خبرگزاري آريا -

بازي اختلاف تصاوير

اختلاف تصاوير را بيابيد
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
♦◊♦
پاسخ تست هوش اختلاف تصاوير را بيابيد :

پيدا کردن اختلاف تصاوير

تست هوش تصويري با جواب
گردآوري: بخش سرگرمي بيتوته
.

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

افشای پشت پرده اهداف غرب توسط آنگلا مرکل/ «خدعه گری» قاره سبزی‌ها با نقشه کاخ سفید علیه ایران

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب که ترسیم آینده و چشم انداز جمهوری اسلامی برای قدم گذاشتن در دهه پنجم انقلاب اسلامی بود درباره روابط و نوع برخورد با غربی‌ها به نکات حائز اهمیتی اشاره کردند.

در کشورمان حداقل در سال‌های اخیر ده‌ها تجربه از جمله مذاکرات سعدآباد و برجام و اس پی وی و اینستکس اکنون پیش ملت ایران و جوانان ما قرار دارد و ملت ایران در هرگونه مذاکره‌ای جز خسارت هیچ نفعی نبرده است. بر همین اساس رهبری تصریح دارند: «پیشنهاد‌های سران نظام سلطه عموماً شامل فریب و خدعه و دروغ است وامروز ملّت ایران علاوه بر آمریکای جنایتکار، تعدادی از دولت‌های اروپایی را نیز خدعه‌گر و غیرقابل اعتماد می‌داند و دولت جمهوری اسلامی نباید از تهدید‌های پوچ آنان بهراسد.»

مرکل: هدف اروپا و آمریکا علیه ایران یکی است

«آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان درباره هدف مشترک آمریکا و اروپا برای برخورد و متوقف کردن کشورمان در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: «من برنامه موشک‌های بالستیک (ایران) را می‌بینم. من (حضور) ایران در یمن و سوریه را می‌بینم. اما سئوالی که میان ما و آمریکا در ارتباط با این مساله وجود دارد آن است که آیا ما می‌توانیم به صرف داشتن یک هدف مشترک در مورد توسعه مخرب یا تاثیر سخت ایران، فعالیت‌های این کشور را مهار کنیم و اینکه آیا لغو تنها توافقنامه موجود میان ما (و ایران) می‌تواند کمک حالی باشد؟ یا آنکه چنانچه ما این مسائل را در دست داشته باشیم، می‌توانیم وارد مسائل دیگر (با ایران) نیز بشویم.»

بیشتر بخوانید: مرکل: اختلافات میان اروپا و آمریکا در خصوص ایران تاکتیکی است

مرکل با بیان اینکه این اختلاف در تاکتیک‌هاست نه اهداف بیان می‌کند: «این یک مساله تاکتیکی است که ما در مورد اجرای آن با هم اختلاف نظر داریم؛ هر چند که هدف ما طبعا یکی است.»

وی می‌افزاید: «من به این مساله انتقاد دارم که بلافاصله نیروهایمان را از سوریه خارج کنیم. آیا در این صورت شاهد تقویت ظرفیت نفوذ ایران و روسیه در سوریه نخواهیم بود؟ ما در این باره باید با هم صحبت کنیم.»

هوک: اختلاف ما و اروپا در سبک و تاکتیک است

«برایان هوک»، نماینده آمریکا در امور ایران گفت: «اگر نگاهی به چالش‌های پیش روی منطقه بکنید، ایران معمولاً در مرکز آن‌ها است. ما در اینجا (ورشو) دولتی ندیدیم که از حکومت ایران و سیاست‌هایش دفاع بکند.»

وی نیز درباره اختلافات اروپا و آمریکا درباره ایران گفت: «اختلاف‌هایی در زمینه تاکتیک و سبک داریم، اما هیچ‌کس از این حکومت دفاع نمی‌کند. معتقدیم اروپایی‌ها در ماه‌های گذشته گام‌هایی را برای اعمال فشار بر ایران آغاز کرده‌اند.

نماینده آمریکا در امور ایران در پایان به نقش اروپا در راستای سیاست‌های ضد ایرانی کاخ سفید اشاره کرده و گفت: «اتحادیه اروپا برای اولین بار از زمان اجرای توافق هسته‌ای تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرده که مثبت است.»

تلاش آمریکایی‌ها برای هماهنگ کردن هر چه بیشتر اروپا علیه ایران

رسانه‌های اروپایی نیز همواره در جهت شدت بخشی فشار بر ایران و مقابله با جمهوری اسلامی داد سخن می‌دهند و گزارشاتی نیز درباره توافقات و هماهنگی برای این منظور ارائه می‌کنند.

در همین رابطه اخیرا خبرگزاری فرانسه با اشاره به موضوع ایران و ونزوئلا نوشت: بر این اساس معاون اول رئیس جمهور آمریکا با تکرار اینکه تهران " بزرگ‌ترین خطر" در خاورمیانه (غرب آسیا) است، اروپایی‌ها را دومین بار و تنها سه روز بعد نشست ورشو، ترغیب کرد از توافق هسته‌ای ایران منعقد شده در سال ۲۰۱۵ خارج شوند.

این رسانه فرانسوی ادامه داد: هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان نیز در مونیخ درباره توافق هسته‌ای ایران گفت که بدون آن " منطقه ایمن‌تر نخواهد شد و در واقع گامی بیشتر به سوی درگیری تمام عیار" خواهد بود.»

درواقع به نوعی نشست ورشو گردهمایی جهت هماهنگ کردن اتحادیه اروپا و آمریکا بود. از سوی دیگر پیامی که از سوی ظریف به غرب در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ داده شد موضع آشکار ایران در قبال بازی غرب را نشان داد.

بازی مشترک آمریکا و اروپا علیه ایران

به نظر می‌رسد به نوعی اتحادیه اروپا و آمریکا در فرم با هم در مقابله با ایران مشکل دارند، اما همین اختلافات هم به نوعی ایران را در موضوع برجام در زمین و آسمان معلق نگاه داشته است.

به طوری که بازهم بازی پلیس خوب و پلیس بد را در قبال ایران بوجود آورده است. مشخص است که در این میان کدام پلیس خوب و کدام پلیس بد است، اما آنچه بیشتر حائز اهمیت است همپوشانی این دو در یک سیاست و هدف یعنی ضربه به ایران است. درواقع اگرچه در تاکتیک اروپا و آمریکا با هم اختلافاتی دارد، اما باید گفت که این دو در حال همدستی جالبی هستند.

بدین معنا که اروپایی‌ها ایران را در برجام ناقص نگاه داشته اند و سپس قول یک کانال مالی با ایران (spv) را دادند، اما متاسفانه می‌بینم که یک ماکت و کانال ناقض به نام اینستکس راه اندازی کردند که چندان انتظارات ایران را براورده نمی‌سازد. درحالی اروپا در حال وقت تلف کردن و بازی دیپلماتیک با ایران است که آمریکا از فرصت استفاده کرده و تحریم‌های مختلف را علیه کشورمان اعمال می‌کند. درواقع ایران نیز نه با این وجود می‌توان از برجام خارج شود و نه اینکه به انتظاراتی که در برجام اروپایی‌ها متعهد آن شده است دست پیدا می‌کند.

از سوی دیگر باید گفت که اروپا به این موارد هم راضی نشده و بازی امنیتی دپلماتیک نیز علیه کشورمان آغاز کرده است. درحالی که با توجه به سخنان «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس مونیخ این کشور‌ها سند و مدرکی برای اتهام زنی به ایران ندارند.

به هر جهت آنچه بیش از همه چیز مهم است. اهداف مشترک اروپا و آمریکا در مقابله با ایران است که هر روز ابعاد مختلفی از این بازی مشترک رونمایی می‌شود.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

انتهای پیام/

«آنگلا مرکل» پشت پرده اهداف غرب را افشا کرد/ / اروپا در تاکتیک با آمریکا اختلاف دارد نه هدف!

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

پرسپولیسی‌ها میهمان مسابقه شوتبال شبکه نسیم

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۸۵۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • طرح جدید آمریکا برای ایجاد اختلاف در ایران
 • سفیر روسیه: مسکو و محور مقاومت در مقابله با تروریسم اختلاف‌نظر ندارند
 • جای دادگاه حقوقی دو در تشکیلات قضایی ما خالی است/ دخالت افراد غیرمتخصص در امور قضایی غیرقابل قبول است
 • لس آنجلس لیکرز 111-106 هیوستون راکتس؛ بازگشت جانانه لیکرز با بازگشت جذاب پادشاه!
 • مسئله اصلی اختلاف میان اروپا و آمریکا چیست؟/ مجازات اروپا برای تداوم تجارت با ایران
 • ایران، موضوع اصلی اختلاف اروپا و آمریکا/ اروپایی‌ها دیگر کورکورانه از سیاست‌های واشنگتن پیروی نمی‌کنند
 • فرد محکوم به اعدام با تلاش اعضا شورای حل اختلاف از چوبه‌ دار رهایی یافت
 • بیانات امام خمینی(ره) پیرامون لزوم بیان اختلاف نظرها در مجلس +فیلم
 • هوش مصنوعی مشاغل جدید ایجاد می‌کند؟
 • «آنگلا مرکل» پشت پرده اهداف غرب را افشا کرد/ «خدعه گری» قاره سبزی‌ها با نقشه کاخ سفید علیه ایران/ اروپا در تاکتیک با آمریکا اختلاف دارد نه هدف!
 • صلح و سازش بیش از 39 هزار دعوی در شوراهای حل اختلاف فارس
 • ناسا به دنبال ردیابی آدم فضایی‌ها/ پروژه «جستجوی هوش فرازمینی» کلید خورد
 • تله‌پاتی میان انسان و ماشین‌
 • عاشقی، هوش از سرم بردتکذیب ادعای نفوذ امریکایی‌ها در سیستم موشکی ایران
 • ابداع زبان برنامه نویسی جدید برای هوش مصنوعی
 • آزادی بیش از یک هزار زندانی به همت شورا‌های حل اختلاف
 • زبان برنامه‌نویسی جدید هوش مصنوعی
 • بازار ۹/ ۳ میلیارد دلاری هوش مصنوعی در عرصه امنیت
 • آزادی ۱۸۸۹زندانی با تلاش شوراهای حل اختلاف فارس