عکس)
 • جعفری: با قطبی صدرنشین لیگ هستیم
 • تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال