فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس روایت های جالبی را از پروسه خرید رونالدو تعریف کرد و همچنین علنا تایید کرد که یوونتوس به همکاری با الگری و دیبالا ادامه می دهد.

طرفداری- فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس که با جدایی جوزپه ماروتا از این تیم به مرد شماره یک یووه در امورات مدیریت ورزشی تبدیل شده، در مصاحبه ای مفصل با گاتزتا دلو اسپورت در خصوص وضعیت نقل و انتقالات یوونتوس برای تابستان و همچنین داستان کامل چگونگی به خدمت گیری کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

چگونگی شروع ماجرا:

داستان به خدمت گیری رونالدو؟ همه چیز از زمانی که برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان بازی کردیم، آغاز شد. من همانند کاری که همیشه انجام می دهم، با ژرژ مندس دیدار کردم و او به من گفت شاید باورت نشود اما اگر رونالدو رئال مادرید را ترک کند، می خواهد به یوونتوس بیاید و به خاطر داشته باش این انتقال از چیزی که تو فکر می کنی، ساده تر است. پس از آن دیدار، شروع کردم به تحقیق و بررسی در خصوص چگونگی انجام این انتقال. در طول مذاکرات برای توافق بر سر انتقال پدیده ای چون ژائو کانسلو، مندس به من گفت یادت می آید آن روز به تو چه گفتم؟ رونالدو می خواهد رئال مادرید را ترک کند و فقط می خواهد به یوونتوس بیاید. اگر شما می خواهید، رونالدو آماده است به یووه بیاید.

مذاکرات با مندس: 

در ملاقات بعدی، مندس به من در خصوص رقم دستمزد و مبلغ انتقال اطلاعاتی داد. من به مندس گفتم که چند روز بعد، دوباره با تو تماس می گیرم چون اگر جواب منفی می دادم، او با سایر تیم ها تماس می گرفت. پس از آن، دورراهی هایی در ذهن من ایجاد شد. ما در تیم بازیکنی چون هیگواین را داشتیم که در صورت ورود رونالدو باید او را می فروختیم اما رونالدو ستاره ای است که با ورودش به تیم، از جنبه فنی و تبلیغاتی تیم را تقویت می کند. در نهایت خودم را متقاعد کردم که حداقل یک تلاش برای خرید رونالدو انجام دهیم. تا این لحظه، در خصوص پرونده انتقال رونالدو با هیچ یک از مدیران یوونتوس صحبتی نکرده بودم. تیم مدیریتی در ماه ژوئن جلسه ای داشت و پس از جدایی بوفون از تیم، فتح هفتمین اسکودتوی پیاپی و حذف از لیگ قهرمانان اروپا، مشخصا تیم نیاز به انگیزه ای جدید داشت. جنبه فنی در فوتبال مهم است اما به همان اندازه، انگیزه اهمیت دارد. به همین خاطر با ندود و آنیلی دیدار کردم و آن ها همه با ایده اتزریق انگیزه موافقت کردند. ما باید به کل مجموعه تیم، شوک وارد می کردیم، شوکی مثبت که بتواند پروژه یوونتوس را فراتر از حدود تعیین شده ببرد.

متقاعد کردن آنیلی و ندود: 

به آنیلی و ندود گفتم که من ایده ای دارم اما پس از شنیدن این ایده، به من نخندید یا خودتان را از پنجره به پایین پرت نکنید. گفتم ما برای افزایش انگیزه تیم دو راه داریم؛ راه اول را نمی توانم فاش کنم و راه دوم این است که کریستیانو رونالدو را خریداری کنیم. اولین راه در واقع این بود که مائورو ایکاردی را از اینتر بخریم. آندره آ آنیلی پس از شنیدن حرف های من خندید و فورا به او گفتم بگذارید توضیح بدهم؛ چون در آن زمان هیچ کس باور نمی کرد تا کریستیانو رونالدو با آن رقمی که ژرژ مندس به من گفته بود، به یوونتوس بپیوندد. بنابراین به آنیلی و ندود گفتم مندس به من اطلاع داده اگر یوونتوس بخواهد و با ارقام پیشنهادی موافقت کند، رونالدو حاضر است به یووه بیاید. پلن بی وجود نداشت. رونالدو فقط می خواست به یوونتوس بیاید.

موافقت آنیلی: 

سکوتی حکمفرما شد. باید بدانید که آنیلی فقط یک مدیر نیست و او فوتبال و تجارت را خوب می شناسد. او همیشه می خواهد یوونتوس را بزرگ تر از قبل کند. آنیلی به من گفت بگذار به این موضوع فکر کنم. در آن زمان، واقعا خوشحال بودم که مرا از پنجره به بیرون نینداخته اند! بعدازظهر همان روز، آنیلی به من گفت در خصوص ارقامی که مذاکره کرده اید، توافق کنید.

نقش ماروتا در مذاکرات خرید رونالدو: 

ماروتا؟ وقتی که من با ندود و آنیلی در خصوص انتقال رونالدو صحبت کردم، ماروتا حضور نداشت. ماروتا در واقع پس از آنیلی، رییس باشگاه به شمار می رفت. آیا او موافق انتقال رونالدو بود؟ بله، می خواهم واضحا بگویم که او هرگز مخالف انتقال رونالدو به یوونتوس نبود. از بابت جدایی ماروتا متاسف شدم چون ما 15 سال کنار یکدیگر کار کردیم. رقابت در بازار نقل و انتقالات با ماروتا؟ ما دو کار مجزا از یکدیگر انجام می دهیم.

چگونگی خرید دیبالا و تضمین ماندن او در یوونتوس: 

به جز رونالدو، به جذب کدام بازیکن افتخار می کنیم؟ پائولو دیبالا. جذب چنین بازیکنی واقعا سخت بود و البته که جانشینی توز، سخت به شمار می رفت. ما در فینال لیگ قهرمانان بازی کرده بودیم و 40 میلیون یورو برای بازیکنی در پالرمو هزینه کردیم که 13 گل در لیگ به ثمر رسانده بود و این کمی ترسناک بود. دیبالا می ماند؟ قطعا. چه کسی را می توان بهتر از دیبالا پیدا کرد؟ جذب مسی و نیمار بسیار دشوار است. دیبالا بازیکنی است که تا پایان این جا می ماند.

سخت ترین فروش ها: 

 سخت ترین فروش؟ یورنته و ماتری. الساندرو ماتری واقعا پسر مودبی است، درست مثل فرناندو یورنته. من فردی هستم که اگر قرار به فروش بازیکنی باشد، دوست ندارم شخصا بروم و به او بگویم که فروشی هستی. از نظر فنی، از بابت فروش آرتورو ویدال متاسف شدم چون او یک استعداد بزرگ بود و حتی بیشتر از فروش پوگبا، از فروش ویدال ناراحت شدم. ویدال یکی از ما بود و از سال اول قهرمانی های ما، همراه ما بود. پوگبا به یوونتوس بر می گردد؟ نه. در فوتبال نمی دانید چه اتفاقی می افتد اما چنین خریدی واقعا سخت است.

جذب رمزی، علاقه به تونالی و ستایش از پیرلو: 

رمزی؟ ما او را جذب کردیم چون او استعدادی خاص نسبت به دیگران دارد. رمزی تکنیک بالایی دارد اما از نظر تاکتیکی و دفاعی ضعیف تر است. من فکر می کنم رمزی در طول دوران بازی اش در پست اصلی اش یعنی هافبک متزالا در سیستم 3-3-4 بازی نکرده است. ژوبوژلای؟ او پسر با استعدادی است و زیرنظرش داریم اما باید ابتدا تیمی را در سری آ پیدا کنیم تا او را به آن تیم قرض دهیم. دلیل این امر، تعداد بازی های مناسب در سری آ است چون ژوبوژلای هنوز آماده بازی در تیم اصلی یووه نیست. بازیکنان جوان ایتالیایی؟ من زانیولو، کیه زا، بارلا و تونالی را دوست دارم. آیا تونالی همانند پیرلو است؟ او یک پسر فوق العاده است. تونالی جدی، حرفه ای و با استعداد است اما ویژگی هایی متفاوت با پیرلو دارد. هیچ کس با پیرلو قابل قیاس نیست. پیرلو بازیکنی بود که بهترین فوتبالی را که دیده ام، به نمایش می گذاشت. فکر نمی کنم تا 35 سال آینده، بازیکنی همچون پیرلو را ببینیم.

ماندن الگری و دشوار بودن تقویت تیم: 

الگری می ماند؟ البته که می ماند. من مربی بهتری را نسبت به الگری نمی بینم. بازی با اتلتیکو بسیار سخت است چون آن ها تیمی قوی هستند. یوونتوس از رویارویی با تیمی هراس ندارد و البته تیمی را دست کم نمی گیرد. خدا می داند که ما برای تبدیل شدن یوونتوس به یکی از قدرتمندترین تیم های اروپا چه اندازه تلاش کرده ایم. هامس رودریگز مسلما بازیکنی بزرگ است. خواهیم دید که چه می شود. تقویت ترکیب تیمی چون یوونتوس دشوار است. تقویت ترکیب هجومی متشکل از دیبالا، برناردسکی، کوادرادو و داگلاس کاستا واقعا سخت است.

فروش های ژانویه و پتانسیل بالای مویزه کین: 

مردم می گویند فروش های یوونتوس در ژانویه، هزینه ای که برای کریستیانو رونالدو شد را جبران کرده است اما این طور نیست چون انتقال رونالدو به خودی خود، هزینه اش را جبران کرده است. به آمار فایننشال تایمز نگاه کنید، می بینید که خرید کریستیانو رونالدو یک انتقال به صرفه بوده است. مویزه کین مهاجمی عالی است. او کسی است که دیر یا زود، گلزنی هایش را در لیگ قهرمانان آغاز می کند. اکنون کین در یوونتوس است چون در سطح تیم است. مویزه، پتانسیلی بسیار بالا دارد. جذب رومرو و ده لیخت؟ شرایط در خصوص رومرو به خوبی پیش می رود. ده لیخت نیز مسلما یکی از بهترین بازیکنان جوان موجود در بازار است و با دقت بالایی وضعیت او را زیرنظر داریم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تلاش کونته برای انتقال ژکو به اینتر/ زاها در دوراهی آرسنال و اورتون

خبرگزاری آریا- آخرین اخبار فوتبال اروپا را با هم مرور می کنیم.
به گزارش آریا، وینگر اسپانیایی میلان مورد توجه آاس رم قرار گرفته است و سران روسونری امیدوارند در ازای این انتقال، از پایتخت نشینان بازیکنی به خدمت بگیرند. بعد از نهایی شدن انتقال جوردن ورتوت به آاس رم، آن‌ها اکنون تمرکز خود را روی تقویت خط حمله گذاشته اند. جالوروسی که طی چند هفته اخیر برای جذب سوسو، بازیکن اسپانیایی میلان، ابراز علاقه نشان داده است. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، سوسو مورد توجه شخص سرمربی آاس رم، فونسکا قرار گرفته است و او شخصاً درخواست جذب این وینگر اسپانیایی را به باشگاه داده است. این بازیکن 25 ساله بند فسخ 40 میلیون یورویی دارد. میلان در مقابل درباره وضعیت نیکولو زانیولو از آاس رم پرسیده است، اما جالوروسی علاقه ای به فروش هافبک جوان خود ندارد، از طرفی جنگیز اوندر می‌تواند دیگر بازیکنی باشد که مورد توجه روسونری قرار گرفته است. از طرفی پاتریک شیک هم می‌تواند در معاوضه احتمالی میان دو باشگاه، یکی از گزینه‌های مدنظر میلان باشد، اما این بازیکن از سوی بایرلورکوزن و بروسیا دورتموند هم پیشنهاداتی دارد و هنوز وضعیتش نامشخص است.

- آنخل کوریا مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته است، اما انتقال او به این تیم، بستگی به خروج پاتریک کوترونه و آندره سیلوا از این تیم خواهد داشت. مهاجم 24 ساله و آرژانتینی اتلتیکو مادرید که در لیست فروش این تیم هم قرار دارد، مورد توجه باشگاه میلان قرار گرفته است. آنخل کوریا که از سوی باشگاه اسپانیایی، 55 میلیون یورو ارزش گذاری شده است هم به عنوان مهاجم دوم و هم به عنوان وینگر می‌تواند بازی کند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، آندرا برتا، مدیر باشگاه اتلتیکو مادرید، قرار است سه شنبه به ایتالیا سفر کند و هدف این است که پس از برقراری تماس‌های اولیه بین طرفین، پیشرفت‌هایی برای انجام این انتقال حاصل شود. انتقال کوریا به میلان به فروش کوترونه و آندره سیلوا بستگی خواهد داشت. وولورهمپتون برای جذب مهاجم ایتالیایی میلان ابراز علاقه کرده است و موناکو هم برای جذب آندره سیلوا مصمم است. پنجشنبه، ژرژ مندس مدیربرنامه آندره سیلوا با اولگ پتروف، نایب رئیس جدید باشگاه موناکو در میلان جلسه خواهد داشت. این انتقال‌ها در صورت انجام، همگی زیر نظر ژرژ مندس خواهد بود.

- نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به تمجید از دو بازیکن رئال مادرید پرداخت. در حالی که صحبت ها بر سر احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا همچنان ادامه دارد، این بازیکن در پرسش و پاسخ با Oh My Goal گفت: بهترین بازیکنی که در مقابلش بازی کرده ام؟ سرخیو راموس. زیرا او یک مدافع میانی فوق العاده است و همچنین گلزنی می کند. بازی کردن در مقابل او بسیار دشوار است. نیمار همچنین به ستایش از وینیسیوس جونیور هموطن 19 ساله اش پرداخت که در رئال مادرید عضویت دارد. وی گفت: وینیسیوس جونیور جوانی فوق العاده است، در حالی که سال های زیادی پیش رو دارد، تصور می کنم به بازیکنی باورنکردنی تبدیل خواهد شد. او به یکی از بهترین ها تبدیل خواهد شد و بر سر کسب توپ طلا رقابت خواهد کرد. امیدوارم که به هر آنچه که می خواهد دست یابد. او پسربچه ای عالی و بسیار مهربان است. امیدوارم که پیشرفت زیادی کند، زیرا شایسته آن است.

- توپچی‌ها را در راه جذب وینگر ساحل عاجی عقاب‌ها تنها نیستند. کریستال پالاس برای حفظ ویلفرد زاها که فصل گذشته را با 10 گل و 5 پاس گل در برابر نامش به پایان رساند، کار سختی پیش رو دارد. به گزارش استاندارد اسپورت، تا الان تصور می‌شد آرسنال تنها مشتری زاها است و باید برای خرید این بازیکن 80 میلیون پوند هزینه کند اما ظاهرا تافی‌ها هم در بازار بیکار ننشسته‌اند. آن‌ها که احتمالا از فروش آدمولا لوکمن به لایپزیش 25 میلیون پوند به جیب خواهند زد، آماده هستند پول دریافتی را دوباره روی تیم خود سرمایه گذاری کنند. فرهاد مشیری که در گذشته به انجام خرید‌های گران قیمت علاقه نشان داده است، زاها را برای تیمش پسندیده است. زاها در ابتدای سال میلادی جاری گفته بود که خواستار بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا است. چندی پیش برادر او گفت که ویلفرد خواستار انتقال به آرسنال است. با توجه به این که هنوز چهار سال از قرارداد این بازیکن با کریستال پالاس باقی مانده است، اورتون هم کار راحتی برای جذب بازیکنی که در حال حاضر هفته‌ای 130 هزار پوند دستمزد می‌گیرد نخواهد داشت.

- مالدینی تاکید می کند میلان برای خرید مودریچ اقدامی نکرده است. این روزها اخبار پیرامون احتمال انتقال لوکا مودریچ به میلان بالاست. با این حال پائولو مالدینی در مراسم معارفه تئو هرناندز و راده کرونیچ، به سوالات خبرنگاران طور دیگری پاسخ داد. هیچوقت برای مودریچ مذاکره نکردیم اما قبلا هم گفته ایم باشگاه علاوه بر بازیکنان جوان، به دنبال بازیکنان باتجربه است. مودریچ می تواند گزینه ایده آلی برای میلان باشد اما مذاکره‌ای برای جذبش نداشته ایم. پیشرفت بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باتجربه میسر است. در پست های مشخصی نیاز به تقویت داریم. بازیکنان باکیفیت گرانقیمت هستند. چهار هافبک تیم را ترک کردند بنابراین باید به این قضیه دخالت کنیم و جای خالی را پر کنیم. تایید می کنم برای ورتو و بن ناصر مذاکره کردیم. نقل و انتقالات پر است از مذاکره و فرصت ها انتخاب ها. شاید به نظرتان میلان نسبت به بقیه تیم ها عقب افتاده باشد اما پنجره در 2 سپتامبر بسته می شود و فعلا عجله ای نداریم. با این حال قصد داریم هرچه زودتر تیم جامپائولو را در اختیارش قرار دهیم. اگر بتوانیم، بازیکنانی جذب خواهیم کرد که فکر می کنیم بازیکنان بزرگی هستند.

- اینتر و رم از مواضع خود کوتاه نمی آیند تا انتقال ژکو به تیم کونته هر روز پیچیده تر از قبل شود. در پایان ماه ژوئن، همه چیز برای انتقال ادین ژکو به اینتر فراهم بود اما با گذشت زمان و ورود به ماه جولای، اوضاع متفاوت شده است. رم دیگر درگیر فیرپلی مالی نیست و این باشگاه نمی خواهد مهاجم بوسنیایی را ارزان بفروشد. به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو؛ با وجود اینکه آنتونیو کونته روز گذشته به طور علنی نارضایتی خود از فعالیت های باشگاه در نقل و انتقالات را بروز داد و از نداشتن یک مهاجم تخصصی در تیمش گلایه کرد، فعلاً نمی توان به توافق اینتر با رم بر سر ژکو امیدوار بود. روملو لوکاکو و ادین ژکو مشخصاً گزینه های شخصِ کونته برای تقویت خط حمله نراتزوری هستند و حالا مسئولان اینتر می خواهند با سرعت بخشیدن به امور نقل و انتقالات، رضایت کونته را جلب کنند. در رابطه با ژکو همچنان قفل مذاکرات باز نشده و همه چیز متوقف شده است. پیشنهاد اینتر از 12 میلیون یورو فراتر نمی رود درحالیکه رم همچنان روی 20 میلیون یورو تاکید دارد. فعلاً هیچ یک از طرفین قصد کوتاه آمدن از مواضع خود را ندارند. آاس رم اکنون با شرایط سخت تری ژکو را می فروشد. آنها ابتدا می خواهند جانشین مهاجم بوسنیایی را خریداری کنند. با این حال اگر تیمی با 20 میلیون یورو پیش بیاید، پتراکی با خروج ژکو موافقت خواهد کرد. لازم به ذکر است با توجه به رفتار حرفه ای ژکو و حضور به موقع و مداوم او در تمرینات پیش فصل، آاس رم از جانب بازیکن تحت فشار نیست.

- پس از نهایی شدن انتقال ماتیاس ده لیخت، حالا مسئولان یوونتوس تمرکزشان را روی فروش بازیکنان خواهند گذاشت. در لیست خروجی‌های احتمالی، نام مویزه کین هم دیده می‌شود، اورتون یکی از جدی ترین مشتریان او در چند وقت اخیر بوده است. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، مویزه کین از طرف آرسنال و بارسلونا هم مورد توجه قرار گرفته است، اما آبی‌اناری ها می‌خواهند او را به سویا قرض بدهد، یوونتوس در نظر دارد، مویزه کین را در حدود 25 تا 30 میلیون یورو به فروش برساند، البته مسئولان یوونتوس در صدد هستند که حق بازخرید در قرارداد او قرار دهند. از طرفی بلیز ماتویدی هم دیگر بازیکنی است که جدایی اش از یوونتوس محتمل به نظر می‌رسد، ماتویدی هم مورد توجه موناکو قرار گرفته است و رقم مدنظر یوونتوس برای انتقال او چیزی در حدود 25 تا 30 میلیون یورو است. سامی خدیرا دیگر گزینه ای خواهد بود که احتمالاً باید از یوونتوس جدا شود، در حال حاضر فنرباحچه ترکیه و چند باشگاه از بوندسلیگا برای جذب او ابراز علاقه خود را نشان داده اند. در خصوص موضوع ماتیا پرین و بنفیکا، به خاطر مشکلات پزشکی، این انتقال هم اکنون متوقف شده است. طرفین ملاقات‌های تازه ای داشته اند و انتظار می‌رود طی ساعات آینده، تصمیم نهایی از طرف آن‌ها گرفته شود. راهکار پیشنهادی طرفین می‌تواند انتقال قرضی پرین به بنفیکا با بندی که تحت شرایطی خاص برای خرید او فعال می‌شود، باشد. پرین تست های پزشکی بنفیکا را پشت سرگذاشته است، اما باشگاه پرتغالی معتقد است که آن‌ها با طرف مقابل بر سر مدت زمان بهبودی از مصدومیت به توافق نرسیده اند.

- مسی بازیکنی است که بارسلونا را تهییج کرده تا نیمار را به نیوکمپ بازگرداند. اسکای اسپورت به نقل از گراهام هانتر کارشناس برجسته فوتبال اسپانیا مدعی شده مسی کسی است که بارسلونا را برای خرید نیمار تهییج می کند. هانتر بر این باور است که با وجود ذهنیتی که در میان اذهان عمومی در مورد اخلاق خاص مسی شنیده می شود، ستاره آرژانتینی از حضور بازیکنان بزرگ در بارسلونا استقبال می کند. در عین حال، بارتومئو رئیس فعلی بارسلونا اعلام کرده است که پیش از ترک این تیم (که شاید در سال 2021 اتفاق بیفتد) قصد دارد یک بار دیگر قرارداد مسی را تمدید کند. مسی هم مشکلی با تمدید ندارد، اما احتمالاً یکی از شرط های او برای تمدید قرارداد، بازگرداندن نیمار است. با وجود شخصیت های متفاوتی که سوارز، مسی و نیمار دارند. این سه درک خوبی از هم در زمین بازی دارند و رابطه خوبی نیز در بیرون از زمین چمن دارند. مسی، نیمار را بازیکنی می داند که از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی درک خوبی از وی دارد و حضورش در زمین هم به طور مستقیم و هم به شکل غیرمستقیم، به او کمک می‌کند. یادمان نرود که آخرین بار بارسلونا در سال 2015 بود که قهرمان لیگ قهرمانان شد و به سه گانه رسید و این مهم با مثلث MSN رقم خورد.

- رئال مادرید در صورت فروش ایسکو و آسنسیو، برای خرید پوگبا وارد عمل خواهد شد. ESPN مدعی شده است رئال مادرید امکان فروش آسنسیو و ایسکو را در صورت دریافت پیشنهاد مناسب رد نکرده است و بر این باور است که مادریدی ها با فروش این دو بازیکن برای خرید پوگبا یا یک هافبک طراز اول اقدام خواهند کرد. رئال مادرید تا به اینجا هم 300 میلیون یورو خرج کرده و روز گذشته رسانه های معتبر از جلسه میان زیدان و پرس صحبت کردند که در این گفتگو پرز به سرمربی تیمش اعلام کرده در شرایط فعلی جذب پوگبا غیرممکن جلوه می کند. با این وجود، رئال مادرید هنوز هم یک راهکار برای خرید پوگبا یا یک هافبک میانی بزرگ پیش رو دارد. فروش ایسکو و آسنسیو. ایسکو خود مایل به ماندن و درخشش دوباره تحت نظر زیدان است، اما باشگاه در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب، او را به فروش می رساند. اما هنوز پیشنهاد خوبی به دست رئال مادرید نرسیده است، مگر علاقه دورتموند که هنوز مشخص نیست در چه مرحله ای قرار دارد. آسنسیو نیز بعد از یک فصل ناامیدکننده امیدوار است در فصل پیش رو فرصتی را که در اختیار دارد، استفاده کند و در ترکیب تیم بدرخشد، اما رئال مادرید در صورتی که پیشنهادی خوب برای او دریافت کند، او را هم به فروش می رساند، هر چند که این پیشنهاد باید خیلی خوب باشد تا رئال را وسوسه کند.احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

واکنش فائزه هاشمی به ولنگار خطاب‌کردن زنان توسط علم‌الهدی و کمپین «چهارشنبه‌های طلایی»: اگر صاحبان قدرت به دنبال وزن‌کشی هستند، اجازه دهند کسانی که مانند آنها فکر نمی‌کنند هم تجمع برگزار کنند| سیاست‌های چکشی دیگر جوابگو نیست

بقایی سکته مغزی کرد

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۶۷۳۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پاری‌سن‌ژرمن دیبالا را جایگزین نیمار می‌کند
 • ساری: رونالدو وینگر چپ خواهد بود
 • ابراز علاقه سرمربی یوونتوس به پل پوگبا
 • ستاره یوونتوس در لیست خرید منچستریونایتد
 • هازارد عالی است ولی نه در حد رونالدو
 • ساری: ذهنیت درست تیم برایم اهمیت زیادی دارد؛ در ابتدا، از رونالدو به عنوان وینگر چپ استفاده خواهم کرد
 • دوره بهبود آرتروسکوپی زانو: مراقبت و تمرینات برای توانبخشی
 • عشق‌خرکی برای فارسی‌زبانان خواندنی شد
 • «رونالدو» و حضور دوباره در کورس برای توپ طلا
 • آمادگی منچستریونایتد برای جذب دیبالا
 • مدیران یوونتوس به دنبال بازیکنان خروجی؛ خدیرا، مویزه کین و ماتویدی آماده جدایی
 • امروز عصر میان یوونتوس و میلان تماسی دوباره برقرار شد؛ روسونری برای خرید مریح دمیرال اصرار می‌‎ورزد
 • راه حل جدید برای انتقال نیمار به یوونتوس
 • دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم
 • رونالدو توپ طلای ۲۰۱۹ را از آن خود می‌داند
 • ماتیاس ده لیخت: کریستیانو رونالدو از من خواست به یوونتوس بیایم (با زیرنویس فارسی)
 • دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم/ ساری مرا متقاعد کرد
 • فوتبال جهان| دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم/ ساری مرا متقاعد کرد
 • با وجود اصرار زیدان، انتقال پوگبا به رئال مادرید غیرممکن به نظر می رسد/ غیبت کیه لینی در اردوی آسیایی یوونتوس