به گزارش جهان نيوز، سهراب بختیاری زاده مدافع سابق استقلال و تیم ملی درباره دیدار تیم سابق خود و تراکتور سازی در هفته هجدهم لیگ برتر که حساسیت بالایی در جدول دارد، گفت: بازی های استقلال و تراکتورسازی همیشه حساسیت دارد و از جمله دیدارهایی است که برای هر دو تیم مهم است. هر دو تیم در جدول شرایط خوبی دارند و نیم فصل را نیز خوب شروع کردند.

هر دو تیم به دنبال این هستند که فاصله امتیازی را کم کنند و نمی خواهند فرصتی که دارند را از دست بدهند. این بازی در جدول 3 امتیاز دارد اما برای ادامه کار تاثیر گذار است.
 
وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به فرم خوب دو تیم، بیان کرد: استقلال هفته گذشته خیلی خوب بازی کرد و بازیکنان جدید تیم بسیار هماهنگ بودند و نشان دادند که نمی خواهند نیم فصل را از دست بدهند. تراکتورسازی نیز یک مربی با تجربه را در اختیار دارد که آمار او نشان می دهد که نمی خواهد هیچ دیداری را از دست بدهد. امیدوارم دیدار خوبی را شاهد باشیم و حساسیت مسابقه، کیفیت بازی را کمرنگ نکند. من خوشبین هستم که با احترام به تراکتورسازی، استقلال برنده مسابقه باشد. شکست دادن تراکتورسازی کار ساده ای نیست اما استقلال تغییرات اساسی ایجاد کرده که این تیم را تغییر داده است.
 
وی در ادامه با اشاره به تغییرات مناسبی که در استقلال انجام شده، بیان کرد: به هیات مدیره جدید استقلال تبریک می گویم؛ گروهی به استقلال آمدند که با تجربه هستند و آقایان منزوی و ماجدی می توانند به تیم کمک کنند و همچنین آقای فتحی نیز مدیر توانمندی است. همچنین استقلال به یک سری بازیکنان  نیاز داشت که این بازیکنان جذب شدند. استقلال نباید اشتباهات نیم فصل اول را تکرار کند و این تفکر در تیم وجود دارد. البته استقلال نباید تراکتورسازی را دست کم بگیرد و این تیم بازیکنان با تجربه و یک ورزشگاه پر هوادار دارد. استقلال اما می تواند هر تیمی را در هر زمینی شکست دهد.
 
بختیاری زاده در واکنش به عدم حضور دو مهره کلیدی استقلال، تصریح کرد: باقری و دانشگر بازیکنان تاثیر گذار استقلال بودند. امیدوارم خوب بودن باقری در زمین تداوم داشته باشد. استقلال بازیکنان تاثیر گذاری روی نیمکت دارد که می تواند جانشین خوبی برای بازیکنان اصلی باشد و این موضوع شاخصه یک تیم پرقدرت است. بازیکنان جانشین استقلال باید بدانند که هیچ فرقی با بازیکنان اصلی ندارند و این فلسفه فوتبال است که آنها نیمکت نشین هستند.
 
پیشکسوت استقلال در بخش بعدی صحبت های خود درباره تقابل مسعود شجاعی و فرشید اسماعیلی که خصوصیات شبیه به یکدیگر دارند اما از دو نسل متفاوت هستند، گفت: اسماعیلی تنها یک بازیکن جوان نیست و کاملا با تجربه است. او بازی های بزرگی را تجربه کرده و در شرایطی که یک بازیکن جوان محسوب می شود، کاملا با تجربه است. شجاعی نیز بازیکن با تجربه ای است اما شتاب و انرژی گذشت را ندارد ولی باز هم نباید تاثیر تجربه او را فراموش کرد. اسماعیلی بازیکن با استعدادی است و هر زمان گذشت بیشتری داشته، با کیفیت بهتری در زمین او را دیدیم. انتظار دارم مانند دیدار با پیکان در بحث همکاری با دیگر بازیکنان نقش بیشتری داشته باشد تا بتواند به تیم کمک کند.
 
وی ادامه داد: همیشه در فوتبال ستاره ها تاثیر گذار هستند اما کار گروهی مهم تر است. کار گروهی است که اجازه می دهد که ستاره ها خود را نشان دهند. اسماعیلی و شجاعی زمانی می توانند با کیفیت باشند که کار تیمی خوبی انجام گرفته و فضای مناسبی در اختیار آنها قرار گیرد. با کار تیمی خوب، این دو بازیکن می توانند حملات را طراحی کنند به شرط آنکه تیم آنها بتواند پشتیبان خوبی برای آنها باشد.

منبع: ورزش سه
 

منبع: جهان نيوز

خبر بعدی:

برجام نماد تام و کامل تجربه جمهوری اسلامی در اعتماد به غرب است/ با تصویب لوایح استعماری FATF استقلال کشور را به بازی نگیرید

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لرستان در نامه‌ای خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام در مخالفت با لوایح استعماری FATF اعلام کرد: برجام نماد تام و کامل تجربه جمهوری اسلامی در اعتماد به غرب می‌باشد.  به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لرستان در نامه‌ای خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام در مخالفت با لوایح استعماری FATF اعلام کرد: برجام نماد تام و کامل تجربه جمهوری اسلامی در اعتماد به غرب می‌باشد، منطقی نیست از یک سوراخ چندین بار گزیده شویم و با بی توجهی به ظرفیت داخلی با ترس‌هایی ناشی از اوهام بی ایمانی؛ باز دوباره چشم به غرب دوزیم و کشور را زیر بار معاهده‌های حاصل پخت و پز اتاق فکر قلدران بین المللی ببریم.


در بخشی از این نامه آمده است:

رئیس واعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، در طلیعه دهه پنجم انقلاب اسلامی در زمانه بلوغ و پختگی نظام اسلامی، پس از چهار دهه تجربه حکمرانی در فضای پرچالش کشور و جهان، حضرات عالی در جایگاهی قرار دارید، که آزمون بزرگی را پیش رو دارد و قطعا آیندگان و تاریخ شما رابه قضاوت خواهند نشست.

امروز، پس از بار‌ها تجربه اعتماد به غرب در چندین دهه اخیر کشور؛ برجام نماد تام و کامل تجربه جمهوری اسلامی در اعتماد به غرب می‌باشد، منطقی نیست از یک سوراخ چندین بار گزیده شویم و با بی توجهی به ظرفیت داخلی با ترس‌هایی ناشی از اوهام بی ایمانی؛ باز دوباره چشم به غرب دوزیم و کشور را زیر بار معاهده‌های حاصل پخت و پز اتاق فکر قلدران بین المللی ببریم.

اینکه خود تحریمی صورت بگیرد، تعریف غرب از تروریسم مورد پذیرش قرار گیرد، اطلاعات اقتصاد به صورت کاملاشفاف در اختیار دشمنان خونی ملت قرار گیرد تا در تحریم‌های آتی، با نقطه زنی خود بر پیکره اقتصاد کشور رنج‌های معیشتی ملت افزون گردد.

از طرفی توجیه شود ما شروط خود را بر پیمان تحمیل می‌کنیم. حال که طبق قواعد بین المللی و کنوانسیون ۱۹۶۹ وین عملا در صورت شکایت یکی از طرفین شرط گذاری انجام شده در معاهده بین المللی مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.

طبق واضحات مذکور شرایط حساس کشور در زمانه فعلی می‌طلبد عقلانیت به معنای واقعی کلمه در ارکان تصمیم گیری کشور حاکم گردد.
قابل پذیرش نیست به خاطر شانتاژ رسانه‌ای پادو‌های دنیای غرب با اتخاذ تصمیماتی اشتباه، سرنوشت کشور و ملت را به اعتماد‌هایی پوچ گره زد.

برجام که آن همه پرطمطراق از نتایجش توسط امضا کنندگان داخلی سخن به میان می‌آمد به وضعیت فعلی رسید؛ حال که پیرامون معاهده فعلی خود مسئولین امر می‌گویند هیچ تضمینی وجود ندارد انجام این پیمان کمکی به اقتصاد کشور کند، چه عقل سلیمی حکم می‌کند زیر بار این پیمان رویم؟! و پیمان‌هایی ازجنس دُر و آب نبات چوبی ببندیم.

ما دانشجویان دانشگاه‌های استان لرستان از عالیجنابان درخواست داریم، با رد این لوایح استعماری، استقلال کشور که نتیجه خون پاک صد‌ها هزار شهید می‌باشد را به بازی نگیرید و نقشه غربی ها، که بر باج دهی جمهوری اسلامی بر اثر فشار‌های اقتصادی برای تحمیل اینگونه پیمان‌ها به مدد غرب گرا‌های داخلی حساب ویژه باز کرده اند، را نقش بر آب کنید.

بازی تندروهای ایران در زمین ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد| آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو+جدول

وداع فرزند شهید امید اکبری با پدرش

منبع این خبر، وبسایت jahannews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۸۹۰۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جام جهانی قطر ۴۸ تیمی می‌شود؟/ اینفانتینو: من که خوش‌بینم
 • خوش‌بینی اینفانتینو به ۴۸ تیمی شدن جام جهانی قطر
 • از بازیکنان با تجربه استقلال بعید است
 • تجربه شکست خطر نیست
 • تعلل استقلال در نیم‌فصل کار دستش داد/ تاکتیک استقلال به درد تراکتورسازی خورد
 • کره بادام زميني خوب است يا بد؟
 • استقلال شفر؛ تیمی شکننده مقابل بالای جدولی‌ها
 • چهره های ویژه دربی تهران – آذربایجان
 • سه تجربه تاریخی مردم ایران/ اجلاس ورشو در تضاد با حقوق بین‌الملل
 • کره بادام زمینی مفید است یا مضر؟
 • استقلال اسیر کار تیمی تراکتور بود/به فکر استادیوم ۲۰۰ هزار نفری باشید!
 • برتری سپاهان مقابل نجف‌آباد/ نیروی زمینی از سد نفت و گاز گذشت
 • حاشیه دیدار تراکتورسازی-استقلال| حضور بیش از ۱۰ هزار هوار روی ارتفاعات کنار ورزشگاه؛ ادای احترام بازیکنان به شهدای چوار
 • هشدار تند نیروی زمینی سپاه به تروریست‌ها
 • سردار پاکپور: نیروی زمینی سپاه انتقام سختی از عاملان جنایت زاهدان خواهد گرفت
 • عاملان جنایت زاهدان منتظر انتقام سختی از نیروی زمینی سپاه باشند
 • سرمربی تراکتورسازی: 3 امتیاز بازی استقلال را می‌خواهیم
 • بوستانی: به پرسپولیس و بازیکنان جوان‌مان تبریک می‌گویم/ با تیمی مثل پرسپولیس تفاوت زیادی داریم
 • ساعت بازی استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز +پیش بازی