خبرگزاری میزان- محمد عبدالله سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت بعد از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن از عملکرد داور بازی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمد عبدالله در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن ایران در دور دوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در ادامه می‌خوانید:

*شاهد بازی خوبی بودیم و ذوب‌آهن تیم خوبی بود.

*داور عملکرد ضعیفی داشت. در این بازی حریف ما فقط ذوب آهن نبود، داور هم حریف ما بود.

*پنالتی ما گرفته نشد و تمام تصمیم‌ها به ضررمان بود.

*تلاش کردیم در وقت عادی بازی برنده شویم. در وقت اضافه هم تلاش کردیم که برنده شویم.

*هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند و استحقاق حضور در این مرحله را داشتند. داور تنها در این بازی مشکل ساز بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

خبر بعدی:

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- سرمربی سپاهان در نشست خبری سکوت کرد، سپاهان با پیروزی مقابل سپیدرود رشت صدرنشین شد و قوی ترین مردان ورزش زورخانه کشور معرفی شدند از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

** سرمربی فوتبال سپاهان در نشست خبری سکوت کرد
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری حضور یافت و به دلیل اعتراض به کمیته داوران سکوت کرد.
نشست خبری قبل از دیدار تیم های سپاهان و سپید رود رشت از ساعت 14در هتلی در اصفهان برگزار شد.
امیر قلعه نویی از ساعت 14 و 30 دقیقه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل خبرنگاران حاضر شد ولی سکوت کرد.
سیامک قلیچ‌خانی، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان در این نشست بیانیه ای را قرائت کرد.
وی در این بیانیه اظهارداشت: حاضر شدن قلعه‌ نویی در نشست خبری قبل از بازی سپاهان و سپیدرود صرفاً جهت احترام به خبرنگاران و تمکین از دستورات سازمان لیگ است.
وی گفت: با سکوت نارضایتی خود را ادامه می‌ دهیم؛ تا زمانی که کمیته داوران و انضباطی روش‌ های تبعیض‌ آمیز خود را ادامه دهند، ترجیح می‌دهیم با سکوت نارضایتی خود را اعلام می‌ کنیم.

** سفر تیم الکویت به اصفهان به تعویق افتاد
تیم فوتبال الکویت حریف ذوب آهن ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا به تعویق افتاد.
به نقل شبکه الکاس و الدوری قطر، تیم الکویت قرار بود امروز ( شنبه ) وارد اصفهان شود اما به دلیل مشکلاتی که برای رزو هتل محل اقامت این تیم بوجود آمد، این سفر با 24 ساعت تاخیر در روز یکشنبه انجام خواهد شد.
تیم فوتبال الکویت با 24 بازیکن به اصفهان سفر خواهد کرد و در این سفر تعدادی از مسئولان باشگاه این تیم را همراهی می کنند.
تیم فوتبال الکویت پیش از دیدار با ذوب آهن ایران تمرینات خود را در ورزشگاه فولاد شهر زیر نظر محمد عبدالله سرمربی این تیم برگزار خواهد کرد.
دیدار تیم های ذوب آهن ایران و الکویت کویت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد.

**سپاهان با پیروزی مقابل سپیدرود رشت صدرنشین شد
تیم سپاهان اصفهان با نتیجه سه بر صفر سپید رود رشت را در ورزشگاه بدون تماشاگر نقش جهان شکست داد و دوباره صدرنشین رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور شد.
دیدار سپاهان اصفهان و سپید رود رشت در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 17:15 دقیقه در ورزشگاه خالی نقش جهان آغاز شد، در پایان این دیدارتیم میزبان بود که با سه گل تیم میهمان را شکست داد.
در این دیدار ابتدا بازیکنان سپاهان چند موقعیت خوب را روی دروازه سپید رود رشت فراهم کردند که با واکنش دروازه بان سپید رود و بی دقتی مهاجمان به بیرون رفت.
در همان ابتدای نیمه اول نیز یک موقعیت خوب برای غلامی مهاجم سپید رود رشت به دست آمد که با بی دقتی توسط مدافعان سپاهان مهار شد.
در این میان در دقیقه 16 کیروش استنلی مهاجم تیم سپاهان یک موقعیت گلزنی خوب را از دست داد و سپیدرود نیز در یک ضد حمله صاحب موقعیت گل شد که ضربه فردوسی بازیکن سپید رود کرنر شد.

** تیم سپاهان برتر دیدار امروز بود
مربی تیم سپید رود رشت گفت : دیدار امروز را به بازی و کیفیت خوب بازیکنان و تیم سپاهان واگذار کردیم.
تیم سپاهان برتر دیدار امروز بود
علیرضا امامی فر در غیاب علی کریمی سرمربی تیم سپید رود رشت به دلیل نرسیدن مدرک مربیگری در نشست خبری افزود : بازی امروز را با تیم سپاهان به کیفیت بازیکنان سپاهان و سبک بازی آنان واگذار کردیم.
وی اظهارداشت : به هرحال می دانستیم در این دیدار شانس های زیادی به دست نمی آوریم و این اتفاق افتاد چون تیم سپاهان از هر نظر برتر بود.
وی با اشاره به تلاش بازیکنان خود در این بازی تصریح کرد : در نیمه اول توانستیم به اهداف خود برسیم ولی به گل نرسیدیم و بازی را واگذار کردیم و نتوانستیم موفق باشیم با این حال 13 بازی دیگر داریم و با قدرت در ادامه لیگ بازی خواهیم کرد و تلاش می کنیم سپید رود با قدرت در لیگ برتر ادامه دهد و بازی کند.

** می توانستیم گل های بیشتری بزنیم
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان این تیم مقابل سپید رود رشت بازی خوبی به نمایش گذاشتند و می توانستند گل های بیشتری بزنند.
میگوئل تکسیرا شامگاه در غیاب امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در نشست خبری افزود: در این دیدار با تیمی بازی کردیم که خوب سازماندهی شده بود و می دانستیم نقطه قوت این تیم ضد حمله است.
وی اظهارداشت : در این دیدار با بازیکنان گوشزد شد که توپ را نباید از دست داد و بازی را تحت کنترل داشته باشیم و سعی کردیم از کناره ها به عمق زمین حریف نفوذ پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه در این دیدار تیم سپاهان خوب سازمان دهی شده بود، افزود: در بین دو نیمه یک تعویض کردیم که موفق بود و توانستیم از کنارها به عمق این تیم نفوذ پیدا کنیم و گل بزنیم.
مربی تیم سپاهان تصریح کرد : در ادامه همین روند بازی را کنترل کردیم و سه گل زدیم و حتی گل های بیشتری می توانستیم بزنیم که نشد.

** تیم فوتبال الکویت وارد اصفهان شد
تیم فوتبال الکویت حریف ذوب آهن ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا یکشنبه شب وارد اصفهان شد.
تیم الکویت با 24 بازیکن به اصفهان سفر کرده است و در بدو ورود در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی این شهر مورد استقبال نمایندگان باشگاه ذوب آهن میزبان خود قرار گرفت.
این تیم قرار بود روز شنبه وارد اصفهان شود اما به دلیل مشکلاتی که برای رزو هتل محل اقامت این تیم بوجود آمد، این سفر با 24 ساعت تاخیر انجام شد.
عمر الزامل هماهنگ کننده تیم الکویت با اشاره به اینکه این تیم فردا در ورزشگاه فولاد شهر محل برگزاری مسابقه، تمرین می کند تصریح کرد: هوای اصفهان سرد است و بازیکنان الکویت به چنین آب و هوایی عادت ندارند.

**سردی هوای اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست
سرمربی تیم فوتبال الکویت گفت: سردی هوا در اصفهان بهانه خوبی برای تیم ما نیست و همه بازیکنان ما به بازی در دمای حتی منفی 10درجه هم عادت دارند.
محمد عبدالله روز دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن ایران و الکویت کویت در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا افزود : بازی سختی را مقابل ذوب آهن ایران پیش رو داریم ، این تیم بازیکنان بومی و خارجی با کیفیتی دارد.
وی اظهارداشت : ما فصل جدیدی را در تاریخ فوتبال خودمان را پیش رو داریم و احترام زیادی برای تیم رقیب خود ذوب آهن اصفهان قایل هستیم و با تمام توان آماده بازی هستیم.
وی تصریح کرد : همه تیم آماده بازی فردا هستند و همه بازیکنان را در اختیار داریم.
عبدالله با اشاره به اینکه لیگ قهرمانان آسیا را به تازگی تجربه نکردیم، ادامه داد : تیم ما در کاپ اف ای سی شش بار حضور داشت و دوبار نایب قهرمان شد و فوتبال کویت در دو سال اخیر محروم بود و امیدوارم این دوره با پیروزی همراه باشد.

** ذوب آهن در دیدار با تیم الکویت شرایط خوبی دارد
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: این تیم از شرایط خوبی برخوردار است و اتحاد و همدلی در این تیم موج می زند.
علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و الکویت کویت در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا با خوش آمدگویی به تیم الکویت افزود: بازیکنان تیم ذوب آهن از نظر روحی و روانی به نقطه ای که فکر می کردم رسیدند و اتحاد و همدلی در تیم موج می زند.
وی با بیان اینکه تیم الکویت تیم قابل احترام و خوبی است، اظهارداشت: از تیم حریف شناخت کافی داریم و بازی های این تیم را آنالیز کردیم ، این تیم در جدول لیگ کویت اول است و یک سال است که نباخته است.

** لیگ ووشو اصفهان در رده های مختلف راه اندازی می شود
رئیس هیات ووشو استان اصفهان راه اندازی لیگ استانی برای همه رده های سنی در سال آینده را از برنامه های این هیات برشمرد.
محسن روناسی در حاشیه مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو جوانان و نوجوانان که به میزبانی نجف آباد جریان دارد، افزود: هدف از راه اندازی این لیگ، برگزاری مسابقات بیشتر و ارتقای سطح ووشو کاران استان بویژه در بخش ساندا ( مبارزه ) است.
وی اظهارداشت : استان اصفهان اکنون در رده سنی جوانان دارای لیگ ووشو است اما قصد داریم این لیگ را در رده های سنی دیگر راه اندازی کنیم.
رئیس هیات ووشو استان اصفهان اضافه کرد: هر چقدر بتوانیم در ساندا مسابقات برگزار کنیم توانایی ووشو کاران ما در این بخش افزایش می یابد.

**مسابقات واترپلو لیگ دسته اول نوجوانان کشور در اصفهان آغاز شد
مرحله نهایی مسابقات واتر پلو لیگ دسته اول نوجوانان کشور ( زیر 17 سال ) در استخر انقلاب اصفهان آغاز شد.
در این مسابقات، 15 تیم از استانهای مختلف به مدت سه روز با بگدیگر رقابت می کنند.
مرحله نخست این رقابت ها ماه آبان در زنجان برگزار شد که طی آن تیم های زنجان، شهید صفوی پور اصفهان و شیراز در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
این مسابقات در سه گروه پنج تیمی برگزار می شود که در گروه اول تیم های صنایع روی خمسه زنجان، هتل کوروش کرمانشاه، کرمان و تیر آزیس البرز، در گروه دوم تیم های شهید صفوی پور اصفهان، آرمان پیشگامان یزد، آزادی ب تهران ، طلایه داران تهران و قهرمان مشهد و در گروه سوم تیم های پنجره افق شیراز، استان مرکزی، آکادمی خوشبخت اصفهان و آزادی تهران حضور دارند.
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود می کند و مجموع امتیازها تیم قهرمان را مشخص خواهد کرد.

**قوی ترین مردان ورزش زورخانه کشور معرفی شدند
مرحله نخست مسابقات قوی ترین مردان ورزش زورخانه کشور با معرفی نفرات برتر در اصفهان پایان یافت.
در این رقابت ها که در ورزشگاه شهدای نصرآباد اصفهان برگزار شد، حسین قمی ثابت از قم بر سکوی قهرمانی ایستاد، محمد رضا به هلاج از اصفهان دوم شد و مصطفی مفید از مرکزی رتبه سومی را به خود اختصاص داد.
این مسابقات به مدت یک روز با حضور 41 ورزشکار از استان های اصفهان، سمنان، یزد، کردستان ، خراسان رضوی، مرکزی، لرستان، گلستان، قم، خراسان شمالید، همدان، خوزستان، فارس، قزوین و البرز برگزارشد.
مرحله نهایی این مسابقات قرار است از 10 تا 14 اسفند در جزیره کیش یا چابهار با حضور نفرات اول تا 24 مرحله نخست که در اصفهان پایان یافت، برگزار شود.
9913/6026/

بازی تندروهای ایران در زمین ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد| آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو+جدول

مدارس کدام استان‌ها فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه تعطیل است؟

کلیدواژه: لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن ذوب آهن اصفهان الکویت میزان

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۴۳۰۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • درآمد ۱۰ هزار دلاری ذوب آهن از پخش تلویزیونی یک مسابقه
 • درآمد ۱۰ هزار دلاری ذوب‌آهن از حق پخش تلویزیونی
 • تارتار: اگر داور آن پنالتی را نمی‌گرفت نساجی یک موقعیت گل هم نصیبش نمی‌شد
 • دریافت 10 هزار دلار از باشگاه الکویت از سوی ذوب آهن برای حق پخش تلویزیونی
 • تارتار: داور با تصمیم غلطش به بازیکنانم استرس داد
 • شکست سنگین حریف استقلال در لیگ امارات
 • تمرین پنالتی در دستور شاگردان برانکو
 • دستمزد رونالدو بیشتر از همه تیم حریف
 • عبدالله: قانون اساسی "افغانستان" قابل مذاکره و معامله نیست
 • برتری فولاد، نیروی زمینی و ذوب آهن در لیگ برتر هندبال
 • مصدومان تیم کار ما را در برابر ذوب آهن سخت کرد
 • پیروزی تیم هندبال ذوب آهن مقابل میزبان خود سربداران سبزوار
 • تیم هندبال ذوب آهن اصفهان تیم سربداران را شکست داد
 • ذوب‌آهن از اصفهان به دوحه می‌رود
 • ذوب‌آهن از اصفهان به دوحه می‌رود/ پادش قابل توجه در انتظار بازیکنان
 • ذوب‌آهن در انتظار گل ۶۵ آسیا
 • مقابل الریان حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم/ باشگاه سایپا از نظر مالی در مضیقه است
 • مازیار الهامی: امیدوارم پرچم ایران را در رقابت‌های MMA بالا ببرم؛ حریف ارمنستانی حاضر به مبارزه با من نشد
 • در حضور 90 دقیقه‌ای طارمی، حریف ذوب آهن بازی برده را باخت