رکنا: مرد عصبانی بینی نامزد سابقش را پس از جدایی با دندان کند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، زن جوان بعد از جدایی از نامزد سابقش دچار حادثه ای دردناک شد.

بر اساس گزارش پلیس، مرد که خشمگین از این جدایی بود 2 هفته بعد از به هم خوردن رابطه اش با نامزد سابقش در یک فرصت به او حمله کرد و با تمام خشمی که داشت بینی نامزد سابقش را به شدت گاز گرفت و نیمی از نوک بینی او را کند و از صحنه فرار کرد.

زن جوان در حالی که خونی و زخمی بود به سرعت خودش را به بیمارستان رساند و تحت عمل جراحی قرار گرفت و در گفتگو با پلیس گفت: زمانی که نامزد سابقم به سمت من حمله کرد متوجه نیت او شدم و خواستم فرار کنم اما نتوانستم. او به شدت من را مورد ضرب و شتم قرار داد. تمام تلاشم را می کردم تا از اتومبیل خارج شوم اما نمی توانستم. او قصد خفه کردن من را داشت و من با همان دستان خون الودم تلاش برای باز کردن درب را ادامه می دادم تا این که بالاخره موفق شدم و فرار کردم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

منبع: رکنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

پشت پرده فرار همسر حاکم دبی فاش شد؛ پای بن سلمان در میان است

خبرگزاری آریا- فرار همسر حاکم دبی همچنان سوژه داغ گزارش رسانه های انگلیسی است؛ در تازه ترین خبر رسانه های انگلیسی فاش کردند دخالت های بن سلمان همسر حاکم دبی را فراری داد!
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری آریا، پس از اینکه رسانه های انگلیسی، اطلاعات منتشر شده از سوی رسانه ها در هفته های اخیر درباره فرار همسر حاکم دبی از امارات به همراه کودکانش به انگلیس ازطریق آلمان را منتشر کردند، مطبوعات انگلیسی تاکید کردند که علت فرار بنت الحسین، بدرفتاری و تمایل به خلاصی یافتن از همسرش بوده است.
روزنامه انگلیسی "دیلی میل" این خبر را تایید کرد و نوشت شاهزاده "هیا بنت الحسین" همسر ششم معاون "شیخ محمد بن راشد آل مکتوم " رئیس دولت امارات و رئیس هیات وزیران امارات است، پس از فرار از امارات، درحال حاضر در لندن مخفی شده است.
وی به همراه کودکان یازده ساله و هفت ساله خود "جلیله" و "زاید" از امارات فرار کرده است.
اظهارنظرها درباره علت واقعی فرار شاهزاده هیات بنت الحسین از امارات و رها کردن یکی از پولدارترین مردان دنیا، متفاوت است، اما اظهارات اخیر هیا، بسیاری از ابهامات را درباره این موضوع از بین برد و برخی ها را شوکه کرد.
هیا گفته است که از دخالت های مستمر شاهزاده "محمد بن سلمان" و اطرافیان وی در امور خانواده و امور شخصی خودش به ستوه آمده است، به طوری که وی از همسرش خواسته تا وی را از دخالت در امور شخصی سیاسی منع کند و کار به جائی کشیده است که وی از همسرش خواسته است که او را طلاق دهد و سرپرستی فرزندانش را به عهده بگیرد و همین مساله باعث شد که شاهزاده هیا در نهایت کودکان خود را بردارد و درخواست پناهندگی سیاسی بدهد.
هیا گفته است که از سکوت مستمر همسرش درباره طرف سعودی متعجب و شگفت زده است و وی این سکوت را به منزله موافقت او با خواسته های سعودی ها تلقی کرده و در نهایت تصمیم می گیرد تا با تصمیم رفتن از امارات، از ستم همسرش که به گفته وی ، بسیاری از حقوق را از او گرفته است، خلاصی یابد.

ولیعهد عربستان و امارات عامل فرار همسر حاکم دوبی
چند روز پیش نیز روزنامه الاخبار نوشت: ولیعهد عربستان، ولیعهد ابوظبی و پادشاه اردن در فراری دادن همسر حاکم دوبی نقش داشتند.
به نوشته روزنامه الاخبار چاپ بیروت، یک شاهزاده سعودی فاش کرد فرار هیا بنت الحسین، شاهزاده زن اردنی و همسر محمد بن راشد، حاکم دوبی با کمک محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی و با هماهنگی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و پادشاه اردن، که هیا خواهر ناتنی او می باشد، صورت گرفته است. این کمک در حالی صورت گرفت که حاکم دوبی و مرد قوی ابوظبی اختلاف هایی باهم دارند.
یک منبع دیپلمات به نقل از شاهزاده سعودی به الاخبار گفت: شاهزاده هیا درخواست طلاق از بن راشد را ارائه داده و به همراه فرزندانش از آلمان تقاضای پناهندگی کرده است. به گفته این منبع بعد از اینکه بن زاید با ملک عبدالله،‌ پادشاه اردن، درباره فرار هیا هماهنگی کرد یک گروه خاص عملیات وابسته به بن سلمان، فرار این شاهزاده زن را اجرایی کرد.
ملک عبدالله چندی پیش در سفر به امارات دیداری چند ساعته با بن زاید داشت و دیدار نکردن او با محمد بن راشد، همسر خواهرش، تردیدها و علامت سوال های زیادی به وجود آورد. بر اساس این ماجرا ، نشانه هایی از بن زاید در عملیات فرار ناموفق دختر محمد بن راشد وجود دارد. منابع به نقل از شاهزاده سعودی که این خبر را فاش کرد گفتند مشکل بن زاید فقط به محمد بن راشد محدود نمی شود بلکه با حکام سایر امارتها نیز مشکلاتی دارد و سناریوهای متعددی برای آنها می بافد. برخی از اقدامات او باعث شده است حاکمان برخی امیر نشین های امارات به ازای باقی ماندن صوری در قدرت تسلیم بن زیاد شوند اما محمد بن راشد در برابر خواسته های پایان ناپذیر بن زاید ایستاد به همین سبب با مشکلاتی از این دست مواجه شد.
این شاهزاده سعودی در شمارش برخی مسائل اختلافی بن زاید با حاکمان شش امیر نشین دیگر امارات گفت: مسائل مالی داخلی، جنگ یمن، ائتلاف کامل بن زاید با بن سلمان،‌ شیوه ویرانگر بن زاید در برابر همسایگان به خصوص قطر و عمان و حتی ایران مهمترین مسائل اختلافی هستند اما حاکمان امارات مانند محمد بن راشد جرأت مقابله بن زاید را ندارند.

ادعای روابط نامتعارف همسر حاکم دبی با محافظ خانوادگی
پیش از این یک روزنامه انگلیسی مدعی شده بود شیخ محمد پس از سفر ناگهانی به منزل سلطنتی خود در پایتخت انگلیس و مشاهده حضور محافظ انگلیسی خانوادگی در کنار هیا بنت حسین همسر ششم خود به آنها مظنون شده است.
پایگاه اینترنتی دیلی میل در گزارشی به قلم پل تامپسون نوشت: حاکم دبی پس از سفر ناگهانی به منزل سلطنتی خود در پایتخت انگلیس و مشاهده حضور محافظ انگلیسی خانوادگی در کنار هیا بنت حسین همسر ششم خود به وجود روابط نامناسب میان آنها مظنون شده است.
گفته می شود شیخ محمد آل مکتوم حاکم دبی و ولیعهد امارات متحده عربی در ماه مه از عروسی دو تن از پسرانش به عمارت هشتاد و پنج میلیونی خود در لندن بازمی گشته که متوجه حضور غیر عادی بادیگاردش در کنار همسرش می شود.
منابع نزدیک به خانواده حاکم دبی می گویند او از مشاهده همسر چهل و پنج ساله اش با محافظ انگلیسی خانوادگی آنها دچار بهت می شود و به همسرش دستور می دهد بلافاصله به دبی برگردد.
به گفته منابع آگاه، حاکم دبی حتی پیش از این حادثه هم نگران روابط نامتعارف همسر جوانش با این عضو پیشین ارتش انگلیس و محافظ خانوادگی کنونی بوده که مسئولیتش تامین امنیت خانواده سلطنتی دبی بوده است.
هیا بنت حسین که یکی از شش زن حاکم دبی است حتی هدایای گرانقیمتی نیز به این محافظ خانوادگی داده که انتقادات اعضای ارشد خانواده سلطنتی را برانگیخته است.
گفته می شود حاکم دبی به دنبال این اتفاقات به دبی بازگشته اما همسر و دو پسرش همچنان در لندن مانده اند.

ایران می‌تواند در منازعه با آمریکا روی "چین" و "روسیه" حساب باز کند؟

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

آشنایی با انواع قرص‌ تاخیری

کلیدواژه: حادثه فرار پلیس ضرب و شتم حادثه فرار پلیس ضرب و شتم اخبار حوادث عکس جدایی نامزد زن جوان بینی عکس قتل فیلم دختر زن پسر مادر مرد مردم جوان

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۷۶۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ده لیخت: عاشق هنر دفاع ایتالیایی هستم؛ جدایی از آژاکس برایم سخت بود
 • اظهارات راوی یک مستند جنجالی از گیر افتادن در منطقه ممنوعه / بهترین کار فرار بود!
 • واکنش ویلموتس به مرگ سرمربی سابقش
 • همه چیز در مورد خمیر دندان‌های ذغالی
 • آیا خمیر دندان‌های ذغالی واقعی هستند و دندان‌ها را سفید می‌کنند؟
 • چرا دیگر عاشق همسرمان نیستیم؟
 • انتخابات هشتمین دوره اعضای هئیت عمومی نظام مهندسی کشور برگزار شد
 • کرم ساقه خوار شالیزار با سوختن کاه و کلش از بین نمی رود
 • آیا معجزه خمیر دندان‌های ذغالی صحت دارد؟
 • دیدار شاغلام با شاگردان سابقش در شاهین(عکس)
 • آسیب در کشیدن دندان چیست؟
 • توزیع انبوه عوارض نوسازی و کسب و پیشه در سه مرحله
 • توزیع انبوه عوارض نوسازی کسب و پیشه در سه مرحله
 • گریزمان: خوش‌شانس بودم که زیر نظر سیمئونه بودم
 • سفید کردن دندان ها با ماده‌ای ارزان قیمت
 • اسکار تلویزیونی آمریکا نامزد‌های خود را معرفی کرد
 • نامزد‌های امی ۲۰۱۹ معرفی شدند
 • عکس: تیپ یک رانت خوار قبل و بعد از محاکمه
 • شناسایی برنامه شیطان در حیازدایی را باید از ماجرای هبوط آدم (ع) آغاز کرد