به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن‌شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به توهمات نظام سلطه که با بهره‌گیری از هجمه رسانه‌ای طرح‌های مضحکی مانند «تابستان داغ» و «زمستان سخت» برای دلسرد کردن مردم دنبال می‌کرد، آمده است: راهپیمایی مردم موقع‌شناس ایران پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنانی بود که با القائات خود در پی ایجاد فاصله در صفوف مردم از یک سو و واگرایی از نظام اسلامی از سوی دیگر بود.

حضور ده‌ها میلیونی ملت ایران بدون تردید تقویت جمهوریت و قدرت نرم نظام و انقلاب اسلامی و نمایش اتحاد امت مقابل دشمنان بود و نشان داد دستگاه محاسباتی آمریکا همچون ۳۹ سال گذشته در شناخت مردم ایران دچار خطاست.

ستاد کل نیرو‌های مسلح ضمن قدردانی از ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی تاکید کرده است: حضور معجزه‌آسای مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب، ضمن تحقیر دشمنان قسم‌خورده نشان داد ملت ایران به رغم همه تحریم‌ها و ناکارآمدی‌ها، دل در گرو نظام اسلامی دارند. از این رو لازم است دستگاه‌های مختلف کشور به تأسی از این حرکت اصیل مردمی تمام تلاش و همت خود را برای کاستن از مشکلات اقتصادی به کار بگیرند و همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا (مدظله العالی) بار‌ها تاکید کرده‌اند، دستگاه‌های مختلف اجرایی با تقویت ساخت درونی قدرت به جای تکیه بر دیوار بلند بی اعتماد به بیگانگان بدعهد، توجهات خود را به ظرفیت‌های درون کشور متمرکز کنند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

گیلان‌‌| انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی دشمنان را زمین‌گیر کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی امروز دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است زیرا این انقلاب از فرهنگ عاشورایی برخوردار بوده و دشمن نیز قدرت مقابله با ما را ندارد. ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲ استانها گیلان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری صبح امروز در مراسم شهدای حمله تروریستی زاهدان اظهار داشت: شهادت شهدای پاسدار حادثه تروریستی زاهدان را به محضر حضرت ولی‌‌عصر(عج)، خانواده‌های معزز شهدا و ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خداوند متعال در آیه 73 سوره حج، دشمنان دین را ضعیف می‌شمارد افزود: خداوند متعال در قرآن کریم اشاره کرده که دشمنان دین حتی قادر به آفریدن مگسی نبوده و آنان در حقیقت بسیار ناتوان و ضعیف هستند.

تسخیری اظهار داشت: با توجه به آیه 73 سوره حج، نتیجه می‌گیریم، کسانی که از توحید و یاد خدا گریزان هستند و با هر ترفند و نیرنگی سعی می‌کنند که به دین اسلام ضربه وارد کنند و مردم را از یاد خدا و دین دور کنند در حقیقت بسیار ضعیف و ناتوان هستند.

اولین مستند از حمله تروریستی زاهدان در تلویزیونمراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شدفرمانده نیروی زمینی سپاه: عامل انتحاری و 2 نفر از اعضای تیم تروریستی زاهدان پاکستانی بودندوی با اشاره به اینکه دشمن با وجود اینکه گاهی خساراتی به جامعه دینی ما وارد می‌کند اما هرگز نمی‌تواند بر ما غلبه کند گفت: خداوند در آیه 111 سوره آل عمران فرمود که دشمن ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺟﺰ اندک ﺁﺯﺍﺭی ﻧﻤﻰﺭﺳﺎﻧد ﻭ ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ بجنگند، ﺷﻜﺴﺖ خورده و ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﺸﺖ ﻛﺮﺩﻩ و ﻓﺮﺍﺭ ﻣﻰ‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن قدرت رو در رو شدن با ما را ندارد اعلام کرد: دشمن در طول فتنه‌های بزرگی که در طی این سال‌ها برای نظام اسلامی برنامه‌ریزی کرد همیشه با سرشکستگی روبه‌رو شد و به موفقیت غلبه بر ما نرسید و نمی‌رسد.

تسخیری خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از فتنه‌های بسیار به این نتیجه رسیده‌اند که از گزینه‌های تهدید نظامی استفاده کنند و بارها ما را تهدید کردند اما هرگز جرأت حمله نظامی مستقیم به جمهوری اسلامی ایران را نداشتند و این اسلام ناب محمدی‌ست که همیشه پیروز است.

وی با بیان اینکه طبق وعده الهی، دشمن دستان تسلیم خود را برای ما بالا برده است افزود: خداوند در آیه 14 سوره حشر اشاره کرده است که دشمنان ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺘﺤﺪ ﻭ یکپارچه ﺑﺎ مسلمانان نمی‌جنگند و ﺍﺯ ﺭﻭﻳﺎﺭﻭیی میﺗﺮﺳﻨﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺁﻧﺎﻥ ﮔﺮﻭهی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺗﻌﻘّﻞ ﻧﻤﻰﻛﻨﻨﺪ.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره اینکه انقلاب اسلامی ما امروز در مقابل سرسخت‌ترین دشمنان عالم ایستاده است گفت: انقلاب اسلامی امروز دشمنان اسلام را زمین‌گیر کرده است زیرا این انقلاب از فرهنگ عاشورایی برخوردار بوده و بهره می‌برد.

تسخیری با بیان اینکه دشمن برای مقابله با اسلام و انقلاب، برنامه‌ریزی کرده است ابراز داشت: نخستین طرح دشمن، ایجاد یک جریان براندازی در داخل نظام بوده که تلاش می‌کند حکومت الهی را با استفاده از ابزار‌ها و جریان‌های مختلف از بین ببرد و مردم را به انحراف بکشاند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که پیامبر اکرم(ص) از دنیا رفتند، دشمنان اسلام جریان براندازی نظام را راه انداخته و در آن راستا حرکت کردند تا جایی که 50 سال بعد از رحلت پیامبر(ص)، عده‌ای که خود را از یاران پیامبر(ص) می‌دانستند، جلوی ابا‌عبدالله‌الحسین‌(ع) ایستادند و امام خود را به قتل رساندند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار داشت: فرهنگ زیارت عاشورا امروز به ما هشدار می‌دهد که دشمن همیشه در مقابل انقلاب، فرهنگ حسینی و علوی می‌ایستد و از هیچ اقدامی در راستای به انحراف کشیدن مردم و انقلاب دریغ نمی‌کند.

تسخیری با اشاره به بیانات امام باقر(ع) افزود: دشمن همچنان در حال زمینه‌سازی است تا میان امام یا رهبر دینی جامعه اسلامی و مردم فاصله انداخته و طوری برنامه‌ریزی می‌کند تا به مردم بفهماند که رهبر دینی جامعه یا حاکمیت الهی قدرت اداره جامعه را ندارد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال تضعیف حاکمیت الهی یا رهبر معظم انقلاب است ابراز داشت: این مساله یک نقشه طراحی‌شده توسط دشمن است که با تمام تلاش خود سعی می‌کند تا مردم مطیع رهبر دینی جامعه نباشند و جامعه به سمت فرهنگ غربی و سلطه‌پذیری پیش برود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: هر زمان که جامعه از ارزش‌های الهی فاصله بگیرد و ظلم‌پذیر و سلطه‌پذیر شود و در راستای هدف دشمن حرکت کرده و امام خود را نشناخته و او را رها سازد، طبق آیات قرآن، در این صورت خونریزی و فتنه‌های بسیار رخ می‌دهد.

تسخیری با بیان اینکه تبری از دشمن واجب است و باید دشمن را دشمن دانست ابراز داشت: ملت باید در مقابل دشمنان ثابت‌قدم باشند و به توحید و ولایت الهی دل سپرده و باید منتقم خون شهدایمان باشیم.

انتهای پیام/ش

R7877/P/S6,71/CT11

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

حمله سردار نقدی به دولت روحانی، سیدمحمد خاتمی و هاشمی: اوضاع اقتصادی امروز نتیجه رأی خود ماست| باید رییس‌جمهوری ساده‌زیست انتخاب کنیم| بزرگترین افتخار ایرانی‌هاست که ولی فقیه در راس امور کشور است| رضاخان بی‎سواد، فقیر، دزد و غارتگر اموال مردم بود| انقلاب

پرسپولیسی‌ها میهمان مسابقه شوتبال شبکه نسیم

کلیدواژه: بیانیه نیروهای مسلح راهپیمایی 22 بهمن

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۳۴۱۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سریال قصور پزشکی این بار در اراک؛ مطب پزشک عامل مرگ «روناک» پلمپ شد
 • بهرمندی ۲۵۰ دانش آموز نائینی از ویزیت رایگان دندانپزشکی
 • لزوم آماده‌سازی غار سنگ‌شکن برای ایام نوروز
 • پسر طلسم‌شکن
 • نکاتی که والدین در مورد بیهوشی دندانپزشکی کودکان باید بدانند
 • تکیه بر ظرفیت‌های داخلی پاسخی روشن به تحریم‌ها
 • کار دشمن، دشمنی است چه با خدعه چه با مشت و دندان/ راهکار دشمن‌شناسی در آیه 118 سوره آل عمران
 • دختری که با یک دندان به دنیا آمد+عکس
 • ماموستا ‌شهبازی: ترقه‌بازی‌های دشمنان ذلیل، خللی در اراده ملت ایجاد نمی‌کند
 • نوزادی که با یک دندان متولد شد + عکس
 • کلینیک مرگ خانم دکتر / مرگ دلخراش روناک و به کما رفتن امیرعلی+ فیلم غم انگیز صحبت های 2 مادر
 • آرام بخشی در دندانپزشکی تاثیر بسزایی در درمان مشکلات دهان و دندان کودکان دارد
 • چگونه خانه داری بهتری داشته باشیم ؟
 • انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی دشمنان را زمین‌گیر کرد
 • کودکان منحصر به فرد سراسر جهان
 • بوی بد دهان نشانه چه بیماری هایی است؟
 • سفیری که خط شکن شد
 • آقای رئیس جمهور! لطفاً قاطعیت/اقدامات غیرچالشی اروپا از نگاه دستگاه دیپلماسی
 • اینفوگرافی/تشریح دندان و عوامل پوسیدگی آن