به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم در چارچوب رقابت‌های هفته هفدهم لیگ برتر عصر امروز ساعت 17:15 برگزار شد.

در این دیدار که دو تیم موقعیت هایی را برای گلزنی داشتند تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با تک گل میثم هاشمی‌زاده در 63 از حریف خود جلو افتاد  اما حمله های پر دامنه شاگردان تار تار در دقیقه90+2 جواب داد و فرزاد حاتمی موفق شد گل تساوی را برای پارس جنوبی جم به ثمر برساند تا شاگردان مهدی تار تار در دقیقه آخر از باخت فرار کنند.بدین ترتیب در جدول رده بندی  تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان 16 امتیازی شد و در همان رده سیزدهم باقی ماند و  تیم پارس جنوبی جم نیز با 21امتیاز در مانند حریفش تغییری در جایگاه خود در جدول نداشت و از جایگاه هفتم بالاتر نرفت.

 

 

منبع: خبرگزاری برنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تساوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مقابل امید

تیم ملی فوتبال بزرگسالان و امید به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش ایمنا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و تیم ملی فوتبال امید در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

مهرداد محمدی در دقیقه ۱۳ برای تیم ملی بزرگسالان و ابوالفضل رزاق پور در دقیقه ۶۵ برای تیم ملی امید گل زدند.

در این دیدار شاگردان ویلموتس با لباس قرمز و شاگردان فرهاد مجیدی با لباس‌های یک دست سفید به میدان رفتند. مارک ویلموتس این بازی را از روی سکوهای ورزشگاه مشاهده کرد و دستیارانش تیم ملی بزرگسالان را هدایت کردند.

نیمه نخست

گل: در دقیقه ۱۱ این دیدار و روی نخستین حمله جدی، مهرداد محمدی با حرکتی از سمت راست زمین تیم ملی امید و با شوتی زیبا توانست دروازه شاگردان فرهاد مجیدی را باز کند.

بعد از گل نخست شاگردان ویلموتس بازی را آرام تر دنبال کردند تا تیم ملی امید برای جبران گل خورده نبض بازی را در اختیار گیرد و در دقیقه ۱۹ علیرضا آرتا که برای سانتر به زمین ایران نفوذ کرده بود، مستقیم به سمت دروازه رشید مظاهری شوت زد که توپ با اختلاف اندک روی تور دروازه فرود آمد.

در دقیقه ۲۲ این بازی با ضربه خشن عارف علامی، شهریار مقانلو سرنگون شد و برای دقایقی پزشکان او را مورد معالجه قرار دادند و این بازیکن بدون مشکل به بازی ادامه داد. بازی تکنیکی و حرکات فنی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان در دقایقی با پاسخ خشن تیم ملی امید همراه بود که در چندین مرحله بازیکنان تیم ملی بزرگسالان را بدون توپ زدند.

مهرداد محمدی می‌توانست در دقیقه ۲۹ مجدداً با شوت از راه دور دروازه معراج اسماعیلی را باز کند که این بار ضربه او از دقت کافی برخوردار نبود.

در دقیقه ۳۰ این دیدار بازی با توافق از پیش مسئولان دو تیم متوقف شد تا بازیکنان برای دقایقی استراحت کنند. بعد از استراحتی کوتاه، تیم ملی امید سه تعویض انجام داد و مجدداً بازی ادامه پیدا کرد.

در دقیقه ۴۰ محمد مسلمی پور می‌توانست در مقابل محوطه شش قدم تیم ملی ایران موفق به گلزنی شود اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت. دقایقی بعد خط دفاعی تیم ملی امید دچار اشتباه شد که شهریار مقانلو از مقابل محوطه جریمه شوت زد اما ضربه او در چارچوب نبود و توپ به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار با یک گل به نفع شاگردان ویلموتس تمام شد.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم، ترکیب تیم ملی ایران کاملاً تغییر کرد. فرهاد مجیدی هم چند بازیکن از جمله رضا جبیره به جای قائدی، محمدامین اسدی به جای آزادی و محمد خدابنده لو به جای بابایی را وارد میدان کرد.

در نیمه دوم عمده حملات تیم ملی بزرگسالان از سمت راست زمین تیم ملی امید بود و پیمان رنجبری در متن حرکات تیم ملی قرار داشت. در دقیقه ۵۰ تیم ملی ایران می‌توانست با یک کار تیمی و شوت از پشت محوطه جریمه دروازه ایران را باز کند که توپ در چارچوب قرار نداشت.

در دقیقه ۶۳ تیم ملی بزرگسالان روی اشتباه طاها شریعتی و توپ ربایی سعید واسعی صاحب موقعیت گل زد که پیمان رنجبری مقابل محوطه جریمه تیم ملی امید به توپ نرسید و این موقعیت از دست رفت.

گل: در دقیقه ۶۶، روی ناهماهنگی و اشتباه محمد محبی و احمد گوهری، تیم ملی بزرگسالان گل خورد. فرصت طلبی ابوالفضل رزاق پور در این صحنه و ضربه او به توپ منجر به گل رسیدن تیم ملی امید از زاویه بسته شد تا بازی یک بر یک شود.

در دقیقه ۶۷ شوت محمد نادری از گوشه سمت راست محوطه جریمه تیم ملی امید شوت زد که توپ او با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۳ ارسال علی کریمی با ضربه سر پیمان رنجبری همراه بود ولی نیما میرزازاد به خوبی توپ را به کرنر فرستاد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

در دقیقه ۷۳ داور بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحت کوتاهی داشته باشند و مجدد بازی بعد از دو دقیقه از سر گرفته شد.
با مصدومیت پیمان رنجبری در دقیقه ۸۰، شهریار مقانلو مجدداً وارد زمین شد. در دقیقه ۸۷ تیم ملی بزرگسالان می‌توانست به گل دوم دست یابد اما خط دفاعی تیم ملی امید جلوی این فرصت را گرفت و یک کرنر به شاگردان ویلموتس داد.
این دیدار هیچ کارت زردی نداشت اما در مواقعی با خشونت بالایی دنبال شد و در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تیم ملی بزرگسالان (نیمه نخست): رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید آقایی، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی (گل ۱۳)، محمد کریمی، آرش رضاوند و شهریار مقانلو.

تیم ملی بزرگسالان (نیمه دوم): احمد گوهری (مهدی امینی ۶۷)، پیمان رنجبری (، محمد محبی، علی کریمی، ایمان سلیمی، سعید واسعی، محمد انصاری، مهدی شیری، مجید علیاری، محمد نادری، احمد عبدالله زاده.

تیم ملی امید: معراج اسماعیلی (نیما میرزاده ۴۵)، علیرضا آرتا (محمد آقاجانپور ۳۴)، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور (ابوالفضل رزاق پور ۴۵)، اسماعیل بابایی (محمد خدا بنده لو ۴۵)، مهدی مهدیخانی (رضا کریمی ۳۴) (رضا شکاری ۴۵)، سید محمد خرم حسینی، مهدی قایدی (رضا جبیره ۴۵)، امیر روستایی (امیر حسین حسین زاده ۳۴) و محمد رضا آزادی (محمدامین اسدی ۴۵).

منبع: ایسنا

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

کلیدواژه: بازی پارس جنوبی فوتبال مسجد نفت

منبع این خبر، وبسایت www.borna.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۷۲۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • بازتاب تساوی تیم ملی مقابل امیدها در AFC
 • پس از درگیری لفظی با مهدی تارتار، محمد طیبی از فردا در تمرینات نفت مسجد سلیمان شرکت می‌کند
 • دیدار تدارکاتی؛ تیم ملی فوتبال بزرگسالان 1-1 تیم ملی امید؛ جدال شاگردان ویلموتس و مجیدی برنده نداشت
 • پارس‌جنوبی بر شهرداری اردبیل غلبه کرد
 • تقابل شاگردان ویلموتس و مجیدی برنده نداشت
 • برتری پارس جنوبی مقابل شهرداری اردبیل
 • دروازه‌بان تیم ماشین‌سازی به پارس‌جنوبی پیوست
 • طیبی در اختیار باشگاه نفت مسجدسلیمان قرار گرفت/ مصاف شاگردان تارتار با آلومینیوم اراک
 • دخسوس به پارس جنوبی پیوست
 • توافق دخسوس با پارس جنوبی
 • آشنایی با فرودگاه شهید آسیایی (مسجد سلیمان)
 • اردوی پارس جنوبی به روز آخر رسید/زمان سفر مردان کمالوند به شیراز اعلام شد
 • بازیکن پارس جنوبی: نتیجه اردوی اردبیل را در مسابقات لیگ برتر می بینیم
 • اردبیل|بازیکن پارس جنوبی‌ جم: برای ماندن در بالای جدول لیگ برتر تلاش می‌کنیم
 • پارس جنوبی تیم بهتری می‌شود/ خوشحالم بار دیگر در تیمی پرطرفدار بازی می‌کنم
 • سه هزار و ۴۲۷ واحد آسیب دیده از زلزله در مسجد سلیمان شناسایی شد
 • درگیری لفظی با تارتار کار دست مدافع مدعی داد
 • ​زلزله مسجد سلیمان خدمت‌رسانی بانک صادرات ایران را متوقف نکرده است