شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با صدور بیانیه ای از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در طلیعه پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از حضور ارزشمند و ستودنی مردم قدرشناس، ولایی و سرزنده خطه باب الرضا، گنجینه معرفت ها قدردانی کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ»

با حمد و ثنای بیکران به ساحت اقدس یگانه فجر آفرین هستی بخش و سلام و صلوات به پیشگاه باعظمت دردانه هستی، مُعزّ اولیاء و افتخار انبیای عظام، حضرت صدیقه کبری؛ زهرای اطهرسلام الله علیها، که به مدد حضرتش توفیق داد تا بار دیگر در میقات دلدادگی و میعادگاه ۴۰ساله عاشقی و در مقابل بُهت و حیرت جهانیان؛ امت نستوه و پرصلابت ایران عزیز در لبیک به ندای سلاله پاکش، حماسه ساز شده و با ندای جاودان و سرنوشت ساز «الله کبر» تطمئن القلوب آنانی باشند که دل در گِرو ارزش های الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند.

 

 بار دیگر صاحبان حقیقی این مکتب با عظمت و الهی با قلب هایی آکنده از محبت ام الائمه سلام الله علیها در عاشقانه ترین قرار آزادی و سالروز مجد و عزت میهن گلگون؛ سرفرازی و سعادت این نظام مقدس را فریاد گرشدند.

 

مردم شریف، مؤمن، ولایتمدار و سرزنده باب الرضا، گنجینه معرفت ها در چهلمین بهار پیروزی عزتمندانه انقلاب اسلامی و در سالروز به ثمر نشستن خون های پاک و مطهر شهدای گلگون کفن در حالی که دنیا نظاره گر این رخداد عظیم و این شکوه مثال زدنی بوده، با وجود شرایط نامساعد جوی، با صلابت و شکوه بی نظیر در جای جای استان به خیابان ها آمدند و به ندای مولا و مقتدای خویش لبیک گفتند.

 

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان شمالی به پاس حضور ارزشمند و پرافتخار مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی حماسی و کم نظیر یوم الله ۲۲ بهمن از آحاد مردم، جوانان، بسیجیان، دانشجویان و دانش آموزان، علما و روحانیون، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و  رسانه ملی و اصحاب خبر که در خلق این حضور باشکوه و شگفتی ساز نقش آفرینی کردند صمیمانه قدردانی می کند.

 

 

پایان پیام/140

منبع: شبستان

خبر بعدی:

پول تبلیغات دور زمین در حساب ورزشگاه آزادی

سازمان لیگ یک شرکت فرش را تهدید کرده، به استقلال و پرسپولیس گفته بازی‌هایشان را در ورزشگاه دیگری برگزار کنند و به وزیر ورزش نیز اعتراض کرده است!

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: مسئولان ورزشگاه آزادی مدتی است با مجوزی که از شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی دریافت کرده‌اند، اقدام به عقد قراردادهای تبلیغاتی و نصب بنرهای آن در ورزشگاه آزادی می‌کنند! این اتفاق در شرایطی افتاده که در سال‌های اخیر سازمان لیگ طرف قرارداد تمام شرکت‌ها برای عقد قرارداد اسپانسرینگ تبلیغات محیطی بوده و به نمایندگی از باشگاه‌های لیگ برتری درآمدزایی در این زمینه را برعهده دارد. به‌طور مثال رقم قرارداد سال‌جاری طبق شنیده‌ها بیشتر از ٨٠ میلیارد تومان بوده و اقدام اخیر مدیران ورزشگاه آزادی برای نصب بنرهای تبلیغاتی قرارداد سنگین سازمان لیگ را با خطری جدی مواجه کرده است.

پول تبلیغات طبقه دوم در حساب ورزشگاه آزادی!

این تبلیغات البته ربطی به تابلوهای کنار زمین که شرکت‌های طرف قرارداد سازمان لیگ آن را نصب می‌کند، ندارد و در قسمت‌های تبلیغاتی دیواره دور تا دور طبقه دوم استادیوم آزادی نصب می‌شود. جالب اینجاست که پول این تبلیغات هم به جای این‌که به سازمان لیگ و باشگاه‌ها برسد، به حساب ورزشگاه آزادی می‌رود! موضوعی که بالاخره صدای مسئولان سازمان لیگ و باشگاه‌ها را هم درآورده است.

درودگر: این کارها زورگویی است!

محمدصادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران هم به این اقدام شرکت توسعه و تجهیز واکنشی تند نشان داد. او در گفت‌وگو با روزنامه شهروند هم درباره این جنجال بزرگ گفت: «مسئولان شرکت توسعه و تجهیز فکر می‌کنند، چون مقام و قدرت دارند هر کاری که دلشان خواست می‌توانند انجام بدهند. ما مسئول استیفای حقوق فوتبال و باشگاه‌ها هستیم و همه واقعیت‌ها را برای مردم بازگو می‌کنیم. این شرکت ورزشگاه آزادی را با رقمی سنگین اجاره می‌دهد و سپس برخلاف آئین‌نامه‌های اجرایی و قوانین مدتی است که در آن تبلیغات هم نصب می‌کند. در واقع کار اجرایی را مدیران ورزشگاه آزادی انجام می‌دهند اما آنها بدون اجازه شرکت توسعه یک لیوان را هم نمی‌توانند جابه‌جا کنند. این کارها زورگویی و قلدرمابانه است و ضرری میلیاردی به فوتبال و باشگاه‌ها می‌زند و فوتبال ایران در برابر آن سکوت نخواهد کرد.»


محمدصادق درودگر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به نکات مهمی اشاره و تأکید کرد: «ما مثل آب‌خوردن این قدرت را داریم که جلوی این رفتارهای غیرحرفه‌ای را بگیریم، اما همواره تعامل و احترام را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم وگرنه کاری ندارد به داور بگوییم تا تابلوها پایین نیامده سوت آغاز مسابقه را به صدا درنیاورد یا بعد از ١٥ دقیقه بازی را تعطیل کند. الان هم اگر داریم حرف می‌زنیم، علتش این است که بدون دعوا و جنجال این اقدام‌های خودسرانه را برای تبلیغات در ورزشگاه‌ها به پایان برسانند. در غیر این صورت برخورد قاطعی با آن خواهیم داشت. ما حتی از پرسپولیس و استقلال خواسته‌ایم که آماده باشند تا در صورت نیاز بازی‌های آنها در ورزشگاه دوم و دیگری به جز آزادی برگزار شود.»

پای صداوسیما دوباره وسط آمد!

بعد از صحبت‌های رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ اما بد نیست که در جریان برخی اتفاقات پشت پرده روزهای اخیر قرار بگیرید. پیگیری‌های خبرنگار «شهروند» نشان می‌دهد که اخیراً گزارش‌هایی به مدیران فوتبال ایران رسیده که در یک جلسه مشترک برای جلوگیری از قدرت‌گرفتن فوتبال ایران در فعالیت در زمینه قراردادهای اقتصادی تبلیغاتی اقداماتی اساسی گرفته شود. سطح این مذاکرات به قدری بالا بوده که حتی مدیران سازمان لیگ حالا با بحران تصویربرداری از مسابقات هم روبه‌رو شده و گویا اعتقاد دارند صداوسیما هم از نصب‌شدن بنرهای تبلیغاتی اسپانسرهای اختصاصی ورزشگاه استقبال و حمایت می‌کند.

ماجرای تماس تهدیدآمیز با شرکت فرش!

اتفاق جالب توجه دیگر اما تماس تهدیدآمیز مدیران سازمان لیگ با دو شرکت بسیار مشهوری است که برای نصب تبلیغات خود با مدیران ورزشگاه آزادی توافق داشته‌اند. یکی از این شرکت‌ها از مشهورترین تولیدکننده فرش‌های ماشینی بوده که بعد از تهدید جدی سازمان لیگ رسماً خواهان جمع‌آوری بنرهای تبلیغاتی خود در ورزشگاه توسط استادیوم آزادی شده است. گفته می‌شود مدیران فوتبال در تماس با مدیران این شرکت تولیدکننده فرش تهدید کرده‌اند اگر به این کار خود ادامه بدهند، از باشگاه‌های بزرگ و بازیکنان پرسپولیس و استقلال می‌خواهند که از هواداران بخواهند حتی یک قالی از محصولات این شرکت را خریداری نکنند! این تهدید به قدری جدی مطرح شد که همان‌طور که اشاره کردیم، از ترس، دستور جمع‌آوری بنرها را صادر کردند.

اعتراض رسمی به وزیر ورزش

در شرایط کنونی این درگیری بزرگ قطعاً با ورود وزیر ورزش به اتمام خواهد رسید. در بازی امروز پرسپولیس و پدیده و بازی‌های بعدی سازمان لیگ این آمادگی را دارد که با اقدامی حیرت‌انگیز با سوءاستفاده مسئولان ورزشگاه آزادی در زمینه قراردادهای تبلیغات محیطی برخوردی جدی داشته باشد، حتی ممکن است جلوی برگزاری مسابقات گرفته شود. به این ترتیب باید دید واکنش مسعود سلطانی‌فر دعوای سازمان لیگ و باشگاه‌ها با شرکت توسعه و تجهیز که از زیرمجموعه‌های وزارت ورزش و جوانان است، چه خواهد بود. به هر حال مهدی تاج و حیدر بهاروند رئیس فدراسیون و سازمان لیگ هم نسبت به اتفاق به وجود آمده به صورت رسمی و کتبی به وزیر اعتراض کرده و خواهان جلوگیری از این کار شرکت توسعه شده‌اند.

انتهای پیام

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی‌پذیرفتیم

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

اعتراض به نصب تابلوي ورودي دزفول

کلیدواژه: راهپیمایی22 بهمن 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی دهه فجر راهپیمایی ۲۲بهمن فاطمیه ایام فاطمیه بجنورد خراسان شمالی بیانیه قدردانی صدور بیانیه

منبع این خبر، وبسایت shabestan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۶۴۱۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رئیس مجلس با گروه دوستی مجلس ملی خلق چین دیدار کرد
 • رئیس مجلس شورای اسلامی با گروه دوستی مجلس ملی خلق چین دیدار کرد
 • هماهنگی مدیران با فرمانداران در رفع مشکل شهرستان ها موثر است
 • کلاهبرداری‌های مجازی از جویندگان کار/ لزوم توجه بیشتر شهروندان به تبلیغات فروش کالاهای ارزان در شبکه‌های اجتماعی
 • دیدار لاریجانی با رئیس‌پارلمان خلق چین
 • ملت ایران در آغاز دهه پنجم انقلاب حماسه ای جدید خلق کرد
 • ملت ایران در آغاز دهه پنجم انقلاب حماسه ای جدید خلق کردند
 • در دیدار هیات عالی رتبه ایران با رئیس کنگره خلق چین چه گذشت؟
 • قدردانی نمایندگان مجلس از نقش مؤثر رسانه ملی در نمایش حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
 • هماهنگی برای برگزاری ماراتن قرآنی 97
 • زندگی اعضای سازمان مجاهدین خلق در زندانی به نام کمپ آلبانی/ تمرین هفتگی بریدن گلو با چاقو و درآوردن چشم با انگشت!!
 • در پانزدهمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور چه گذشت؟
 • گزارش اختصاصی اشپیگل از کمپ مجاهدین خلق در آلبانی
 • برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور/ تاکید وزیر کشور بر پیشگیری، پاسخگویی فوری و ارائه گزارش از دستاوردهای کلان کشور
 • فتاحی: پرسپولیس به دلیل تبلیغات جریمه می‌شود
 • فیلم/ قدردانی رهبرانقلاب از حماسه آفرینی مردم
 • نشست هماهنگی ذوب آهن - الغرافه برگزار شد (عکس)
 • تعامل اداره کل امور عشایر و تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در پیشبرد اهداف قرآنی
 • آیا خلق پول اعتباری بانک‌ها «اکل مال به باطل» است؟/ بحران عظیم ورشکستی بانک‌ها در پیش است/ احکام تنزیل چِک