امشب منچستریونایتد در خانه خود میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، شیاطین سرخ که روزهای خوبی را سپری می کنند به مصاف پاری سن ژرمن خواهند رفت که نیمار و ادینسون کاوانی را در اختیار ندارد.

منچستریونایتد: دخیا- یانگ- لیندلوف- بایی- شاو- ماتیچ- هررا- پوگبا- لینگارد- مارسیال- راشفورد

پاری سن ژرمن: بوفون- تیاگو سیلوا- کیمپمبه- کهرر- مارکینیوش- دنی آلوس- وراتی- برنات- دراکسلر- امباپه- دی ماریا

.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

بارسلونا به دنبال جذب مدافع اتلتيکو مادريد/ کم شدن احتمال پيوستن ادن هازارد به جمع کهکشاني ها

خبرگزاري آريا- آخرين اخبار دنياي فوتبال را با هم مرور مي کنيم.
به گزارش آريا، اگر اتفاق خاصي رخ ندهد، بارسلونا به زودي تمديد قرارداد جوردي آلبا، مدافع اسپانيايي و ملي‌پوش خود را اعلام خواهد کرد. به گزارش ميگل ريکو از موندو دپورتيوو، آخرين باري که از بارتومئو درباره آينده آلبا سوال شد، او حد فاصل بين دو ديدار رفت و برگشت با ليون در ليگ قهرمانان اروپا را زمان احتمالي اعلام رسمي تمديد قرارداد اين مدافع ارزشمند برشمرد. بارسا بازي رفتش با ليون را برگزار کرده و کمتر از سه هفته ديگر بازي برگشت را در نيوکمپ برگزار خواهد کرد. بنابراين طبق گفته بارتومئو به روزهاي تعيين کننده ماجرا رسيده‌ايم.
به گفته منابع موثق، ادعاي بارتومئو که شخصا مسئوليت ادامه مذاکرات با ايجنت آلبا را بر عهده گرفته است، مطابق با واقعيات است. درست مثل زماني که او وارد قضيه دي يونگ شد و کار را تمام کرد و امضاي اين هافبک هلندي را براي 5 سال آتي گرفت، آلبا نيز به زودي قراردادي پنج ساله با بارسا امضا مي‌کند. ظاهرا توافقات کامل حاصل شده و تنها چند جزييات کوچک باقي مانده که به زودي ميان بارتومئو و ويکتور فورس، ايجنت آلبا حل و فصل خواهد شد. حتي طرفين مي‌گويند ديگر اهميتي هم ندارد اين خبر قبل از بازي برگشت با ليون رسمي شود يا بعد از آن.

- رئال مادريد و ادن هازارد، مدت‌هاست که به يکديگر علاقه دارند اما محروميت چلسي از دو پنجره نقل و انتقالاتي، مي تواند مسائل زيادي را در اين راه تغيير دهد. به گزارش مارکا، احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادريد حالا کمتر از هميشه به نظر مي‌رسد و چندين عامل در اين ماجرا نقش دارند. با محروميت چلسي از دو پنجره نقل و انتقالاتي که تا 30 ژوئن 2020 به طول خواهد انجاميد، مسلما اين تيم در اين مدت، علاقه اي به از دست دادن بهترين بازيکن خود نخواهد داشت، حتي اگر هازارد در آينده به صورت آزاد جدا شود. چلسي برنامه داشت تا در صورت ممانعت اين وينگر بلژيکي از تمديد قرارداد، وي را به فروش برساند اما محروميت آن ها از خريد در دو پنجره نقل و انتقالات، برنامه اين تيم را به کلي به هم ريخته است. در صورتي که چلسي بتواند يک پنجره نقل و انتقالاتي مهلت بگيرد، آن‌گاه فروش هازارد به رئال مادريد مي تواند گزينه اي محتمل باشد.
علاوه بر مشکلات چلسي، شايد خود رئال مادريد از جذب هازارد منصرف شود. دليل اين امر، درخشش و فرم خوب وينيسيوس جونيور، وينگر 18 ساله اين تيم است. بازيکناني چون ايسکو و گرت بيل نيز در اين فصل يا بازي نکرده اند و يا بسيار ضعيف بوده اند اما رئال مادريد، رودريگو، وينگر جوان سانتوس را از قبل خريداري کرده و آن ها حساب ويژه اي روي وي باز کرده اند. مارکو آسنسيو نيز گزينه ديگر رئال مادريد است که مسلما نيمکت نشيني را دوست نخواهد داشت. از اين رو، آمدن هازارد، مي تواند باعث قرباني شدن سرمايه هاي رئال مادريد براي آينده شود. رئال مادريد براي جذب هازارد عجله اي هم ندارد زيرا اين وينگر 28 ساله، تا آخر فصل تصميمش را اعلام خواهد کرد. اکنون، احتمال پيوستن هازارد به رئال مادريد کم‌تر از قبل است اما همچنان دو گزينه ماندن او در چلسي همراه با تمديد قرارداد و پيوستن به رئال مادريد وجود دارد.

- بارسلونا در حال حاضر برنامه‌اي براي خريد سائول نيگز، هافبک ملي‌پوش و اسپانيايي اتلتيکو مادريد ندارد. به گزارش موندو دپورتيوو، صبح امروز نشريه AS در گزارشي مدعي شد بارسا براي پر کردن جاي خالي راکيتيچ که احتمالا در تابستان از اين تيم جدا مي‌شود، قصد به خدمت گرفتن سائول نيگز، هافبک اسپانيايي و ارزشمند اتلتيکو مادريد را دارد. به گفته اين نشريه چاپ مادريد، بارسا حاضر است براي خريد اين بازيکن، 110 ميليون يورو هزينه کند در حالي که بند آزادسازي سائول 150 ميليون يورو است. با اين حال منابع موثق و نزديک بارسا به موندو اعلام کردند چنين ادعايي صحت ندارد و بارسا قصد خريد اين بازيکن را حداقل براي تابستان پيش رو ندارد. بارسا مدت‌هاست سائول را زير نظر دارد و تا چند سال اولويت خريد او را هم در اختيار داشت که اين اولويت با تمديد قرارداد او با اتلتي تا سال 2026 از بين رفت. بارسا اعتقاد دارد با خريد دي يونگ و حضور امثال بوسکتس، آرتور، آلنيا و روند پيشرفت پويگ، در خط هافبک نيازي به خريد ندارد. اولويت‌هاي فعلي بارسا جذب يک دفاع چپ، يک مهاجم نوک و در صورت امکان و فراهم شدن شرايط، ماتياس ده ليخت است.

- بارسلونا در حال حاضر به کلي از تلاش براي خريد آدرين رابيو، هافبک پاري سن ژرمن و نيکولاس پپه، مهاجم ليل دست برداشته است. به گزارش موندو دپورتيوو، اين ديگر بر کسي پوشيده نيست که يکي از اولويت‌هاي فعلي بارسا در بازار نقل و انتقالات، فوتبال فرانسه است. اين را پپ سگوارا در روز معارفه آبيدال به عنوان مديرفني جديد باشگاه صراحتا اعلام کرد و بارتومئو نيز در مصاحبه اخيرش بر آن تاکيد نمود. از بين ليست بلند بالاي بازيکنان فرانسوي که بارسا در نظر داشت، ژان کلر توديبو اکنون در کنار تيم اول تمرين مي‌کند اما دو بازيکن ديگر بايد حداقل در کوتاه مدت قيد بازي در نيوکمپ را بزنند. آدرين رابيو و نيکولاس پپه. هافبک فرانسوي پاري سن ژرمن که در تابستان بازيکن آزاد است، علي رغم توافق شفاهي که چند ماه پيش با سران بارسا روي دستمزد سالانه 10 ميليون يورويي به همراه همين ميزان پاداش امضاي قرارداد داشت، با تعلل طولاني مدتش، باعث شد تا آبي اناري‌ها قيد خريد او را بزنند. خريد فرنکي دي يونگ با 75 ميليون يورو نمود عيني انصراف بارسا از خريد رابيو بود. از طرف ديگر بارسا با ديدن روند رضايت بخش پيشرفت کارلس آلنيا و آينده‌اي که براي ريکي پويگ متصور است، به اين نتيجه رسيده که ضرورتي براي خريد رابيو حس نمي‌شود.
از سوي ديگر نيکولاس پپه نيز که يکي از پديده هاي جديد فوتبال فرانسه است و امسال در ترکيب ليل - که تيم دوم لوشامپيونه است - خوش درخشيده، از اولويت‌هاي بارسلونا نيست. استعداديابان باشگاه از ماه‌ها پيش روند پيشرفت اين مهاجم جوان را زير نظر داشتند و کيفيت او مورد تاييد است اما دو مانع بر سر خريد او وجود دارد. اول اينکه او اگرچه گلزن خوبي است اما ذاتا يک وينگر راست است که بارسا در اين پست نيازي احساس نمي‌کند. ضمن اينکه ليل هم مي‌خواهد سود سرشاري از فروش پپه به جيب بزند که بارسا قصد ندارد چنين هزينه‌اي انجام بدهد.

- باشگاه پاري سن ژرمن اعلام کرد گروه توريستي و گردشگري ALL که در بيش از 100 کشور جهان خدمات گردشگري به اعضايش ارائه مي‌کند و برندي بين المللي در اين زمينه محسوب مي‌شود، با قراردادي سه ساله از ابتداي فصل 2019/20 اسپانسر اصلي پي اس جي خواهد بود و اين باشگاه به همکاري با کمپاني هواپيمايي امارات پايان مي‌دهد. نکته مهم در اين همکاري، درآمد بالاي پاري سن ژرمن است. به گفته مارکا و پاريس يونايتد، گروه ALL متعهد شده سالانه رقمي بالغ بر 50 ميليون يورو به پاري سن ژرمن پرداخت کند. اين در حالي است که کمپاني هواپيمايي امارات که از سال 2006 اسپانسر پاريسي‌ها بود، در بهترين حالت سالانه 25 ميليون يورو به اين باشگاه پرداخت مي‌کرد. بدين ترتيب و با اين قرارداد، پيراهن پاري سن ژرمن هم به جمع با ارزش ترين پيراهن‌هاي دنيا پيوست. تنها رئال مادريد، بارسلونا، منچستريونايتد و منچسترسيتي درآمد بالاتري نسبت به پاري سن ژرمن از اين لحاظ دارند.
امضاي اين قرارداد همکاري اگرچه از سال مالي آتي براي پاري سن ژرمن دريافتي خواهد داشت اما نشان مي‌دهد هزينه‌هاي نقل و انتقالاتي اين باشگاه در سال‌هاي اخير بدون برنامه نبوده و قطعا همکاري کمپاني‌هايي چون ALL که 4800 هتل در سراسر دنيا دارد، به گسترده شدن برند PSG کمک خواهد کرد و طبعا به افزايش درآمدها منجر خواهد شد. از همين رو است که ناصر الخليفي امضاي قرارداد با اين گروه را روزي تاريخي براي پاري سن ژرمن دانست.

- موندو دپورتيوو ادعا کرد که باشگاه کاتالاني به دنبال جذب فيليپه لوئيز مدافع برزيلي اتلتيکومادريد است. به گزارش وب‌سايت نود، قرارداد مدافع 33 ساله روخي بلانکوس در آخر اين فصل به پايان مي رسد و بارسلونا مي تواند او را به طور رايگان به خدمت بگيرد. موندو دپورتيوو ادعا کرد که باشگاه اتلتيکومادريد از خوان ميراندا مدافع 18 ساله خود در فصل بعد در پست دفاع چپ استفاده خواهد کرد و به نظر نمي رسد که فيليپه لوئيز جايي در برنامه هاي ديگو سيمئونه در فصل بعد داشته باشد.

ظریف: ماندن یا نماندن در برجام به نظر مردم بستگی دارد| ترامپ غافلگیری دوست دارد و ما برهمین مبنا رفتار می‎کنیم| مردم در حال آسیب دیدن از تحریم‌ها هستند| بخشی از جمعیت ایران با سیاست خارجه ما موافق نیست

واکنش‌‌ فعالان اجتماعی به‌ تبلیغ کتک‌ زدن "زن" در رسانه‌ ملی| صدا‌ و‌ سیما به‌ دنبال عادی‌ جلوه ‎دادن خشونت علیه زنان؟!+فیلم

عکس/ پرچم ژاپن در دست هواداران نفت مسجدسلیمان

کلیدواژه: فوتبال لیگ قهرمانان اروپا منچستریونایتد پاری سن ژرمن

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۴۵۴۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اقدام ارزشمند مدافع یونایتد بعد از دریافت اولین حقوق خود
 • رسمی؛ ترکیب پاری سن ژرمن مقابل نیم المپیک
 • شایعه عجیب؛ احتمال بازگشت رونالدو به یونایتد!
 • رئیس پاری سن ژرمن: نیمار و امباپه در پاریس می مانند
 • به جز اینتر، منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ نیز وضعیت ایوان راکیتیچ را زیر نظر دارند
 • پاری‎سن ژرمن به دنبال تمدید قرارداد «دنی آلوس»
 • گام بلند پاری سن ژرمن برای رعایت فیرپلی مالی یوفا؛ گروه توریستی ALL، اسپانسر پاریسی‌ها از فصل 2019/20
 • الخلیفی: نیمار و امباپه ۲۰۰۰ درصد در پاری‌سن‌ژرمن می‌مانند
 • پاری سن ژرمن با طراحی یک سناریو به دنبال انتقام از بارسلونا
 • پیش‌بینی اسطوره‌های یونایتد: لیورپول را می بریم
 • ناصر الخلیفی: نیمار و ام باپه 2000 درصد در پاری سن ژرمن می‌مانند؛ ونگر؟ به همکاری با هنریکه ادامه می‌دهیم
 • اقدام ارزشمند مدافع یونایتد بعد از دریافت اولین حقوق خود در این تیم
 • فوتبال جهان| الخلیفی: نیمار و امباپه ۲۰۰ درصد در پاری‌سن‌ژرمن می‌مانند
 • قطع امید سولسشر از ستاره شیلیایی منچستر یونایتد
 • واکنش رسمی PSG به جذب ونگر
 • توخل: امیدوارم دنی آلوس با PSG تمدید کند
 • به بهانه جدال حساس منچستریونایتد - لیورپول
 • سولسشر: لینگارد و مارسیال احتمالا به لیورپول می‌رسند
 • سولسشر: به حضور مارسیال و لینگارد مقابل لیورپول امیدوارم؛ منچستریونایتد دیگر تیم ضعیف‌تر نیست