بازیکنان نفت در دقایق پایانی برد ارزشمند خود را با تساوی تعویض کردند.

طرفداری - در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که در پایان دو تیم به تساوی 1-1 دست یافتند.

مشخصات بازی

هفته هفدهم لیگ برتر ایران 
نفت مسجد سلیمان-پارس جنوبی جم
مسجد سلیمان-ورزشگاه شهید بهنام محمدی
سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 17:15
داوران: سیدرضا مهدوی-امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی

ورزشگاه شهید بهنام محمدی

ترکیب دو تیم

گزارش بازی

دو تیم نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم در حالی با قضاوت سیدرضا مهدوی به مصاف یکدیگر رفتند که پارس جنوبی جم با 20 امتیاز در رتبه هفتم و نفت مسجد سلیمان نیز با 15 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

بازی دقایقی آغاز شده و دو تیم در حال محک زدن یکدیگر هستند. در دقیقه 30، ضربه عماد میرجوان را فر عباسی دروازه بان نفت مسجد سلیمان به راحتی مهار کرد. بازی در این 30 دقیقه بیشتر فیزیکی و پرخطا دنبال می شود و سیدرضا مهدوی در این دیدار زیاد در سوت خود دمیده است. در دقیقه 36، پاس دیدنی پاپی، شادکام را در موقعیت تک به تک قرار داد که خروج به موقع رحمان احمدی مانع از گلزنی بازیکنان نفت مسجد سلیمان شد. یک دقیقه بعد ضربه شادکام به شکل خطرناکی از بالای دروازه احمدی به بیرون رفت. بازی در این دقایق بهتر دنبال می شود و تماشاگران نفتی، در حال تشویق بازیکنان خود هستند. پاس های اشتباه از سوی بازیکنان هر دو تیم باعث شده تا بازی سرد و بی روحی را از دو تیم شاهد باشیم. سیدرضا مهدوی یک دقیقه وقت اضافه اعلام می کند. در دقایق تلف شده نیمه اول بازیکنان پارس جنوبی صاحب یک ضربه ایستگاهی می شوند که ارسال نقی زاده با ضربه سر بازیکنان پارس همراه بود که توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه فر عباسی به بیرون می رود. نیمه اول این بازی کم افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان می رسد.

نیمه دوم با سوت سیدرضا مهدوی آغاز می شود. در دقیقه 50، شادکام با نفوذ به محوطه جریمه پارس جنوبی سرنگون می شود که داور بازی نقطه کرنر را نشان می دهد تا اعتراض بازیکنان و هوادارانِ تیم نفت مسجد سلیمان را به همراه داشته باشد. در دقیقه 52 از اشتباه رحمان محمدی و حامد نورمحمدی می رفت تا شادکام به گل برسد که احمدی به هرشکلی شده توپ را دفع می کند و پس از برخورد با مدافع خودی دچار مصدومیت می شود. بازی دقایقی است که با مصدومیت رحمان احمدی متوقف شده است. در دقیقه 62، از روی پرتاب اوت بازیکنان نفت، در شلوغی محوطه جریمه پارس جنوبی می رفت تا حسینی و نفت به گل برسند که توپ با برخورد به مدافعان پارس جنوبی توپ به کرنر رفت. در دقیقه 63، نفت مسجد سلیمان با ضربه زیبای هیثم هاشمی زاده به گل رسید. بازیکنان پارس جنوبی برای جبران گل خورده به آب و آتش می زنند. پس از دقایقی که بازیکنان پارس توپ را در اختیار داشتند بار دیگر بازیکنان نفت مسجد سلیمان با حمایت هوادارانشان مالک توپ و میدان هستند. در دقایق پایانی بازی، بازیکنان پارس جنوبی خطراتی را روی دروازه نفت پدید می آورند تا بلکه بتوانند بازی را به تساوی بکشانند که بازی خوب کولیبالی در خط دفاع مانع از گلزنی آن ها شده است. سیدرضا مهدوی به دلیل مصدومیت رحمان احمدی، 8 دقیقه وقت اضافه را اعلام کرد. فشار حملات بازیکنان پارس جنوبی سبب شد تا آن ها در دقیقه 92 به گل تساوی دست یابند. بازیکنان پارس جم در دقایق پس از این گل نیز به دنبال گل برتری هستند. حملات دو تیم در پایان تغییری در نتیجه بازی به وجود نمی آورد تا با سوت داور بازی، دو تیم به تساوی 1-1 دست یابند.

شرح گل ها

دقیقه 63، سید هیثم هاشمی زاده برای نفت مسجد سلیمان: خروج رحمان احمدی برای دفع توپ با دخالت شادکام توپ به حکیم نصاری می رسد که پاس این بازیکن در نبود گلر پارس جنوبی به هیثم هاشمی زاده می رسد که این بازیکن نیز با یک چیپ دیدنی، توپ را از بالای سر مدافع پارس جنوبی به تور دروازه این تیم می نشاند.

دقیقه 92، فرزاد حاتمی برای پارس جنوبی: از روی اشتباه فر عباسی، فرزاد حاتمی توانست گل تساوی بازیکنان پارس جنوبی را به ثمر برساند.

منبع: طرفداری

خبر بعدی:

مرزبان: رتبه چهاردهم، فوق‌العاده قهرمانانه است

ساعت 24- سرمربی نفت مسجد سلیمان می‌گوید که تیمش دشمنان زیادی دارد.

 علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد که قرار است در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر برگزار شود، اظهار کرد: یک تیم خودش را مدعی قهرمانی و تیمی دیگر برای بقا می‌جنگد و این مسئله حساسیت‌های بازی را دوچندان کرده است. هر دو تیم باید با توان بالا بازی کنند تا به نتیجه‌ای که می‌خواهند برسند. ما در تیممان محمد پاپی و میلاد میداودی را نداریم. آرزو دارم که بتوانیم فوتبال با کیفیت بازی کنیم. به غیر از یک بازی، ما یک فوتبال با کیفیت بازی کردیم. ما تیمی بدون حاشیه هستیم و می‌خواهیم تبلیغی برای فوتبال خوب باشیم.

او درباره انگیزه بازیکنانش گفت: شما باید به این فکر کنید که چه چیزی در دستتان دارید. انگیزه‌های شما را مسائل واقعی تنظیم می‌کند نه رویاها. این تیم با تفکرات محمود فکری سازمان‌دهی شده، با عبدالله ویسی ترمیم شده و الان با من به کارش ادامه داده است. تیم در قعر جدول بوده و ما سعی کردیم که دیدگاه واقعی به شرایطمان داشته باشیم. اگر باهوش نباشید در زندگی‌تان شکست می‌خورید. باید واقع‌بین باشید. متاسفانه در ایران اگر کسی بگوید که می‌خواهم پنجم شود، می‌گویند انگیزه‌اش کم است. چطور ممکن است که ۶ تیم برای قهرمانی بجنگد. اولین مصاحبه‌ای که نیکو کواچ کرد گفت که ما یکی از مدعیان بوندسلیگا هستیم. زمانی که به مسجد سلیمان آمدیم، سه امتیاز داشتیم و بازیکنان به خاطر مشکلاتی که داشتند نتوانسته بودند خوب تمرین کنند. من رتبه چهاردهم را رتبه‌ای فوق‌العاده قهرمانانه می‌بینم چون در لیگ برتر می‌مانیم.

سرمربی نفت درباره شکایت یک بازیکن از این تیم که باعث شد نتواند بازیکن جدید جذب کنند، بیان کرد: یک بار دیگر تاکید می‌کنم که تیم نفت اصلا حامی ندارد و دشمن زیاد دارد. افرادی هستند که خیلی روشن به ما می‌گویند که اصلا کمک نمی‌کنیم. بازیکنان قدیمی تنها ۳۰ درصد پول می‌گیرند و بازیکنان جدید اصلا پول نگرفتند. ما برای دادن تغذیه به بازیکنان هم مشکل داریم. به مسئولان می‌گویم که من نمی‌گذارم این تیم را شکست دهند. من نمی‌توانم بپذیرم که پول دولتی که یک سری تیم‌ها می‌گیرند و بازیکن خارجی جذب می‌کنند ولی مسجد سلیمان با این سرمایه بدون پول است. البته تبعیض یک موضوع طبیعی در کشور ماست. ما قبلا زرنگ را به افرادی می‌گفتیم که باهوش هستند ولی در ادبیات مدرن فارسی، آدم‌هایی هستند که از هر راهی و کلکی به پول می‌رسند. مهم این است که به پول رسیده باشند. ما به هیچ وجه پول نداریم و دنبال ۸۰ میلیون هستیم که بتوانیم بازیکنان جدیدمان را استفاده کنیم. این یک مسئله دردناک است و خیانت به بختیاری‌ها و مردم مسجد سلیمان است. باید شهامت داشته باشند که چرا نمی‌خواهند این تیم وجود داشته باشد.

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

افزاش قیمت خودرو و ناکارآمدی مسئولان| رشد ۱۸ درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه| گرانی تا کجا ادامه خواهد داشت؟

تصاویری دلخراش از مجروحین حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان /فیلم(+18)

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۷۱۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گزارش تصویری؛ فولاد خوزستان 1-0 نفت مسجد سلیمان
 • واکنش شجاع به اتهام اهانت به مسجدسلیمانی‌ها
 • فولاد خوزستان ۱ - نفت مسجد سلیمان صفر/پیروزی قطبی در مصاف با همکار قدیمی‌اش
 • تسویه حساب قطبی با مرزبان پس از ۱۱ سال
 • خلاصه بازی فولاد خوزستان 1-0 نفت مسجد سلیمان (لیگ برتر خلیج فارس 97/98)
 • قطبی علیه مرزبان/ فولاد همسایه استقلال شد
 • جدال لفظی قطبی و مرزبان
 • فولاد خوزستان 1-0 نفت مسجد سلیمان؛ روزگار خوش فولادی ها با افشین قطبی
 • حواشی دیدار فولاد خوزستان-نفت مسجد سلیمان؛ از درگیری میرزایی و وکیا تا جدل لفظی قطبی و مرزبان
 • طهماسبی برگ برنده قطبی مقابل مرزبان
 • ترکیب تیم نفت M.I.S مقابل فولاد اعلام شد
 • قطبی - مرزبان؛ قصه‌ی یک لپتاپ شکسته
 • اولین جدال قطبی و مرزبان بعد از اختلاف
 • پیش بازی فولاد خوزستان-نفت مسجد سلیمان؛ قطبی به دستیار سابقش رسید
 • لیگ برتر فوتبال| فولاد- نفت مسجد سلیمان؛ دربی خوزستان در هفتمین بازی هفته
 • انتقاد مرزبان از سازمان لیگ: کسی می داند پول تبلیغات چقدر شد؟
 • مرزبان: حتی کوه‌ها نمی توانند تمرکز ما را برهم بزنند
 • علیرضا مرزبان: نفت مسجد سلیمان دشمنان زیادی دارد اما هیچ حامی ندارد
 • پیروزی پارس جنوبی برابر نساجی/ اولین شکست جلالی با نساجی