دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن ایران و الکویت کویت در وقت‌ قانونی با تساوی بدون گل به پایان رسید. ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷ استانها اصفهان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و الکویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد.

در این ذوب‌آهن با ترکیب رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، ماریون سیلوا، مهران درخشان‌مهر، کریستین اوساگوانا و ارسلان مطهری به میدان رفته است.

در آن سوی میدان نیز سامی السنا، فحد الهاجری، فیصل الحربی، فحد الرشیدی، ایسام ادو، حسین الشماری، حمید میدو، یعقوب الطراوا، طلال الفدهل، حمید یوسف و سعید در ترکیب الکویت قرار دارند.

کریستین اوساگوانا مهاجم جدید تیم ذوب‌آهن اصفهان در همان دقایق ابتدایی با دروازه‌بان تک به تک شد اما با بی دقتی نتوانست گلزنی کند.

مسعود ابراهیم زاده روی ارسال بازیکن تیمشان ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد ضربه سر این بازیکن با اختلاف اندک به بیرون رفت.

ارسلان مطهری بازیکن تیم فوتبال ذوب‌اهن در همان دقایق ابتدای بازی ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد اما این توپ با واکنش دروازه‌بان مجدد به کرنر رفت.

بازیکنان تیم الکویت در این دیدار از همان ابتدا چشم به ضدحمله‌ها دوخته بودند و در ضدحملات نیز تا حدودی خطرناک ظاهر شدند اما وجود 2 مدافع تیم ذوب‌آهن در انتهایی‌ترین نقطه خط دفاعی سبب شد تا از گزند مهاجمان الکویت دور باشند.

نکته قابل توجه در این دیدار سرد و بی روح این بود که بازیکنان الکویت در 20 دقیقه ابتدایی بازی نزدیک به 10 مرتبه خودشان را روی زمین انداختند تا زمان بازی را از همان ابتدای بازی زمان بازی را از تلف کنند.

ارسلان مطهری مهاجم نوک تیم ذوب‌آهن در دقیقه 28 بازی شوت بدسیار ستگینی را روانه دروازه کرد که دروازه‌بان این نوپ را مهار کرد، در این دیدار مطهری مهاجم اصلی بازی است ر خلاف دیگر دیدارها در این دیدار مطهری مهاجم نوک نیست و مهران درخشان مهر نیز بازیکن پشت مهاجم است تا شاهد تغییرات اساسی در این دیدار از سوی منصوریان باشیم.

کریستین اوساگوانا باری دیگر با در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت اما دروازه‌بان حریف پیش از این مهاجم به توپ رسید و آن را دفع کرد.

اصفهان| ترکیب تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل الکویت اعلام شداصفهان| خالی کردن جای خلعتبری با پیراهن شماره 10؛ عصبانیت آذری از عملکرد بازیکناناصفهان| از حضور "گاندو" در استادیوم تا ساخت جایگاه ویژه برای عکاسان خبری

در ابتدای نیمه دوم این ذوب‌آهن بود که سعی در حمله و گلزنی داشت ارسلان مطهری ضربه سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش خوب دروازه‌بان حریف وارد دروازه نشد و در بازگشت نیز ضربه حدادی‌فر از درون محوطه از کنار دروازه به بیرون رفت.

صفرزاده بازیکن تیم ذوب‌اهن در دقیقه 55 وارد زمین شد و در همان دقیقه نیز یک شوت روانه دروازه کرد که بی ثمر بود اما در ادامه در ضدحمله بازیکنان تیم ذوب‌آهن ارسلان مطهری شوت سنگینی را به سمت دروازه زد که با واکنش ستاره این دیدار توپ وارد دروازه نشد.

سعید بازیکن تیم الکویت در محوطه جریمه تیم ذوب‌آهن شوت بسیار سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش بسیار خوب مظاهری بهترین موقعیت تیم الکویت را از دست داد تا منصوریان نفس راحتی بکشد.

کریستین اوساگوانا باز هم در موقعیت خوبی در گوشه محوطه جریمه الکویت قرار گرفت اما بی دقتی این بازیکن در شوتزنی سبب شد تا ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون برود و نتیجه‌ای نداشته باشد.

در دقیقه 84 بازی بوحمدان هافبک سبزپوشان ضربه آزاد به نسبت خوبی را روانه دروازه کرد اما بی دقتی این بازیکن سبب شد تا توپ راهی به دروازه نداشته باشد.

در دقیقه 89 بازی بازیکنان ذوب‌آهن فرصت داشتند تا بازی را به نفع خودشان تمام کنند اما ضربه سر حدادی‌فر از کنار دروازه به بیرون رفت.

در آن سوی میدان نیز روی اشتباه بوحمدان بازیکنان الکویت در موقعیت ضدحمله قرار گرفتند که ضربه سیلوا را رشید مظاهری مهار کرد.

در دقیقه 93 بازی صفرزاده می‌توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

انتهای پیام/ ع

R41346/P1494/S6,51/CT7

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

کربکندی: ذوب آهن بازیکنی در حد لیگ قهرمانان جذب نکرده است

پیشکسوت فوتبال ایران ضمن انتقاد از نحوه آماده‌سازی باشگاه ذوب‌آهن باری لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید اگر مشکلات فوتبال ایران حل شود می‌ارزد که حتی لیگ برتر یک سال برگزار نشود.

رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا درباره این که آیا با خروج بازیکنانی مثل مظاهری و حسینی از ذوب‌آهن و جذب نشدن جانشینان مناسب برای آن‌ها، این تیم در فصل پیش رو دچار مشکل می‌شود؟ اظهار کرد: قطعاً دچار مشکل می‌شوند. تیم‌های ما حتی اگر خوب هم یارگیری کنند و سرمایه‌گذاری خوبی هم بکنند در لیگ قهرمانان آسیا کار خیلی سختی دارند. رقیب‌های آن‌ها هزینه‌های زیادی می‌کنند و امکانات خیلی خوبی دارند و بازیکنان بزرگی که جذب می‌کنند تعادل را به هم می‌ریزند.

او ادامه داد: ذوب‌آهن در مرحله گروهی نتایج خوبی گرفت اما الان در باد آن نتایج خوابیده‌اند و فکر می‌کنند به راحتی می‌شود همه تیم‌ها را برد. به نظر من مهم‌ترین یاری که از دست دادند رشید مظاهری بود. دروازه‌بان یکی از پست‌هایی است که در موفقیت یا موفق نشدن می‌تواند تأثیرگذار باشد. مظاهری نقش مهمی در موفقیت ذوب‌آهن داشت. باشگاه بازیکنی در حد لیگ قهرمانان جذب نکرده است. این که به جوانان اعتماد می‌کنند خوب است اما کار بزرگ، آدم‌های بزرگ هم می‌خواهد. اگر فکر کنند که می‌شود با هزینه نکردن در همه بازی‌ها نتیجه گرفت، فکر اشتباهی است و می‌تواند به آن‌ها لطمه بزند.

کربکندی درباره بودجه متفاوت باشگاه دولتی هم، گفت: این برمی‌گردد به سیاست گذاری و علاقه‌مندی مسؤولان مربوطه آن‌ها. سپاهان سرمایه‌گذاری وسیعی می‌کند، شاید هم آن‌ها وضعیت درآمدشان بهتر از ذوب آهن باشد چون در صنعت فولاد درآمدزایی خیلی خوب است. مدیران آن‌ها هم با توجه تماشاگران زیادش سعی می‌کنند برای ساخت یک تیم قابل قبول برنامه‌ریزی کنند و هم مربی و هم بازیکنان خوب جذب کنند. برای این تفکر هزینه خیلی سنگینی هم می‌کنند ولی نمی‌دانم اصلاً تفکر مدیران ذوب‌آهن چگونه است و دنبال چه چیزی هستند. بازیکنان خیلی خوب‌شان را از دست دادند. البته اکثر بازیکنان فصل قبل را نگه داشتند ولی این کافی نیست. درست است که در فوتبال داخلی می‌شود که با هماهنگی بهتر و انگیزه قوی‌تر با یک تیم بدون حاشیه نتایج خوبی گرفت، ولی در لیگ قهرمانان آسیا نه.

سرمربی پیشین ذوب‌آهن اضافه کرد: سر و صداهایی هم که در طول فصل از باشگاه شنیده می‌شد و این که اختیارات مدیرعامل باشگاه را کم می‌کردند، نمی‌دانم مساله آن‌ها با مدیران باشگاه است یا واقعاً مشکل بودجه دارند. چون هم سپاهان و هم ذوب‌آهن زیر نظر یک صنعت فعالیت می‌کنند. چرا برای کی هست و برای دیگری نیست؟ من خیلی اطلاعی از درون باشگاه ندارم ولی حتی در بهترین شرایط‌شان در لیگ قهرمانان آسیا هر روز یک سر و صدایی از درون باشگاه ذوب‌آهن شنیده می‌شد. یک روز سرپرست را برکنار می‌کردند، یک روز مصاحبه کردن مدیرعامل را ممنوع می‌کردند و مدام مساله داشتند. نمی‌شود آینده خوبی را برای آن‌ها در لیگ قهرمانان آسیا متصور بود.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره تعویق در برگزاری لیگ برتر هم اظهار کرد: اینکه مشکلات فوتبال را حل کنند کار بدی نیست. درباره این که با تهدید مسائل را حل کنند و مشکلات ورزشگاه‌ها را برطرف کنند باید گفت که زبان خوش در کشور ما جواب نمی‌دهد. امیدوارم که این واقعاً یک تهدید نباشد و یک تفکر جدی باشد و از حرف‌شان برنگردند. برای یک‌بار هم که شده مشکلات ورزشگاه‌ها را حل کنند. در مجموع لیگ ما ویژگی‌های حرفه‌ای را ندارد و به خاطر مسائل خیلی کوچک دچار مشکل می‌شویم. شاید هم این برای فدراسیون یک دستور از بالاتر باشد، آن هم به خاطر اتفاقاتی که در بازی‌های فصل قبل افتاد. به نظر من می‌ارزد که لیگ ما یک سال برگزار نشود اما مشکلات برطرف شود. اگر قرار باشد هر روز به خاطر یک مساله کوچک امنیت تماشاگران به خطر بیفتد و این مشکلات به وجود بیاید فایده‌ای ندارد.

او در پایان گفت: یک برنامه‌ای مثل نود هم که به این مسائل می‌پرداخت و برخوردهای خوبی داشت و ترمزی برای تخلفات بود، نمی‌دانم با چه سیاستی حذف شد. گویا دیگر هیچ مانعی بر سر راه کسی که خلاف می‌کند وجود ندارد.

انتهای پیام

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۳۸۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مدافع اهل کشور نیجریه به ذوب‌آهن اصفهان پیوست
 • ذوب‌آهن مدافع نیجریه‌ای جذب کرد
 • ذوب‌آهن یک مدافع خارجی جذب کرد
 • رویارویی حریف ذوب‌آهن با بولتون
 • مدافع نیجریه‌ای به تیم فوتبال ذوب آهن پیوست
 • مدافع نیجریه‌ای به ذوب‌آهن پیوست
 • ذوب آهن یک مدافع نیجریه‌ای جذب کرد
 • نژادمهدی: تمام تمرکز ذوب‌ آهن روی شکست دادن الاتحاد است؛
 • نژادمهدی: تمام تمرکز ذوب‌آهن روی شکست دادن الاتحاد است/ تیم ما به بازیکن خاصی نیست و راه خود را ادامه می‌دهد
 • ذوب آهن - شهر خودرو در فولادشهر
 • به درخواست ذوب‌آهن برای بازگشت بازیکنان سرباز بی‌توجه هستند/ چرا به پرسپولیس و استقلال به چشم ملی نگاه می‌کنند؟!
 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • اصفهان| به ذوب‌آهن نگاه ملی نمی‌شود؛ خلعتبری از هفته پنجم برمی‌گردد
 • ◄ افزایش ترافیک بار با ورود شرکت ذوب آهن اصفهان به بندر چابهار
 • کربکندی: جدایی مظاهری و حسینی قطعاً ذوب آهن را دچار مشکل می‌کند؛ زبان خوش در ایران جواب نمی‌دهد
 • برگزاری 2 دیدار تدارکاتی میان تیم‌های پدیده شهرخودرو و ذوب آهن
 • ذوب آهن اصفهان در بخش کک سازی و انتشار گرد و غبار همچنان آلاینده است
 • گل محمدی: با ذوب‌آهن به صورت رفت و برگشت دیدار می‌کنیم/ برخی ناهماهنگی‌ها زیبنده فوتبال ایران نیست
 • نمیدانم ذوب آهن مرا میخواهد یا نه