صراط:

بررسی نرخ های اعلامی از سوی بانک مرکزی نشان می دهد نرخ ۱۴ ارز نسبت به روز یکشنبه افزایش و نرخ ۲۴ واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت. همچنین نرخ ۹ ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت بود.

به گزارش خبرآنلاین، نرخ رسمی اعلامی از سوی بانک مرکزی نشان می دهد هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۷) بدون تغییر نسبت به روز یکشنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد.

همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۳۰۳ ریال کاهش نسبت به روز یکشنبه ۵۴ هزار و ۲۸ ریال و هر یورو نیز با ۱۸۲ ریال افت ۴۷ هزار و ۳۶۹ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

نرخ ارز در صرافی ملی 

امروز (۲۳بهمن ماه) قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها، ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده است. 

صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها، ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان است.

 

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱ هزار و ۴۵۹ تومان تعیین شد. 

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۵۹ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۹۲۳ تومان و ۲ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۷۴۱ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. نرخ خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز یکشنبه کاهش یافته است.

 

قیمت ارز مسافرتی چند؟‌

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۵۷۲ تومان اعلام کرده‌اند. 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی،  یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۵۷۲ تومان و ۸ ریال به مسافران می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۶۰۰  تومان می رسد.

مسافران خارج از کشوری می توانند با ارایه اسناد و مدارک خواسته شده به شعب شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان برای سفر به کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

نرخ ارز در بازار غیررسمی 

بررسی قیمت ها در بازار غیررسمی و تابلوی برخی صرافی ها نشان می دهد هر دلار با قیمت ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری و ۱۲هزار تومان فروخته می شود. 

در این بازار نرخ خرید هر یورو ۱۳هزار و ۷۰۰ تومان و فروش این ارز ۱۳هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده است. قیمت خرید هر پوند ۱۵هزار و ۲۰۰ تومان و فروش آن ۱۵هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. گفتین است؛ این قیمت ها در بازارهای مختلف و صرافی ها گوناگون بایکدیگر فرق دارد. 

 

منبع: صراط نیوز

خبر بعدی:

دلار در ۲۹ بهمن چقدر قیمت خورد؟ +جدول

نرخ ۲۶ ارز رسمی همانند یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش، نرخ ۹ واحد پولی دیگر کاهش یافت و نرخ ۱۲ ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «دوشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۷» بدون تغییر نسبت به روز شنبه ۴۲ هزار ریال تعیین شد.

هر پوند انگلیس با ۹۸ ریال افزایش ۵۴ هزار و ۲۳۸ ریال و هر یورو نیز با ۹۳ ریال رشد ۴۷ هزار و ۵۲۰ ریال ارزش‌گذاری شد.

فرانک سوئیس ۴۱ هزار و ۸۴۸ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۵۳۸ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۸۷۲ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۳۶۸ ریال، روپیه هند ۵۸۹ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۱۸۴ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۳۰ هزار و ۳۶ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۸ هزار و ۴ ریال، دلار هنگ کنگ ۵ هزار و ۳۵۲ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۴ ریال و دلار کانادا ۳۱ هزار و ۷۴۲ ریال.قیمت ارز در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها، ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شد.

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها، ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان است.

نرخ خرید دلار در بانک‌ها

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۲ هزار و ۲۳۶ تومان تعیین شد.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲ هزار و ۲۳۶ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۸۴۳ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۸۰۱ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. همچنین امروز قیمت خرید دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

ارز مسافرتی چند؟

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۴ هزار و ۵۳۹ تومان اعلام کرده‌اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی، یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۵۳۹ تومان و ۲ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان می‌رسد.

مسافران خارج از کشوری می‌توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان با ارایه اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشور‌ها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

قیمت ارز بازار آزاد و صرافی‌ها

بررسی تابلوی صرافی‌های مختلف نشان می‌دهد که قیمت خرید دلار از ۱۲ هزار ۶۵۰ تومان تا ۱۲ هزار و ۸۲۰ تومانمتغیر بوده و این صرافی‌ها دلار را با نرخ‌هایی مانند ۱۲هزار و ۶۵۰ تومان؛ ۱۲هزار و ۸۰۰تومان، ۱۲هزار و ۹۲۰تومان، ۱۲ هزار و ۷۵۰تومانو ... عرضه می‌کنند.

یورو نیز در تابلوی صرافی‌ها با قیمت‌هایی نظیر ۱۴هزار و ۵۰۰، ۱۴ هزار و ۵۵۰، ۱۴ هزار و ۴۰۰ و ... خریداری می‌شود و در مقابل با نرخ‌هایی مانند ۱۴هزار و ۵۴۰ تومان، ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان، ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان، ۱۴ هزار و ... به مشتریان عرضه می‌شود.

پوند نیز افزایش قیمت داشته و با نرخ‌هایی مانند ۱۵هزار و ۴۰۰ تومان، ۱۵هزار و ۲۰۰ تومان، ۱۶هزار تومان، ۱۵هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شده و در مقابل با قیمت‌هایی نظیر ۱۶هزار و ۱۰۰ تومان، ۱۶هزار و ۷۰۰ تومان، ۱۶هزار و ۳۰۰ تومان و ... فروخته می‌شود.

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

افزاش قیمت خودرو و ناکارآمدی مسئولان| رشد ۱۸ درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه| گرانی تا کجا ادامه خواهد داشت؟

فیلمی از مراسم تشییع پیکر شهید عبدالله‌زاده در آران و بیدگل

منبع این خبر، وبسایت www.seratnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۷۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قیمت ارز مسافرتی/ یورو افزایش یافت
 • قیمت ارز مسافرتی امروز چند؟
 • قیمت دلار در صرافی های بانک ها ۱۲۶۰۰ شد
 • قیمت ارز مسافرتی در 29 بهمن 97
 • دلار در بانک و بازار چند؟۹۷/۱۱/۲۹
 • قیمت امروز دلار و یورو در صرافی‌ها
 • قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۱۱/۲۹|یورو افزایشی شد
 • قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۱/۲۹|دلار ۱۲۶۰۰ تومان شد
 • قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷
 • افزایش ۱۱۰ تومانی نرخ دلار و یورو در صرافی‌های بانکی
 • ارز مسافرتی هم‌قیمت بازار شد
 • آخرین قیمت ارز مسافرتی در بازار امروز
 • قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۱۱/۲۸
 • ارز مسافرتی هم گران شد
 • یورو رشد کرد/قیمت ارز مسافرتی در 28 بهمن 97
 • قیمت ارز در صرافی ملی/ دلار ۱۲۲۵۰ تومان
 • قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۱۱/۲۸|یورو رشد گرد
 • قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۱/۲۸|دلار ۱۲۲۵۰ تومان شد
 • قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷