مدافع استقلال به دلیل برخورد شدید در تمرین دچار مصدومیت جدی از ناحیه بینی شد.

به گزارش "ورزش سه"، گلزنی در بازگشت از جام ملت های آسیا و یک نمایش ۹۰ دقیقه ای مناسب باعث شد تا وریا غفوری باز هم فرم خوب خود را به رخ بکشد.


استقلال در دیدار با پیکان دو مهره آماده خود را از دست داد و برابر تراکتورسازی نمی تواند از دانشگر و فرشید باقری استفاده کند.


تمرین روز سه شنبه استقلالی ها با یک خبر بد برای شفر همراه بود و وریا غفوری در برخورد با یکی از بازیکنان خودی دچار مصدومیتی شد که حضور او برابر تراکتور را با اما و اگر همراه کرده است.


دکتر امین نوروزی با تایید شکستگی بینی این بازیکن گفت که اقدامات اولیه بر روی او انجام گرفته اما سرنوشت حضور وریا را راحتی او در استفاده از ماسک مشخص می کند.


بر اساس هماهنگی انجام گرفته، وریا غفوری فردا با یک محافظ در تمرین حاضر خواهد شد و اگر بتواند با محافط تمرین کند، چراغ سبز پزشکان را دریافت می کند تا برابر تراکتورسازی به میدان برود و در غیر این صورت سومین ستاره تیم شفر نیز این دیدار حساس را از دست می دهد.


مشخص شدن وضعیت وریا غفوری تا اندازه زیادی به صبر و از خود گذشتگی او و البته آستانه تحمل وریا در برابر درد شکستگی بینی ارتباط دارد؛ اتفاقی که هواداران انتظار دارند برای دیدار با تراکتور در بالاترین اندازه خود باشد تا دیدار ۶ امتیازی با حضور ستاره آماده آبی ها برگزار شود.

 

وریا غفوری استقلال تهران

منبع: ورزش 3

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

انفجار سه عامل انتحاری طالبان در تجمع افراد خودی!/ بزودی مذاکرات صلح دولت افغانستان با طالبان آغاز می شود

خبرگزاری آریا- انفجار سه عامل انتحاری طالبان در تجمع افراد خودی در استان غزنی افغانستان سی و چهار کشته و زخمی برجا گذاشت.
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری آریا، وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد: براثر وقوع سه انفجار در میان اعضای طالبان در شهرستان «ناوه» استان غزنی، بیست و چهار عضو این گروه کشته و ده نفر از آنها زخمی شدند.
وزارت دفاع افغانستان افزود: این انفجارها زمانی روی داد که اعضای گروه طالبان قصد داشتند سه مهاجم را برای اجرای عملیات انتحاری آماده کنند، اما مواد منفجره همراه آنها پیش از زمان مقرر منفجر شد.
براساس بیانیه وزارت دفاع افغانستان، هنگام وقوع این انفجار چهل و پنج عضو طالبان حضور داشتند و شماری از فرماندهان این گروه نیز در میان کشته شدگان هستند.
گروه طالبان هنوز دراین باره واکنش نشان نداده است.
وزارت کشور افغانستان نیز با انتشار بیانیه ای از کشته شدن یک عامل انتحاری دراستان تخار در شمال این کشور خبر داد.
براساس بیانیه وزارت کشور افغانستان ، این عامل انتحاری قبل از رسیدن به هدف شناسایی و در شهرستان «رستاق» استان تخار به ضرب گلوله نیروهای پلیس کشته شد.
وزارت کشور افزود: قرار بود این عامل انتحاری مواد منفجره همراه خود را در بازار شهرستان رستاق منفجر کند.
 
انفجار در یکی از دادگاه های ننگرهار
روز گذشته انفجار در یکی از دادگاه‌های استان ننگرهار در شرق افغانستان تاکنون سه زخمی بر جا گذاشته است.
«عطاء الله خوگیانی» سخنگوی استانداری ننگرهار اعلام کرد: این انفجار صبح دیروز در دادگاه بدوی شهرستان «خوگیانی» استان ننگرهار روی داد.
انفجار‌های پنج شنبه شب و روز گذشته در شهر‌های قندهار و کابل در افغانستان بیش از صد و پنجاه کشته و زخمی بر جا گذاشت.

خنثی شدن دومین بمب در محل ورودی دانشگاه کابل افغانستان
پلیس کابـل دومین بمب در محل ورودی دانشگاه کابـل را خنثی کرد.
به گـزارش خبـرگـزاری رویتـرز،  بنا بر اعـلام مقامات پلیس افغـانستان، نیـروهای پلیس موفق شدند پس از آن که نخستین بمـب در محل ورودی دانشـگاه کابـل منفـجر شد، دومین بمب را شنـاسـایی و آن را خنثی کنند. در این دانشـگاه، که قـرار بـود امتحان ورودی قضـات برگـزار شود، دانشجـویان در محل ورودی دانشـگاه تجمـع کـرده بودند. بر اثـر این انفجـار، هشت تـن کشته و سی و سـه تـن دیگـر زخـمی شدند. هنـوز هیـچ گـروهی مسئولیت این حمـله را بر عهـده نگـرفته است.
طالبـان، که همواره کابـل را به عنوان بیشترین نقطه اهـداف حمـلات خود انتخـاب می کند، دست داشتن در انفجـار روز جمـعه را انـکار کرده است. چند ساعت پیش از این حمـله، انفجار دو خـودرو در قنـدهار، واقع در جـنوب افغـانستان، دوازده کشته و بیش از هشتاد زخمی برجـای گذاشت. طالبـان مسئولیت حمـلات قنـدهار را بر عهـده گرفته است.

تیرماه، خونین ترین ماه برای غیرنظامیان افغان
تیر امسال خونین ترین ماه برای غیرنظامیان افغان از آغاز امسال تاکنون بوده است و در این ماه ششصد غیرنظامی کشته یا زخمی شدند.
رئیس گروه عدالت خواهی و حفاظت از غیرنظامیان افغانستان اعلام کرد: تیر امسال خونین ترین ماه برای غیرنظامیان افغان از آغاز امسال تاکنون بوده است و در این ماه ششصد غیرنظامی کشته یا زخمی شدند.
«عزیز احمد تسل» شمار کشته شدگان غیرنظامی را در این ماه دویست نفر و شمار مجروحان را چهارصد نفر اعلام کرد.
وی افزود: اگر طرف های درگیر جنگ در افغانستان به حفظ جان غیرنظامیان توجه نکنند، ادامه جنگ و درگیری پیامدهای ناگواری برای غیرنظامیان افغانستان خواهد داشت.
کمیسیون حقوق بشر افغانستان نیز در بیانیه ای از افزایش تلفات غیرنظامیان افغان ابراز نگرانی کرد.
این کمیسیون حمله برغیرنظامیان از جمله انفجار روز گذشته در مقابل دانشگاه کابل را که براثر آن بیش از چهل غیرنظامی کشته یا زخمی شدند، «جنایت جنگی» دانست.
در انفجارهای پنج شنبه و جمعه در قندهار و کابل حدود صد و پنجاه نفر که بیشتر آنها غیرنظامیان بودند، کشته یا زخمی شدند.

بزودی مذاکرات صلح دولت افغانستان با طالبان آغاز می شود
رئیس جمهور افغانستان از آغاز مذاکرات دولت این کشور با طالبان تا چند هفته آینده خبر داد.
محمد اشرف غنی روز شنبه در مراسمی در ارگ ریاست جمهوری با انتقاد از طالبان گفت : خشونت ، راه صلح نیست وقتی که قرار است تا چند هفته دیگر مذاکره آغاز شود چرا به غیرنظامیان حمله می کنید.
رئیس جمهور افغانستان بار دیگر از گروه طالبان خواست به خشونت ها پایان دهند و برای برقراری صلح و آبادی افغانستان تلاش کند.
اشرف غنی تصریح کرد : برقراری صلح هدف ماست و هیچ کس اراده ای قوی تر از ما برای دستیابی به صلح ندارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : صلح با اعمال زور به دست نمی آید و ما تسلیم شدن طالبان را نخواسته ایم بلکه خواستار مذاکرات آبرومندانه برای برقراری صلح هستیم.
رئیس جمهور افغانستان با اشاره به حملات اخیر در افغانستان خاطر نشان کرد : کسانی که مسئولیت حمله بر غیرنظامیان و اماکن عمومی را برعهده می گیرند ، خائن و از اسلام بی خبر هستند.
اشرف غنی در حالی از آغاز مذاکرات دولت افغانستان با گروه طالبان تا چند هفته آینده خبر داد که تاکنون گروه طالبان حاضر به مذاکرات مستقیم با دولت افغانستان نشده است.

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از "برجام" است

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

مشاوران موسوی: چه شد «وعده رفع حصرت» آقای روحانی؟ میرحسین هفته پیش را یک‌سره در بیمارستان بود

کلیدواژه: وریا غفوری استقلال تهران

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۴۵۰۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • گزارش تمرین استقلال؛ از دبل شیخ دیاباته در فوتبال درون تیمی تا بازگشت فرشید باقری
 • درخشش دوباره دیاباته در تمرین استقلال/ باقری انفرادی کار کرد
 • از درخشش ادامه‌دار دیاباته تا نخستین حضور باقری در تمرین استقلال
 • گزارش تمرین استقلال
 • درخشش دوباره دیاباته در تمرین استقلال +عکس
 • گزارش تمرین استقلال| درخشش دوباره دیاباته و تمرین انفرادی باقری
 • شوخی مادورو | این ظریف به خودی خود یک پهپاد است
 • دریافت حکم توقیف اموال باشگاه استقلال توسط خودی ها
 • فیلم / چالش بطری وریا غفوری در تمرین استقلال
 • ترکیب ایده‌آل استراماچونی برای استقلال چیست؟
 • خرید جدید آبی‌ها؛ توافق نهایی پدیده ملی‌پوش با استقلال+ عکس
 • دیابته آقای گل تمرین استقلال شد
 • برگزاری تمرین استقلال با حضور تماشاگران+تصاویر
 • گزارش تمرین استقلال| بازی درون تیمی با درخشش دیاباته
 • تمرین استقلال فقط برای خبرنگاران ممنوع!
 • چهار بازیکن به تمرین استقلال اضافه شدند
 • شکست تیم بسکتبال امید ایران برابر ژاپن
 • عقب نشینی خفت بار سعودی/ یمن، ضربه‌های فیصله‌دهنده/ آیا ترامپ تغییر می‌کند؟!
 • بینی بازیکن پرسپولیس در تمرین شکست