به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، طالبان امروز-سه‌شنبه- تیم ۱۴ نفره خود برای مذاکره با «زلمای خلیل‌زاد» نماینده آمریکا را مشخص کرد.

خلیل‌زاد پیشتر نیز با نمایندگانی از طالبان درباره چگونگی پایان دادن به جنگ ۱۷ ساله در افغانستان مذاکره کرده بود.

در این تیم ۱۴ نفره ۵ تن از زندانیان سابق زندان گوانتاناموی آمریکا قرار دارند که در سال ۲۰۱۴ در ازای آزادی سرباز آمریکایی، آزاد شدند.

منبع: ایلنا

خبر بعدی:

شجاع خلیل زاده: مردم مسجدسلیمان می‌دانند که آن صحبت‌ها کذب بود؛ پرسپولیس تیم کوچکی نیست که خودم را به مصدومیت بزنم

مدافع تیم پرسپولیس به شایعه نرفتنش به مسجدسلیمان به دلیل انتشار یک مصاحبه دروغین واکنش نشان داد.

طرفداری - روز گذشته و در جریان آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سفر به مسجدسلیمان، شجاع خلیل‌ زاده مدافع تیم پرسپولیس دچار مصدومیت شد و نتوانست همراه با سایر بازیکنان تمرین کند.

به نقل از فارس، این موضوع باعث شد تا با مشورت کادر پزشکی و مربیان، خلیل‌زاده به مسجدسلیمان نرود تا در روزی که سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت غایب است، دیگر مدافع مطمئن برانکو هم برای این بازی غایب باشد تا سرمربی پرسپولیس کار سختی برای چینش ترکیب دفاعی خود در بازی امروز داشته باشد.

این درحالی است که امروز برخی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رسانه‌ها مدعی شدند که خلیل‌زاده به دلیل انتشار یک مصاحبه جعلی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ او در فضای مجازی و به دلیل رخ ندادن اتفاقات ناگوار به مسجدسلیمان نرفته و موضوع مصدومیت صحت ندارد.

شجاع خلیل‌زاده در همین خصوص گفت:

متاسفانه صبح امروز مطلبی در یکی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رسانه‌ها دیدم که واقعا خجالت‌آور است. مطرح کردن چنین مطالبی واقعا زشت است و مسئولان این رسانه باید به کارهایی که انجام می‌دهند، فکر کنند. عنوان کرده‌اند که من به خاطر انتشار یک مصاحبه جعلی به مسجدسلیمان نرفتم اما کدام عقل سلیمی می‌پذیرد در روزی که سید جلال حسینی کاپیتان خوب ما مصدوم شده، و جایش در تیم خالی است، من هم خودم را به مصدومیت بزنم و به مسجدسلیمان نروم؟ مگر پرسپولیس تیم کوچکی است که یک بازیکن پایش را بگیرد و به بهانه مصدومیت تیم را همراهی نکند؟

وی ادامه داد:

همان زمان که این صحبت‌های جعلی از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قول من در فضای مجازی منتشر شد، من این موضوع را قویاً تکذیب کردم و در چند مصاحبه گفتم که این حرف‌ها دروغ است و برای من نیست. حتی مردم فهیم و خوب مسجد سلیمان هم می‌دانند که این حرف‌ها برای من نبوده، اما برخی‌ها برای دیده شدن، دست به هر کاری می‌زنند و مطالب دروغین و صحبت‌های کذب از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قول من منتشر می‌کنند.

مدافع تیم پرسپولیس افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:

پرسپولیس تیمی با میلیون‌ها هوادار و در این تیم شما نمی‌توانید پای خودتان را بگیرید و خودتان را به مصدومیت بزنید آن هم در حالی که مربی‌ بزرگی مثل برانکو بالای سر تیم است. من از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همین طریق برای هم‌تیمی‌ها و مربیانم در بازی امروز آرزوی موفقیت می‌کنم و ان‌شاءالله بتوانند دست پر به تهران برگردند.

ظریف: ماندن یا نماندن در برجام به نظر مردم بستگی دارد| ترامپ غافلگیری دوست دارد و ما برهمین مبنا رفتار می‎کنیم| مردم در حال آسیب دیدن از تحریم‌ها هستند| بخشی از جمعیت ایران با سیاست خارجه ما موافق نیست

واکنش‌‌ فعالان اجتماعی به‌ تبلیغ کتک‌ زدن "زن" در رسانه‌ ملی| صدا‌ و‌ سیما به‌ دنبال عادی‌ جلوه ‎دادن خشونت علیه زنان؟!+فیلم

عکس/ پرچم ژاپن در دست هواداران نفت مسجدسلیمان

کلیدواژه: طالبان آمریکا زلمای خلیل زاد

منبع این خبر، وبسایت www.ilna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۸۹۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۴ محور مذاکره با طالبان در قطر از زبان سخنگوی اشرف غنی
 • اسماعیل‌خان: "طالبان" آماده یافتن راه‌حل مناسبی برای پایان جنگ هستند
 • همکاری روسیه و آمریکا برای لغو ممنوعیت سفر اعضای طالبان
 • تلاش آمریکا و روسیه برای خروج طالبان از فهرست سیاه
 • اعلام آمادگی مشروط طالبان برای مذاکره با دولت افغانستان
 • عابدینی و پاکدامن به جدول 32 نفره صعود کردند
 • گرندپری سابر| مجتبی عابدینی و علی پاکدامن به جدول ۳۲ نفره صعود کردند
 • خروج رهبران طالبان از تحریم‌های سازمان ملل در حیطه اختیارات دولت افغانستان است
 • روسیه و آمریکا به دنبال راهی برای لغو ممنوعیت مسافرتی رهبران طالبان
 • کشته شدن دو فرمانده ارشد طالبان در ارزگان
 • پارلمان افغانستان: امتیازدهی به طالبان مشروط شود
 • طالبان و عدم حضور ملابرادر در دور پنجم مذاکرات قطر
 • خلیل‌زاده: پرسپولیس تیم کوچکی نیست که خودم را به مصدومیت بزنم
 • برداشتن تحریم‌ها از تیم مذاکره کننده طالبان؛ محور رایزنی‌ها خلیلزاد و کابلوف
 • دیدار «خلیل زاد» با نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه
 • شعله‌ور شدن درگیری‌ها در استان فاریاب افغانستان/ دفع حملات سنگین طالبان با فداکاری نیروهای مردمی و ارتش + نقشه میدانی
 • کادر فنی ۱۸ نفره کی‌روش در کلمبیا دست به کار شد/ کروز دستیار اول
 • مرد شماره 2 طالبان اجازه سفر ندارد
 • طالبان: ملا برادر نمی تواند برای مذاکره با آمریکا به قطر سفر کند