رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران و قاضی شعبه 46 از کشف و ضبط چهار و نیم تن مرغ منجمد تنظیم بازار که به قیمت آزاد و خارج از شبکه عرضه می شد، خبر داد. ناطقان: بهروز طالبیان رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بر اساس گزارش مردمی، تیم گشت مشترک تعزیرات و دادستانی تهران به همراه نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، بازرسان سازمان صنعت، معدن، تجارت، اصناف و نیروی انتظامی از یک واحد صنفی در محدوده خیابان عبدل آباد بازرسی کرد.
وی افزود: در یخچال این فروشگاه که ظرفیت نگهداری ١٠ تن گوشت داشت، چهار و نیم تن مرغ منجمد تنظیم بازار کشف شد.
طالبیان ادامه داد: واحد متخلف، در حالی که باید مرغ تنظیم بازار را به نرخ مصوب و به قیمت هر کیلو، ٨٩٠٠ تومان عرضه می کرد، به نرخ آزاد و به قیمت 14 هزار تومان می فروخت.
رئیس گشت های مشترک تعزیرات استان تهران گفت: پس از بررسی بازرسان و احراز تخلف، صاحب این واحد صنفی به جرم اخلال در نظام اقتصادی به دستور مقامات قضایی بازداشت و به دادسرا فرستاده شد، همچنین مرغ های کشف شده برای عرضه به نرخ مصوب تنظیم بازار، بارگیری و به میادین میوه و تره بار شهرداری فرستاده شد.
منبع: فارس برچسب ها: مرغ منجمد تنظیم بازار ، عبدل آباد ، تعزیرات حکومتی

منبع: ناطقان

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

معاون تعزیرات حکومتی اراک: روند رسیدگی و اجرای احکام متخلفان صنفی به روز است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به شعار امسال، سیاست سازمان حمایت از تولید بوده و در برخورد با تخلف، شرایط در نظر گرفته می‌شود تا این برخورد سبب تعطیلی صنایع و واحد تولیدی نشود. ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹ استانها مرکزی نظرات - اخبار استانها -

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی صابری پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مرکزی با اشاره به اهداف و برنامه‌های سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: تعزیرات حکومتی در سال 1373 با توجه به وضعیت بازار و نوسانات قیمت در راستای کنترل و نظارت بازار با مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل شد.

 وی افزود: هدف تعزیرات حکومتی تنظیم بازار و نظارت بر روی آن بوده و آخرین سازمان حاکمیتی احیا شده است که به نوعی عملاً بدون امکانات و منابع مورد نیاز یک سازمان قوی و مقتدر، کار خود را آغاز کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: تعزیرات حکومتی از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار نبوده و در بحث ساختمان و منابع مشکلات عدیده‌ای دارد، اما علی‌رغم این مشکلات سازمان موفق شده رسالت خود را که مهم‌ترین آن در حوزه اصناف، بهداشت و قاچاق کالا و ارز است به خوبی انجام دهد.

صابری بیان کرد: بر همین اساس در راستای برطرف شدن مشکلات سازمان تعزیرات حکومتی، انتظار حمایت بیشتر را داریم.

وی عنوان کرد: 170 مورد از ادارات سازمان تعزیرات حکومتی در شهرستان‌ها استیجاری بوده و در استان مرکزی نیز 6 شهرستان فاقد اداره مستقر هستند، بر همین اساس از استاندار مرکزی درخواست مساعدت برای استقرار ادارات در این شهرستان‌‎ها را داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت امسال و سال گذشته بازار، که به سبب تحریم‌ها ایجاد شده، تعزیرات حکومتی با وضعیت ویژه‌ای روبه‌رو بوده و باید همکاران مجموعه تعزیرات تلاش بیشتری در راستای سامان‌بخشی به وضعیت کنونی انجام دهند.

صابری ادامه داد: در حوزه رسیدگی به پرونده‌ها صنفی، چالش‌های زیادی وجود دارد، یکی از آنها مشکلات موجود در بحث قوانین و مقررات بوده و پیشنهادات بسیاری به مجلس شورای اسلامی در این زمینه ارسال شده، رسیدگی هیئتی مانع تسریع در رسیدگی به این پرونده‌ها شده زیرا زمانی که رسیدگی و دادرسی مشترک انجام گیرد ممکن است برخی از افراد تخصص قضایی و حقوقی لازم را نداشته باشند که این امر قطعا سرعت و دقت کار را گرفته و سبب اطاله دادرسی می‌شود.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات، بحث ارجاع پرونده‌ها پس از قطعیت است که در سازمان شعبه بدوی، تجدیدنظر و عالی وجود دارد، پس از پروسه رسیدگی به پرونده افراد محکوم به دیوان عدالت مراجعه کرده و دستور توقف گرفته و عملا پرونده از چرخه خارج می‌شود، برهمین اساس قانون‌گذار باید رسیدگی لازم را داشته باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: در حوزه قاچاق کالا به سبب تعامل خوب با نیروی انتظامی، به‌زودی تفاهم‌نامه بین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی ایجاد می‌شود.

استقرار نیروی انتظامی در ادارات تعزیرات حکومتی

صابری بیان کرد: استقرار نیروی انتظامی در ادارات تعزیرات حکومتی انجام می‌شود، هم‌اکنون در حوزه بهداشتی قوانین به روز نیست و گاها رسیدگی‌ها به رستوران‌ها و هتل‌ها محدود می‌شود، درحالی که باید گستره بیشتری تحت پوشش باشد که در این حوزه ضرورت به روزرسانی قوانین مشهود است.

برخورد قاطعانه و بدون اغماض با کسانی که به عرصه احتکار و اختفای کالا ورود کنند

وی عنوان کرد: در 2 سال گذشته سازمان تعزیرات حکومتی اقداماتی مثل توسعه و تقویت اکیپ‌های مشترک بازرسی و تشدید مقابله و برخورد با تخلفات احتکار و اختفای کالا را انجام داده است، در زمینه احتکار و اختفا حرکت‌هایی احساسی در کشور اتفاق افتاد که به خوبی مدیریت شد و این مدیریت همچنان ادامه دارد و با کسانی که به عرصه احتکار و اختفای کالا ورود کنند قطعا برخورد جدی دارد.

روند رسیدگی و اجرای احکام به روز است

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: در زمینه تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها، کاهش اطاله دادرسی و اجرای به موقع پرونده‌ها، در مجموعه سازمان اتفاقات خوبی انجام شده به طوری که برای رسیدگی به پروند‌ه‌ها سقف زمانی تعریف شده تا کار در چارچوب زمانی مشخص انجام شود و تا به امروز روند رسیدگی و اجرای احکام به روز است.

مرکزی| تعزیرات حکومتی نقش بی‌بدیلی در تنظیم بازار دارد200 پرونده احتکار در تعزیرات حکومتی اردبیل تشکیل شدمدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

صابری ادامه داد: اولویت سازمان در زمینه مسائل پرونده‌های مهم و ملی است، هرچند پرونده‌های خُرد نیز مورد توجه هستند.

وی افزود: باتوجه به شعار امسال، سیاست سازمان حمایت از تولید بوده و در برخورد با تخلف و انحراف تولیدکنندگان، شرایط در نظر گرفته می‌شود تا این برخورد سبب تعطیلی صنایع و واحد تولیدی نشود.

راه‌اندازی مجتمع ویژه قاچاق در سازمان تعزیرات حکومتی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: در زمینه راه‌اندازی مجتمع ویژه قاچاق در سازمان نیز اقدامات خوبی انجام شده و امسال به‌غیر از دو استان همجوار با استان تهران، همه استان‌های کشور شعب ویژه قاچاق کالا در سطح تجدید نظر برخوردار هستند.

صابری بیان کرد: از مجموعه استان مرکزی درخواست فعال‌تر شدن کمیسیون مربوط به تعزیرات حکومتی استان را داریم.

انتهای پیام/ ع

R41371/P/S6,73/CT11

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

حسین جنتی، به شش ماه حبس محکوم شد

کلیدواژه: مرغ منجمد تنظیم بازار عبدل آباد تعزیرات حکومتی

منبع این خبر، وبسایت nateghan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۵۹۳۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رسیدگی به بازار وظیفه تعزیرات نیست / مغضوب دوستان شدم
 • خروج مرغ زنده و کشتار روز از ایلام ممنوع است
 • ۸ گشت کنترل جاده‌ای تردد‌های تابستانه در جاده‌های خراسان شمالی
 • از بررسی نوسانات قیمت شکر در بازار چهارمحال و بختیاری تا افزایش قیمت مرغ
 • ششمین مرحله توزیع شکر تنظیم بازار در مهاباد
 • ثبات نرخ مرغ در بازار
 • ثبات نرخ مرغ در بازار/ تاخیر در اعلام نرخ مصوب مرغداران را سردرگم کرده است
 • «حسن بیگی» رییس تعزیرات شرق استان تهران شد
 • ساز ناکوک تنظیم بازار محصولات کشاورزی
 • مرغ، سرسازگاری با کرمانی‌ها ندارد!
 • سازناکوک تنظیم بازار محصولات کشاورزی/ چگونه باغات و زمین‌های کشاورزی رونق می‌گیرد؟
 • کاسبی تازه؛ ثبت‌نام خودرو‌های تنظیم‌بازاری
 • دستگیری اعضای باند سرقت موتورسیکلت درفریدونکنار /کشف ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق در عباس آباد
 • قیمت مرغ در استان کرمان نسبت به استان‌های همجوار بیشتر است
 • تصمیمی درست برای تنظیم بازار؛ تعرفه گذاری جایگزین ممنوعیت صادرات شد
 • اما و اگرهای افزایش قیمت مرغ در بازار سمنان
 • راه‌اندازی گشت حفاظت هوایی از منابع طبیعی ایلام
 • ذخیره بیش از یک هزار تن گوشت مرغ در فارس
 • اتمام توزیع مرغ تنظیم بازاری/ قیمت مرغ به ۱۴ هزار تومان رسید