یوونتوس در یک دهه اخیر بازیکنان بزرگی را بدون صرف هیچ هزینه‌ای جذب کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یوونتوس شب گذشته با آرون رمزی قرارداد امضا کرد. باشگاه ایتالیایی این بازیکن را به صورت آزاد خرید و در تابستان از آن بهره خواهد برد. "بانوی پیر" در یک دهه اخیر بازیکنان بزرگ زیادی را بدون صرف هیچ هزینه‌ای به خدمت در آورده است. در ادامه به این یازده بازیکن اشاره می‌شود.

پل پوگبا (منچستریونایتد)

هافبک فرانسوی تابستان ۲۰۱۲ یونایتد را ترک کرد و به یوونتوس پیوست. سپس در سال ۲۰۱۶ با قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو دوباره به تیم انگلیسی بازگشت. پوگبا با پیراهن تیم تورینی ۱۷۸ بازی کرد و ۳۴ گل به ثمر رساند، همچنین ۴۳ پاس گل داد. او به همراه تیم ایتالیایی چهار قهرمانی در لیگ، دو جام حذفی و دو سوپرجام اروپا به دست آورد.

آندره پیرلو (میلان)

هافبک ایتالیایی در سال ۲۰۱۱ به عنوان یک انتقال بزرگ به یوونتوس رفت. او برای خلاق شدن میانه میدان و بهتر شدن وضعیت یووه در لیگ قهرمانان اروپا به این تیم پیوست. بازیکن ایتالیایی در آخرین بازی‌اش با بانوی پیر فینال لیگ قهرمانان را در سال ۲۰۱۵ تجربه کرد اما تیمش مقابل بارسلونا شکست خورد. پیرلو به صورت مجانی به نیویورک سیتی پیوست و در سال ۲۰۱۷ در آمریکا از جهان فوتبال خداحافظی کرد. او به عنوان بازیکن یوونتوس ۱۶۴ بازی انجام داد، ۱۹ گل به ثمر رساند و ۳۸ پاس گل داد. همچنین توانست چهار قهرمانی را در سری A، دو جام حذفی و دو سوپرجام ایتالیا را کسب کند.

کینگزلی کومان (پاری سن ژرمن)

یوونتوس در سال ۲۰۱۴ با کومان به عنوان یک بازیکن آینده دار قرارداد امضا کرد. بازیکن فرانسوی در ۱۸ سالگی به ایتالیا رفت تا یک سال بازی کند. در فصل بعد پس از انجام دو بازی به صورت قرضی با هفت میلیون یورو به بایرن پیوست. او در دوران حضورش در تورین ۲۲ بازی انجام داد و یک گل به ثمر رساند. همچنین دو پاس گل داد و توانست دو لیگ، یک جام حذفی و یک سوپرجام به دست آورد.

دنی آلوس (بارسلونا)

مدافع برزیلی پس از ۱۴ سال حضور در اسپانیا (۶ سال در سویا و هشت سال در بارسلونا) تصمیم گرفت ماجراجویی جدیدی داشته باشد و به یوونتوس رفت. آلوس به صورت بازیکن آزاد در سال ۲۰۱۶ به تیم ایتالیایی رفت و یک سال بعد پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کرد. او تورین را پس از ۳۳ بازی و به ثمر رساندن ۶ گل ترک کرد. بازیکن برزیلی ۶ پاس گل هم داد. همچنین یک بار در سری A جام قهرمانی را بالای سر برد.

سامی خدیرا (رئال مادرید)

هافبک آلمانی پس از جدایی از رئال مادرید در سال ۲۰۱۵ به یوونتوس پیوست. خدیرا ۱۲۴ بازی، ۲۱ گل و ۱۴ پاس گل را به ثبت رساند. بازیکن آلمانی سه لیگ، سه جام حذفی و یک سوپرجام به دست آورده است.

نتو (فیورنتینا)

نتو در سال ۲۰۱۵ در حالی با تیم تورینی قرارداد امضا کرد که دو فصل فوق العاده را در فیورنتینا پشت سر گذاشته بود. دروازه‌بان برزیلی زیر سایه جان‌لوئیجی بوفون قرار داشت و تنها ۲۲ بازی انجام داد. او ۱۵ گل دریافت کرد و ۱۳ کلین شیت را در دو فصل به ثبت رساند. والنسیا او را برای جانشینی دیگو آلوس در نظر گرفت و دروازه‌بان برزیلی در سال ۲۰۱۷ با قراردادی هفت میلیون یورویی به تیم اسپانیایی پیوست. نتو به همراه یوونتوس دو قهرمانی در سری A و دو جام حذفی را به دست آورد.

فرناندو یورنته (اتلتیک بیلبائو)

بازیکن اسپانیایی در پایان فصل ۱۳-۲۰۱۲ اتلتیک بیلبائو را ترک کرد تا به ایتالیا برود. او دو سال در یوونتوس حضور داشت و پس از انجام دو بازی در فصل سوم دوباره به اسپانیا بازگشت و این بار با پیراهن سویا بازی کرد. او به همراه بانوی پیر ۶۶ بازی انجام داد و ۲۳ گل به ثمر رساند. همچنین ۶ پاس گل داد و توانست سه لیگ، یک جام حذفی و یک سوپرجام به دست آورد.

لوکا تونی (جنوا)

مهاجم ایتالیایی دو سال با پیراهن یوونتوس بازی کرد. او در ۱۵ بازی دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. او در فصل ۱۳-۲۰۱۲ در ترکیب تیم آنتونیو کونته جایی نداشت و به النصر رفت. سپس دوباره به ایتالیا برگشت و با پیراهن تیم‌های فیورنتینا و هلاس ورونا بازی کرد.

فابیو کاناوارو (رئال مادرید)

مدافع ایتالیایی دو دوره برای یوونتوس بازی کرد. اولین بار باشگاه تورینی برای او ۱۰ میلیون یورو هزینه کرد تا اینتر را ترک کند. کاناوارو پس از دو فصل و سقوط یوونتوس به دسته دو به خاطر رسوایی کالچوپولی با قراردادی به ارزش هفت میلیون یورو به رئال مادرید پیوست. او در سال ۲۰۰۹ به صورت بازیکن آزاد به ایتالیا برگشت و پس از انجام ۳۰ بازی برای تیم تورینی به الاهلی پیوست. بازیکن ایتالیایی در مجموع برای یووه ۱۲۸ بازی انجام داد و هفت گل به ثمر رساند و همچینن یک پاس گل داد. در میان افتخاراتش با پیراهن یوونتوس توپ طلا و بهترین بازیکن سال ۲۰۰۶ دیده می‌شود.

لوسیو (اینتر)

حضور لوسیو در یوونتوس به چهار بازی برمی‌گردد. مدافع برزیلی در سال ۲۰۱۲ به اینتر رفت و یک سال بعد به برزیل بازگشت تا در سائو پائولو و پالمیراس بازی کند.

نیکلاس آنلکا (شانگهای گرینلند شنهوا)

مهاجم فرانسوی در سال ۲۰۱۲ چین را ترک کرد تا حضور کوتاه مدتی در یوونتوس داشته باشد. این بازیکن در ۵۵ دقیقه‌ای (دو بازی) که با پیراهن تیم ایتالیایی بازی کرد نتوانست گلزنی کند. او پس از فصل ۱۳-۲۰۱۲ به وستهام رفت و دوران بازی‌اش را در مومبای سیتی هند به پایان رساند. آنلکا در یوونتوس یک قهرمانی در لیگ را تجربه کرد.

۱۳۷ میلیون یورو سود

در ۱۰ سال گذشته ۲۲ بازیکن به صورت آزاد به یوونتوس رفتند (رمزی، امره چان، دنی آلوس، سیموئه گانز، خدیرا، چری، نتو، کومان، لورنزو روزتی، اسکیاوونه، یورنته، لوسیو، آنلکا، پوگبا، ترویسی، پاتزینزا، زیلر، پیرلو، کونئاز، لوکا تونی، کاناوارو، کیمنتی و ملبورگ). یوونتوس از فروش این بازیکنان ۱۳۷.۰۵۰ میلیون یورو به دست آورد. بهترین سود را از پوگبا کسب کرد (۱۰۵). از میان این بازیکنان تنها امره چان و خدیرا در این تیم هنوز بازی می‌کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

فوتبال جهان| رقابت یوونتوس با اینتر و منچسترسیتی برسر جذب آلوز

فوتبال جهان - باشگاه یوونتوس خواهان بازگرداندن دنی آلوز به تورین شده است. ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱ ورزشی فوتبال جهان نظرات - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دنی آلوز 36 ساله که پس از دو فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن و کسب دو عنوان قهرمانی در لوشامپیونه و یک عنوان قهرمانی در جام حذفی فرانسه، در این تابستان از این تیم جدا شد، ممکن است برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش به ایتالیا بازگردد.

این مدافع برزیلی که سابقه بازی در تیم‌های سویا و بارسلونا را در کارنامه‌اش دارد، مورد توجه دو باشگاه منچسترسیتی و اینتر قرار دارد و حالا خبر می‌رسد که یوونتوس هم نسبت به بازگرداندن وی به تورین علاقه‌مند است. آلوز پیش از پیوستن به PSG به مدت یک فصل برای بانوی پیر بازی کرد.

یک منبع نزدیک به دنی آلوز به سایت «گل» خبر داد نمایندگان این مدافع 36 ساله روز گذشته (دوشنبه) در شهر تورین حضور داشته‌اند و با نمایندگان باشگاه یوونتوس در خصوص احتمال بازگشت آلوز به تورین بحث و گفت‌وگو کرده‌اند.

انتظار می‌رود دنی آلوز این هفته مقصد بعدی دوران حرفه‌ای خود را اعلام کند، مدافعی که در مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2019 کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل بود و نقش بسزایی در به قهرمانی رسیدن این تیم در این تورنمنت داشت.

گفته می‌شود آلوز به دنبال عقد قراردادی دو ساله است که دستمزدش هم در سال چیزی در حدود 7 میلیون یورو باشد و در کنارش پاداش‌هایی هم برای وی در نظر گرفته شود.

 آلوز تا کنون 40 عنوان قهرمانی در رده ملی و باشگاهی کسب کرده است.

انتهای پیام/

R1015161/P/S3,1410/CT10 واژه های کاربردی مرتبط تیم ملی فوتبال برزیل منچسترسیتی اینترمیلان یوونتوس پاری سن ژرمن دنی آلوز

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

حسین جنتی، به شش ماه حبس محکوم شد

کلیدواژه: آرون رمزی آندره پیرلو پل پوگبا تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا فابیو کاناوارو

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۵۸۸۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بازیکن جوان لیون به یوونتوس پیوست
 • ستاره آژاکس به تورین رسید + عکس
 • میلان به دنبال جذب لوکا مودریچ/ تریپیر در یک قدمی اتلتیکومادرید/ بوکاجونیورز، مقصد احتمالی ده روسی
 • جزییات انتقال ده لیخت به یوونتوس؛ از دستمزد پایه 7.5 میلیون یورویی تا بند فسخی که از سال سوم قابل فعال‌سازی است
 • رسمی؛ حمزه رفیعا از المپیک لیون به یوونتوس پیوست
 • برای انتقال به یوونتوس با بوفون مشورت کردم
 • حذف یوونتوس از فهرست تیم‌های بازی FIFA ۲۰
 • تاتنهام به دنبال ربودن هدف تابستانی یوونتوس (عکس)
 • سارق مسلح توسط همدستانش کشته شد/تلاش نافرجام برای فرار از چنگ قانون
 • روحانی: باید مثل ژاپن بعد از جنگ جهانی روزی چند ساعت مجانی کار کنیم/ چراغ اول را روشن کنید آقای رئیس جمهور!
 • قرارداد دلیخت با یوونتوس نهایی شد ؛ هایجک ناموفق بارسلونا
 • چنگ مسئولان به ریسمان نا‌آگاهی دانشجویان/ نظارت بر نشریات قبل از چاپ غیرقانونی است
 • شماره ۸ یوونتوس به رمزی رسید +عکس
 • دیوار دفاعی یوونتوس با ستاره هلندی تکمیل شد
 • تکمیل دیوار یوونتوس با ستاره هلندی (یوونتوس)
 • آخرین تلاش بارسلونا برای ربودن دلیخت از چنگ یوونتوس هم نتیجه نداد
 • «بهتر از شکلات مجانی» روایتگر دوران نوجوانی
 • مزیت پرسپولیس نسبت به استقلال در فصل نقل و انتقالات
 • فوتبال جهان| آخرین تلاش بارسلونا برای ربودن دلیخت از چنگ یوونتوس هم نتیجه نداد