علی خراط وینگر جوان تیم بادران با عقد قراردادی بلند مدت به سپیدرود رشت منتقل شد تا نهمین خرید این تیم لقب بگیرد.

به گزارش "ورزش ‌سه"، سپیدرود بی شک فعال ترین تیم نقل و انتقالات زمستانی بوده و حالا با جذب نهمین بازیکنان تقریبا به اندازه یک تیم را وارد لیست خود کرده است.


سرخ‌های گیلانی بعد از ظهر امروز علی خراط، بازیکن سابق تیم بادران را به خدمت گرفتند تا آخرین خریدشان از لیگ یک باشد. خراط توانایی بازی در وینگر راست و چپ را دارد و می‌تواند به کمک علی کریمی بیاید.


سپیدرودی‌ها که ضعف زیادی در خط حمله دارند به دنبال این هستند با جذب بازیکنان مختلف کمبود خود را پوشش دهند. هر چند که با تصمیم علی کریمی چند مهاجم خارجی زیر نظر گرفته شده تا در صورت تایید فنی پیراهن سرخ نماینده گیلان را بر تن کنند.

سپیدرود رشت نقل و انتقالات نیم فصل 1397

منبع: ورزش 3

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

هفتگانه‌های معروف و دلواپس/کریمی قدوسی یک مورد جالب نه عجیب/پیوند سعید قاسمی و لمپنیسم /همسر روحانی هم از حملات در امان نماند

به گزارش خبرآنلاین، کافی است نام چند تن از شاخص‌ترین و فعال‌ترین مخالفان دولت را در گوگل سرچ کنیم تا با حجم انبوه و رنگارنگ توهین‌ها و اتهامات علیه دولت مواجه شویم. محمدجواد کریمی قدوسی، سعید قاسمی، محمود نبویان، علیرضا پناهیان، حسن رحیم‌پور ازغدی، حسن عباسی و علی‌اکبر رائفی‌پور، هفت نفر از فعال‌ترین مخالفان دولت روحانی بوده‌اند. چهره‌های تندرو دیگر نظیر زاکانی، حسینیان، رسایی، کوچک‌زاده و ... نیز همواره درصف اول حمله به روحانی بوده‌اند اما از زمان خداحافظی با مجلس فعالیت‌شان کمتر شده و کمتر هم به چشم می‌آیند. 

>>>>بیشتر بخوانید؛

حاشیه امن ساکنان «اتاق جنگ» علیه دولت روحانی 

تندروهایی چون هفت مورد مذکور برای حمله به دولت کمتر تریبونی را از دست داده‌اند و بارها با انواع توهین و افترا و ادعای دروغ  در سخنرانی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی اتهامات سنگین به دولت زده‌اند و این رویه خصمانه با دولت را در سخت‌ترین شرایط شدت بخشیده‌اند. استراتژی آنان تخریب دولت و القای ناکارآمدی‌ به هر قیمتی است و برای ناکامی دولت لحظه شماری می‌کنند.

کریمی قدوسی؛ یک مورد جالب نه عجیب
محمدجواد کریمی قدوسی، بیش از اینکه مورد عجیبی باشد، مورد جالبی است. آش قدوسی آنقدر شور شد که ادعاهای عجیبش رفته‌رفته به‌جای دردسر تبدیل به سرگرمی می‌شوند. تاکنون

همه ادعاهای کذب و اتهامات بی‌اساس کریمی‌قدوسی یا به سرعت تکذیب شده یا به مرور زمان کذب بودنشان ثابت شده است.از مهمترین ادعاهای دروغین ثبت شده در کارنامه کریمی قدوسی می‌توان به چند مورد اشاره کرد؛

•    ارتباط روحانی با MI۶/ اسفند ۹۷/ «روحانی از سازمان اطلاعاتی MI۶ انگلستان دستور می‌گیرد و در کشور اجرا می‌کند. سازمان اطلاعات سپاه شنود تلفنی مکالمه حسن روحانی با مأمور MI۶ را به خودش نشان داده است»/ این ادعا از سوی سخنگوی سپاه به صراحت تکذیب شد و  صرفاً حق پیگیری اینگونه ادعاها را محفوظ دانست. 

•    استعفای ظریف و زنگنه/اسفند۹۷/ « ظریف 13 بار پیش از این نیز استعفا داده بود و حدود 2 ماه پیش نیز 9 روز خانه‌نشین شد و سر کار نرفت؛ انتظار داشت روحانی و واعظی به او زنگ بزنند ولی آنها زنگ نزدند چون وی در دولت دوازدهم چالش زیادی هم با دولت روحانی داشت ... استعفای ظریف قبول شده و قطعی است؛ رفتن زنگنه هم حتمی است یک دو وزارتخانه دیگر هم وجود دارد که در شرف استعفا و جابجایی هستند.

•    شهریور ۹۶/ در مجموع 93 نفر مدیر دو تابعیتی در دولت یازدهم و دوازدهم شناسایی شدند.

•    تیر ۹۷/ در مجموع اسامی مدیران دوتابعیتی به ۱۲۰ نفر رسیده است، اما این اسامی در گزارش نمی‌آید و به صورت محرمانه به دادستان کل کشور ارائه می‌شود و بعد از این مرحله پیگیری مصادیق دوتابعیتی‌ها با دستگاه قضایی خواهد بود.

سعید قاسمی و لمپنیسم به افراطی ترین شکل ممکن!
شاید از پرسروصداترین تندروهای مخالف روحانی، سعید قاسمی باشد. اگر کریمی قدوسی ادعاهای بی‌اساس و امنیتی مطرح می‌کند، ماجرا درباره سعید قاسمی یک وجه دیگر هم دارد، لمپنیسم به افراطی‌ترین شکل آن. 

جنجالی‌ترین حملات لفظی این فرد  با تهدید تلویحی رئیس‌جمهوری به قتل و آرزوی مرگ برای او، تمسخر سخن روحانی و همزمان اظهارات سخیف درباره همجنس‌گرایی و به زعم خودش «هجنس‌بازی»، فحاشی و ... بوده است. اما یکی از پرحاشیه‌ترین ادعاهای او مربوط به فروردین همین امسال است.

اواخر فروردین ۹۸ هلال احمر درگیر سیل بود و با مشکل مسدود شدن حساب‌هایش مواجه شده بود، و به دلیل تحریم های آمریکا امکان واریز کمک‌های نقدی خارجی به حساب های ارزی هلال احمر وجود نداشت. همزمان دولت نومحافظه‌کار ترامپ در تلاش برای پرونده‌سازی درباره ارتباط ایران و القاعده بود. در همین اثنا سعید قاسمی در برنامه رودررو حاضر شد و از سابقه همکاری سپاه با این گروه تروریستی در پوشش هلال احمر خاطره تعریف کرد: « که در بوسنی در قلب اروپا اتفاقاتی افتاد، ما حضور پیدا کردیم ... اعضای سپاه پاسداران با پوشش نیروهای امدادی هلال احمر به بوسنی و هرزگوین رفته بودند و به تبع ما القاعده آمد. با القاعده‌ای‌ها با هم بودیم. استیل‌شان را از ما گرفتند… مجاهدین از سرتاسر دنیا آمدند و یک اتفاق جدید رقم خورد. یگان‌های جهادی مسلمان متشکل شدند ... مانند همین گروه هایی که در 6 - 5 سال گذشته در سوریه بوده اند.» این سخنان سعید قاسمی با بهره‌برداری رسانه‌های ضدایرانی همراه شد و از سوی مقامات رسمی وزارت خارجه و سپاه نیز نامعتبر خوانده شد. 

اما از دیگر اظهارات جنجالی سعید قاسمی چند مورد زیر قابل ملاحظه است:

•    روحانی قطعا جهنمی است ...  می‌گویند مذاکره برد-برد! کجا بازی برد-برد وجود دارد؟ یک مورد مثال بزنید. در بازی یک طرف برنده و یک طرف بازنده است. فقط یک بازی برد-برد داریم آن هم همجنس بازی است. (و سپس تمسخر سخنان روحانی به زبان سرخه‌ای در جمع مردم سرخه)

•    خطاب به روحانی: تاریخ مصرفت به اتمام رسیده ... با سرنگونی سر تو اول از همه بر دار خواهد رفت
اربعین ۹۷، باز هم خطاب به روحانی: اگر دستمان نرسد که محاکمه‌تان کنیم، قبلاً هم گفتیم «ان ربک لب‌الأستخر (مرصاد)» (اشاره به مرگ آیت‌الله هاشمی) ... با دعاهایی که مردم برایت می‌کنند خیلی بعید است تا عید دوام بیاوری».

نبویان و ادعایی کذب درباره دولت و سردار سلیمانی
محمود نبویان از دیگر مخالفان دولت است که چند بار با ادعاهایش برای دولت حاشیه‌سازی کرده است. یکی از خبرسازترین ادعاهای نبویان پیش از انتخابات ۹۶ درباره تعهد کتبی دولت یازدهم به آمریکا در قالب قراردادهای مربوط به اف‌ای‌تی‌اف برای تحویل دادن قاسم سلیمانی بود. او اردیبهشت ماه 96 معدی شد  «گفته‌اند به شرطی رابطه بانکی را برقرار می‌کنیم که حاج قاسم سلیمانی را به ما تحویل دهید و رفته‌اند تعهد این کار را به آمریکا داده‌اند و برگشته‌اند». ظریف در واکنش به ادعای نبویان قول پیگیری داد اما هیچوقت خبری از برخورد با نبویان نشد.

حملات بی محابای حسن عباسی به روحانی و ظریف
حسن عباسی در بین اصولگرایان تندرو به عنوان استراتژیست شناخته می‌شود. عباسی انواع سخنان توهین‌آمیز و الفاظ تند از «زدن توی دهن رئیس‌جمهور» و «تف انداختن توی صورت رئیس‌جمهور» گرفته تا خطاب قرار دادن روحانی، ظریف و لاریجانی با عنوان کدخداپرست در سخنرانی‌هایش شنیده شده و همزمان نیز از ادبیات رئیس جمهور انتقاد می‌کند. 

همسر روحانی هم از حمله دلواپسان در امان نماند
رحیم‌پور ازغدی، علی‌اکبر رائفی‌پور و علیرضا پناهیان هر یک به نوبه خود حملات لفظی علیه روحانی داشته‌اند هرچند با لحنی اندک ملایم‌تر از دیگر رفقای دلواپس‌شان.

پناهیان همزمان با اربعین سال ۹۷ در تلویزیون بالغ بر ۲۰ دقیقه از آنتن زنده به حمله به دولت و مسئولان دولتی اختصاص داد و در بخشی از سخنانش گفت: دولت مثل انگلیسی‌ها عمل می‌کند و مردم را می‌پیچاند! در مرز مهران اجازه موکب ساختن نمی‌دهند و مردم را اذیت می‌کنند و ان‌شاءا... خداوند جوابشان را بدهد!

او یکبار هم در واکنش به سخنان روحانی که گفته بود در زمان جنگ با صدام مذاکرات مخفی داشتیم در صفحه توئیترش نوشت: «آن ذهن بیماری که مذاکره با صدام را با مذاکره با آمریکا مقایسه می‌کند، همان کسی است که از مقاومت عزتمندانه امام حسین(ع) درس مذاکره می‌گیرد. نمی‌دانم مردم را نادان تصور می‌کند یا خودش عقلش را از دست داده است. شورای نگهبان بیدار باشد، مجلس که خواب است.» یا روز دیگر در سخنرانی با طعنه نسبت به همسر رئیس‌جمهور گفت: آیا همسر روحانی این تعداد کتاب که همسر رئیسی نوشته را تاکنون خوانده؟

نیش و کنایه های تمام نشدنی رائفی پور و ازغدی

رحیم‌پور ازغدی نیز اخیراً جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی را برای طرح انتقادات خود به روحانی دستمایه قرار داد و گفت: آقای روحانی، رئیس جمهور دوگانه و متناقض با مردم حرف نمی‌زند، رئیس جمهوری اسلامی دروغ نمی‌گوید، رئیس جمهوری اسلامی وعده دروغ نمی‌دهد، رئیس‌جمهوری اسلامی مخصوصاً اگر آخوند و روحانی باشد در جلسه خارجی و داخلی 180 درجه متناقض حرف نمی‌زند و مسئولیت حرفهایش را به‌عهده می‌گیرد.

علی‌اکبر رائفی‌پور که در بین تندروها به عنوان نظریه‌پرداز شناخته می‌شود در اغلب سخنرانی‌های خود اگر روحانی و دولتش مستقیماً موضوع نباشند، دست‌کم نیش و کنایه‌ای نثارشان می‌کند. خرداد ۹۶ بود که روحانی  در ضیافت افطاری با پزشکان گفت انتخابات هدیه دنیای غرب نیست و سپس اشاره کرد که امیرالمومنین مبنای ولایت و حکومت را نظر مردم و انتخاب مردم می‌داند. رائفی‌پور به سرعت هم در سخنرانی و هم در نامه سرگشاده به روحانی نوشت: « ای کاش حضرت زهرا (س) به اندازه رئیس جمهور محترم با عقاید و اندیشه های امام علی (ع) آشنا بودند و بی‌خود در مقابل کسانی که آمده بودند علی را با دستان بسته برای بیعت ببرند مقاومت نمی‌کردند و جان شریفشان را در مقابل انتخاب مردم و شورای سقیفه قرار نمی‌دادند! ... افسوس که امام حسین(ع) و یارانش هم به اندازه جناب روحانی با منظومه فکری امیرالمومنین (ع) آشنا نیستند و اِلا نه عاشورایی برپا میشد و نه کربلایی و نه آن همه خونریزی !!!»

صداوسیما پایگاه اصلی مخالفان دولت    
طی این سال‌ها صداوسیما همواره پایگاه اصلی و رسانه‌ای مخالفان دولت بوده و به سختی می‌توان لحظاتی را یافت که محتوای برنامه‌ای در تقدیر و تمجید دولت روحانی بوده باشد. از سوی دیگر به نظر می رسد حاشیه امن مخالفان دولت برای ایراد انواع اتهام و دروغ عملاً امکان برخورد قانونی و غیرجانبدارانه با آنان را سلب کرده است. امروز شاید تنها برگ برنده دولت در برخورد با موج حملات مخالفان، سوابق نامطلوب و بی‌اعتباری طرف مقابل باشد.بی اعتباری که چندان هم از نگاه مردم دورنمانده است.

2727

کد خبر 1281176

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

واکنش فائزه هاشمی به ولنگار خطاب‌کردن زنان توسط علم‌الهدی و کمپین «چهارشنبه‌های طلایی»: اگر صاحبان قدرت به دنبال وزن‌کشی هستند، اجازه دهند کسانی که مانند آنها فکر نمی‌کنند هم تجمع برگزار کنند| سیاست‌های چکشی دیگر جوابگو نیست

بقایی سکته مغزی کرد

کلیدواژه: سپیدرود رشت نقل و انتقالات نیم فصل 1397

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۶۶۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پیام ستاره منفور پرسپولیس برای علی کریمی+ عکس
 • کریمی: به فوتبال بر نمی‌گردم، هیچ وقت!
 • بازیکن جدید تراکتور، اینبار از برزیل می‎‌آید
 • پست شجاع به مناسبت سالگرد خداحافظی علی کریمی
 • تشریح آخرین وضعیت شکایت سپیدرود از بازیکن جدید استقلال
 • واکنش شجاع خلیل‌زاده به سالگرد خداحافظی علی کریمی
 • پست اینستاگرام شجاع خلیل‌زاده به مناسبت سالگرد خداحافظی علی کریمی
 • پست اینستاگرامی AFC به مناسبت سالروز خداحافظی «کریمی» از فوتبال
 • وینگر 10 میلیاردی در سپیدرود!
 • رسمی؛ امیر میربزرگی، بازیکن سابق بادران به سپیدرود پیوست
 • امیر میربزرگی بازیکن جدید سپیدرود(عکس)
 • وینگر ۱۰ میلیارد تومانی به سپیدرود رشت ملحق شد
 • تمدید قرارداد علی کریمی با استقلال قطعی است
 • علی کریمی در باشگاه استقلال حاضر شد
 • بازیکنان پرسپولیس به استانبول نمی‌روند/ عرب سرخ‌پوشان را شارژ کرد
 • تکمیل لیست استراماچونی با جذب ۴ بازیکن؛ علی کریمی و ۳ بازیکن دیگر
 • تساوی تیم سپیدرود رشت برابر خوشه طلایی ساوه
 • درخشش سلطانیه در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی
 • نظرمحمدی: سپیدرود ۹۰ درصد خالی از بازیکن شده بود/ تلاش کردیم تا تیم خوبی را ببندیم